Info voor wedden
Jaarkalender
Laatste uitslagen
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Sportuitslagen.org
De site voor alle sporten
Menu
Home
Voetbal
België/Nederland
Belgische Eerste Klasse
Belgische Tweede Klasse
Nederlandse Eredivisie
Nederlandse Eredivisie
Belgische Beker
KNVB Beker
Europa
Engelse Premier League
Duitse Bundesliga
Franse Division 1
Spaanse Primera Division
Italiaanse Serie A
Portugese Superliga
Internationaal
Wereldbeker Heren
UEFA European Football Championship
UEFA Champions League
UEFA Europa League
Clasificación Mundial FIFA Hombres
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2023
Kalender 2023/2024
Veldrijden
WK / Wereldbeker
Wereldkampioenschappen
Wereldbeker Heren-Elite
Wereldbeker Dames
Wereldbeker - Heren U23
Wereldbeker - Heren Junioren
Andere kalenders
Superprestige Heren
Trofee BPost Bank Heren
Superprestige Dames
Trofee BPost Bank Dames
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2023/2024
UCI Road Rankings
Andere wielersport
Wielrennen
Baanwielrennen
VTT
BMX
Wielrennen
Grote Rondes
Tour
Giro d'Italia
La Vuelta Ciclista a España
Palmares Tour
WK / WT
Wereldkampioenschappen
WT Eéndagswedstrijden
WT Etappewedstrijden
Europa Tour Eéndagswedstrijden
Europa Tour Etappewedstrijden
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2023
UCI Road Rankings
Andere wielersport
Veldrijden
Baanwielrennen
VTT
BMX
Tennis
ATP / WTA
ATP-kalender
ATP Rankings
WTA-kalender
WTA Rankings
Grand Slam Heren
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Andere
Davis Cup
Fed Cup
ATP World Tour Finals
Rotterdam
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2023
Basketbal
België/Nederland
België - EuroMillions Basketball League
Nederland - FEB Eredivisie
België Beker
Europese Bekers
Euroleague Heren
Euroleague Dames
Basketball Champions League
Eurocup
Eurocup Dames
Internationaal
Wereldkampioenschap Heren
Wereldkampioenschap Dames
EuroBasket Heren
EuroBasket Dames
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2023
Kalender 2023/2024
Volleybal
België/Nederland
België Volleybal Liga Heren
België Ere Divisie Dames
Nederland - A-League Heren
Europese Bekers
Champions League Heren
Champions League Dames
Cev Cup Heren
CEV Cup Dames
Internationaal
Wereldkampioenschap Heren
Wereldkampioenschap Dames
Nations League Heren
Nations League Dames
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2023
Kalender 2023/2024
Hockey
België/Nederland
Belgisch Kampioenschap Heren
Belgisch Kampioenschap Dames
Nederlands Kampioenschap Heren
Nederlands Kampioenschap Dames
Europese Bekers
Euro Hockey League Heren
EuroHockey Club Champions Cup Dames
Internationaal
Olympische Spelen Heren
Olympische Spelen Dames
Wereldbeker Hockey Heren
Wereldbeker Hockey Dames
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2023
Kalender 2023/2024
Handbal
België/Nederland
BENE-League
Belgie 1ste Nationale Heren
Belgie Ere Divisie Dames
Nederlandse Heren
Nederlandse Dames
Europese Bekers
Champions League Heren
Champions League Dames
EHF European League Heren
EHF European League Dames
EHF European Cup Heren
Internationaal
Wereldkampioenschap Heren
Wereldkampioenschap Dames
Europees Kampioenschap Heren
Europees Kampioenschap Dames
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2023
Kalender 2023/2024
Motorsport
Formule 1
Home F1
Kalender 2023
Klassement - Coureurs
Klassement - Constructeurs
Erelijst
Rally
Home Rally
Kalender 2023
Rijderskampioenschap
Constructeurskampioenschap
Erelijst
Motorsport
Home Motorrennen
Motorrennen Kalender 2023
Moto GP
Home Motorcross
Motorcross Kalender 2023
Andere
Rally Raid
Endurance
WTCC
Superbike
Winter
Snelschaatsen/Short Track
Snelschaatsen - Home
Kalender 2023/2024
Short Track - Home
Kalender 2023/2024
Ijshockey
Ijshockey - Home
Kalender 2023/2024
NHL
Champions League
BeNe-league
Winter
Alpijnse Ski
Alpijnse Ski 2023/2024
Skispringen
Langlaufen
Freestyle Skiën
Andere
Biathlon
Noordse Combinatie
Snowboarden
Kunstrijden
+50 Sporten
+50 Sporten - Home
+50 Sporten - Home
Multi-sport competitie
Home Olympische Spelen
Olympische zomerspelen
Olympische winterspelen
Europese Spelen
World Games
Watersport
Zwemmen
Schoonspringen
Surfen
Zeilen
Roeien
Waterpolo
Ploegsporten
Baseball
American Football
Futsal
Rugby
Korfbal
Zaalhockey
Andere individuele sporten
Atletiek
Golf
Badminton
Tafeltennis
Judo
Schermen
Darts
Gymnastiek
OS
Home
Wielrennen
Colombia Oro y Paz 2018 - Gedetailleerde uitslagen
Wielrennen - Home
Algemeen Links
Bijstand wedden
Archief van de Website
Seizoenskalender
Klassement UCI Africa Tour
Klassement UCI America Tour
Klassement UCI Asia Tour
Klassement UCI Europe Tour
Klassement UCI Oceania Tour
UCI Rankings Dames
UCI Road Rankings
UCI Road Rankings - Eéndagswedstrijden
UCI Road Rankings - Etappewedstrijden
UCI Team Rankings
UCI Team Rankings Dames
WorldTour Ranking Dames
WorldTour Ranking Jugend Dames
Voorstelling ploegen
Erelijst
Statistieken
Populair
Actualiteit
WK / OS - 2018
World Tour - 2018
Europe Tour - 2018
Africa Tour - 2018
America Tour - 2018
12/01 - Ronde van Táchira
21/01 - Vuelta a San Juan Internacional - 36 Ed...
02/02 - Colombia Nationaal Kampioenschap
06/02 - Colombia Oro y Paz
09/02 - Argentinië Nationaal Kampioenschap
17/03 - Uruguay Nationaal Kampioenschap
23/03 - 75ta. Vuelta Ciclista del Uruguay
30/03 - Chileens Nationaal Kampioenschap
31/03 - Paraguay Nationaal Kampioenschap
04/04 - Volta Ciclistica de Gravataí
12/04 - Joe Martin Stage Race
14/04 - Bolivia Nationaal Kampioenschap
18/04 - Tour of the Gila
03/05 - Panamerican Kampioenschappen
19/05 - Barbados Nationaal Kampioenschap
28/05 - Winston Salem Cycling Classic
30/05 - Ronde van Paraná
03/06 - Independence Cycling Classic
06/06 - Ruta del Centro
07/06 - GP Cycliste de Saguenay
13/06 - Tour de Beauce
15/06 - Cubaans Nationaal Kampioenschap
16/06 - Puerto Rico Nationaal Kampioenschap
17/06 - El Salvador Nationaal Kampioenschap
17/06 - Bermuda Nationaal Kampioenschap
21/06 - Canadees Nationaal Kampioenschap
21/06 - Amerikaans Nationaal Kampioenschap
22/06 - Venezolaans Nationaal Kampioenschap
23/06 - Belize Nationaal Kampioenschap
23/06 - Antigua en Barbuda Nationaal Kampioenschap
24/06 - Guatemalees Nationaal Kampioenschap
28/06 - Braziliaans Nationaal Kampioenschap
28/06 - Mexicaans Nationaal Kampioenschap
28/06 - Costaricaans Nationaal Kampioenschap
29/06 - Panamees Nationaal Kampioenschap
05/07 - Vuelta Ciclista a Venezuela
08/07 - White Spot / Delta Road Race
13/07 - Chrono Kristin Armstrong
17/07 - Ecuador Nationaal Kampioenschap
03/08 - Ronde van Guadeloupe
06/08 - The Larry H.Miller Tour of Utah
16/08 - Colorado Classic
31/08 - Tour of Alberta
30/09 - Tobago Cycling Classic
23/10 - Ronde van Guatemala
15/11 - Vuelta Internacional Ciclista Michoacán
12/12 - Gran Premio FECOCI
13/12 - Gran Premio Comité Olímpico Nacional
16/12 - Ronde van Costa Rica
Asia Tour - 2018
Oceania Tour - 2018
Vrouwen Elite - 2018
Heren H23 - 2018
Heren Junior - 2018
Dames Junior - 2018
Andere evenementen - 2018
Franse bekerclubs - 2018
Andere wielersport
Baanwielrennen
BMX
Mountain Bike
Veldrijden
Uitslagen individuele sporter
Ploegen
Wielrennen - Colombia Oro y Paz - 2018 - Gedetailleerde uitslagen
Keuze van een seizoen :
2024
2020
2019
2018
Uitslagen 2018
Uitslagen voor etappe
Startlijst
Informatie
Erelijst
Archief
Stat.
Uitslagen 2018
Wacht ...
Uitslagen voor etappe
Etappe 5
Etappe 1
Etappe 2
Etappe 3
Etappe 4
Etappe 5
Etappe 6
Etappe 6 - Armenia - Manizales (Torre de Chipre) - 184,3 km - 11 Februari 2018
Etappe
Algemeen
Berg
Jongeren
Ploegen
Etappe
1
Dayer Quintana Rojas (COL)
Movistar
4:22:11
2
Egan Arley Bernal Gomez (COL)
Team Ineos
0:10
3
Sebastián Henao Gómez (COL)
Team Ineos
0:10
4
Angel Alexander Gil Sanchez (COL)
Epm
0:14
5
Daniel Felipe Martínez Poveda (COL)
EF Education First - Drapac
0:18
6
Óscar Sevilla Rivera (ESP)
Medellin
0:18
7
Rigoberto Uran Uran (COL)
EF Education First - Drapac
0:21
8
Nairo Alexander Quintana Rojas (COL)
Movistar
0:21
9
Sergio Luis Henao Montoya (COL)
Team Ineos
0:21
10
Julian Alaphilippe (FRA)
Quick Step Floors
0:24
11
Rodrigo Contreras Pinzón (COL)
Epm
0:28
12
Rafael Anibal Montiel Cuéllar (COL)
Orgullo Paisa
0:28
13
Danny Alberto Osorio Calle (COL)
Orgullo Paisa
0:28
14
Aristobulo Cala Cala (COL)
Coldeportes - Bicicletas Strongman
0:28
15
Iván Ramiro Sosa Cuervo (COL)
Androni Giocattoli - Sidermec
0:28
16
Hugh Carthy (GBR)
EF Education First - Drapac
0:37
17
Jarlinson Pantano Gomez (COL)
Trek - Segafredo
0:45
18
Fabio Andres Duarte Arevalo (COL)
Manzana - Postobon
0:45
19
Juan Pablo Suarez Suarez (COL)
Epm
0:45
20
Jonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)
Medellin
0:49
21
Jhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)
Quick Step Floors
0:49
22
Javier Ignacio Montoya Montoya (COL)
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
1:04
23
Heiner Rodrigo Parra Bustamente (COL)
GW - Shimano
1:04
24
Diego Antonio Ochoa Camargo (COL)
Epm
1:04
25
John Darwin Atapuma Hurtado (COL)
Uae Team Emirates
1:04
26
Freddy Emir Montaña Cadena (COL)
Epm
1:08
27
Edison Muñoz Lopez (COL)
Orgullo Paisa
1:12
28
Walter Fernando Pedraza Morales (COL)
GW - Shimano
1:16
29
John Anderson Rodriguez Salazar (COL)
Delko - Marseille Provence KTM
1:16
30
Taylor 'Timo' Eisenhart (USA)
Holowesko - Citadel Racing Team
1:26
31
Miguel Eduardo Florez Lopez (COL)
Wilier Triestina - Selle Italia
1:30
32
Julio Alexis Camacho Bernal (COL)
Coldeportes - Zenu
1:35
33
Aldemar Reyes Ortega (COL)
Manzana - Postobon
1:45
34
Omar Alberto Mendoza Cardona (COL)
Medellin
1:45
35
Félix Alejandro Barón Castillo (COL)
1:48
36
Richard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)
Movistar
1:55
37
Alejandro Serna Toro (COL)
Orgullo Paisa
2:02
38
Giulio Ciccone (ITA)
Bardiani Valvole - CSF Inox
2:09
39
Serghei Tvetcov (ROU)
United Health Care Presented by Maxxis
2:09
40
Johnatan Cañaveral Vargas (COL)
Coldeportes - Bicicletas Strongman
2:13
41
Tao Geoghegan-Hart (GBR)
Team Ineos
2:22
42
Igor Merino Cortázar (ESP)
Burgos - BH
2:22
43
Edwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)
Israel Cycling Academy
2:29
44
Carlos Julián Quintero Norena (COL)
Orgullo Paisa
2:48
45
Luis Felipe Laverde Jimenez (COL)
Coldeportes - Zenu
3:02
46
Alessandro Bisolti (ITA)
Androni Giocattoli - Sidermec
3:16
47
Óscar Adalberto Quiroz Ayala (COL)
Coldeportes - Bicicletas Strongman
3:39
48
Jetse Bol (NED)
Manzana - Postobon
3:47
49
José Rodolfo Serpa Pérez (COL)
GW - Shimano
3:56
50
Nicolas Jonathan Castroviejo (ESP)
Team Ineos
3:56
51
Robinson Eduardo Chalapud Gomez (COL)
Medellin
3:56
52
Alex Alberto Cano Ardila (COL)
Coldeportes - Zenu
4:10
53
Giovanni Carboni (ITA)
Bardiani Valvole - CSF Inox
4:39
54
Dalivier Ospina Navarro (COL)
Coldeportes - Zenu
6:02
55
Julián Cardona Tabares (COL)
EF Education First - Drapac
6:18
56
Simon Pellaud (SUI)
Team Illuminate
6:20
57
Jairo Alonso Cano Salas (COL)
Epm
6:30
58
Beñat Txoperena Matxikote (ESP)
Euskadi Basque Country - Murias
6:47
59
Antonio Pedrero Lopez (ESP)
Movistar
6:53
60
Daniel Alexander Jaramillo Diez (COL)
United Health Care Presented by Maxxis
7:00
61
Benjamin Perry (CAN)
Israel Cycling Academy
7:06
62
Juan Felipe Osorio Arboleda (COL)
Manzana - Postobon
8:02
63
Nícolas Sessler (BRA)
Burgos - BH
8:18
64
César Nicolás Paredes Avellaneda (COL)
Medellin
9:00
65
Cameron Piper (USA)
Team Illuminate
9:00
66
Miguel Angel Rubiano Chavez (COL)
Coldeportes - Zenu
9:00
67
Michal Paluta (POL)
CCC - Sprandi - Polkowice
9:00
68
Juan Martin Mesa Perez (COL)
Coldeportes - Zenu
9:00
69
Guillaume Boivin (CAN)
Israel Cycling Academy
9:00
70
Cristopher Robín Jurado López (PAN)
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
9:12
71
Winner Andrew Anacona Gomez (COL)
Movistar
9:12
72
Leszek Plucinski (POL)
CCC - Sprandi - Polkowice
9:12
73
Juan Pablo Rendón Jaimes (COL)
GW - Shimano
9:12
74
Cristián Camilo Talero Reyes (COL)
GW - Shimano
9:12
75
Daniel Eduardo Zamora (ARG)
Agrupacion Virgen de Fatima
9:18
76
Raffaello Bonusi (ITA)
Androni Giocattoli - Sidermec
10:18
77
Jordan Arley Parra Arias (COL)
Manzana - Postobon
10:23
78
David Lopez Garcia (ESP)
Team Ineos
10:42
79
Connor Brown (USA)
Team Illuminate
10:45
80
Luis Enrique Lemus Davila (MEX)
Israel Cycling Academy
10:51
81
Eduardo Estrada Celis (COL)
Coldeportes - Bicicletas Strongman
11:52
82
Pawel Bernas (POL)
CCC - Sprandi - Polkowice
12:00
83
Alessandro Tonelli (ITA)
Bardiani Valvole - CSF Inox
12:22
84
Alex Howes (USA)
EF Education First - Drapac
12:22
85
Fernando Gaviria Rendon (COL)
Quick Step Floors
12:28
86
Nathan Brown (USA)
EF Education First - Drapac
12:45
87
Alvaro Robredo Crespo (ESP)
Burgos - BH
16:55
88
Mattia Frapporti (ITA)
Androni Giocattoli - Sidermec
16:55
89
Michele Scartezzini (ITA)
Sangemini - Mg.kvis - Vega
16:55
90
Alessandro Fedeli (ITA)
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
16:55
91
Juan Esteban Arango Carvajal (COL)
16:55
92
Iljo Keisse (BEL)
Quick Step Floors
17:12
93
Adrian Kurek (POL)
CCC - Sprandi - Polkowice
17:53
94
Víctor De La Parte Gonzalez (ESP)
Movistar
18:14
95
Alonso Miguel Gamero Zúñiga (PER)
Agrupacion Virgen de Fatima
18:21
96
Lucas Sebastian Haedo (ARG)
United Health Care Presented by Maxxis
20:34
97
Jonathan Clarke (AUS)
United Health Care Presented by Maxxis
20:34
98
Jose Tito Hernandez Jaramillo (COL)
Orgullo Paisa
20:34
99
Janier Alexis Acevedo Calle (COL)
United Health Care Presented by Maxxis
20:34
100
Gavin Mannion (USA)
United Health Care Presented by Maxxis
20:34
101
Aitor Gonzalez Jimenez (ESP)
21:35
102
Ruben Companioni Blanco (CUB)
Holowesko - Citadel Racing Team
21:35
103
Bryan Steven Gomez Peñaloza (COL)
Holowesko - Citadel Racing Team
21:35
104
Brayan Stiven Ramirez Chacon (COL)
21:35
105
Weimar Alfonso Roldan Ortiz (COL)
Medellin
21:41
106
Alvaro José Hodeg Chagui (COL)
Quick Step Floors
21:45
107
Daniel López Parada (ESP)
Burgos - BH
21:52
108
Brayan Stiven Sanchez Vergara (COL)
Holowesko - Citadel Racing Team
22:07
109
William David Muñoz Perez (COL)
Coldeportes - Bicicletas Strongman
22:07
110
John Murphy (USA)
Holowesko - Citadel Racing Team
22:18
111
Rubén Darío Acosta Ospina (COL)
Coldeportes - Bicicletas Strongman
22:39
112
Gotzon Udondo Santamaria (ESP)
Euskadi Basque Country - Murias
23:20
113
Victor Langellotti (MON)
Burgos - BH
24:28
114
Francesco Lamon (ITA)
Team Colpack
26:02
115
Pawel Franczak (POL)
CCC - Sprandi - Polkowice
26:02
116
Aviv Yechezkel (ISR)
Israel Cycling Academy
30:31
117
Mirco Maestri (ITA)
Bardiani Valvole - CSF Inox
32:30
118
Andrea Guardini (ITA)
Bardiani Valvole - CSF Inox
32:30
119
Adrián González Velasco (ESP)
Burgos - BH
32:30
120
Davide Plebani (ITA)
Team Colpack
32:30
121
Matteo Spreafico (ITA)
Androni Giocattoli - Sidermec
32:30
122
Floryan Arnoult (FRA)
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
32:30
123
Carloalberto Giordani (ITA)
Team Colpack
32:30
124
Matteo Malucelli (ITA)
Androni Giocattoli - Sidermec
32:30
125
Anton Vorobyev (RUS)
32:30
126
Vladislav Kulikov (RUS)
32:30
127
German Nicolas Tivani Perez (ARG)
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
32:30
128
Sergio Rodríguez Reche (ESP)
Euskadi Basque Country - Murias
32:30
129
Evgeny Kovalev (RUS)
32:30
130
Alexey Kurbatov (RUS)
32:30
131
Davide Viganò (ITA)
32:30
132
Mateusz Taciak (POL)
CCC - Sprandi - Polkowice
32:30
133
Miguel Bryon (USA)
Holowesko - Citadel Racing Team
32:30
134
Alessandro Covi (ITA)
Team Colpack
32:30
135
Ander Barrenetxea Uriarte (ESP)
Euskadi Basque Country - Murias
32:30
136
Martin Laas (EST)
Team Illuminate
32:30
137
Andrey Sazanov (RUS)
32:39
138
Juan Sebastián Molano Benavides (COL)
Manzana - Postobon
32:55
DNF
Paolo Simion (ITA)
Bardiani Valvole - CSF Inox
-
DNF
Kirill Bochkov (RUS)
-
DNF
Manuel Penalver Aniorte (ESP)
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
-
DNF
Christian Leandro Tamayo Saavedra (COL)
GW - Shimano
-
DNF
Nicolás Javier Naranjo Sanchez (ARG)
Agrupacion Virgen de Fatima
-
DNF
Leandro Javier Velardez (ARG)
Agrupacion Virgen de Fatima
-
DNF
Adrian Ezequiel Richeze Araquistaín (ARG)
Agrupacion Virgen de Fatima
-
DNS
Mauro Abel Richeze Araquistaín (ARG)
Agrupacion Virgen de Fatima
-
Algemeen
1
Egan Arley Bernal Gomez (COL)
Team Ineos
20:49:03
2
Nairo Alexander Quintana Rojas (COL)
Movistar
0:08
3
Rigoberto Uran Uran (COL)
EF Education First - Drapac
0:11
4
Sergio Luis Henao Montoya (COL)
Team Ineos
0:12
5
Daniel Felipe Martínez Poveda (COL)
EF Education First - Drapac
0:43
6
Iván Ramiro Sosa Cuervo (COL)
Androni Giocattoli - Sidermec
0:45
7
Julian Alaphilippe (FRA)
Quick Step Floors
0:50
8
Aristobulo Cala Cala (COL)
Coldeportes - Bicicletas Strongman
1:10
9
Danny Alberto Osorio Calle (COL)
Orgullo Paisa
1:12
10
Jhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)
Quick Step Floors
1:18
11
Rafael Anibal Montiel Cuéllar (COL)
Orgullo Paisa
1:26
12
Jarlinson Pantano Gomez (COL)
Trek - Segafredo
1:46
13
Juan Pablo Suarez Suarez (COL)
Epm
1:46
14
Heiner Rodrigo Parra Bustamente (COL)
GW - Shimano
1:51
15
Fabio Andres Duarte Arevalo (COL)
Manzana - Postobon
1:52
16
Angel Alexander Gil Sanchez (COL)
Epm
1:53
17
Óscar Sevilla Rivera (ESP)
Medellin
1:54
18
Hugh Carthy (GBR)
EF Education First - Drapac
1:55
19
Diego Antonio Ochoa Camargo (COL)
Epm
1:58
20
Sebastián Henao Gómez (COL)
Team Ineos
2:02
21
Freddy Emir Montaña Cadena (COL)
Epm
2:18
22
Taylor 'Timo' Eisenhart (USA)
Holowesko - Citadel Racing Team
2:39
23
Richard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)
Movistar
2:40
24
Aldemar Reyes Ortega (COL)
Manzana - Postobon
3:14
25
Félix Alejandro Barón Castillo (COL)
3:49
26
John Anderson Rodriguez Salazar (COL)
Delko - Marseille Provence KTM
3:51
27
Javier Ignacio Montoya Montoya (COL)
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
3:52
28
Miguel Eduardo Florez Lopez (COL)
Wilier Triestina - Selle Italia
3:53
29
Edison Muñoz Lopez (COL)
Orgullo Paisa
3:56
30
Rodrigo Contreras Pinzón (COL)
Epm
4:13
31
Giulio Ciccone (ITA)
Bardiani Valvole - CSF Inox
4:14
32
Julio Alexis Camacho Bernal (COL)
Coldeportes - Zenu
4:17
33
John Darwin Atapuma Hurtado (COL)
Uae Team Emirates
4:17
34
Óscar Adalberto Quiroz Ayala (COL)
Coldeportes - Bicicletas Strongman
4:58
35
Jonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)
Medellin
5:46
36
Dayer Quintana Rojas (COL)
Movistar
5:53
37
Igor Merino Cortázar (ESP)
Burgos - BH
6:07
38
Alex Alberto Cano Ardila (COL)
Coldeportes - Zenu
6:08
39
Omar Alberto Mendoza Cardona (COL)
Medellin
6:08
40
José Rodolfo Serpa Pérez (COL)
GW - Shimano
6:40
41
Edwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)
Israel Cycling Academy
6:42
42
Jetse Bol (NED)
Manzana - Postobon
7:04
43
Alessandro Bisolti (ITA)
Androni Giocattoli - Sidermec
7:12
44
Johnatan Cañaveral Vargas (COL)
Coldeportes - Bicicletas Strongman
7:45
45
Luis Felipe Laverde Jimenez (COL)
Coldeportes - Zenu
7:54
46
Alejandro Serna Toro (COL)
Orgullo Paisa
7:55
47
Walter Fernando Pedraza Morales (COL)
GW - Shimano
8:35
48
Serghei Tvetcov (ROU)
United Health Care Presented by Maxxis
10:27
49
Miguel Angel Rubiano Chavez (COL)
Coldeportes - Zenu
10:59
50
Winner Andrew Anacona Gomez (COL)
Movistar
11:26
51
Dalivier Ospina Navarro (COL)
Coldeportes - Zenu
12:07
52
Tao Geoghegan-Hart (GBR)
Team Ineos
12:19
53
Beñat Txoperena Matxikote (ESP)
Euskadi Basque Country - Murias
12:38
54
Nícolas Sessler (BRA)
Burgos - BH
12:55
55
Jairo Alonso Cano Salas (COL)
Epm
12:59
56
Nicolas Jonathan Castroviejo (ESP)
Team Ineos
13:55
57
Daniel Eduardo Zamora (ARG)
Agrupacion Virgen de Fatima
14:31
58
Alvaro José Hodeg Chagui (COL)
Quick Step Floors
44:40
59
Juan Esteban Arango Carvajal (COL)
45:25
60
German Nicolas Tivani Perez (ARG)
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
46:05
61
Pawel Franczak (POL)
CCC - Sprandi - Polkowice
46:39
62
Daniel López Parada (ESP)
Burgos - BH
48:31
63
Matteo Spreafico (ITA)
Androni Giocattoli - Sidermec
48:38
64
Matteo Malucelli (ITA)
Androni Giocattoli - Sidermec
50:18
65
Davide Viganò (ITA)
50:28
66
Miguel Bryon (USA)
Holowesko - Citadel Racing Team
50:28
67
Alexey Kurbatov (RUS)
50:51
68
Vladislav Kulikov (RUS)
52:05
69
Mirco Maestri (ITA)
Bardiani Valvole - CSF Inox
52:21
70
Martin Laas (EST)
Team Illuminate
53:17
71
Aviv Yechezkel (ISR)
Israel Cycling Academy
53:47
72
Carloalberto Giordani (ITA)
Team Colpack
54:03
73
Davide Plebani (ITA)
Team Colpack
54:13
74
Adrián González Velasco (ESP)
Burgos - BH
54:24
75
Sergio Rodríguez Reche (ESP)
Euskadi Basque Country - Murias
57:35
76
Anton Vorobyev (RUS)
58:50
77
Mateusz Taciak (POL)
CCC - Sprandi - Polkowice
1:04:44
78
Andrea Guardini (ITA)
Bardiani Valvole - CSF Inox
1:07:53
79
Evgeny Kovalev (RUS)
1:09:22
80
Ander Barrenetxea Uriarte (ESP)
Euskadi Basque Country - Murias
1:12:11
81
Andrey Sazanov (RUS)
1:29:26
Berg
1
Egan Arley Bernal Gomez (COL)
Team Ineos
11
2
Dayer Quintana Rojas (COL)
Movistar
10
3
Sebastián Henao Gómez (COL)
Team Ineos
6
4
César Nicolás Paredes Avellaneda (COL)
Medellin
5
5
Jordan Arley Parra Arias (COL)
Manzana - Postobon
4
6
Angel Alexander Gil Sanchez (COL)
Epm
4
7
Julian Alaphilippe (FRA)
Quick Step Floors
3
8
Johnatan Cañaveral Vargas (COL)
Coldeportes - Bicicletas Strongman
3
9
Daniel Felipe Martínez Poveda (COL)
EF Education First - Drapac
2
10
Rodrigo Contreras Pinzón (COL)
Epm
2
11
Rigoberto Uran Uran (COL)
EF Education First - Drapac
2
12
Nairo Alexander Quintana Rojas (COL)
Movistar
2
13
Sergio Luis Henao Montoya (COL)
Team Ineos
2
14
Fernando Gaviria Rendon (COL)
Quick Step Floors
2
15
Óscar Sevilla Rivera (ESP)
Medellin
1
16
Lucas Sebastian Haedo (ARG)
United Health Care Presented by Maxxis
1
Jongeren
1
Egan Arley Bernal Gomez (COL)
Team Ineos
20:49:03
2
Daniel Felipe Martínez Poveda (COL)
EF Education First - Drapac
0:43
3
Iván Ramiro Sosa Cuervo (COL)
Androni Giocattoli - Sidermec
0:45
4
Jhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)
Quick Step Floors
1:18
5
Hugh Carthy (GBR)
EF Education First - Drapac
1:55
6
Diego Antonio Ochoa Camargo (COL)
Epm
1:58
7
Sebastián Henao Gómez (COL)
Team Ineos
2:02
8
Taylor 'Timo' Eisenhart (USA)
Holowesko - Citadel Racing Team
2:39
9
Richard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)
Movistar
2:40
10
Aldemar Reyes Ortega (COL)
Manzana - Postobon
3:14
11
John Anderson Rodriguez Salazar (COL)
Delko - Marseille Provence KTM
3:51
12
Javier Ignacio Montoya Montoya (COL)
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
3:52
13
Miguel Eduardo Florez Lopez (COL)
Wilier Triestina - Selle Italia
3:53
14
Edison Muñoz Lopez (COL)
Orgullo Paisa
3:56
15
Rodrigo Contreras Pinzón (COL)
Epm
4:13
16
Giulio Ciccone (ITA)
Bardiani Valvole - CSF Inox
4:14
17
Óscar Adalberto Quiroz Ayala (COL)
Coldeportes - Bicicletas Strongman
4:58
18
Jonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)
Medellin
5:46
19
Johnatan Cañaveral Vargas (COL)
Coldeportes - Bicicletas Strongman
7:45
20
Tao Geoghegan-Hart (GBR)
Team Ineos
12:19
21
Nícolas Sessler (BRA)
Burgos - BH
12:55
22
Julián Cardona Tabares (COL)
EF Education First - Drapac
16:43
23
Michal Paluta (POL)
CCC - Sprandi - Polkowice
16:49
24
Giovanni Carboni (ITA)
Bardiani Valvole - CSF Inox
17:05
25
Eduardo Estrada Celis (COL)
Coldeportes - Bicicletas Strongman
18:40
26
Juan Felipe Osorio Arboleda (COL)
Manzana - Postobon
19:55
27
Connor Brown (USA)
Team Illuminate
20:34
28
Benjamin Perry (CAN)
Israel Cycling Academy
21:18
29
Jordan Arley Parra Arias (COL)
Manzana - Postobon
23:25
30
Alessandro Fedeli (ITA)
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
24:38
31
Brayan Stiven Sanchez Vergara (COL)
Holowesko - Citadel Racing Team
25:18
32
Fernando Gaviria Rendon (COL)
Quick Step Floors
30:36
33
Jose Tito Hernandez Jaramillo (COL)
Orgullo Paisa
31:05
34
Mattia Frapporti (ITA)
Androni Giocattoli - Sidermec
33:02
35
Cristopher Robín Jurado López (PAN)
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
34:23
36
Floryan Arnoult (FRA)
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
37:50
37
Victor Langellotti (MON)
Burgos - BH
38:40
38
Alessandro Covi (ITA)
Team Colpack
39:30
39
Alvaro Robredo Crespo (ESP)
Burgos - BH
40:00
40
William David Muñoz Perez (COL)
Coldeportes - Bicicletas Strongman
40:31
41
Bryan Steven Gomez Peñaloza (COL)
Holowesko - Citadel Racing Team
40:32
42
Rubén Darío Acosta Ospina (COL)
Coldeportes - Bicicletas Strongman
40:40
43
Gotzon Udondo Santamaria (ESP)
Euskadi Basque Country - Murias
41:16
44
Juan Sebastián Molano Benavides (COL)
Manzana - Postobon
43:45
45
Francesco Lamon (ITA)
Team Colpack
44:35
46
Alvaro José Hodeg Chagui (COL)
Quick Step Floors
44:40
47
German Nicolas Tivani Perez (ARG)
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
46:05
48
Daniel López Parada (ESP)
Burgos - BH
48:31
49
Matteo Spreafico (ITA)
Androni Giocattoli - Sidermec
48:38
50
Matteo Malucelli (ITA)
Androni Giocattoli - Sidermec
50:18
51
Miguel Bryon (USA)
Holowesko - Citadel Racing Team
50:28
52
Alexey Kurbatov (RUS)
50:51
53
Vladislav Kulikov (RUS)
52:05
54
Martin Laas (EST)
Team Illuminate
53:17
55
Aviv Yechezkel (ISR)
Israel Cycling Academy
53:47
56
Carloalberto Giordani (ITA)
Team Colpack
54:03
57
Davide Plebani (ITA)
Team Colpack
54:13
58
Andrey Sazanov (RUS)
1:29:26
Ploegen
1
Team Ineos
62:29:43
2
Team Ef Education First-Drapac P-B Cannondale
0:25
3
Movistar
1:35
4
Orgullo Paisa
2:38
5
Nationaal team van Colombia
4:14
6
Bicicletas Strongman Colombia Coldeportes
5:45
7
Medellin - Inder
9:21
8
Manzana - Postobon
9:24
9
GW - Shimano
9:38
10
Coldeportes - Claro
12:30
11
Team Illuminate
13:10
12
Quick Step Floors
28:03
13
Androni - Sidermec - Bottecchia
30:10
14
Israel Cycling Academy
31:09
15
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
31:35
16
United Health Care Presented by Maxxis
36:51
17
Bardiani Valvole - CSF Inox
45:50
18
Burgos - BH
47:06
19
Holowesko -Citadel P-B Arapahoe Resources
47:35
20
CCC - Sprandi - Polkowice
53:06
21
Euskadi Basque Country - Murias
55:04
22
Nationaal team van Italië
1:31:49
23
Nationaal team van Rusland
1:46:05
24
Charvieu-Chavagneux Isère Cyclisme
2:38:18
Startlijst
Wacht ...
Statistieken
Wacht ...
Archief
Colombia Oro y Paz - Archief
2018 - Colombia Oro y Paz
2019 - Colombia 2.1
2020 - Tour Colombia 2.1
2024 - Tour Colombia
Erelijst
Wacht ...
Informatie
Colombia Oro y Paz - Informatie
Algemene informatie
Plaats :
Colombia
Eerste editie :
2018
Edities :
3 (inbegrepen 2020)
Officiële naam :
Colombia Oro y Paz
Organisator :
Federación Colombiana de Ciclismo
Officiële website :
http://www.colombiaoroypaz.com.co/
Eerste winnaar :
Egan Arley Bernal Gomez
Grootst aantal overwinningen :
Miguel Angel López Moreno
,
Egan Arley Bernal Gomez
,
Sergio Andres Higuita Garcia
(1)
Laatste winnaar :
Sergio Andres Higuita Garcia
© Copyright Info Média Conseil 2007-2023 - Alle rechten voorbehouden