De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Auckland - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Auckland - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Nieuw-Zeeland

Volledige uitslagen

Auckland

Auckland 2019

Nieuw-ZeelandNieuw-Zeeland - Auckland - 5 Januari 2019 - 13 Januari 2019 - Hardcourt


Finale

12 Jan - 02h40Tennys SandgrenverslaatCameron Norrie6-4 6-2


Halve Finale

11 Jan - 04h45Cameron NorrieverslaatJan-Lennard Struff7-5 4-6 6-3
11 Jan - 03h15Tennys SandgrenverslaatPhilipp Kohlschreiber6-4 6-2


Kwartfinales

10 Jan - 03h35Cameron NorrieverslaatTaylor Fritz7-6 6-3
10 Jan - 07h10Jan-Lennard StruffverslaatPablo Carreño Busta7-6 6-7 7-6
10 Jan - 00h05Tennys SandgrenverslaatLeonardo Mayer6-3 7-6
10 Jan - 02h05Philipp KohlschreiberverslaatFabio Fognini6-3 6-1


Achtste finales

9 Jan - 00h10Taylor FritzverslaatJohn Isner7-6 7-6
9 Jan - 04h45Cameron NorrieverslaatJoão Sousa7-6 6-4
9 Jan - 07h10Pablo Carreño BustaverslaatDavid Ferrer1-1 ab.
9 Jan - 08h10Jan-Lennard StruffverslaatJose Rubin Statham6-2 6-1
9 Jan - 01h20Leonardo MayerverslaatMatteo Berrettini5-7 7-6 6-3
9 Jan - 00h10Tennys SandgrenverslaatMarco Cecchinato6-3 6-3
9 Jan - 04h00Philipp KohlschreiberverslaatUgo Humbert6-4 6-4
9 Jan - 02h15Fabio FogniniverslaatPeter Gojowczyk6-2 3-6 7-6


1/16de finales

John Isner Bye
7 Jan - 00h10Taylor FritzverslaatMarius Copil4-6 6-3 6-4
7 Jan - 03h15Cameron NorrieverslaatBenoît Paire6-3 6-2
7 Jan - 07h15João SousaverslaatDenis Shapovalov4-6 6-4 6-4
Pablo Carreño Busta Bye
8 Jan - 02h00David FerrerverslaatRobin Haase6-2 6-1
7 Jan - 02h05Jan-Lennard StruffverslaatLaslo Djere7-6 2-0 ab.
8 Jan - 03h25Jose Rubin StathamverslaatHyeon Chung7-5 6-3
8 Jan - 00h10Leonardo MayerverslaatSteve Johnson7-5 6-3
7 Jan - 05h40Matteo BerrettiniverslaatMackenzie McDonald6-3 6-4
7 Jan - 04h10Tennys SandgrenverslaatMaximilian Marterer6-3 6-4
Marco Cecchinato Bye
8 Jan - 07h10Ugo HumbertverslaatPablo Cuevas7-5 6-1
7 Jan - 01h25Philipp KohlschreiberverslaatBradley Klahn6-4 7-6
8 Jan - 02h10Peter GojowczykverslaatGuido Pella6-1 3-6 6-2
Fabio Fognini Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

6 Jan - 00h45Ugo HumbertverslaatRoberto Marcora6-2 7-6
5 Jan - 23h10Maximilian MartererverslaatThomas Fabbiano6-4 6-4
5 Jan - 23h10Bradley KlahnverslaatPablo Cuevas6-7 7-6 7-6
6 Jan - 02h00Mackenzie McDonaldverslaatLaslo Djere7-5 7-6


Kwalificaties - Eerste ronde

5 Jan - 01h45Ugo HumbertverslaatFranko Skugor6-3 6-4
5 Jan - 02h15Roberto MarcoraverslaatAjeet Rai3-6 7-6 6-4
5 Jan - 00h15Maximilian MartererverslaatDaniel Masur7-6 6-1
5 Jan - 00h40Thomas FabbianoverslaatFinn Tearney6-3 6-4
4 Jan - 23h10Bradley KlahnverslaatPhilipp Oswald7-6 6-4
4 Jan - 23h10Pablo CuevasverslaatStéphane Robert6-3 6-2
5 Jan - 04h20Mackenzie McDonaldverslaatTim Puetz6-2 7-6
5 Jan - 03h05Laslo DjereverslaatHoracio Zeballos7-5 6-2

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden