De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Buenos Aires - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Buenos Aires - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Argentinië

Volledige uitslagen

Buenos Aires 2021

ArgentiniëArgentinië - 27 Februari 2021 - 7 Maart 2021 - Gravel


Achtste finales

Diego Sebastian SchwartzmantegenLukas Klein
Jaume Antoni Munar ClartegenFrances Tiafoe
3 Maa - 17h00Miomir KecmanovictegenThiago Monteiro
3 Maa - 22h00Federico DelbonistegenLaslo Djere
Pablo AndújartegenGianluca Mager
Francisco CerundolotegenBenoît Paire
3 Maa - 18h30Albert Ramos ViñolastegenDominik Koepfer
Sumit NagaltegenCristian Garín


1/16de finales

Diego Sebastian Schwartzman Bye
2 Maa - 15h40Lukas KleinverslaatAndrej Martin6-4 6-3
2 Maa - 17h40Jaume Antoni Munar ClarverslaatFacundo Diaz Acosta7-6 6-3
2 Maa - 22h10Frances TiafoeverslaatFacundo Bagnis6-1 6-3
Miomir Kecmanovic Bye
2 Maa - 00h05Thiago MonteiroverslaatRoberto Carballés Baena6-2 6-3
Federico DelbonisverslaatJuan Manuel Cerundolo6-4 7-6
1 Maa - 17h10Laslo DjereverslaatMarco Cecchinato6-7 6-2 6-3
1 Maa - 22h10Pablo AndújarverslaatJuan Ignacio Londero6-3 6-0
2 Maa - 15h40Gianluca MagerverslaatSalvatore Caruso7-6 6-4
2 Maa - 20h00Francisco CerundoloverslaatFederico Coria6-4 7-5
Benoît Paire Bye
2 Maa - 20h35Albert Ramos ViñolasverslaatHolger Vitus Nodskov Rune2-6 6-4 6-3
1 Maa - 19h45Dominik KoepferverslaatThiago Agustin Tirante2-6 6-3 6-4
2 Maa - 17h15Sumit NagalverslaatJoão Sousa6-2 6-0
Cristian Garín Bye


Kwalificaties - Derde ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

1 Maa - 15h10Jaume Antoni Munar ClarverslaatDaniel Altmaier6-3 6-4
1 Maa - 15h05Francisco CerundoloverslaatAgustin Velotti6-4 7-5
Sumit NagalverslaatNicolas Kicker2-6 6-2 6-3
1 Maa - 16h40Lukas KleinverslaatErnesto Escobedo6-2 6-3


Kwalificaties - Tweede ronde

28 Feb - 15h10Francisco CerundoloverslaatGuilherme Clezar2-6 6-3 6-2
28 Feb - 15h10Agustin VelottiverslaatPedro Sakamoto6-3 6-4
28 Feb - 17h15Jaume Antoni Munar ClarverslaatSebastian Baez5-7 6-3 2-1 ab.
28 Feb - 17h15Daniel AltmaierverslaatJuan Pablo Varillas Patino-Samudio6-4 6-7 7-5
28 Feb - 20h00Ernesto EscobedoverslaatJoao Domingues6-1 1-6 6-3
28 Feb - 20h35Lukas KleinverslaatThiago Seyboth Wild6-3 7-5
28 Feb - 22h05Nicolas KickerverslaatJozef Kovalík1-6 7-6 7-5
28 Feb - 22h10Sumit NagalverslaatMario Vilella Martinez6-4 6-2


Kwalificaties - Eerste ronde

Jaume Antoni Munar ClarverslaatNicolas Alvarez6-4 6-7 6-2
Sebastian BaezverslaatAlejandro Tabilo6-1 6-0
Juan Pablo Varillas Patino-SamudioverslaatFacundo Mena6-3 6-4
Daniel AltmaierverslaatOrlando Luz6-4 5-7 6-2
Pedro SakamotoverslaatHugo Dellienw.o.
Agustin VelottiverslaatGuido Andreozzi7-5 6-0
Guilherme ClezarverslaatHernan Casanova1-6 6-3 6-3
Francisco CerundoloverslaatJoao Menezes4-6 6-4 6-4
Sumit NagalverslaatCarlos Gómez-Herrera7-6 2-6 7-6
Mario Vilella MartinezverslaatMarcelo Tomas Barrios Vera6-4 7-5
Nicolas KickerverslaatRenzo Olivo7-5 7-5
Jozef KovalíkverslaatEmilio Gómez7-5 6-4
Thiago Seyboth WildverslaatChristian Lindell6-1 7-6
Lukas KleinverslaatAndrea Collarini6-4 7-5
Joao DominguesverslaatTomas Martin Etcheverry3-6 6-0 6-3
Ernesto EscobedoverslaatLeonardo Mayer7-5 7-6

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden