De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Guangzhou - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Guangzhou - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

China

Volledige uitslagen

Guangzhou 2019

ChinaChina - 14 September 2019 - 22 September 2019 - Hardcourt


Finale

21 Sep - 06h40Sofia KeninverslaatSamantha Stosur6-7 6-4 6-2


Halve Finale

20 Sep - 12h45Sofia KeninverslaatAnna Blinkova7-6 4-6 6-1
20 Sep - 10h10Samantha StosurverslaatViktorija Golubic2-6 7-6 6-1


Kwartfinales

19 Sep - 14h40Anna BlinkovaverslaatMarie Bouzkova6-3 6-1
19 Sep - 16h15Sofia KeninverslaatJasmine Paolini7-5 6-1
19 Sep - 12h00Viktorija GolubicverslaatShuai Zhang6-3 3-6 6-4
19 Sep - 10h10Samantha StosurverslaatNina Stojanovic6-2 7-6


Achtste finales

18 Sep - 15h00Marie BouzkovaverslaatElina Svitolina6-4 4-3 ab.
18 Sep - 16h50Anna BlinkovaverslaatAleksandra Krunic6-2 7-5
18 Sep - 08h10Sofia KeninverslaatKatarina Zavatska6-4 6-2
18 Sep - 09h45Jasmine PaoliniverslaatSaisai Zheng7-5 3-6 7-5
18 Sep - 11h00Viktorija GolubicverslaatKaterina Siniaková4-6 7-5 6-0
18 Sep - 13h25Shuai ZhangverslaatAndrea Petkovic7-5 6-4
18 Sep - 08h10Samantha StosurverslaatBernarda Pera6-4 1-6 7-6
18 Sep - 12h40Nina StojanovicverslaatShuai Peng7-6 2-6 6-0


1/16de finales

17 Sep - 13h50Elina SvitolinaverslaatDalila Jakupovic6-3 6-3
16 Sep - 11h10Marie BouzkovaverslaatFang Ying Xun6-3 2-6 7-6
17 Sep - 08h10Anna BlinkovaverslaatSara Sorribes Tormo2-6 6-1 4-1 ab.
16 Sep - 08h10Aleksandra KrunicverslaatAliaksandra Sasnovich6-4 6-2
17 Sep - 12h10Sofia KeninverslaatLaura Siegemund6-4 6-2
17 Sep - 08h10Katarina ZavatskaverslaatFiona Ferro5-7 7-6 6-4
17 Sep - 13h25Jasmine PaoliniverslaatTamara Zidansek3-6 6-3 6-3
17 Sep - 08h10Saisai ZhengverslaatYingying Duan6-7 7-6 6-1
17 Sep - 11h30Katerina SiniakováverslaatElena Rybakina6-1 3-1 ab.
16 Sep - 10h00Viktorija GolubicverslaatXiyu Wang6-3 6-3
17 Sep - 13h00Andrea PetkovicverslaatLesley Pattinama Kerkhove7-5 6-7 6-3
17 Sep - 17h05Shuai ZhangverslaatKateryna Kozlova6-2 6-4
16 Sep - 09h35Bernarda PeraverslaatOns Jabeur6-4 6-3
16 Sep - 14h00Samantha StosurverslaatTereza Martincova6-2 6-4
17 Sep - 15h40Nina StojanovicverslaatMagdalena Frech7-5 7-6
17 Sep - 15h15Shuai PengverslaatQiang Wang7-5 6-2


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

15 Sep - 05h30Fang Ying XunverslaatArina Rodionova6-2 4-6 7-6
15 Sep - 05h10Magdalena FrechverslaatAnkita Raina6-1 6-1
15 Sep - 06h50Jasmine PaoliniverslaatDalila Jakupovic4-6 6-1 6-4
15 Sep - 04h10Tereza MartincovaverslaatJia-Jing Lu6-2 6-1
15 Sep - 04h10Lesley Pattinama KerkhoveverslaatShuyue Ma6-2 6-4
15 Sep - 04h15Katarina ZavatskaverslaatXiyu Wang6-7 6-1 6-4


Kwalificaties - Eerste ronde

14 Sep - 10h35Fang Ying XunverslaatKaylah McPhee6-4 6-1
14 Sep - 10h20Arina RodionovaverslaatShilin Xu6-1 6-1
14 Sep - 09h00Magdalena FrechverslaatVarvara Lepchenko6-2 3-0 ab.
14 Sep - 10h15Ankita RainaverslaatSachia Vickery6-3 6-2
14 Sep - 09h15Jasmine PaoliniverslaatEn Shuo Liang6-4 5-7 6-4
14 Sep - 11h30Dalila JakupovicverslaatNatalija Kostic6-2 6-2
14 Sep - 04h05Tereza MartincovaverslaatLizette Cabrera6-4 7-5
14 Sep - 05h30Jia-Jing LuverslaatBibiane Schoofs6-3 6-2
14 Sep - 04h10Shuyue MaverslaatGeorgina Garcia Perez4-6 6-4 7-6
14 Sep - 10h10Lesley Pattinama KerkhoveverslaatJaimee Fourlis6-4 6-3
14 Sep - 04h10Katarina ZavatskaverslaatSara Errani6-2 6-2
14 Sep - 04h15Xiyu WangverslaatSijia Wei6-2 6-3

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden