De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Grand Prix Chantal Biya - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Grand Prix Chantal Biya - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Kameroen

Uitslagen 2019

Grand Prix Chantal Biya 2019

KameroenKameroen - 17 Oktober 2019 - 20 Oktober 2019


Algemeen klassement - 20 Oktober 2019


1ALGAzzedine Lagab (ALG)Vib Sports13:08:42
2SVKMarek Canecky (SVK)Dukla Banska Bystrica0:08
3NEDArjan Hofman (NED)Sensa - Kanjers Voor Kanjers0:08
4RWADidier Munyaneza (RWA)Benediction - Excel Energy0:08
5FRAAlexandre Join (FRA)0:08
6CURBryan Van Rutten (CUR)0:13
7NEDFlorian Smits (NED)0:18
8CMRAbessolo Clovis Kamzong (CMR)0:18
9FRAAnthony Delon (FRA)0:18
10CMRArthuce Jodele Tella (CMR)0:18
11FRAAnthony Mendes (FRA)0:23
12ALGYacine Hamza (ALG)Groupement Sportif Petrolier Algerie0:28
13SVKJan Andrej Cully (SVK)Dukla Banska Bystrica0:34
14SVKJuraj Bellan (SVK)Dukla Banska Bystrica0:37
15RWAJean Claude Nzafashwanayo (RWA)Benediction - Excel Energy0:44
16CMRHervé Raoul Mbah (CMR)0:49
17SVKSamuel Oros (SVK)Dukla Banska Bystrica0:52
18CMRGhislain Sikandi Dapnet (CMR)1:24
19ALGNassim Saidi (ALG)Sovac Algerie1:26
20CMRJordan Kamdem Fodjo (CMR)1:27
21RWAEric Manizabayo (RWA)Benediction - Excel Energy1:45
22CMRRobert Fotsing Dassie (CMR)2:14
23CMRMichel Tientcheu (CMR)3:02
24RWAPatrick Byukusenge (RWA)Benediction - Excel Energy3:11
25CMRRodrigue Eric Kuere Nounawe (CMR)3:14
26RWAJean Damascene Ruberwa (RWA)6:04
27NEDBart Buijk (NED)6:11
28SVKJakub Varhanovsky (SVK)Dukla Banska Bystrica14:42
29NEDNiels Van der Pijl (NED)18:05
30CMRSadikou Kossoko (CMR)24:22
31FRAMounir Khalil (FRA)31:18
32ALGAbderrahmane Mansouri (ALG)38:58
33CMRAlain Junior Priso Lobe (CMR)49:16

Etappe 1 - Bertoua - Abong-Mbang - 109,6 km - 17 Oktober 2019Ontsnapping


1ALGAzzedine Lagab (ALG)Vib Sports2:28:32
2ALGYacine Hamza (ALG)Groupement Sportif Petrolier Algerie0:08
3NEDFlorian Smits (NED)0:08
4SVKMarek Canecky (SVK)Dukla Banska Bystrica0:08
5CMRAbessolo Clovis Kamzong (CMR)0:08
6FRAAlexandre Join (FRA)0:08
7NEDArjan Hofman (NED)Sensa - Kanjers Voor Kanjers0:08
8RWADidier Munyaneza (RWA)Benediction - Excel Energy0:08
9CURBryan Van Rutten (CUR)0:08
10RWAJean Claude Nzafashwanayo (RWA)Benediction - Excel Energy0:08
11FRAAnthony Mendes (FRA)0:08
12SVKJuraj Bellan (SVK)Dukla Banska Bystrica0:08
13FRAAnthony Delon (FRA)0:08
14CMRRobert Fotsing Dassie (CMR)0:08
15RWAPatrick Byukusenge (RWA)Benediction - Excel Energy0:08
16CMRArthuce Jodele Tella (CMR)0:08
17CMRJordan Kamdem Fodjo (CMR)0:08
18CMRGhislain Sikandi Dapnet (CMR)0:08
19RWAEric Manizabayo (RWA)Benediction - Excel Energy0:08
20FRAFrançois Vernet (FRA)0:15
21SVKSamuel Oros (SVK)Dukla Banska Bystrica0:15
22SVKJan Andrej Cully (SVK)Dukla Banska Bystrica0:17
23CMRMichel Tientcheu (CMR)0:17
24RWAJean Damascene Ruberwa (RWA)0:17
25CMRHervé Raoul Mbah (CMR)0:17
26FRAMounir Khalil (FRA)0:17
27ALGOussama Chablaoui (ALG)Groupement Sportif Petrolier Algerie0:17
28CMRRodrigue Eric Kuere Nounawe (CMR)0:25
29NEDBart Buijk (NED)0:33
30ALGNassim Saidi (ALG)Sovac Algerie0:08
31SVKJakub Varhanovsky (SVK)Dukla Banska Bystrica3:03
32ALGAbderrahmane Mansouri (ALG)0:08
33NEDNiels Van der Pijl (NED)3:48
34CMRAlain Junior Priso Lobe (CMR)11:20
35CMRSadikou Kossoko (CMR)17:22

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Yaoundé - Ebolowa - 150,6 km - 18 Oktober 2019Ontsnapping


1SVKMarek Canecky (SVK)Dukla Banska Bystrica3:34:45
2RWADidier Munyaneza (RWA)Benediction - Excel Energyzt
3ALGAzzedine Lagab (ALG)Vib Sportszt
4FRAAlexandre Join (FRA)zt
5NEDArjan Hofman (NED)Sensa - Kanjers Voor Kanjerszt
6CURBryan Van Rutten (CUR)0:05
7SVKJan Andrej Cully (SVK)Dukla Banska Bystrica0:05
8ALGYacine Hamza (ALG)Groupement Sportif Petrolier Algerie0:05
9FRAAnthony Mendes (FRA)0:10
10FRAAnthony Delon (FRA)0:10
11CMRAbessolo Clovis Kamzong (CMR)0:10
12CMRArthuce Jodele Tella (CMR)0:10
13SVKJuraj Bellan (SVK)Dukla Banska Bystrica0:10
14NEDFlorian Smits (NED)0:10
15SVKSamuel Oros (SVK)Dukla Banska Bystrica0:10
16RWAPatrick Byukusenge (RWA)Benediction - Excel Energy0:10
17CMRHervé Raoul Mbah (CMR)0:17
18ALGNassim Saidi (ALG)Sovac Algerie0:19
19RWAJean Claude Nzafashwanayo (RWA)Benediction - Excel Energy0:21
20NEDBart Buijk (NED)0:42
21RWAJean Damascene Ruberwa (RWA)0:45
22CMRRobert Fotsing Dassie (CMR)1:01
23CMRGhislain Sikandi Dapnet (CMR)1:04
24CMRSadikou Kossoko (CMR)1:11
25CMRJordan Kamdem Fodjo (CMR)1:11
26FRAFrançois Vernet (FRA)1:14
27CMRRodrigue Eric Kuere Nounawe (CMR)1:25
28RWAEric Manizabayo (RWA)Benediction - Excel Energy1:26
29CMRMichel Tientcheu (CMR)1:32
30SVKJakub Varhanovsky (SVK)Dukla Banska Bystrica3:20
31NEDNiels Van der Pijl (NED)5:53
32CMRAlain Junior Priso Lobe (CMR)16:06
33FRAMounir Khalil (FRA)16:06
34ALGAbderrahmane Mansouri (ALG)16:06
35ALGOussama Chablaoui (ALG)Groupement Sportif Petrolier Algerie

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Zoétélé - Meyomessala - 116,4 km - 19 Oktober 2019Ontsnapping

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Sangmélima - Douala - 166,2 km - 20 Oktober 2019Sprint

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden