De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - Antwerp - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Volledige uitslagen

Antwerp 2019

BelgiëBelgië - 13 Oktober 2019 - 20 Oktober 2019 - Hardcourt


Finale

20 Okt - 16h10Andrew MurrayverslaatStanislas Wawrinka3-6 6-4 6-4


Halve Finale

19 Okt - 14h10Stanislas WawrinkaverslaatJannik Sinner6-3 6-2
19 Okt - 17h15Andrew MurrayverslaatUgo Humbert3-6 7-5 6-2


Kwartfinales

18 Okt - 14h15Jannik SinnerverslaatFrances Tiafoe6-4 3-6 6-3
18 Okt - 16h20Stanislas WawrinkaverslaatGilles Simon6-3 6-7 6-2
18 Okt - 19h00Andrew MurrayverslaatMarius Copil6-3 6-7 6-4
18 Okt - 21h55Ugo HumbertverslaatGuido Pella5-7 6-4 6-4


Achtste finales

17 Okt - 16h55Jannik SinnerverslaatGaël Monfils6-3 6-2
17 Okt - 12h10Frances TiafoeverslaatJan-Lennard Struff6-3 6-4
16 Okt - 20h50Stanislas WawrinkaverslaatFeliciano López6-7 6-4 7-6
16 Okt - 18h40Gilles SimonverslaatJo-Wilfried Tsonga6-4 7-5
17 Okt - 18h40Andrew MurrayverslaatPablo Cuevas6-4 6-3
17 Okt - 13h50Marius CopilverslaatDiego Sebastian Schwartzman6-4 5-7 7-6
16 Okt - 14h05Guido PellaverslaatSoon Woo Kwon7-5 7-5
17 Okt - 20h25Ugo HumbertverslaatDavid Goffin6-3 6-1


1/16de finales

Gaël Monfils Bye
15 Okt - 16h40Jannik SinnerverslaatKamil Majchrzak6-4 6-2
16 Okt - 12h10Frances TiafoeverslaatYannick Maden7-6 6-3
15 Okt - 12h10Jan-Lennard StruffverslaatGrégoire Barrere6-2 6-1
Stanislas Wawrinka Bye
15 Okt - 12h10Feliciano LópezverslaatCameron Norrie7-6 6-4
15 Okt - 18h10Gilles SimonverslaatSteve Darcis6-1 6-2
14 Okt - 20h25Jo-Wilfried TsongaverslaatLorenzo Sonego6-3 6-4
16 Okt - 13h35Pablo CuevasverslaatHugo Dellien6-4 6-3
15 Okt - 19h45Andrew MurrayverslaatKimmer Coppejans6-4 7-6
15 Okt - 13h10Marius CopilverslaatFederico Delbonis6-4 7-6
Diego Sebastian Schwartzman Bye
14 Okt - 17h40Guido PellaverslaatPeter Gojowczyk5-7 6-4 7-6
15 Okt - 14h00Soon Woo KwonverslaatRichard Gasquet1-6 6-3 6-4
15 Okt - 20h10Ugo HumbertverslaatJozef Kovalík6-4 7-5
David Goffin Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

14 Okt - 12h10Yannick MadenverslaatNorbert Gombos6-1 3-6 6-4
14 Okt - 13h50Grégoire BarrereverslaatPaolo Lorenzi6-1 6-4
14 Okt - 12h05Kamil MajchrzakverslaatJaume Antoni Munar Clar7-6 6-1
14 Okt - 14h25Marius CopilverslaatAntoine Hoang6-1 6-3


Kwalificaties - Eerste ronde

13 Okt - 14h20Norbert GombosverslaatKyle Edmund6-4 6-7 6-3
13 Okt - 13h10Yannick MadenverslaatSalvatore Caruso6-2 6-4
13 Okt - 16h50Grégoire BarrereverslaatPedro Martinez Portero6-0 6-4
13 Okt - 18h10Paolo LorenziverslaatArnaud Bovy6-7 6-1 6-4
13 Okt - 12h45Kamil MajchrzakverslaatSergiy Stakhovsky6-3 6-3
13 Okt - 11h10Jaume Antoni Munar ClarverslaatMarco Trungelliti6-3 6-4
13 Okt - 16h50Marius CopilverslaatRuben Bemelmans6-4 6-4
13 Okt - 14h45Antoine HoangverslaatCarlos Taberner6-2 3-6 6-2

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden