De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Sofia - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Sofia - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Bulgarije

Volledige uitslagen

Sofia 2019

BulgarijeBulgarije - 2 Februari 2019 - 10 Februari 2019 - Hardcourt


Finale

10 Feb - 16h05Daniil MedvedevverslaatMarton Fucsovics6-4 6-3

Halve Finale

9 Feb - 13h05Marton FucsovicsverslaatMatteo Berrettini5-7 7-5 6-3
9 Feb - 17h15Daniil MedvedevverslaatGaël Monfils6-2 6-4

Kwartfinales

8 Feb - 12h10Matteo BerrettiniverslaatFernando Verdasco4-6 7-5 6-4
8 Feb - 11h00Marton FucsovicsverslaatRoberto Bautista Agutw.o.
8 Feb - 17h10Daniil MedvedevverslaatMartin Klizan6-4 6-1
8 Feb - 18h40Gaël MonfilsverslaatStefanos Tsitsipas6-3 7-6

Achtste finales

6 Feb - 19h20Matteo BerrettiniverslaatKaren Khachanov6-7 6-3 6-4
7 Feb - 13h10Fernando VerdascoverslaatMarius Copil6-2 4-6 6-1
6 Feb - 17h10Roberto Bautista AgutverslaatMatthew Ebden3-6 6-3 6-2
7 Feb - 11h10Marton FucsovicsverslaatYannick Maden7-6 3-6 6-4
7 Feb - 11h10Martin KlizanverslaatDaniel Brands7-6 6-4
7 Feb - 15h15Daniil MedvedevverslaatRobin Haase5-7 6-2 6-2
7 Feb - 17h10Gaël MonfilsverslaatMikhail Kukushkin7-5 6-3
7 Feb - 18h45Stefanos TsitsipasverslaatJan-Lennard Struff7-6 6-4

1/16de finales

Karen Khachanov Bye
5 Feb - 15h40Matteo BerrettiniverslaatDenis Istomin6-4 7-6
4 Feb - 19h05Marius CopilverslaatStanislas Wawrinka3-6 7-6 6-4
6 Feb - 12h50Fernando VerdascoverslaatAlexandar Lazarov6-2 6-1
Roberto Bautista Agut Bye
4 Feb - 16h25Matthew EbdenverslaatAdrian Andreev6-3 4-6 7-6
5 Feb - 11h10Yannick MadenverslaatAdrian Mannarino6-4 7-6
6 Feb - 13h10Marton FucsovicsverslaatAndreas Seppi6-2 7-6
5 Feb - 11h10Daniel BrandsverslaatNikoloz Basilashvili7-6 7-5
6 Feb - 11h10Martin KlizanverslaatMirza Basic6-0 3-6 6-2
5 Feb - 17h10Robin HaaseverslaatDimitar Kuzmanov6-2 6-4
Daniil Medvedev Bye
5 Feb - 18h40Gaël MonfilsverslaatViktor Troicki6-3 6-4
6 Feb - 11h10Mikhail KukushkinverslaatLaslo Djere7-6 6-4
5 Feb - 13h05Jan-Lennard StruffverslaatStefano Travaglia6-4 6-3
Stefanos Tsitsipas Bye

Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

4 Feb - 11h10Yannick MadenverslaatFranko Skugor6-3 4-6 7-6
4 Feb - 11h10Stefano TravagliaverslaatEgor Gerasimov6-4 4-6 6-4
4 Feb - 14h00Alexandar LazarovverslaatLuca Vanni7-6 3-6 7-5
4 Feb - 13h35Daniel BrandsverslaatSergiy Stakhovsky6-4 7-6

Kwalificaties - Eerste ronde

3 Feb - 11h10Yannick MadenverslaatDaniel Gimeno-Traver7-5 6-1
3 Feb - 11h10Franko SkugorverslaatSalvatore Caruso7-6 4-6 6-3
3 Feb - 12h45Stefano TravagliaverslaatJames Ward3-6 6-4 7-6
3 Feb - 13h40Egor GerasimovverslaatAndrea Arnaboldi6-3 6-6
3 Feb - 16h20Alexandar LazarovverslaatLukas Lacko7-6 6-2
3 Feb - 16h45Luca VanniverslaatRudolf Molleker6-2 6-7 7-5
3 Feb - 15h15Sergiy StakhovskyverslaatGabriel Donev6-1 6-2
3 Feb - 15h25Daniel BrandsverslaatKamil Majchrzak6-4 7-5

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden