De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Marrakech - Grand-Prix Hassan II - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Marrakech - Grand-Prix Hassan II - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Marokko

Volledige uitslagen

Marrakech - Grand-Prix Hassan II

Marrakech - Grand-Prix Hassan II 2019

MarokkoMarokko - 6 April 2019 - 14 April 2019 - Gravel


Finale


Halve Finale

13 Apr - 15h00Benoît PaireverslaatJo-Wilfried Tsonga2-6 6-4 6-3
13 Apr - 13h20Pablo AndújarverslaatGilles Simon6-1 6-1

Kwartfinales

12 Apr - 15h15Benoît PaireverslaatJaume Antoni Munar Clar6-1 6-3
12 Apr - 17h40Jo-Wilfried TsongaverslaatLorenzo Sonego6-3 6-2
12 Apr - 12h15Gilles SimonverslaatTaro Daniel6-4 7-5
12 Apr - 14h45Pablo AndújarverslaatJirí Veselýw.o.

Achtste finales

11 Apr - 18h10Jaume Antoni Munar ClarverslaatAlexander Zverev7-6 2-6 6-3
11 Apr - 16h30Benoît PaireverslaatPierre-Hugues Herbert6-4 6-2
10 Apr - 18h00Jo-Wilfried TsongaverslaatKyle Edmund7-6 6-3
10 Apr - 12h15Lorenzo SonegoverslaatRobin Haase7-6 6-3
10 Apr - 14h15Taro DanielverslaatAdrián Menéndez-Maceiras6-2 1-6 6-1
10 Apr - 16h20Gilles SimonverslaatGuido Andreozzi6-2 6-2
11 Apr - 14h15Pablo AndújarverslaatPhilipp Kohlschreiber7-6 6-4
11 Apr - 12h10Jirí VeselýverslaatJuan Ignacio Londero6-3 6-4

1/16de finales

9 Apr - 18h35Alexander ZverevverslaatDenis Istomin6-4 6-4
9 Apr - 14h40Jaume Antoni Munar ClarverslaatFacundo Bagnis6-1 7-6
9 Apr - 12h15Benoît PaireverslaatAljaz Bedene3-6 6-4 7-5
9 Apr - 12h10Pierre-Hugues HerbertverslaatThomas Fabbiano6-7 6-4 6-1
8 Apr - 16h15Kyle EdmundverslaatUgo Humbert6-3 6-2
8 Apr - 17h55Jo-Wilfried TsongaverslaatCedrik-Marcel Stebe6-1 7-6
9 Apr - 15h05Robin HaaseverslaatMalek Jaziri6-3 6-4
9 Apr - 14h55Lorenzo SonegoverslaatLaslo Djere6-3 6-3
9 Apr - 12h15Adrián Menéndez-MaceirasverslaatFernando Verdasco5-7 6-2 6-2
8 Apr - 16h55Taro DanielverslaatMischa Zverev6-3 6-0
8 Apr - 12h15Guido AndreozziverslaatAlbert Ramos Viñolas6-3 7-6
8 Apr - 14h30Gilles SimonverslaatJozef Kovalík6-4 6-1
9 Apr - 14h40Philipp KohlschreiberverslaatAlejandro Davidovich Fokina7-6 7-5
9 Apr - 17h00Pablo AndújarverslaatFederico Delbonis7-6 6-3
9 Apr - 13h10Juan Ignacio LonderoverslaatCarlos Berlocq6-2 6-4
9 Apr - 16h30Jirí VeselýverslaatFabio Fognini7-6 6-4

Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

8 Apr - 12h10Lorenzo SonegoverslaatCarlos Berlocq6-4 7-5
8 Apr - 12h15Facundo BagnisverslaatElias Ymer1-6 6-3 7-5
8 Apr - 12h10Alejandro Davidovich FokinaverslaatEvgeny Karlovskiy6-2 6-2
8 Apr - 14h55Adrián Menéndez-MaceirasverslaatElliot Benchetrit7-5 6-5

Kwalificaties - Eerste ronde

7 Apr - 13h50Lorenzo SonegoverslaatAlexey Vatutin7-6 6-4
7 Apr - 14h40Carlos BerlocqverslaatAdam Moundir6-1 6-2
7 Apr - 12h10Elias YmerverslaatKevin Krawietz7-6 6-4
7 Apr - 12h10Facundo BagnisverslaatViktor Troicki7-6 6-4
7 Apr - 14h40Alejandro Davidovich FokinaverslaatGrégoire Barrere7-5 3-6 6-4
7 Apr - 12h10Evgeny KarlovskiyverslaatTim Puetz7-6 4-6 6-2
7 Apr - 15h55Elliot BenchetritverslaatCorentin Moutet6-3 7-6
7 Apr - 15h55Adrián Menéndez-MaceirasverslaatLamine Ouahab7-6 6-7 6-4

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden