De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Colombia Oro y Paz - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Colombia Oro y Paz - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Colombia

Uitslagen 2018

Colombia Oro y Paz 2018

ColombiaColombia - 6 Februari 2018 - 11 Februari 2018


Algemeen klassement - 11 Februari 2018


1COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Team Ineos20:49:03
2COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistar0:08
3COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education First - Drapac0:11
4COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Ineos0:12
5COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)EF Education First - Drapac0:43
6COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec0:45
7FRAJulian Alaphilippe (FRA)Quick Step Floors0:50
8COLAristobulo Cala Cala (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongman1:10
9COLDanny Alberto Osorio Calle (COL)Orgullo Paisa1:12
10ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Quick Step Floors1:18
11COLRafael Anibal Montiel Cuéllar (COL)Orgullo Paisa1:26
12COLJarlinson Pantano Gomez (COL)Trek - Segafredo1:46
13COLJuan Pablo Suarez Suarez (COL)Epm1:46
14COLHeiner Rodrigo Parra Bustamente (COL)GW - Shimano1:51
15COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Manzana - Postobon1:52
16COLAngel Alexander Gil Sanchez (COL)Epm1:53
17ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Medellin1:54
18GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First - Drapac1:55
19COLDiego Antonio Ochoa Camargo (COL)Epm1:58
20COLSebastián Henao Gómez (COL)Team Ineos2:02
21COLFreddy Emir Montaña Cadena (COL)Epm2:18
22USATaylor 'Timo' Eisenhart (USA)Holowesko - Citadel Racing Team2:39
23ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Movistar2:40
24COLAldemar Reyes Ortega (COL)Manzana - Postobon3:14
25COLFélix Alejandro Barón Castillo (COL)3:49
26COLJohn Anderson Rodriguez Salazar (COL)Delko - Marseille Provence KTM3:51
27COLJavier Ignacio Montoya Montoya (COL)Trevigiani Phonix - Hemus 18963:52
28COLMiguel Eduardo Florez Lopez (COL)Wilier Triestina - Selle Italia3:53
29COLEdison Muñoz Lopez (COL)Orgullo Paisa3:56
30COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Epm4:13
31ITAGiulio Ciccone (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox4:14
32COLJulio Alexis Camacho Bernal (COL)Coldeportes - Zenu4:17
33COLJohn Darwin Atapuma Hurtado (COL)Uae Team Emirates4:17
34COLÓscar Adalberto Quiroz Ayala (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongman4:58
35ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)Medellin5:46
36COLDayer Quintana Rojas (COL)Movistar5:53
37ESPIgor Merino Cortázar (ESP)Burgos - BH6:07
38COLAlex Alberto Cano Ardila (COL)Coldeportes - Zenu6:08
39COLOmar Alberto Mendoza Cardona (COL)Medellin6:08
40COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)GW - Shimano6:40
41COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Israel Cycling Academy6:42
42NEDJetse Bol (NED)Manzana - Postobon7:04
43ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec7:12
44COLJohnatan Cañaveral Vargas (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongman7:45
45COLLuis Felipe Laverde Jimenez (COL)Coldeportes - Zenu7:54
46COLAlejandro Serna Toro (COL)Orgullo Paisa7:55
47COLWalter Fernando Pedraza Morales (COL)GW - Shimano8:35
48ROUSerghei Tvetcov (ROU)United Health Care Presented by Maxxis10:27
49COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)Coldeportes - Zenu10:59
50COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistar11:26
51COLDalivier Ospina Navarro (COL)Coldeportes - Zenu12:07
52GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Team Ineos12:19
53ESPBeñat Txoperena Matxikote (ESP)Euskadi Basque Country - Murias12:38
54BRANícolas Sessler (BRA)Burgos - BH12:55
55COLJairo Alonso Cano Salas (COL)Epm12:59
56ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Team Ineos13:55
57ARGDaniel Eduardo Zamora (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima14:31
58COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Quick Step Floors44:40
59COLJuan Esteban Arango Carvajal (COL)45:25
60ARGGerman Nicolas Tivani Perez (ARG)Trevigiani Phonix - Hemus 189646:05
61POLPawel Franczak (POL)CCC - Sprandi - Polkowice46:39
62ESPDaniel López Parada (ESP)Burgos - BH48:31
63ITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec48:38
64ITAMatteo Malucelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec50:18
65ITADavide Viganò (ITA)50:28
66USAMiguel Bryon (USA)Holowesko - Citadel Racing Team50:28
67RUSAlexey Kurbatov (RUS)50:51
68RUSVladislav Kulikov (RUS)52:05
69ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox52:21
70ESTMartin Laas (EST)Illuminate53:17
71ISRAviv Yechezkel (ISR)Israel Cycling Academy53:47
72ITACarloalberto Giordani (ITA)Team Colpack54:03
73ITADavide Plebani (ITA)Team Colpack54:13
74ESPAdrián González Velasco (ESP)Burgos - BH54:24
75ESPSergio Rodríguez Reche (ESP)Euskadi Basque Country - Murias57:35
76RUSAnton Vorobev (RUS)58:50
77POLMateusz Taciak (POL)CCC - Sprandi - Polkowice1:04:44
78ITAAndrea Guardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:07:53
79RUSEvgeny Kovalev (RUS)1:09:22
80ESPAnder Barrenetxea Uriarte (ESP)Euskadi Basque Country - Murias1:12:11
81RUSAndrey Sazanov (RUS)1:29:26

Etappe 1 - Palmira - Palmira - 99,9 km - 6 Februari 2018Sprint


1COLFernando Gaviria Rendon (COL)Quick Step Floors2:07:05
2COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Manzana - Postobonzt
3ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Quick Step Floorszt
4ITAMatteo Malucelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
5COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Quick Step Floorszt
6ITAAndrea Guardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
7POLPawel Franczak (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
8ITADavide Viganò (ITA)zt
9ESPManuel Penalver Aniorte (ESP)Trevigiani Phonix - Hemus 1896zt
10USAMiguel Bryon (USA)Holowesko - Citadel Racing Teamzt
11ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)United Health Care Presented by Maxxiszt
12ESTMihkel Räim (EST)Israel Cycling Academyzt
13COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Team Ineoszt
14USAAlex Howes (USA)EF Education First - Drapaczt
15COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Ineoszt
16ESPDaniel López Parada (ESP)Burgos - BHzt
17ESTMartin Laas (EST)Illuminatezt
18COLJairo Alonso Cano Salas (COL)Epmzt
19ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Medellinzt
20COLJuan Esteban Arango Carvajal (COL)zt
21USAJohn Murphy (USA)Holowesko - Citadel Racing Teamzt
22COLJarlinson Pantano Gomez (COL)Trek - Segafredozt
23ESPAdrián González Velasco (ESP)Burgos - BHzt
24ITADavide Plebani (ITA)Team Colpackzt
25COLFélix Alejandro Barón Castillo (COL)zt
26COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education First - Drapaczt
27POLPawel Bernas (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
28ESPSergio Rodríguez Reche (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
29GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First - Drapaczt
30ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Team Ineoszt
31COLRubén Darío Acosta Ospina (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongmanzt
32ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
33ESPBeñat Txoperena Matxikote (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
34FRAJulian Alaphilippe (FRA)Quick Step Floorszt
35COLJuan Martin Mesa Perez (COL)Coldeportes - Zenuzt
36USATaylor 'Timo' Eisenhart (USA)Holowesko - Citadel Racing Teamzt
37ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)Medellinzt
38NEDJetse Bol (NED)Manzana - Postobonzt
39GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Team Ineoszt
40COLDalivier Ospina Navarro (COL)Coldeportes - Zenuzt
41COLSebastián Henao Gómez (COL)Team Ineoszt
42POLMichal Paluta (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
43COLOmar Alberto Mendoza Cardona (COL)Medellinzt
44COLCarlos Julián Quintero Norena (COL)Orgullo Paisazt
45COLAlejandro Serna Toro (COL)Orgullo Paisazt
46COLAlex Alberto Cano Ardila (COL)Coldeportes - Zenuzt
47COLEdison Muñoz Lopez (COL)Orgullo Paisazt
48COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)EF Education First - Drapaczt
49COLJose Tito Hernandez Jaramillo (COL)Orgullo Paisazt
50COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistarzt
51COLAristobulo Cala Cala (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongmanzt
52COLJuan Pablo Suarez Suarez (COL)Epmzt
53ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Movistarzt
54COLJanier Alexis Acevedo Calle (COL)United Health Care Presented by Maxxiszt
55COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)Coldeportes - Zenuzt
56COLLuis Felipe Laverde Jimenez (COL)Coldeportes - Zenuzt
57COLJulio Alexis Camacho Bernal (COL)Coldeportes - Zenuzt
58ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Movistarzt
59COLAldemar Reyes Ortega (COL)Manzana - Postobonzt
60COLMiguel Eduardo Florez Lopez (COL)Wilier Triestina - Selle Italiazt
61COLCésar Nicolás Paredes Avellaneda (COL)Medellinzt
62COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)GW - Shimanozt
63ARGMauro Abel Richeze Araquistaín (ARG)Agrupacion Virgen de Fatimazt
64COLRafael Anibal Montiel Cuéllar (COL)Orgullo Paisazt
65ITAFrancesco Lamon (ITA)Team Colpackzt
66PANCristopher Robín Jurado López (PAN)Trevigiani Phonix - Hemus 1896zt
67COLJohn Darwin Atapuma Hurtado (COL)Uae Team Emirateszt
68COLDanny Alberto Osorio Calle (COL)Orgullo Paisazt
69ISRAviv Yechezkel (ISR)Israel Cycling Academyzt
70COLJavier Ignacio Montoya Montoya (COL)Trevigiani Phonix - Hemus 1896zt
71COLWeimar Alfonso Roldan Ortiz (COL)Medellinzt
72COLDaniel Alexander Jaramillo Diez (COL)United Health Care Presented by Maxxiszt
73COLFreddy Emir Montaña Cadena (COL)Epmzt
74COLWilliam David Muñoz Perez (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongmanzt
75COLBrayan Stiven Sanchez Vergara (COL)Holowesko - Citadel Racing Teamzt
76ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Quick Step Floorszt
77COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Manzana - Postobonzt
78SUISimon Pellaud (SUI)Illuminatezt
79AUSJonathan Clarke (AUS)United Health Care Presented by Maxxiszt
80ITAGiulio Ciccone (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
81CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Cycling Academyzt
82COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Epmzt
83COLRobinson Eduardo Chalapud Gomez (COL)Medellinzt
84ITARaffaello Bonusi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
85ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Team Ineoszt
86COLJorge Camillo Castiblanco Cubides (COL)Illuminatezt
87COLBrayan Stiven Ramirez Chacon (COL)zt
88COLJuan Pablo Rendón Jaimes (COL)GW - Shimanozt
89USAConnor Brown (USA)Illuminatezt
90POLLeszek Plucinski (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
91ESPIgor Merino Cortázar (ESP)Burgos - BHzt
92ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
93ROUSerghei Tvetcov (ROU)United Health Care Presented by Maxxiszt
94COLJohn Anderson Rodriguez Salazar (COL)Delko - Marseille Provence KTMzt
95BRANícolas Sessler (BRA)Burgos - BHzt
96CANBenjamin Perry (CAN)Israel Cycling Academyzt
97COLAngel Alexander Gil Sanchez (COL)Epmzt
98ARGGerman Nicolas Tivani Perez (ARG)Trevigiani Phonix - Hemus 1896zt
99BELIljo Keisse (BEL)Quick Step Floorszt
100USANathan Brown (USA)EF Education First - Drapaczt
101MONVictor Langellotti (MON)Burgos - BHzt
102COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Israel Cycling Academyzt
103ESPAlvaro Robredo Crespo (ESP)Burgos - BHzt
104COLEduardo Estrada Celis (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongmanzt
105ITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
106COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Androni Giocattoli - Sidermeczt
107COLDiego Antonio Ochoa Camargo (COL)Epmzt
108COLWalter Fernando Pedraza Morales (COL)GW - Shimanozt
109FRAFloryan Arnoult (FRA)Trevigiani Phonix - Hemus 1896zt
110COLÓscar Adalberto Quiroz Ayala (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongmanzt
111COLHeiner Rodrigo Parra Bustamente (COL)GW - Shimanozt
112USAGavin Mannion (USA)United Health Care Presented by Maxxiszt
113ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
114POLAdrian Kurek (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
115RUSAnton Vorobev (RUS)zt
116ESPGotzon Udondo Santamaria (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
117COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistarzt
118POLMateusz Taciak (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
119ITAMattia Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
120ARGDaniel Eduardo Zamora (ARG)Agrupacion Virgen de Fatimazt
121MEXLuis Enrique Lemus Davila (MEX)Israel Cycling Academyzt
122ARGLeandro Javier Velardez (ARG)Agrupacion Virgen de Fatimazt
123ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistarzt
124CUBRuben Companioni Blanco (CUB)Holowesko - Citadel Racing Teamzt
125ARGNicolás Javier Naranjo Sanchez (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima0:34
126COLJulián Cardona Tabares (COL)EF Education First - Drapac0:34
127ITAAlessandro Fedeli (ITA)Trevigiani Phonix - Hemus 18960:43
128ITAAlessandro Covi (ITA)Team Colpack0:43
129ITAMichele Scartezzini (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vega0:43
130RUSEvgeny Kovalev (RUS)0:43
131RUSAlexey Kurbatov (RUS)0:43
132ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)0:55
133USACameron Piper (USA)Illuminate0:59
134COLBryan Steven Gomez Peñaloza (COL)Holowesko - Citadel Racing Team0:59
135COLJordan Arley Parra Arias (COL)Manzana - Postobon0:59
136RUSVladislav Kulikov (RUS)1:37
137RUSAndrey Sazanov (RUS)1:48
138COLDayer Quintana Rojas (COL)Movistar1:48
139PERAlonso Miguel Gamero Zúñiga (PER)Agrupacion Virgen de Fatima1:48
140COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobon1:48
141COLCristián Camilo Talero Reyes (COL)GW - Shimano1:48
142ARGAdrian Ezequiel Richeze Araquistaín (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima1:48
143RUSKirill Bochkov (RUS)1:48
144ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:48
145COLJohnatan Cañaveral Vargas (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongman1:58
146ESPAnder Barrenetxea Uriarte (ESP)Euskadi Basque Country - Murias3:55
147COLChristian Leandro Tamayo Saavedra (COL)GW - Shimano4:11
148ITACarloalberto Giordani (ITA)Team Colpack4:26
149ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox4:41

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Palmira - Palmira - 183,4 km - 7 Februari 2018Sprint


1COLFernando Gaviria Rendon (COL)Quick Step Floors3:49:30
2COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Manzana - Postobonzt
3ITAMatteo Malucelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
4ITAAndrea Guardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
5ESTMihkel Räim (EST)Israel Cycling Academyzt
6ITADavide Viganò (ITA)zt
7ESTMartin Laas (EST)Illuminatezt
8USAJohn Murphy (USA)Holowesko - Citadel Racing Teamzt
9COLJairo Alonso Cano Salas (COL)Epmzt
10ESPManuel Penalver Aniorte (ESP)Trevigiani Phonix - Hemus 1896zt
11POLPawel Franczak (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
12ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)United Health Care Presented by Maxxiszt
13ESPAdrián González Velasco (ESP)Burgos - BHzt
14ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Quick Step Floorszt
15COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Team Ineoszt
16COLChristian Leandro Tamayo Saavedra (COL)GW - Shimanozt
17ARGNicolás Javier Naranjo Sanchez (ARG)Agrupacion Virgen de Fatimazt
18COLFélix Alejandro Barón Castillo (COL)zt
19FRAJulian Alaphilippe (FRA)Quick Step Floorszt
20POLMichal Paluta (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
21MONVictor Langellotti (MON)Burgos - BHzt
22USAAlex Howes (USA)EF Education First - Drapaczt
23ARGMauro Abel Richeze Araquistaín (ARG)Agrupacion Virgen de Fatimazt
24COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Ineoszt
25COLÓscar Adalberto Quiroz Ayala (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongmanzt
26CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Cycling Academyzt
27COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistarzt
28COLDayer Quintana Rojas (COL)Movistarzt
29POLPawel Bernas (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
30COLJohnatan Cañaveral Vargas (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongmanzt
31PANCristopher Robín Jurado López (PAN)Trevigiani Phonix - Hemus 1896zt
32ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Medellinzt
33USATaylor 'Timo' Eisenhart (USA)Holowesko - Citadel Racing Teamzt
34ITAMattia Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
35USAGavin Mannion (USA)United Health Care Presented by Maxxiszt
36COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education First - Drapaczt
37COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)EF Education First - Drapaczt
38ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
39ITAAlessandro Fedeli (ITA)Trevigiani Phonix - Hemus 1896zt
40ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
41SUISimon Pellaud (SUI)Illuminatezt
42GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Team Ineoszt
43ESPBeñat Txoperena Matxikote (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
44ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Movistarzt
45POLLeszek Plucinski (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
46COLOmar Alberto Mendoza Cardona (COL)Medellinzt
47COLJuan Pablo Suarez Suarez (COL)Epmzt
48COLBrayan Stiven Sanchez Vergara (COL)Holowesko - Citadel Racing Teamzt
49COLCésar Nicolás Paredes Avellaneda (COL)Medellinzt
50NEDJetse Bol (NED)Manzana - Postobonzt
51GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First - Drapaczt
52COLAristobulo Cala Cala (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongmanzt
53COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)Coldeportes - Zenuzt
54COLSebastián Henao Gómez (COL)Team Ineoszt
55COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)GW - Shimanozt
56ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)Medellinzt
57COLDalivier Ospina Navarro (COL)Coldeportes - Zenuzt
58ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Movistarzt
59COLJavier Ignacio Montoya Montoya (COL)Trevigiani Phonix - Hemus 1896zt
60COLRafael Anibal Montiel Cuéllar (COL)Orgullo Paisazt
61COLAlejandro Serna Toro (COL)Orgullo Paisazt
62COLJarlinson Pantano Gomez (COL)Trek - Segafredozt
63COLAlex Alberto Cano Ardila (COL)Coldeportes - Zenuzt
64COLLuis Felipe Laverde Jimenez (COL)Coldeportes - Zenuzt
65COLMiguel Eduardo Florez Lopez (COL)Wilier Triestina - Selle Italiazt
66ROUSerghei Tvetcov (ROU)United Health Care Presented by Maxxiszt
67USAConnor Brown (USA)Illuminatezt
68COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Androni Giocattoli - Sidermeczt
69ITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
70COLRubén Darío Acosta Ospina (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongmanzt
71COLEdison Muñoz Lopez (COL)Orgullo Paisazt
72COLCristián Camilo Talero Reyes (COL)GW - Shimanozt
73COLHeiner Rodrigo Parra Bustamente (COL)GW - Shimanozt
74COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobonzt
75COLJuan Martin Mesa Perez (COL)Coldeportes - Zenuzt
76ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Team Ineoszt
77COLBryan Steven Gomez Peñaloza (COL)Holowesko - Citadel Racing Teamzt
78RUSAnton Vorobev (RUS)zt
79PERAlonso Miguel Gamero Zúñiga (PER)Agrupacion Virgen de Fatimazt
80RUSAlexey Kurbatov (RUS)zt
81COLAngel Alexander Gil Sanchez (COL)Epmzt
82AUSJonathan Clarke (AUS)United Health Care Presented by Maxxiszt
83USAMiguel Bryon (USA)Holowesko - Citadel Racing Teamzt
84ITAGiulio Ciccone (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
85ESPGotzon Udondo Santamaria (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
86ITADavide Plebani (ITA)Team Colpackzt
87COLJohn Anderson Rodriguez Salazar (COL)Delko - Marseille Provence KTMzt
88ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Team Ineoszt
89COLJohn Darwin Atapuma Hurtado (COL)Uae Team Emirateszt
90COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Epmzt
91POLAdrian Kurek (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
92ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)zt
93COLRobinson Eduardo Chalapud Gomez (COL)Medellinzt
94COLWilliam David Muñoz Perez (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongmanzt
95COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Quick Step Floorszt
96ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Quick Step Floorszt
97COLJordan Arley Parra Arias (COL)Manzana - Postobonzt
98COLJanier Alexis Acevedo Calle (COL)United Health Care Presented by Maxxiszt
99COLWalter Fernando Pedraza Morales (COL)GW - Shimanozt
100COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistarzt
101COLDaniel Alexander Jaramillo Diez (COL)United Health Care Presented by Maxxiszt
102COLAldemar Reyes Ortega (COL)Manzana - Postobonzt
103ITARaffaello Bonusi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
104ESPIgor Merino Cortázar (ESP)Burgos - BHzt
105COLDanny Alberto Osorio Calle (COL)Orgullo Paisazt
106ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
107COLJorge Camillo Castiblanco Cubides (COL)Illuminatezt
108COLJose Tito Hernandez Jaramillo (COL)Orgullo Paisazt
109COLJulio Alexis Camacho Bernal (COL)Coldeportes - Zenuzt
110COLEduardo Estrada Celis (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongmanzt
111USACameron Piper (USA)Illuminatezt
112COLWeimar Alfonso Roldan Ortiz (COL)Medellinzt
113RUSVladislav Kulikov (RUS)zt
114ESPDaniel López Parada (ESP)Burgos - BHzt
115FRAFloryan Arnoult (FRA)Trevigiani Phonix - Hemus 1896zt
116BRANícolas Sessler (BRA)Burgos - BHzt
117ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
118ARGGerman Nicolas Tivani Perez (ARG)Trevigiani Phonix - Hemus 1896zt
119COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Israel Cycling Academyzt
120ESPSergio Rodríguez Reche (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
121ARGDaniel Eduardo Zamora (ARG)Agrupacion Virgen de Fatimazt
122ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
123USANathan Brown (USA)EF Education First - Drapaczt
124COLFreddy Emir Montaña Cadena (COL)Epmzt
125COLDiego Antonio Ochoa Camargo (COL)Epmzt
126COLBrayan Stiven Ramirez Chacon (COL)zt
127COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Manzana - Postobonzt
128ESPAlvaro Robredo Crespo (ESP)Burgos - BHzt
129RUSEvgeny Kovalev (RUS)zt
130ITAAlessandro Covi (ITA)Team Colpackzt
131MEXLuis Enrique Lemus Davila (MEX)Israel Cycling Academyzt
132ISRAviv Yechezkel (ISR)Israel Cycling Academyzt
133COLJulián Cardona Tabares (COL)EF Education First - Drapaczt
134ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistarzt
135RUSAndrey Sazanov (RUS)zt
136ESPAnder Barrenetxea Uriarte (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
137ITAFrancesco Lamon (ITA)Team Colpack0:35
138BELIljo Keisse (BEL)Quick Step Floors0:38
139CUBRuben Companioni Blanco (CUB)Holowesko - Citadel Racing Team0:38
140ARGLeandro Javier Velardez (ARG)Agrupacion Virgen de Fatimazt
141RUSKirill Bochkov (RUS)0:47
142ITACarloalberto Giordani (ITA)Team Colpackzt
143POLMateusz Taciak (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
144ARGAdrian Ezequiel Richeze Araquistaín (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima1:49
145COLJuan Esteban Arango Carvajal (COL)zt
146COLJuan Pablo Rendón Jaimes (COL)GW - Shimanozt
147CANBenjamin Perry (CAN)Israel Cycling Academy2:02
148ITAMichele Scartezzini (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vegazt
149COLCarlos Julián Quintero Norena (COL)Orgullo Paisa4:51

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Palmira - Buga - 163,2 km - 8 Februari 2018Sprint


1COLFernando Gaviria Rendon (COL)Quick Step Floors3:30:05
2ITAMatteo Malucelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
3COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Manzana - Postobonzt
4ITADavide Viganò (ITA)zt
5ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)United Health Care Presented by Maxxiszt
6ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Quick Step Floorszt
7COLChristian Leandro Tamayo Saavedra (COL)GW - Shimanozt
8ESPManuel Penalver Aniorte (ESP)Trevigiani Phonix - Hemus 1896zt
9ARGNicolás Javier Naranjo Sanchez (ARG)Agrupacion Virgen de Fatimazt
10ESPAdrián González Velasco (ESP)Burgos - BHzt
11COLWeimar Alfonso Roldan Ortiz (COL)Medellinzt
12ESPDaniel López Parada (ESP)Burgos - BHzt
13COLJairo Alonso Cano Salas (COL)Epmzt
14COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Ineoszt
15ARGGerman Nicolas Tivani Perez (ARG)Trevigiani Phonix - Hemus 1896zt
16COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Quick Step Floorszt
17ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
18USAGavin Mannion (USA)United Health Care Presented by Maxxiszt
19POLPawel Franczak (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
20USAAlex Howes (USA)EF Education First - Drapaczt
21ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Medellinzt
22COLJarlinson Pantano Gomez (COL)Trek - Segafredozt
23COLJordan Arley Parra Arias (COL)Manzana - Postobonzt
24COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Team Ineoszt
25COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)EF Education First - Drapaczt
26COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education First - Drapaczt
27PANCristopher Robín Jurado López (PAN)Trevigiani Phonix - Hemus 1896zt
28COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Israel Cycling Academyzt
29MONVictor Langellotti (MON)Burgos - BHzt
30COLBryan Steven Gomez Peñaloza (COL)Holowesko - Citadel Racing Teamzt
31RUSAlexey Kurbatov (RUS)zt
32PERAlonso Miguel Gamero Zúñiga (PER)Agrupacion Virgen de Fatimazt
33USATaylor 'Timo' Eisenhart (USA)Holowesko - Citadel Racing Teamzt
34GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Team Ineoszt
35COLJohnatan Cañaveral Vargas (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongmanzt
36COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistarzt
37COLJuan Pablo Suarez Suarez (COL)Epmzt
38ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Team Ineoszt
39USAJohn Murphy (USA)Holowesko - Citadel Racing Teamzt
40COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)GW - Shimanozt
41COLAlex Alberto Cano Ardila (COL)Coldeportes - Zenuzt
42ARGLeandro Javier Velardez (ARG)Agrupacion Virgen de Fatimazt
43COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobonzt
44ROUSerghei Tvetcov (ROU)United Health Care Presented by Maxxiszt
45GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First - Drapaczt
46ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Movistarzt
47COLSebastián Henao Gómez (COL)Team Ineoszt
48ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
49FRAFloryan Arnoult (FRA)Trevigiani Phonix - Hemus 1896zt
50COLJuan Martin Mesa Perez (COL)Coldeportes - Zenuzt
51COLMiguel Eduardo Florez Lopez (COL)Wilier Triestina - Selle Italiazt
52COLDaniel Alexander Jaramillo Diez (COL)United Health Care Presented by Maxxiszt
53ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Team Ineoszt
54POLAdrian Kurek (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
55FRAJulian Alaphilippe (FRA)Quick Step Floorszt
56ESPBeñat Txoperena Matxikote (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
57COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Androni Giocattoli - Sidermeczt
58COLLuis Felipe Laverde Jimenez (COL)Coldeportes - Zenuzt
59COLEduardo Estrada Celis (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongmanzt
60COLJulio Alexis Camacho Bernal (COL)Coldeportes - Zenuzt
61COLAristobulo Cala Cala (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongmanzt
62POLLeszek Plucinski (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
63ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Movistarzt
64COLRafael Anibal Montiel Cuéllar (COL)Orgullo Paisazt
65POLPawel Bernas (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
66COLJanier Alexis Acevedo Calle (COL)United Health Care Presented by Maxxiszt
67COLJohn Darwin Atapuma Hurtado (COL)Uae Team Emirateszt
68AUSJonathan Clarke (AUS)United Health Care Presented by Maxxiszt
69ITADavide Plebani (ITA)Team Colpackzt
70COLOmar Alberto Mendoza Cardona (COL)Medellinzt
71ITAAndrea Guardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
72BRANícolas Sessler (BRA)Burgos - BHzt
73COLÓscar Adalberto Quiroz Ayala (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongmanzt
74COLJose Tito Hernandez Jaramillo (COL)Orgullo Paisazt
75ITAFrancesco Lamon (ITA)Team Colpackzt
76SUISimon Pellaud (SUI)Illuminatezt
77USAConnor Brown (USA)Illuminatezt
78ITACarloalberto Giordani (ITA)Team Colpackzt
79COLWalter Fernando Pedraza Morales (COL)GW - Shimanozt
80ESPIgor Merino Cortázar (ESP)Burgos - BHzt
81ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
82POLMichal Paluta (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
83COLFreddy Emir Montaña Cadena (COL)Epmzt
84COLEdison Muñoz Lopez (COL)Orgullo Paisazt
85ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Quick Step Floorszt
86ESPAlvaro Robredo Crespo (ESP)Burgos - BHzt
87RUSAnton Vorobev (RUS)zt
88ITAGiulio Ciccone (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
89ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
90COLAngel Alexander Gil Sanchez (COL)Epmzt
91ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
92COLWilliam David Muñoz Perez (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongmanzt
93USAMiguel Bryon (USA)Holowesko - Citadel Racing Teamzt
94COLCésar Nicolás Paredes Avellaneda (COL)Medellinzt
95COLAldemar Reyes Ortega (COL)Manzana - Postobonzt
96COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Manzana - Postobonzt
97USACameron Piper (USA)Illuminatezt
98COLAlejandro Serna Toro (COL)Orgullo Paisazt
99COLHeiner Rodrigo Parra Bustamente (COL)GW - Shimanozt
100COLCristián Camilo Talero Reyes (COL)GW - Shimanozt
101USANathan Brown (USA)EF Education First - Drapaczt
102COLJorge Camillo Castiblanco Cubides (COL)Illuminatezt
103COLRobinson Eduardo Chalapud Gomez (COL)Medellinzt
104COLBrayan Stiven Sanchez Vergara (COL)Holowesko - Citadel Racing Teamzt
105COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Epmzt
106COLDiego Antonio Ochoa Camargo (COL)Epmzt
107COLJuan Pablo Rendón Jaimes (COL)GW - Shimanozt
108ARGDaniel Eduardo Zamora (ARG)Agrupacion Virgen de Fatimazt
109ITARaffaello Bonusi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
110ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)zt
111COLJohn Anderson Rodriguez Salazar (COL)Delko - Marseille Provence KTMzt
112ITAMattia Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
113ITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
114COLFélix Alejandro Barón Castillo (COL)zt
115RUSVladislav Kulikov (RUS)zt
116RUSEvgeny Kovalev (RUS)zt
117COLDayer Quintana Rojas (COL)Movistarzt
118ESTMartin Laas (EST)Illuminatezt
119RUSKirill Bochkov (RUS)0:37
120COLDanny Alberto Osorio Calle (COL)Orgullo Paisa0:37
121COLCarlos Julián Quintero Norena (COL)Orgullo Paisa0:37
122ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)Medellin0:37
123ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar0:39
124COLJulián Cardona Tabares (COL)EF Education First - Drapac0:39
125COLJavier Ignacio Montoya Montoya (COL)Trevigiani Phonix - Hemus 18960:55
126ITAAlessandro Covi (ITA)Team Colpackzt
127CUBRuben Companioni Blanco (CUB)Holowesko - Citadel Racing Team0:55
128ITAAlessandro Fedeli (ITA)Trevigiani Phonix - Hemus 18960:55
129COLDalivier Ospina Navarro (COL)Coldeportes - Zenu0:55
130RUSAndrey Sazanov (RUS)0:55
131POLMateusz Taciak (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:55
132MEXLuis Enrique Lemus Davila (MEX)Israel Cycling Academy0:55
133ESPGotzon Udondo Santamaria (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:55
134ESPAnder Barrenetxea Uriarte (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:55
135COLJuan Esteban Arango Carvajal (COL)0:55
136ISRAviv Yechezkel (ISR)Israel Cycling Academy1:36
137COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistar1:36
138COLBrayan Stiven Ramirez Chacon (COL)1:36
139ESPSergio Rodríguez Reche (ESP)Euskadi Basque Country - Murias1:36
140ARGAdrian Ezequiel Richeze Araquistaín (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima1:36
141ITAMichele Scartezzini (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vega1:36
142ARGMauro Abel Richeze Araquistaín (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima2:36
143BELIljo Keisse (BEL)Quick Step Floors2:36
144COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)Coldeportes - Zenu2:36
145NEDJetse Bol (NED)Manzana - Postobon2:36
146COLRubén Darío Acosta Ospina (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongman2:36
147CANBenjamin Perry (CAN)Israel Cycling Academy4:30
148ESTMihkel Räim (EST)Israel Cycling Academy4:30
149CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Cycling Academy4:30

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Buga - Alto Boquerón (El Tambo) - 149,5 km - 9 Februari 2018Medium berg


1FRAJulian Alaphilippe (FRA)Quick Step Floors3:17:36
2COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Ineoszt
3COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistarzt
4COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education First - Drapac0:03
5ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Quick Step Floors0:03
6COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Team Ineos0:03
7COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec0:03
8COLDanny Alberto Osorio Calle (COL)Orgullo Paisa0:08
9COLDiego Antonio Ochoa Camargo (COL)Epm0:08
10COLAristobulo Cala Cala (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongman0:11
11COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)EF Education First - Drapac0:11
12COLAlex Alberto Cano Ardila (COL)Coldeportes - Zenu0:11
13USATaylor 'Timo' Eisenhart (USA)Holowesko - Citadel Racing Team0:11
14COLFreddy Emir Montaña Cadena (COL)Epm0:11
15ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Movistar0:11
16COLHeiner Rodrigo Parra Bustamente (COL)GW - Shimano0:11
17COLRobinson Eduardo Chalapud Gomez (COL)Medellin0:11
18COLJarlinson Pantano Gomez (COL)Trek - Segafredo0:15
19GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First - Drapac0:15
20COLJuan Pablo Suarez Suarez (COL)Epm0:15
21COLRafael Anibal Montiel Cuéllar (COL)Orgullo Paisa0:26
22COLSebastián Henao Gómez (COL)Team Ineos0:26
23COLÓscar Adalberto Quiroz Ayala (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongman0:26
24COLAldemar Reyes Ortega (COL)Manzana - Postobon0:26
25COLDayer Quintana Rojas (COL)Movistar0:26
26ITAGiulio Ciccone (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:26
27COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistar0:26
28COLJulio Alexis Camacho Bernal (COL)Coldeportes - Zenu0:31
29COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Manzana - Postobon0:31
30COLJanier Alexis Acevedo Calle (COL)United Health Care Presented by Maxxis0:33
31COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)GW - Shimano0:33
32COLJavier Ignacio Montoya Montoya (COL)Trevigiani Phonix - Hemus 18960:37
33COLJorge Camillo Castiblanco Cubides (COL)Illuminate0:43
34COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)Coldeportes - Zenu0:48
35COLJohn Anderson Rodriguez Salazar (COL)Delko - Marseille Provence KTM0:53
36COLFélix Alejandro Barón Castillo (COL)0:53
37COLMiguel Eduardo Florez Lopez (COL)Wilier Triestina - Selle Italia0:53
38COLOmar Alberto Mendoza Cardona (COL)Medellin0:56
39NEDJetse Bol (NED)Manzana - Postobon0:56
40COLEdison Muñoz Lopez (COL)Orgullo Paisa0:56
41USAGavin Mannion (USA)United Health Care Presented by Maxxis0:56
42COLLuis Felipe Laverde Jimenez (COL)Coldeportes - Zenu1:03
43COLAngel Alexander Gil Sanchez (COL)Epm1:03
44COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Epm1:03
45ESPIgor Merino Cortázar (ESP)Burgos - BH1:03
46ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Medellin1:10
47ARGGerman Nicolas Tivani Perez (ARG)Trevigiani Phonix - Hemus 18961:12
48ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:17
49COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Israel Cycling Academy1:20
50COLBrayan Stiven Sanchez Vergara (COL)Holowesko - Citadel Racing Team1:23
51COLWalter Fernando Pedraza Morales (COL)GW - Shimano1:28
52FRAFloryan Arnoult (FRA)Trevigiani Phonix - Hemus 18961:31
53SUISimon Pellaud (SUI)Illuminate1:32
54USANathan Brown (USA)EF Education First - Drapac1:32
55USAConnor Brown (USA)Illuminate1:34
56CANBenjamin Perry (CAN)Israel Cycling Academy1:39
57POLMichal Paluta (POL)CCC - Sprandi - Polkowice1:39
58BRANícolas Sessler (BRA)Burgos - BH1:55
59ESPBeñat Txoperena Matxikote (ESP)Euskadi Basque Country - Murias2:02
60COLEduardo Estrada Celis (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongman2:04
61ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Movistar2:04
62COLAlejandro Serna Toro (COL)Orgullo Paisa2:04
63COLJohnatan Cañaveral Vargas (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongman2:04
64ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)Medellin2:04
65COLCristián Camilo Talero Reyes (COL)GW - Shimano2:16
66COLJohn Darwin Atapuma Hurtado (COL)Uae Team Emirates2:16
67COLDalivier Ospina Navarro (COL)Coldeportes - Zenu2:17
68ROUSerghei Tvetcov (ROU)United Health Care Presented by Maxxis2:17
69MEXLuis Enrique Lemus Davila (MEX)Israel Cycling Academy2:17
70ARGDaniel Eduardo Zamora (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima2:20
71CUBRuben Companioni Blanco (CUB)Holowesko - Citadel Racing Team2:22
72ITAMichele Scartezzini (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vega2:39
73PERAlonso Miguel Gamero Zúñiga (PER)Agrupacion Virgen de Fatima2:40
74COLJairo Alonso Cano Salas (COL)Epm2:40
75ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Team Ineos3:11
76COLJose Tito Hernandez Jaramillo (COL)Orgullo Paisa3:11
77ITAAlessandro Fedeli (ITA)Trevigiani Phonix - Hemus 18963:11
78ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox3:11
79ITAAlessandro Covi (ITA)Team Colpack3:11
80POLPawel Bernas (POL)CCC - Sprandi - Polkowice3:37
81USAJohn Murphy (USA)Holowesko - Citadel Racing Team3:59
82CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Cycling Academy3:59
83ITARaffaello Bonusi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec4:04
84COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobon4:08
85ITAMattia Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec4:43
86ESPGotzon Udondo Santamaria (ESP)Euskadi Basque Country - Murias4:44
87ITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec4:44
88COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Manzana - Postobon5:17
89COLRubén Darío Acosta Ospina (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongman5:19
90COLWeimar Alfonso Roldan Ortiz (COL)Medellin5:19
91ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)United Health Care Presented by Maxxis5:19
92AUSJonathan Clarke (AUS)United Health Care Presented by Maxxis5:19
93COLWilliam David Muñoz Perez (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongman5:19
94ITACarloalberto Giordani (ITA)Team Colpack5:43
95ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)5:49
96MONVictor Langellotti (MON)Burgos - BH5:57
97COLBrayan Stiven Ramirez Chacon (COL)6:14
98COLJordan Arley Parra Arias (COL)Manzana - Postobon6:14
99POLLeszek Plucinski (POL)CCC - Sprandi - Polkowice6:14
100RUSAlexey Kurbatov (RUS)6:14
101COLCésar Nicolás Paredes Avellaneda (COL)Medellin6:18
102GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Team Ineos6:23
103ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox6:23
104ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Team Ineos6:23
105ESPAlvaro Robredo Crespo (ESP)Burgos - BH6:23
106ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox6:23
107COLJuan Pablo Rendón Jaimes (COL)GW - Shimano6:23
108ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar6:28
109ARGMauro Abel Richeze Araquistaín (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima6:34
110ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Quick Step Floors6:34
111COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Quick Step Floors6:34
112ARGAdrian Ezequiel Richeze Araquistaín (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima6:34
113ITAFrancesco Lamon (ITA)Team Colpack6:34
114COLBryan Steven Gomez Peñaloza (COL)Holowesko - Citadel Racing Team6:34
115RUSVladislav Kulikov (RUS)6:34
116ITAMatteo Malucelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec6:34
117ITADavide Viganò (ITA)6:34
118USAMiguel Bryon (USA)Holowesko - Citadel Racing Team6:34
119ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox6:50
120COLFernando Gaviria Rendon (COL)Quick Step Floors7:28
121ESPManuel Penalver Aniorte (ESP)Trevigiani Phonix - Hemus 18967:28
122BELIljo Keisse (BEL)Quick Step Floors7:28
123COLCarlos Julián Quintero Norena (COL)Orgullo Paisa7:28
124COLDaniel Alexander Jaramillo Diez (COL)United Health Care Presented by Maxxis7:28
125POLAdrian Kurek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice7:28
126COLJulián Cardona Tabares (COL)EF Education First - Drapac7:28
127USAAlex Howes (USA)EF Education First - Drapac7:28
128ESPSergio Rodríguez Reche (ESP)Euskadi Basque Country - Murias8:23
129USACameron Piper (USA)Illuminate8:23
130ISRAviv Yechezkel (ISR)Israel Cycling Academy8:28
131ITADavide Plebani (ITA)Team Colpack8:31
132ESTMartin Laas (EST)Illuminate8:52
133RUSAnton Vorobev (RUS)9:38
134ESPAdrián González Velasco (ESP)Burgos - BH10:30
135ESPDaniel López Parada (ESP)Burgos - BH13:08
136POLPawel Franczak (POL)CCC - Sprandi - Polkowice13:14
137PANCristopher Robín Jurado López (PAN)Trevigiani Phonix - Hemus 189613:47
138RUSEvgeny Kovalev (RUS)14:56
139COLJuan Martin Mesa Perez (COL)Coldeportes - Zenu17:13
140COLJuan Esteban Arango Carvajal (COL)17:13
141COLChristian Leandro Tamayo Saavedra (COL)GW - Shimano18:32
142RUSKirill Bochkov (RUS)18:38
143ITAAndrea Guardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox18:43
144ESPAnder Barrenetxea Uriarte (ESP)Euskadi Basque Country - Murias18:44
145ARGNicolás Javier Naranjo Sanchez (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima19:18
146ARGLeandro Javier Velardez (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima20:28
147POLMateusz Taciak (POL)CCC - Sprandi - Polkowice20:50
148RUSAndrey Sazanov (RUS)29:54
149ESTMihkel Räim (EST)Israel Cycling Academy

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Pereira - Salento - 163,7 km - 10 Februari 2018Berg


1COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education First - Drapac3:42:33
2COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistarzt
3COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Team Ineoszt
4COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Ineoszt
5COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec0:17
6COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)EF Education First - Drapac0:17
7ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Quick Step Floors0:29
8ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Medellin0:29
9COLAristobulo Cala Cala (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongman0:34
10ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Movistar0:37
11COLAngel Alexander Gil Sanchez (COL)Epm0:39
12COLDanny Alberto Osorio Calle (COL)Orgullo Paisa0:39
13FRAJulian Alaphilippe (FRA)Quick Step Floors0:39
14COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Manzana - Postobon0:39
15COLHeiner Rodrigo Parra Bustamente (COL)GW - Shimano0:39
16COLJarlinson Pantano Gomez (COL)Trek - Segafredo0:49
17COLDiego Antonio Ochoa Camargo (COL)Epm0:49
18COLJuan Pablo Suarez Suarez (COL)Epm0:49
19COLRafael Anibal Montiel Cuéllar (COL)Orgullo Paisa0:49
20COLÓscar Adalberto Quiroz Ayala (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongman0:56
21COLJohn Darwin Atapuma Hurtado (COL)Uae Team Emirates1:00
22COLFreddy Emir Montaña Cadena (COL)Epm1:02
23USATaylor 'Timo' Eisenhart (USA)Holowesko - Citadel Racing Team1:05
24GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First - Drapac1:06
25COLAldemar Reyes Ortega (COL)Manzana - Postobon1:06
26COLFélix Alejandro Barón Castillo (COL)1:14
27COLJavier Ignacio Montoya Montoya (COL)Trevigiani Phonix - Hemus 18961:19
28COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)Coldeportes - Zenu1:32
29COLMiguel Eduardo Florez Lopez (COL)Wilier Triestina - Selle Italia1:33
30COLSebastián Henao Gómez (COL)Team Ineos1:33
31COLJohnatan Cañaveral Vargas (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongman1:33
32ITAGiulio Ciccone (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:42
33COLJohn Anderson Rodriguez Salazar (COL)Delko - Marseille Provence KTM1:45
34COLJorge Camillo Castiblanco Cubides (COL)Illuminate1:50
35COLAlex Alberto Cano Ardila (COL)Coldeportes - Zenu1:50
36COLBrayan Stiven Sanchez Vergara (COL)Holowesko - Citadel Racing Team1:51
37COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistar1:51
38COLEdison Muñoz Lopez (COL)Orgullo Paisa1:51
39COLJulio Alexis Camacho Bernal (COL)Coldeportes - Zenu2:14
40COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)GW - Shimano2:14
41NEDJetse Bol (NED)Manzana - Postobon2:26
42COLJulián Cardona Tabares (COL)EF Education First - Drapac2:26
43ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2:42
44COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Epm2:45
45ESPIgor Merino Cortázar (ESP)Burgos - BH2:45
46BRANícolas Sessler (BRA)Burgos - BH2:45
47COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Israel Cycling Academy2:56
48USANathan Brown (USA)EF Education First - Drapac2:56
49COLDaniel Alexander Jaramillo Diez (COL)United Health Care Presented by Maxxis2:56
50ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)Medellin2:56
51ARGDaniel Eduardo Zamora (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima2:56
52ITAAlessandro Covi (ITA)Team Colpack3:09
53COLOmar Alberto Mendoza Cardona (COL)Medellin3:33
54COLCarlos Julián Quintero Norena (COL)Orgullo Paisa3:39
55GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Team Ineos3:39
56MEXLuis Enrique Lemus Davila (MEX)Israel Cycling Academy3:39
57POLLeszek Plucinski (POL)CCC - Sprandi - Polkowice3:39
58ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Team Ineos3:39
59PERAlonso Miguel Gamero Zúñiga (PER)Agrupacion Virgen de Fatima3:52
60FRAFloryan Arnoult (FRA)Trevigiani Phonix - Hemus 18963:52
61ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Movistar3:52
62COLAlejandro Serna Toro (COL)Orgullo Paisa3:52
63COLDayer Quintana Rojas (COL)Movistar3:52
64ESPBeñat Txoperena Matxikote (ESP)Euskadi Basque Country - Murias3:52
65COLCristián Camilo Talero Reyes (COL)GW - Shimano3:52
66COLLuis Felipe Laverde Jimenez (COL)Coldeportes - Zenu3:52
67COLDalivier Ospina Navarro (COL)Coldeportes - Zenu3:52
68COLJairo Alonso Cano Salas (COL)Epm3:52
69COLCésar Nicolás Paredes Avellaneda (COL)Medellin3:52
70COLJuan Pablo Rendón Jaimes (COL)GW - Shimano3:52
71ITAAlessandro Fedeli (ITA)Trevigiani Phonix - Hemus 18963:52
72CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Cycling Academy3:52
73USAJohn Murphy (USA)Holowesko - Citadel Racing Team4:21
74COLEduardo Estrada Celis (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongman4:47
75COLJordan Arley Parra Arias (COL)Manzana - Postobon5:52
76COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Manzana - Postobon5:52
77COLWalter Fernando Pedraza Morales (COL)GW - Shimano5:56
78COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobon6:02
79ROUSerghei Tvetcov (ROU)United Health Care Presented by Maxxis6:04
80COLJanier Alexis Acevedo Calle (COL)United Health Care Presented by Maxxis6:04
81CANBenjamin Perry (CAN)Israel Cycling Academy6:04
82USAGavin Mannion (USA)United Health Care Presented by Maxxis6:04
83POLPawel Bernas (POL)CCC - Sprandi - Polkowice6:13
84POLMichal Paluta (POL)CCC - Sprandi - Polkowice6:13
85ITAMichele Scartezzini (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vega7:12
86POLPawel Franczak (POL)CCC - Sprandi - Polkowice7:26
87COLJose Tito Hernandez Jaramillo (COL)Orgullo Paisa7:26
88SUISimon Pellaud (SUI)Illuminate7:26
89USACameron Piper (USA)Illuminate7:26
90ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox7:30
91ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Team Ineos8:01
92USAAlex Howes (USA)EF Education First - Drapac8:18
93USAConnor Brown (USA)Illuminate8:18
94MONVictor Langellotti (MON)Burgos - BH8:18
95ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)United Health Care Presented by Maxxis10:40
96COLJuan Martin Mesa Perez (COL)Coldeportes - Zenu11:27
97COLBryan Steven Gomez Peñaloza (COL)Holowesko - Citadel Racing Team11:27
98COLFernando Gaviria Rendon (COL)Quick Step Floors11:27
99COLJuan Esteban Arango Carvajal (COL)11:27
100ITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec11:27
101USAMiguel Bryon (USA)Holowesko - Citadel Racing Team11:27
102ITAFrancesco Lamon (ITA)Team Colpack11:27
103ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox11:27
104ITACarloalberto Giordani (ITA)Team Colpack11:27
105RUSAlexey Kurbatov (RUS)11:27
106ITAMattia Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec11:27
107ITAMatteo Malucelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec11:27
108ITARaffaello Bonusi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec11:27
109POLMateusz Taciak (POL)CCC - Sprandi - Polkowice11:27
110POLAdrian Kurek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice11:27
111PANCristopher Robín Jurado López (PAN)Trevigiani Phonix - Hemus 189611:27
112RUSVladislav Kulikov (RUS)11:27
113ESPAdrián González Velasco (ESP)Burgos - BH11:27
114ITADavide Viganò (ITA)11:27
115COLBrayan Stiven Ramirez Chacon (COL)11:27
116ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar11:27
117AUSJonathan Clarke (AUS)United Health Care Presented by Maxxis11:27
118ESTMartin Laas (EST)Illuminate12:00
119ARGGerman Nicolas Tivani Perez (ARG)Trevigiani Phonix - Hemus 189612:29
120ARGAdrian Ezequiel Richeze Araquistaín (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima12:29
121ESPManuel Penalver Aniorte (ESP)Trevigiani Phonix - Hemus 189612:29
122COLRubén Darío Acosta Ospina (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongman12:45
123ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)13:08
124COLWilliam David Muñoz Perez (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongman13:08
125BELIljo Keisse (BEL)Quick Step Floors13:15
126ITADavide Plebani (ITA)Team Colpack13:15
127CUBRuben Companioni Blanco (CUB)Holowesko - Citadel Racing Team13:15
128ISRAviv Yechezkel (ISR)Israel Cycling Academy13:15
129ESPGotzon Udondo Santamaria (ESP)Euskadi Basque Country - Murias13:15
130COLWeimar Alfonso Roldan Ortiz (COL)Medellin13:24
131ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox13:31
132COLRobinson Eduardo Chalapud Gomez (COL)Medellin13:34
133ESPDaniel López Parada (ESP)Burgos - BH13:34
134ARGMauro Abel Richeze Araquistaín (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima13:38
135COLChristian Leandro Tamayo Saavedra (COL)GW - Shimano14:43
136ARGLeandro Javier Velardez (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima14:43
137COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Quick Step Floors16:28
138RUSAnton Vorobev (RUS)16:45
139ITAAndrea Guardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox16:45
140ESPAnder Barrenetxea Uriarte (ESP)Euskadi Basque Country - Murias16:45
141ESPSergio Rodríguez Reche (ESP)Euskadi Basque Country - Murias16:45
142ESPAlvaro Robredo Crespo (ESP)Burgos - BH16:45
143ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox16:45
144RUSKirill Bochkov (RUS)17:04
145RUSEvgeny Kovalev (RUS)21:16
146ARGNicolás Javier Naranjo Sanchez (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima22:53
147RUSAndrey Sazanov (RUS)25:08
148ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Quick Step Floors

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 6 - Armenia - Manizales (Torre de Chipre) - 184,3 km - 11 Februari 2018Berg


1COLDayer Quintana Rojas (COL)Movistar4:22:11
2COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Team Ineos0:10
3COLSebastián Henao Gómez (COL)Team Ineos0:10
4COLAngel Alexander Gil Sanchez (COL)Epm0:14
5COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)EF Education First - Drapac0:18
6ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Medellin0:18
7COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education First - Drapac0:21
8COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistar0:21
9COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Ineos0:21
10FRAJulian Alaphilippe (FRA)Quick Step Floors0:24
11COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Epm0:28
12COLRafael Anibal Montiel Cuéllar (COL)Orgullo Paisa0:28
13COLDanny Alberto Osorio Calle (COL)Orgullo Paisa0:28
14COLAristobulo Cala Cala (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongman0:28
15COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec0:28
16GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First - Drapac0:37
17COLJarlinson Pantano Gomez (COL)Trek - Segafredo0:45
18COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Manzana - Postobon0:45
19COLJuan Pablo Suarez Suarez (COL)Epm0:45
20ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)Medellin0:49
21ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Quick Step Floors0:49
22COLJavier Ignacio Montoya Montoya (COL)Trevigiani Phonix - Hemus 18961:04
23COLHeiner Rodrigo Parra Bustamente (COL)GW - Shimano1:04
24COLDiego Antonio Ochoa Camargo (COL)Epm1:04
25COLJohn Darwin Atapuma Hurtado (COL)Uae Team Emirates1:04
26COLFreddy Emir Montaña Cadena (COL)Epm1:08
27COLEdison Muñoz Lopez (COL)Orgullo Paisa1:12
28COLWalter Fernando Pedraza Morales (COL)GW - Shimano1:16
29COLJohn Anderson Rodriguez Salazar (COL)Delko - Marseille Provence KTM1:16
30USATaylor 'Timo' Eisenhart (USA)Holowesko - Citadel Racing Team1:26
31COLMiguel Eduardo Florez Lopez (COL)Wilier Triestina - Selle Italia1:30
32COLJulio Alexis Camacho Bernal (COL)Coldeportes - Zenu1:35
33COLAldemar Reyes Ortega (COL)Manzana - Postobon1:45
34COLOmar Alberto Mendoza Cardona (COL)Medellin1:45
35COLFélix Alejandro Barón Castillo (COL)1:48
36ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Movistar1:55
37COLAlejandro Serna Toro (COL)Orgullo Paisa2:02
38ITAGiulio Ciccone (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox2:09
39ROUSerghei Tvetcov (ROU)United Health Care Presented by Maxxis2:09
40COLJohnatan Cañaveral Vargas (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongman2:13
41GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Team Ineos2:22
42ESPIgor Merino Cortázar (ESP)Burgos - BH2:22
43COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Israel Cycling Academy2:29
44COLCarlos Julián Quintero Norena (COL)Orgullo Paisa2:48
45COLLuis Felipe Laverde Jimenez (COL)Coldeportes - Zenu3:02
46ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec3:16
47COLÓscar Adalberto Quiroz Ayala (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongman3:39
48NEDJetse Bol (NED)Manzana - Postobon3:47
49COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)GW - Shimano3:56
50ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Team Ineos3:56
51COLRobinson Eduardo Chalapud Gomez (COL)Medellin3:56
52COLAlex Alberto Cano Ardila (COL)Coldeportes - Zenu4:10
53ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox4:39
54COLDalivier Ospina Navarro (COL)Coldeportes - Zenu6:02
55COLJulián Cardona Tabares (COL)EF Education First - Drapac6:18
56SUISimon Pellaud (SUI)Illuminate6:20
57COLJairo Alonso Cano Salas (COL)Epm6:30
58ESPBeñat Txoperena Matxikote (ESP)Euskadi Basque Country - Murias6:47
59ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar6:53
60COLDaniel Alexander Jaramillo Diez (COL)United Health Care Presented by Maxxis7:00
61CANBenjamin Perry (CAN)Israel Cycling Academy7:06
62COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobon8:02
63BRANícolas Sessler (BRA)Burgos - BH8:18
64COLCésar Nicolás Paredes Avellaneda (COL)Medellin9:00
65USACameron Piper (USA)Illuminate9:00
66COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)Coldeportes - Zenu9:00
67POLMichal Paluta (POL)CCC - Sprandi - Polkowice9:00
68COLJuan Martin Mesa Perez (COL)Coldeportes - Zenu9:00
69CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Cycling Academy9:00
70PANCristopher Robín Jurado López (PAN)Trevigiani Phonix - Hemus 18969:12
71COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistar9:12
72POLLeszek Plucinski (POL)CCC - Sprandi - Polkowice9:12
73COLJuan Pablo Rendón Jaimes (COL)GW - Shimano9:12
74COLCristián Camilo Talero Reyes (COL)GW - Shimano9:12
75ARGDaniel Eduardo Zamora (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima9:18
76ITARaffaello Bonusi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec10:18
77COLJordan Arley Parra Arias (COL)Manzana - Postobon10:23
78ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Team Ineos10:42
79USAConnor Brown (USA)Illuminate10:45
80MEXLuis Enrique Lemus Davila (MEX)Israel Cycling Academy10:51
81COLEduardo Estrada Celis (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongman11:52
82POLPawel Bernas (POL)CCC - Sprandi - Polkowice12:00
83ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox12:22
84USAAlex Howes (USA)EF Education First - Drapac12:22
85COLFernando Gaviria Rendon (COL)Quick Step Floors12:28
86USANathan Brown (USA)EF Education First - Drapac12:45
87ESPAlvaro Robredo Crespo (ESP)Burgos - BH16:55
88ITAMattia Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec16:55
89ITAMichele Scartezzini (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vega16:55
90ITAAlessandro Fedeli (ITA)Trevigiani Phonix - Hemus 189616:55
91COLJuan Esteban Arango Carvajal (COL)16:55
92BELIljo Keisse (BEL)Quick Step Floors17:12
93POLAdrian Kurek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice17:53
94ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Movistar18:14
95PERAlonso Miguel Gamero Zúñiga (PER)Agrupacion Virgen de Fatima18:21
96ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)United Health Care Presented by Maxxis20:34
97AUSJonathan Clarke (AUS)United Health Care Presented by Maxxis20:34
98COLJose Tito Hernandez Jaramillo (COL)Orgullo Paisa20:34
99COLJanier Alexis Acevedo Calle (COL)United Health Care Presented by Maxxis20:34
100USAGavin Mannion (USA)United Health Care Presented by Maxxis20:34
101ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)21:35
102CUBRuben Companioni Blanco (CUB)Holowesko - Citadel Racing Team21:35
103COLBryan Steven Gomez Peñaloza (COL)Holowesko - Citadel Racing Team21:35
104COLBrayan Stiven Ramirez Chacon (COL)21:35
105COLWeimar Alfonso Roldan Ortiz (COL)Medellin21:41
106COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Quick Step Floors21:45
107ESPDaniel López Parada (ESP)Burgos - BH21:52
108COLBrayan Stiven Sanchez Vergara (COL)Holowesko - Citadel Racing Team22:07
109COLWilliam David Muñoz Perez (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongman22:07
110USAJohn Murphy (USA)Holowesko - Citadel Racing Team22:18
111COLRubén Darío Acosta Ospina (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongman22:39
112ESPGotzon Udondo Santamaria (ESP)Euskadi Basque Country - Murias23:20
113MONVictor Langellotti (MON)Burgos - BH24:28
114ITAFrancesco Lamon (ITA)Team Colpack26:02
115POLPawel Franczak (POL)CCC - Sprandi - Polkowice26:02
116ISRAviv Yechezkel (ISR)Israel Cycling Academy30:31
117ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox32:30
118ITAAndrea Guardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox32:30
119ESPAdrián González Velasco (ESP)Burgos - BH32:30
120ITADavide Plebani (ITA)Team Colpack32:30
121ITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec32:30
122FRAFloryan Arnoult (FRA)Trevigiani Phonix - Hemus 189632:30
123ITACarloalberto Giordani (ITA)Team Colpack32:30
124ITAMatteo Malucelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec32:30
125RUSAnton Vorobev (RUS)32:30
126RUSVladislav Kulikov (RUS)32:30
127ARGGerman Nicolas Tivani Perez (ARG)Trevigiani Phonix - Hemus 189632:30
128ESPSergio Rodríguez Reche (ESP)Euskadi Basque Country - Murias32:30
129RUSEvgeny Kovalev (RUS)32:30
130RUSAlexey Kurbatov (RUS)32:30
131ITADavide Viganò (ITA)32:30
132POLMateusz Taciak (POL)CCC - Sprandi - Polkowice32:30
133USAMiguel Bryon (USA)Holowesko - Citadel Racing Team32:30
134ITAAlessandro Covi (ITA)Team Colpack32:30
135ESPAnder Barrenetxea Uriarte (ESP)Euskadi Basque Country - Murias32:30
136ESTMartin Laas (EST)Illuminate32:30
137RUSAndrey Sazanov (RUS)32:39
138COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Manzana - Postobon32:55
139ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox
140RUSKirill Bochkov (RUS)
141ESPManuel Penalver Aniorte (ESP)Trevigiani Phonix - Hemus 1896
142COLChristian Leandro Tamayo Saavedra (COL)GW - Shimano
143ARGNicolás Javier Naranjo Sanchez (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima
144ARGLeandro Javier Velardez (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima
145ARGAdrian Ezequiel Richeze Araquistaín (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima
146ARGMauro Abel Richeze Araquistaín (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden