De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Tour of Antalya - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Turkije

Uitslagen 2018

Tour of Antalya 2018

TurkijeTurkije - 22 Februari 2018 - 25 Februari 2018


Algemeen klassement - 25 Februari 2018


1RUSArtem Ovechkin (RUS)11:07:59
2MDACristian Raileanu (MDA)Torku Seker Spor0:24
3ERIAwet Habtom (ERI)Polartec - Kometa0:46
4ITAEdoardo Zardini (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia0:50
5NEDWim Kleiman (NED)Monkey Town1:02
6GERJohannes Schinnagel (GER)Tirol1:05
7BLRIlia Koshevoy (BLR)Wilier Triestina - Selle Italia1:11
8BELKevin De Jonghe (BEL)Tarteletto - Isorex1:18
9POLSzymon Rekita (POL)Leopard Pro Cycling1:40
10AUTBenjamin Brkic (AUT)Tirol1:45
11POLPawel Bernas (POL)CCC - Sprandi - Polkowice1:52
12GERNikodemus Holler (GER)Bike Aid1:55
13ITAAntonio Santoro (ITA)Monkey Town2:01
14DENMads Rahbek (DEN)2:42
15AUTMarco Friedrich (AUT)Tirol3:28
16BELRuben Scheire (BEL)Tarteletto - Isorex3:55
17LIEGordian Banzer (LIE)Akros - Renfer4:23
18LUXLuc Wirtgen (LUX)Leopard Pro Cycling4:26
19NEDSven Van Luijk (NED)Monkey Town4:31
20AUTMatthias Krizek (AUT)Felbermayr - Simplon Wels4:35
21AUTMarkus Wildauer (AUT)Tirol5:01
22GERAlexander Krieger (GER)Leopard Pro Cycling5:02
23UKRAnatoliy Budyak (UKR)Lviv5:21
24ERIMeron Arham Brhane (ERI)Bike Aid8:20
25DENSilas Zacharias Clemmensen (DEN)9:40
26KAZViktor Okishev (KAZ)Vino - Astana Motors10:19
27ITAFilippo Pozzato (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia10:37
28RUSViktor Manakov (RUS)11:13
29NEDKevin Ikelaar (NED)Polartec - Kometa11:13
30KENSuleiman Kangangi (KEN)Bike Aid11:36
31UGACharles Kagimu (UGA)Bike Aid11:46
32KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)Vino - Astana Motors11:49
33ESPSérgio Torres Jorro (ESP)Tarteletto - Isorex12:02
34BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Club12:14
35ESPDiego Pablo Sevilla Lopez (ESP)Polartec - Kometa12:39
36KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino - Astana Motors12:52
37DENKasper Würtz Schmidt (DEN)13:26
38UKRMaksym Vasilyev (UKR)Lviv13:26
39KAZNikita Sokolov (KAZ)Vino - Astana Motors13:39
40AUTDaniel Lehner (AUT)Felbermayr - Simplon Wels13:41
41KENSalim Kipkemboi (KEN)Bike Aid13:41
42KAZGrigoriy Shtein (KAZ)Astana City14:20
43POLLeszek Plucinski (POL)CCC - Sprandi - Polkowice14:23
44ERIMikiel Habtom (ERI)Eritel15:13
45TUROnur Balkan (TUR)Torku Seker Spor15:35
46BELGaëtan Pons (BEL)Leopard Pro Cycling15:55
47AUSJesse Ewart (AUS)Sapura16:13
48POLPiotr Brozyna (POL)CCC - Sprandi - Polkowice16:21
49KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana City16:32
50KAZYevgeniy Nepomnyachshiy (KAZ)Vino - Astana Motors16:34
51SUIJustin Paroz (SUI)Akros - Renfer16:39
52TURAbdulkadir Kelleci (TUR)16:48
53GERGeorg Zimmermann (GER)Tirol17:02
54UKROleksandr Polivoda (UKR)Synergy Baku Cycling Project17:14
55TURYunus Emre Yilmaz (TUR)17:50
56UKROleksandr Prevar (UKR)18:27
57KAZAlexey Voloshin (KAZ)Vino - Astana Motors19:02
58KAZGalym Akhmetov (KAZ)Astana City19:11
59NEDIvar Slik (NED)Monkey Town19:20
60TURAhmet Örken (TUR)19:26
61GERMario Vogt (GER)Sapura19:34
62AUTLukas Schlemmer (AUT)Felbermayr - Simplon Wels19:39
63TURZeki Kaygisiz (TUR)19:41
64TURMustafa Sayar (TUR)19:48
65AZEMusa Mikayilzade (AZE)Synergy Baku Cycling Project19:56
66KAZAnton Kuzmin (KAZ)Astana City19:59
67BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Club20:41
68SUIYannis Voisard (SUI)Akros - Renfer20:52
69KAZYuriy Chsherbinin (KAZ)Apple20:57
70AUTStephan Rabitsch (AUT)Felbermayr - Simplon Wels21:05
71NEDJordy Buskermolen (NED)Monkey Town21:10
72KAZAlexandr Gladilin (KAZ)Apple21:11
73DENMads Østergaard Kristensen (DEN)21:33
74GERKonrad Geßner (GER)Leopard Pro Cycling21:45
75RUSMaxim Sukhov (RUS)21:47
76AUTMario Gamper (AUT)Tirol21:49
77NZLSam Dobbs (NZL)Tirol21:49
78GERJan Brockhoff (GER)Leopard Pro Cycling21:49
79SUIJan Rüttimann (SUI)Akros - Renfer21:54
80TURFeritcan Samli (TUR)Torku Seker Spor22:09
81GBRAndrew Leigh (GBR)Tarteletto - Isorex22:23
82ITAJacopo Mosca (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia22:27
83SUIJonas Döring (SUI)Akros - Renfer22:50
84RUSIvan Balykin (RUS)Torku Seker Spor22:53
85NEDAndré Looij (NED)Monkey Town23:11
86TUROguzhan Tiryaki (TUR)23:17
87AZEElgun Alizada (AZE)Synergy Baku Cycling Project23:17
88DENKris Arnth Sørensen (DEN)23:29
89RUSAndrey Prostokshin (RUS)23:56
90KAZMatvey Nikitin (KAZ)Astana City23:57
91DENAndreas Madsen (DEN)24:01
92RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Club24:21
93TURNazim Bakirci (TUR)Torku Seker Spor24:31
94NEDRick Van Breda (NED)Monkey Town24:42
95GREPolychronis Tzortzakis (GRE)Tarteletto - Isorex25:02
96BLRKolya Shumov (BLR)Minsk Cycling Club25:02
97ITAFilippo Fortin (ITA)Felbermayr - Simplon Wels25:02
98TURKemal Kücükbay (TUR)25:02
99KAZVadim Galeyev (KAZ)Apple25:02
100GERMatthias Schnapka (GER)Bike Aid25:26
101ALBYlber Sefa (ALB)Tarteletto - Isorex25:36
102KAZArman Kamyshev (KAZ)Vino - Astana Motors25:40
103RUSVladislav Duiunov (RUS)25:58
104UKRAndriy Bratashchuk (UKR)26:00
105DENChristian Albrechtsen (DEN)26:00
106RUSSergey Mosin (RUS)26:02
107POLAdrian Kurek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice26:55
108ITAMatteo Moschetti (ITA)Polartec - Kometa27:52
109BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Club27:55
110POLPawel Franczak (POL)CCC - Sprandi - Polkowice28:08
111KAZOleg Zemlyakov (KAZ)Apple28:12
112ITAMarco Coledan (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia28:12
113TUREmin Koçan (TUR)28:12
114ESTNorman Vahtra (EST)28:12
115ESTKarl-Arnold Vendelin (EST)28:12
116TURAhmet Akdilek (TUR)Torku Seker Spor28:32
117BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Club28:34
118BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club28:39
119AZEEnver Asanov (AZE)Synergy Baku Cycling Project28:56
120RUSArtur Ershov (RUS)28:57

Etappe 1 - Antalya - Antalya - 98 km - 22 Februari 2018Sprint


1ITAMatteo Moschetti (ITA)Polartec - Kometa3:46:31
2ITAJakub Mareczko (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
3GERKonrad Geßner (GER)Leopard Pro Cyclingzt
4ESTNorman Vahtra (EST)zt
5AUTMarkus Wildauer (AUT)Tirolzt
6GREPolychronis Tzortzakis (GRE)Tarteletto - Isorexzt
7ITAFilippo Fortin (ITA)Felbermayr - Simplon Welszt
8GERAlexander Krieger (GER)Leopard Pro Cyclingzt
9ERIMeron Arham Brhane (ERI)Bike Aidzt
10POLPawel Franczak (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
11KAZNikita Sokolov (KAZ)Vino - Astana Motorszt
12RUSViktor Manakov (RUS)zt
13NEDWim Kleiman (NED)Monkey Townzt
14AUTFlorian Kierner (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
15RUSMaxim Sukhov (RUS)zt
16AUTMatthias Krizek (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
17DENKasper Würtz Schmidt (DEN)zt
18BELRuben Scheire (BEL)Tarteletto - Isorexzt
19TURYunus Emre Yilmaz (TUR)zt
20SUIDylan Page (SUI)Sapurazt
21BELGaëtan Pons (BEL)Leopard Pro Cyclingzt
22SUIAntoine Aebi (SUI)Akros - Renferzt
23GBRAndrew Leigh (GBR)Tarteletto - Isorexzt
24POLPawel Bernas (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
25SUIJonas Döring (SUI)Akros - Renferzt
26AUTStephan Rabitsch (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
27ITAMarco Coledan (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
28UKRMaksym Vasilyev (UKR)Lvivzt
29TUROnur Balkan (TUR)Torku Seker Sporzt
30AUTLukas Schlemmer (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
31POLMichal Paluta (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
32DENAndreas Madsen (DEN)zt
33UKRRoman Gladysh (UKR)zt
34TUREmin Koçan (TUR)zt
35GERJan Brockhoff (GER)Leopard Pro Cyclingzt
36GERGeorg Zimmermann (GER)Tirolzt
37ITAFilippo Pozzato (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
38ESPDiego Pablo Sevilla Lopez (ESP)Polartec - Kometazt
39ESTKarl-Arnold Vendelin (EST)zt
40ALBYlber Sefa (ALB)Tarteletto - Isorexzt
41ALBEugert Zhupa (ALB)Wilier Triestina - Selle Italiazt
42RUSVladislav Duiunov (RUS)zt
43NEDRob Ruijgh (NED)Tarteletto - Isorexzt
44MASMuhsin Al Redha Misbah (MAS)Sapurazt
45ESPSérgio Torres Jorro (ESP)Tarteletto - Isorexzt
46ITAEdoardo Zardini (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
47LIEGordian Banzer (LIE)Akros - Renferzt
48UKROleksandr Prevar (UKR)zt
49ERISirak Tesfom (ERI)Eritelzt
50ESPIsaac Cantón Serrano (ESP)Polartec - Kometazt
51TURAhmet Örken (TUR)zt
52POLLeszek Plucinski (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
53BELKevin De Jonghe (BEL)Tarteletto - Isorexzt
54COLWilson Estiben Peña Molano (COL)Polartec - Kometazt
55KAZGrigoriy Shtein (KAZ)Astana Cityzt
56NEDIvar Slik (NED)Monkey Townzt
57KAZArman Kamyshev (KAZ)Vino - Astana Motorszt
58GERNikodemus Holler (GER)Bike Aidzt
59AUSJesse Ewart (AUS)Sapurazt
60ERIAwet Habtom (ERI)Polartec - Kometazt
61AUTMarco Friedrich (AUT)Tirolzt
62TURSeker Cebrail (TUR)zt
63BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Clubzt
64KAZAlexey Voloshin (KAZ)Vino - Astana Motorszt
65UGACharles Kagimu (UGA)Bike Aidzt
66KAZGalym Akhmetov (KAZ)Astana Cityzt
67DENSilas Zacharias Clemmensen (DEN)zt
68ERIMikiel Habtom (ERI)Eritelzt
69DENKris Arnth Sørensen (DEN)zt
70TURMustafa Sayar (TUR)zt
71POLSzymon Rekita (POL)Leopard Pro Cyclingzt
72LUXLuc Wirtgen (LUX)Leopard Pro Cyclingzt
73KAZYevgeniy Nepomnyachshiy (KAZ)Vino - Astana Motorszt
74KAZVadim Galeyev (KAZ)Applezt
75DENMads Rahbek (DEN)zt
76AUTMario Gamper (AUT)Tirolzt
77SUIJustin Paroz (SUI)Akros - Renferzt
78ITAAntonio Santoro (ITA)Monkey Townzt
79SUIJan Rüttimann (SUI)Akros - Renferzt
80NEDKevin Ikelaar (NED)Polartec - Kometazt
81TURErmis Oguzhan (TUR)zt
82POLPiotr Brozyna (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
83ESTKristo Prangel (EST)zt
84KAZMatvey Nikitin (KAZ)Astana Cityzt
85KAZAlexandr Gladilin (KAZ)Applezt
86TURAhmet Akdilek (TUR)Torku Seker Sporzt
87RUSSergey Mosin (RUS)zt
88UKRTaras Shevchuk (UKR)zt
89KENSalim Kipkemboi (KEN)Bike Aidzt
90RUSIvan Balykin (RUS)Torku Seker Sporzt
91KAZYuriy Chsherbinin (KAZ)Applezt
92TURIzzet Sahin Icen (TUR)zt
93GERMatthias Schnapka (GER)Bike Aidzt
94UKRAnatoliy Budyak (UKR)Lvivzt
95KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana Cityzt
96KENSuleiman Kangangi (KEN)Bike Aidzt
97AZEElgun Alizada (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
98AZEElchin Asadov (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
99GERMario Vogt (GER)Sapurazt
100BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Clubzt
101KAZViktor Okishev (KAZ)Vino - Astana Motorszt
102RUSArtur Ershov (RUS)zt
103NEDJordy Buskermolen (NED)Monkey Townzt
104RUSArtem Ovechkin (RUS)zt
105BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Clubzt
106MDACristian Raileanu (MDA)Torku Seker Sporzt
107TURZeki Kaygisiz (TUR)zt
108MASMohammad Adiq Husaini Othman (MAS)Sapurazt
109GERJohannes Schinnagel (GER)Tirolzt
110NEDSven Van Luijk (NED)Monkey Townzt
111KAZOleg Zemlyakov (KAZ)Applezt
112SUIYannis Voisard (SUI)Akros - Renferzt
113UKROleksandr Polivoda (UKR)Synergy Baku Cycling Projectzt
114AZEKirill Pozdnyakov (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
115TURKemal Kücükbay (TUR)zt
116BLRIlia Koshevoy (BLR)Wilier Triestina - Selle Italiazt
117KAZIvan Zaitsev (KAZ)Astana Cityzt
118BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Clubzt
119ERINatnael Mebrahtom (ERI)Eritelzt
120RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Clubzt
121AUTBenjamin Brkic (AUT)Tirolzt
122KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Cityzt
123RUSAndrey Prostokshin (RUS)zt
124NZLSam Dobbs (NZL)Tirolzt
125AUTDaniel Lehner (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
126UKRAndriy Bratashchuk (UKR)zt
127AUTRiccardo Zoidl (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
128TURFeritcan Samli (TUR)Torku Seker Sporzt
129UKRVitaliy Gryniv (UKR)zt
130AZEMusa Mikayilzade (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
131ESTOskar Nisu (EST)zt
132KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino - Astana Motorszt
133TURMuhammed Ali Uguz (TUR)zt
134TURIsak Unal (TUR)zt
135TURAbdulkadir Kelleci (TUR)zt
136ESTKristjan Johanson (EST)zt
137POLAdrian Kurek (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
138GBRCharlie Quarterman (GBR)Leopard Pro Cyclingzt
139MASAkmal Hakim Zakaria (MAS)Sapurazt
140TUREnes Talha Ay (TUR)zt
141KAZAnton Kuzmin (KAZ)Astana Cityzt
142TURFethi Acar (TUR)Torku Seker Sporzt
143ERIMillion Amanuel (ERI)Eritelzt
144NEDAdne Van Engelen (NED)Bike Aidzt
145BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Clubzt
146MASMohammad Izzat Hilmi Abdul Halil (MAS)Sapurazt
147ITAJacopo Mosca (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
148AZEEnver Asanov (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
149ERIHanibal Tesfai (ERI)Eritel1:55
150DENMads Østergaard Kristensen (DEN)zt
151DENChristian Albrechtsen (DEN)zt
152KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)Vino - Astana Motorszt
153BLRKolya Shumov (BLR)Minsk Cycling Clubzt
154ITAMichele Gazzoli (ITA)Polartec - Kometazt
155TUROnur Turgut (TUR)zt
156NEDAndré Looij (NED)Monkey Townzt
157NEDRick Van Breda (NED)Monkey Townzt
158TUROguzhan Tiryaki (TUR)zt
159ESTPeeter Pung (EST)zt
160TURNazim Bakirci (TUR)Torku Seker Sporzt
161POLMateusz Taciak (POL)CCC - Sprandi - Polkowice
162AZESamir Jabrayilov (AZE)Synergy Baku Cycling Project
163TURMustafa Köklü (TUR)
164TUREsref Batuhan Pekcan (TUR)
165ERIDaniel Habtemicheal (ERI)Eritel
166KAZDmitriy Rive (KAZ)Apple
167KAZIslam Usmanov (KAZ)Apple
168KAZNikolay Zaitsev (KAZ)Apple
169TURNevzat Kiral (TUR)
170KAZHurgali Turebekov (KAZ)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Antalya - Antalya - 168 km - 23 Februari 2018Ontsnapping


1NEDWim Kleiman (NED)Monkey Town3:07:05
2AUTMatthias Krizek (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
3GERJohannes Schinnagel (GER)Tirolzt
4AUTMarkus Wildauer (AUT)Tirolzt
5DENMads Rahbek (DEN)zt
6MDACristian Raileanu (MDA)Torku Seker Sporzt
7POLPawel Bernas (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:49
8ITAAntonio Santoro (ITA)Monkey Town0:49
9GERAlexander Krieger (GER)Leopard Pro Cycling0:49
10ITAEdoardo Zardini (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia0:49
11AUTBenjamin Brkic (AUT)Tirol0:49
12LUXLuc Wirtgen (LUX)Leopard Pro Cycling0:49
13BELKevin De Jonghe (BEL)Tarteletto - Isorex0:49
14NEDSven Van Luijk (NED)Monkey Town0:49
15AUTMarco Friedrich (AUT)Tirol0:49
16ERIAwet Habtom (ERI)Polartec - Kometa0:49
17BLRIlia Koshevoy (BLR)Wilier Triestina - Selle Italia0:49
18GERNikodemus Holler (GER)Bike Aid0:49
19BELRuben Scheire (BEL)Tarteletto - Isorex0:49
20RUSArtem Ovechkin (RUS)0:49
21POLSzymon Rekita (POL)Leopard Pro Cycling0:49
22LIEGordian Banzer (LIE)Akros - Renfer1:45
23UKRAnatoliy Budyak (UKR)Lviv4:25
24KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana City4:48
25NEDAdne Van Engelen (NED)Bike Aid5:14
26ERIMeron Arham Brhane (ERI)Bike Aid5:14
27RUSViktor Manakov (RUS)5:14
28ITAFilippo Pozzato (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia5:14
29KAZGrigoriy Shtein (KAZ)Astana City9:00
30UKRMaksym Vasilyev (UKR)Lviv9:00
31SUIJustin Paroz (SUI)Akros - Renfer9:00
32ESPSérgio Torres Jorro (ESP)Tarteletto - Isorex9:00
33TURAhmet Örken (TUR)9:00
34KENSuleiman Kangangi (KEN)Bike Aid9:00
35ESPIsaac Cantón Serrano (ESP)Polartec - Kometa9:00
36AUSJesse Ewart (AUS)Sapura9:00
37KAZViktor Okishev (KAZ)Vino - Astana Motors9:00
38KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)Vino - Astana Motors9:00
39TUROnur Balkan (TUR)Torku Seker Spor9:00
40BELGaëtan Pons (BEL)Leopard Pro Cycling9:00
41BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Club9:00
42UGACharles Kagimu (UGA)Bike Aid9:00
43NEDIvar Slik (NED)Monkey Town9:00
44KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino - Astana Motors9:00
45UKROleksandr Polivoda (UKR)Synergy Baku Cycling Project9:00
46KENSalim Kipkemboi (KEN)Bike Aid9:00
47GERGeorg Zimmermann (GER)Tirol9:00
48POLLeszek Plucinski (POL)CCC - Sprandi - Polkowice9:00
49AUTDaniel Lehner (AUT)Felbermayr - Simplon Wels9:00
50DENKasper Würtz Schmidt (DEN)9:00
51NEDKevin Ikelaar (NED)Polartec - Kometa9:00
52ESPDiego Pablo Sevilla Lopez (ESP)Polartec - Kometa9:00
53TURYunus Emre Yilmaz (TUR)12:27
54TURAbdulkadir Kelleci (TUR)12:27
55RUSIvan Balykin (RUS)Torku Seker Spor12:27
56TURMustafa Sayar (TUR)13:13
57SUIJan Rüttimann (SUI)Akros - Renfer13:13
58RUSAndrey Prostokshin (RUS)13:30
59NEDRick Van Breda (NED)Monkey Town14:36
60NEDAndré Looij (NED)Monkey Town14:36
61BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Club14:36
62KAZYuriy Chsherbinin (KAZ)Apple14:36
63RUSMaxim Sukhov (RUS)14:36
64SUIJonas Döring (SUI)Akros - Renfer14:36
65GREPolychronis Tzortzakis (GRE)Tarteletto - Isorex14:36
66TUROguzhan Tiryaki (TUR)14:36
67GERJan Brockhoff (GER)Leopard Pro Cycling14:36
68ERIMikiel Habtom (ERI)Eritel14:36
69GERMatthias Schnapka (GER)Bike Aid14:36
70DENSilas Zacharias Clemmensen (DEN)14:36
71KAZNikita Sokolov (KAZ)Vino - Astana Motors14:36
72AZEElgun Alizada (AZE)Synergy Baku Cycling Project14:36
73TURZeki Kaygisiz (TUR)14:36
74NEDJordy Buskermolen (NED)Monkey Town14:36
75GERMario Vogt (GER)Sapura14:36
76GERKonrad Geßner (GER)Leopard Pro Cycling14:36
77BLRKolya Shumov (BLR)Minsk Cycling Club14:36
78TURKemal Kücükbay (TUR)14:36
79GBRAndrew Leigh (GBR)Tarteletto - Isorex14:36
80AUTMario Gamper (AUT)Tirol14:36
81AUTLukas Schlemmer (AUT)Felbermayr - Simplon Wels14:36
82KAZAlexandr Gladilin (KAZ)Apple14:36
83TURFeritcan Samli (TUR)Torku Seker Spor14:36
84AZEMusa Mikayilzade (AZE)Synergy Baku Cycling Project14:36
85KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana City14:36
86KAZAlexey Voloshin (KAZ)Vino - Astana Motors14:36
87NZLSam Dobbs (NZL)Tirol14:36
88TURNazim Bakirci (TUR)Torku Seker Spor14:36
89DENChristian Albrechtsen (DEN)14:36
90DENAndreas Madsen (DEN)14:36
91DENMads Østergaard Kristensen (DEN)14:36
92DENKris Arnth Sørensen (DEN)14:36
93KAZAnton Kuzmin (KAZ)Astana City14:36
94POLMichal Paluta (POL)CCC - Sprandi - Polkowice14:36
95KAZYevgeniy Nepomnyachshiy (KAZ)Vino - Astana Motors14:36
96UKROleksandr Prevar (UKR)14:36
97ITAFilippo Fortin (ITA)Felbermayr - Simplon Wels14:36
98AUTStephan Rabitsch (AUT)Felbermayr - Simplon Wels14:36
99POLPiotr Brozyna (POL)CCC - Sprandi - Polkowice14:36
100KAZGalym Akhmetov (KAZ)Astana City14:36
101KAZVadim Galeyev (KAZ)Apple14:36
102RUSVladislav Duiunov (RUS)17:44
103ITAJacopo Mosca (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia17:46
104ITAMarco Coledan (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia17:46
105ITAJakub Mareczko (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia17:46
106ALBEugert Zhupa (ALB)Wilier Triestina - Selle Italia17:46
107SUIDylan Page (SUI)Sapura17:46
108BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Club17:46
109TUREmin Koçan (TUR)17:46
110ITAMichele Gazzoli (ITA)Polartec - Kometa17:46
111SUIAntoine Aebi (SUI)Akros - Renfer17:46
112ALBYlber Sefa (ALB)Tarteletto - Isorex17:46
113ITAMatteo Moschetti (ITA)Polartec - Kometa17:46
114UKRAndriy Bratashchuk (UKR)17:46
115UKRRoman Gladysh (UKR)17:46
116ESTKarl-Arnold Vendelin (EST)17:46
117POLAdrian Kurek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice17:46
118TURAhmet Akdilek (TUR)Torku Seker Spor17:46
119POLPawel Franczak (POL)CCC - Sprandi - Polkowice17:46
120KAZMatvey Nikitin (KAZ)Astana City17:46
121KAZOleg Zemlyakov (KAZ)Apple17:46
122BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Club17:46
123RUSArtur Ershov (RUS)17:46
124KAZArman Kamyshev (KAZ)Vino - Astana Motors17:46
125RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Club17:46
126ESTNorman Vahtra (EST)17:46
127SUIYannis Voisard (SUI)Akros - Renfer17:46
128MASMohammad Adiq Husaini Othman (MAS)Sapura17:46
129RUSSergey Mosin (RUS)17:46
130AUTFlorian Kierner (AUT)Felbermayr - Simplon Wels17:46
131AUTRiccardo Zoidl (AUT)Felbermayr - Simplon Wels17:46
132AZEEnver Asanov (AZE)Synergy Baku Cycling Project17:46
133BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club17:46
134AZEKirill Pozdnyakov (AZE)Synergy Baku Cycling Project
135MASAkmal Hakim Zakaria (MAS)Sapura
136COLWilson Estiben Peña Molano (COL)Polartec - Kometa
137UKRVitaliy Gryniv (UKR)
138UKRTaras Shevchuk (UKR)
139ESTKristjan Johanson (EST)
140ESTPeeter Pung (EST)
141ERINatnael Mebrahtom (ERI)Eritel
142ERISirak Tesfom (ERI)Eritel
143TUREnes Talha Ay (TUR)
144ESTOskar Nisu (EST)
145ERIHanibal Tesfai (ERI)Eritel

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Feslikan - Feslikan - 14 km - 24 Februari 2018Individuele Tijdrit


1RUSArtem Ovechkin (RUS)1:04:40
2ERIAwet Habtom (ERI)Polartec - Kometa0:42
3ITAEdoardo Zardini (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia0:44
4BLRIlia Koshevoy (BLR)Wilier Triestina - Selle Italia1:01
5MDACristian Raileanu (MDA)Torku Seker Spor1:03
6BELKevin De Jonghe (BEL)Tarteletto - Isorex1:08
7ERIMikiel Habtom (ERI)Eritel1:16
8KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana City1:23
9POLSzymon Rekita (POL)Leopard Pro Cycling1:30
10AUTBenjamin Brkic (AUT)Tirol1:35
11ESPIsaac Cantón Serrano (ESP)Polartec - Kometa1:35
12UKRAnatoliy Budyak (UKR)Lviv1:35
13POLPawel Bernas (POL)CCC - Sprandi - Polkowice1:42
14GERNikodemus Holler (GER)Bike Aid1:45
15ITAAntonio Santoro (ITA)Monkey Town1:51
16NEDWim Kleiman (NED)Monkey Town1:51
17GERJohannes Schinnagel (GER)Tirol1:51
18KAZViktor Okishev (KAZ)Vino - Astana Motors1:58
19POLPiotr Brozyna (POL)CCC - Sprandi - Polkowice2:24
20KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana City2:35
21NEDAdne Van Engelen (NED)Bike Aid2:35
22KAZYevgeniy Nepomnyachshiy (KAZ)Vino - Astana Motors2:37
23NEDKevin Ikelaar (NED)Polartec - Kometa2:52
24KENSuleiman Kangangi (KEN)Bike Aid3:15
25LIEGordian Banzer (LIE)Akros - Renfer3:17
26AUTMarco Friedrich (AUT)Tirol3:18
27DENMads Rahbek (DEN)3:21
28UGACharles Kagimu (UGA)Bike Aid3:25
29KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)Vino - Astana Motors3:28
30ESPSérgio Torres Jorro (ESP)Tarteletto - Isorex3:41
31BELRuben Scheire (BEL)Tarteletto - Isorex3:45
32SUIYannis Voisard (SUI)Akros - Renfer3:45
33ERIMeron Arham Brhane (ERI)Bike Aid3:45
34BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Club3:57
35ESPDiego Pablo Sevilla Lopez (ESP)Polartec - Kometa4:18
36LUXLuc Wirtgen (LUX)Leopard Pro Cycling4:18
37NEDSven Van Luijk (NED)Monkey Town4:21
38UKROleksandr Prevar (UKR)4:30
39KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino - Astana Motors4:31
40GERAlexander Krieger (GER)Leopard Pro Cycling4:52
41TURAbdulkadir Kelleci (TUR)5:00
42UKRMaksym Vasilyev (UKR)Lviv5:05
43DENKasper Würtz Schmidt (DEN)5:05
44DENSilas Zacharias Clemmensen (DEN)5:05
45KAZAlexey Voloshin (KAZ)Vino - Astana Motors5:05
46KAZGalym Akhmetov (KAZ)Astana City5:14
47KAZNikita Sokolov (KAZ)Vino - Astana Motors5:18
48KENSalim Kipkemboi (KEN)Bike Aid5:20
49ITAJacopo Mosca (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia5:20
50AUTDaniel Lehner (AUT)Felbermayr - Simplon Wels5:20
51AUTMatthias Krizek (AUT)Felbermayr - Simplon Wels5:20
52AUTLukas Schlemmer (AUT)Felbermayr - Simplon Wels5:20
53GERMario Vogt (GER)Sapura5:37
54TURZeki Kaygisiz (TUR)5:44
55AUTMarkus Wildauer (AUT)Tirol5:44
56AZEMusa Mikayilzade (AZE)Synergy Baku Cycling Project5:59
57KAZGrigoriy Shtein (KAZ)Astana City5:59
58ITAFilippo Pozzato (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia6:02
59TURYunus Emre Yilmaz (TUR)6:02
60POLLeszek Plucinski (POL)CCC - Sprandi - Polkowice6:02
61KAZAnton Kuzmin (KAZ)Astana City6:02
62RUSViktor Manakov (RUS)6:38
63BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Club6:44
64KAZMatvey Nikitin (KAZ)Astana City6:50
65KAZYuriy Chsherbinin (KAZ)Apple7:00
66AUTStephan Rabitsch (AUT)Felbermayr - Simplon Wels7:08
67NEDJordy Buskermolen (NED)Monkey Town7:14
68TURMustafa Sayar (TUR)7:14
69KAZAlexandr Gladilin (KAZ)Apple7:14
70TUROnur Balkan (TUR)Torku Seker Spor7:14
71RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Club7:14
72RUSMaxim Sukhov (RUS)7:28
73BELGaëtan Pons (BEL)Leopard Pro Cycling7:36
74DENMads Østergaard Kristensen (DEN)7:36
75TURFeritcan Samli (TUR)Torku Seker Spor7:52
76GERKonrad Geßner (GER)Leopard Pro Cycling7:52
77GERJan Brockhoff (GER)Leopard Pro Cycling7:52
78NZLSam Dobbs (NZL)Tirol7:52
79AUSJesse Ewart (AUS)Sapura7:52
80AUTMario Gamper (AUT)Tirol7:52
81GERGeorg Zimmermann (GER)Tirol7:52
82SUIJustin Paroz (SUI)Akros - Renfer8:19
83NEDRick Van Breda (NED)Monkey Town8:26
84GBRAndrew Leigh (GBR)Tarteletto - Isorex8:26
85ALBYlber Sefa (ALB)Tarteletto - Isorex8:33
86RUSSergey Mosin (RUS)8:33
87KAZArman Kamyshev (KAZ)Vino - Astana Motors8:33
88RUSVladislav Duiunov (RUS)8:53
89UKRAndriy Bratashchuk (UKR)8:53
90UKROleksandr Polivoda (UKR)Synergy Baku Cycling Project8:53
91SUIJonas Döring (SUI)Akros - Renfer8:53
92NEDAndré Looij (NED)Monkey Town9:20
93AZEElgun Alizada (AZE)Synergy Baku Cycling Project9:20
94SUIJan Rüttimann (SUI)Akros - Renfer9:20
95TUROguzhan Tiryaki (TUR)9:20
96DENKris Arnth Sørensen (DEN)9:32
97DENAndreas Madsen (DEN)9:32
98POLAdrian Kurek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice9:48
99TURNazim Bakirci (TUR)Torku Seker Spor10:12
100BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Club10:26
101RUSAndrey Prostokshin (RUS)11:05
102BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club11:05
103DENChristian Albrechtsen (DEN)11:05
104BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Club11:05
105POLPawel Franczak (POL)CCC - Sprandi - Polkowice11:05
106NEDIvar Slik (NED)Monkey Town11:05
107GREPolychronis Tzortzakis (GRE)Tarteletto - Isorex11:05
108KAZVadim Galeyev (KAZ)Apple11:05
109ITAMarco Coledan (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia11:05
110ITAMatteo Moschetti (ITA)Polartec - Kometa11:05
111ITAFilippo Fortin (ITA)Felbermayr - Simplon Wels11:05
112TURKemal Kücükbay (TUR)11:05
113ESTKarl-Arnold Vendelin (EST)11:05
114TUREmin Koçan (TUR)11:05
115TURAhmet Akdilek (TUR)Torku Seker Spor11:05
116KAZOleg Zemlyakov (KAZ)Apple11:05
117TURAhmet Örken (TUR)11:05
118ESTNorman Vahtra (EST)11:05
119RUSIvan Balykin (RUS)Torku Seker Spor11:05
120BLRKolya Shumov (BLR)Minsk Cycling Club11:05
121GERMatthias Schnapka (GER)Bike Aid11:29
122AZEEnver Asanov (AZE)Synergy Baku Cycling Project11:49
123RUSArtur Ershov (RUS)11:50
124UKRRoman Gladysh (UKR)
125POLMichal Paluta (POL)CCC - Sprandi - Polkowice

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Side - Antalya - 122 km - 25 Februari 2018Sprint


1ITAMatteo Moschetti (ITA)Polartec - Kometa3:09:04
2NEDAndré Looij (NED)Monkey Townzt
3POLPawel Franczak (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
4GERAlexander Krieger (GER)Leopard Pro Cyclingzt
5ITAFilippo Fortin (ITA)Felbermayr - Simplon Welszt
6TURYunus Emre Yilmaz (TUR)zt
7GERKonrad Geßner (GER)Leopard Pro Cyclingzt
8KAZGrigoriy Shtein (KAZ)Astana Cityzt
9ERIMeron Arham Brhane (ERI)Bike Aidzt
10AUTMarkus Wildauer (AUT)Tirolzt
11KAZMatvey Nikitin (KAZ)Astana Cityzt
12SUIJonas Döring (SUI)Akros - Renferzt
13GREPolychronis Tzortzakis (GRE)Tarteletto - Isorexzt
14RUSViktor Manakov (RUS)zt
15ESTNorman Vahtra (EST)zt
16KAZVadim Galeyev (KAZ)Applezt
17GERNikodemus Holler (GER)Bike Aidzt
18TURAhmet Örken (TUR)zt
19ESPDiego Pablo Sevilla Lopez (ESP)Polartec - Kometazt
20LUXLuc Wirtgen (LUX)Leopard Pro Cyclingzt
21KAZAlexey Voloshin (KAZ)Vino - Astana Motorszt
22AUTMario Gamper (AUT)Tirolzt
23UKROleksandr Prevar (UKR)zt
24POLSzymon Rekita (POL)Leopard Pro Cyclingzt
25KAZYuriy Chsherbinin (KAZ)Applezt
26ERIMikiel Habtom (ERI)Eritelzt
27DENKasper Würtz Schmidt (DEN)zt
28KAZNikita Sokolov (KAZ)Vino - Astana Motorszt
29ITAEdoardo Zardini (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
30LIEGordian Banzer (LIE)Akros - Renferzt
31KAZArman Kamyshev (KAZ)Vino - Astana Motorszt
32KAZAlexandr Gladilin (KAZ)Applezt
33KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana Cityzt
34ITAMarco Coledan (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
35DENMads Rahbek (DEN)zt
36RUSAndrey Prostokshin (RUS)zt
37TUROguzhan Tiryaki (TUR)zt
38ESPSérgio Torres Jorro (ESP)Tarteletto - Isorexzt
39BELKevin De Jonghe (BEL)Tarteletto - Isorexzt
40UKROleksandr Polivoda (UKR)Synergy Baku Cycling Projectzt
41GERJan Brockhoff (GER)Leopard Pro Cyclingzt
42TURKemal Kücükbay (TUR)zt
43ERIAwet Habtom (ERI)Polartec - Kometazt
44GBRAndrew Leigh (GBR)Tarteletto - Isorexzt
45KENSalim Kipkemboi (KEN)Bike Aidzt
46NEDWim Kleiman (NED)Monkey Townzt
47AUTMarco Friedrich (AUT)Tirolzt
48NEDSven Van Luijk (NED)Monkey Townzt
49AUTMatthias Krizek (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
50RUSArtur Ershov (RUS)zt
51NEDIvar Slik (NED)Monkey Townzt
52ALBYlber Sefa (ALB)Tarteletto - Isorexzt
53GERMario Vogt (GER)Sapurazt
54AUSJesse Ewart (AUS)Sapurazt
55TUREmin Koçan (TUR)zt
56RUSIvan Balykin (RUS)Torku Seker Sporzt
57MDACristian Raileanu (MDA)Torku Seker Sporzt
58GERJohannes Schinnagel (GER)Tirolzt
59KAZGalym Akhmetov (KAZ)Astana Cityzt
60TUROnur Balkan (TUR)Torku Seker Sporzt
61ESTKarl-Arnold Vendelin (EST)zt
62SUIJustin Paroz (SUI)Akros - Renferzt
63RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Clubzt
64POLLeszek Plucinski (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
65ITAFilippo Pozzato (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
66RUSArtem Ovechkin (RUS)zt
67ITAAntonio Santoro (ITA)Monkey Townzt
68POLPawel Bernas (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
69TURZeki Kaygisiz (TUR)zt
70SUIYannis Voisard (SUI)Akros - Renferzt
71KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)Vino - Astana Motorszt
72NEDKevin Ikelaar (NED)Polartec - Kometazt
73AUTDaniel Lehner (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
74BLRKolya Shumov (BLR)Minsk Cycling Clubzt
75BLRIlia Koshevoy (BLR)Wilier Triestina - Selle Italiazt
76POLAdrian Kurek (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
77DENMads Østergaard Kristensen (DEN)zt
78RUSVladislav Duiunov (RUS)zt
79UGACharles Kagimu (UGA)Bike Aidzt
80DENKris Arnth Sørensen (DEN)zt
81KAZViktor Okishev (KAZ)Vino - Astana Motorszt
82UKRAnatoliy Budyak (UKR)Lvivzt
83UKRAndriy Bratashchuk (UKR)zt
84GERMatthias Schnapka (GER)Bike Aidzt
85AUTBenjamin Brkic (AUT)Tirolzt
86NEDJordy Buskermolen (NED)Monkey Townzt
87AZEMusa Mikayilzade (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
88BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Clubzt
89BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Clubzt
90KAZOleg Zemlyakov (KAZ)Applezt
91AZEElgun Alizada (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
92KAZYevgeniy Nepomnyachshiy (KAZ)Vino - Astana Motorszt
93ITAJacopo Mosca (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
94BELRuben Scheire (BEL)Tarteletto - Isorexzt
95SUIJan Rüttimann (SUI)Akros - Renferzt
96POLPiotr Brozyna (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
97TURMustafa Sayar (TUR)zt
98KENSuleiman Kangangi (KEN)Bike Aidzt
99KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino - Astana Motorszt
100AZEEnver Asanov (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
101DENSilas Zacharias Clemmensen (DEN)zt
102KAZAnton Kuzmin (KAZ)Astana Cityzt
103BELGaëtan Pons (BEL)Leopard Pro Cyclingzt
104AUTStephan Rabitsch (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
105TURAbdulkadir Kelleci (TUR)zt
106NZLSam Dobbs (NZL)Tirolzt
107UKRMaksym Vasilyev (UKR)Lvivzt
108TURFeritcan Samli (TUR)Torku Seker Spor0:20
109TURAhmet Akdilek (TUR)Torku Seker Spor0:20
110BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Club0:22
111TURNazim Bakirci (TUR)Torku Seker Spor0:22
112AUTLukas Schlemmer (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:22
113RUSSergey Mosin (RUS)0:22
114RUSMaxim Sukhov (RUS)0:22
115BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Club0:22
116BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club0:27
117DENAndreas Madsen (DEN)0:32
118DENChristian Albrechtsen (DEN)0:58
119GERGeorg Zimmermann (GER)Tirol0:58
120NEDRick Van Breda (NED)Monkey Town2:19
121NEDAdne Van Engelen (NED)Bike Aid
122ESPIsaac Cantón Serrano (ESP)Polartec - Kometa
123KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana City

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden