De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Alpijnse Ski - FIS Race - Arvidsjaur 2 - Slalom DamesMeer
1 | Moa Oegren (SWE) | 1:29.56 |
2 | Anna Lidberg (SWE) | 1:30.63 |
3 | Susanne Jakobsen (SWE) | 1:30.89 |
Alpijnse Ski - FIS Race - Arvidsjaur 2 - Slalom HerenMeer
1 | Gustav Lundbäck (SWE) | 1:27.10 |
2 | Anthon Cassman (SWE) | 1:27.78 |
3 | Wilhelm Hedenberg (SWE) | 1:28.14 |
Alpijnse Ski - FIS Race - Lech - Slalom DamesMeer
1 | Hannah Köck (AUT) | 1:32.34 |
2 | Denise Dingsleder (AUT) | 1:33.09 |
3 | Jessica Gfrerer (AUT) | 1:33.47 |
Alpijnse Ski - Wereldbeker Dames - StockholmMeer
1 | Mikaela Shiffrin (USA) | |
2 | Christina Geiger (GER) | |
3 | Anna Swenn-Larsson (SWE) |
Alpijnse Ski - Wereldbeker Heren - StockholmMeer
1 | Ramon Zenhäusern (SUI) | |
2 | Andre Myhrer (SWE) | |
3 | Marco Schwarz (AUT) |
Alpijnse Ski - Wereldkampioenschap Alpijnse Ski Junioren - Afdaling Heren - TrainingMeer
1 | Atle Lie McGrath (NOR) | 1:20.42 |
2 | Manuel Traninger (AUT) | 1:20.65 |
3 | Florian Loriot (FRA) | 1:20.70 |
Alpijnse Ski - Wereldkampioenschap Alpijnse Ski Junioren - Reuzeslalom DamesMeer
1 | Alice Robinson (NZL) | 1:54.99 |
2 | Camille Rast (SUI) | 1:56.05 |
3 | Kaja Norbye (NOR) | 1:56.15 |
Alpijnse Ski - FIS Race - Whistler Blackcomb - Reuzeslalom DamesMeer
1 | Nicole Mah (CAN) | 2:33.58 |
2 | Ashleigh Alexander (CAN) | 2:36.38 |
3 | Emma Carmichael (CAN) | 2:37.26 |
Alpijnse Ski - FIS Race - Whistler Blackcomb - Reuzeslalom HerenMeer
1 | Riley Seger (CAN) | 2:29.52 |
2 | Myles Kowalczyk (CAN) | 2:31.63 |
3 | Nathan Romanin (CAN) | 2:32.02 |
Basketbal - Italië - Serie A2 Basket - Groep West - Speeldag 22Meer
18h00 | Virtus Roma | 73 - 74 | Orlandina Basket Capo d'Orlando |
Basketbal - Estland - Letland - Korvpalliliiga - Regulier Seizoen - Februari 2019Meer
19h00 | BK Jekabpils (LAT) | 68 - 122 | VEF Riga (LAT) |
Basketbal - Servië - Kosarkaska - Regulier Seizoen - Speeldag 21Meer
16h00 | KK Mladost Zemun | 68 - 87 | KK Dynamic |
Basketbal - Spaanse Beker - FinaleMeer
18h30 | Real Madrid | 97 - 95 | Valencia BC |
Beach Soccer - Vriendschappelijke Wedstrijden HerenMeer
Duitsland | 11 - 5 | Nederland | |
Duitsland | 8 - 1 | Tsjechië |
Cricket - Twenty20 Internationals Dames - Februari 2019Meer
Thailand | Verenigde Arabische Emiraten | |
Hong Kong | Maleisië | |
Koeweit | Nepal |
Curling - WK Junioren - Heren - Round RobinMeer
14h00 | Zwitserland U-21 | 6 - 5 verlengingen | Duitsland U-21 |
14h00 | Schotland U-21 | 11 - 5 | Verenigde Staten U-21 |
14h00 | China U-21 | 8 - 6 | Italië U-21 |
14h00 | Canada U-21 | 12 - 1 | Nieuw-Zeeland U-21 |
14h00 | Noorwegen U-21 | 10 - 7 | Zweden U-21 |
Curling - WK Junioren - Dames - Round RobinMeer
00h00 | Zuid-Korea U-21 | 7 - 6 | Japan U-21 |
00h00 | Zweden U-21 | 7 - 4 | Schotland U-21 |
00h00 | China U-21 | 8 - 7 verlengingen | Canada U-21 |
00h00 | Zwitserland U-21 | 6 - 4 | Verenigde Staten U-21 |
00h00 | Rusland U-21 | 10 - 3 | Noorwegen U-21 |
18h30 | Noorwegen U-21 | 9 - 5 | Verenigde Staten U-21 |
18h30 | Canada U-21 | 8 - 3 | Rusland U-21 |
18h30 | Japan U-21 | 8 - 7 | Zwitserland U-21 |
18h30 | Zuid-Korea U-21 | 12 - 5 | Zweden U-21 |
18h30 | China U-21 | 10 - 6 | Schotland U-21 |
Handbal - Zweden - Elitserien Heren - Regulier Seizoen - Februari 2019Meer
19h00 | Hammarby IF HB | 25 - 27 | IFK Skövde |
19h00 | Kristianstad IFK | 32 - 27 | Savehof Partille IK |
19h00 | Alingsås HK | 27 - 20 | Ystads IF HF |
19h00 | HIF Karlskrona | 25 - 23 | AIK Solna |
19h00 | IFK Ystad HK | 20 - 20 | LUGI Lund HB |
Handbal - Hongaarse Division 1 Heren - NBI - Regulier Seizoen - Februari 2019Meer
18h30 | Vecsés SE | 21 - 28 | Budakalász FKC |
Handbal - SEHA Liga - Regulier Seizoen - Speeldag 15Meer
17h00 | Zeleznicar Nis (SRB) | 27 - 25 | Metalurg Skopje (MAC) |
20h15 | RK Vardar 1961 (MAC) | 28 - 26 | PPD Zagreb (CRO) |
Handbal - Roemenië Division 1 Dames - Regulier Seizoen - Speeldag 17Meer
16h30 | HC Zalau | 24 - 29 | SCM Râmnicu Vâlcea |
17h00 | SCM Gloria Buzau | 27 - 25 | Univ. Jolidon Cluj Napoca |
Handbal - Polen Division 1 Heren - Ekstraklasa - Regulier Seizoen - Speeldag 19Meer
16h00 | Vive Targi Kielce | 39 - 23 | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski |
17h00 | Wybrzeze Gdansk | 33 - 28 | MKS Kalisz |
18h00 | Pogón Szczecin | 27 - 21 | MKS Zaglebie Lubin |
18h00 | SPR Chrobry Glogów | 25 - 24 | SPR Stal Mielec |
Handbal - Roemenië Division 1 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 19Meer
17h30 | CSM Focsani | 21 - 26 | AHC Potaissa Turda |
Handbal - Kroatië Division 1 Dames - 1 HRL Zene - Speeldag 20Meer
17h00 | ZRK Bjelovar | 25 - 18 | Dalmatinka Ploce |
Handbal - Portugal Division 1 Heren - Liga LPA - Regulier Seizoen - Speeldag 23Meer
19h00 | Madeira Andebol SAD | 28 - 17 | SC Horta |
Handbal - Spanje - Liga Asobal - Speeldag 19Meer
12h00 | BM Alcobendas | 25 - 26 | Adelma BM Sinfín |
Hockey - Vriendschappelijke Wedstrijden DamesMeer
14h00 | Argentinië | 3 - 1 | Duitsland |
Ijshockey - Azië Ice Hockey League - Playoffs - Eerste rondeMeer
10h30 | East Hokkaido Cranes (JAP) | 1 - 0 verlengingen | Oji Eagles (JAP) |
Ijshockey - Polen - Ekstraliga - Playoffs - KwartfinalesMeer
17h35 | GKS Tychy | 2 - 0 | PKH Gdansk |
Ijshockey - Magnus League - Regular Season - Speeldag 41Meer
20h00 | Nice HCA | 1 - 3 | Gap HC |
Ijshockey - Tsjechië - Extraliga - Regular Season - Speeldag 46Meer
17h30 | HC Plzen | 9 - 2 | PSG Zlín |
Ijshockey - National Hockey League - Regulier Seizoen - 19 Februari 2019Meer
01h30 | Columbus Blue Jackets (USA) | 1 - 5 | Tampa Bay Lightning (USA) |
02h30 | Chicago Blackhawks (USA) | 8 - 7 | Ottawa Senators (CAN) |
03h00 | Colorado Avalanche (USA) | 3 - 0 | Vegas Golden Knights (USA) |
04h00 | San Jose Sharks (USA) | 5 - 6 verlengingen | Boston Bruins (USA) |
04h30 | Los Angeles Kings (USA) | 2 - 3 | Washington Capitals (USA) |
Ijshockey - Wit-Rusland - Extraliga - Regulier Seizoen - Februari 2019Meer
17h00 | HK Lida | 1 - 2 verlengingen | HC Gomel |
17h00 | Wit-Rusland U-20 | 3 - 1 | Shakhtar Soligorsk |
17h00 | Neman Grodno | 3 - 1 | Metalurg Zhlobin |
Ijshockey - Noorwegen - Eliteserien - Regulier Seizoen - Februari 2019Meer
18h30 | Lillehammer IK | 5 - 2 | Stjernen Hockey |
18h30 | Frisk-Asker Tigers | 4 - 2 | Manglerud Star Ishockey |
18h30 | IHK Sparta Sarpsborg | 1 - 4 | Storhamar Dragons |
Ijshockey - Denemarken - Superligaen - Regulier Seizoen - Februari 2019Meer
17h30 | Herlev Eagles | 3 - 2 | Rungsted IK - Nordsjælland Cobras |
17h30 | SønderjyskE | 3 - 1 | Esbjerg Energy |
17h30 | Frederikshavn White Hawks | 5 - 2 | Aalborg Pirates |
17h30 | Odense Bulldogs | 2 - 5 | Rodovre Mighty Bulls |
Ijshockey - Zwitserland - Nationalliga A - Regulier Seizoen - Speeldag 12Meer
19h45 | Davos | 3 - 4 | SC Bern |
Ijshockey - Zwitserland - Nationalliga A - Regulier Seizoen - Speeldag 13Meer
19h45 | EV Zug | 3 - 6 | Ambrì-Piotta |
Ijshockey - Alps Hockey League - Regulier Seizoen - Speeldag 26Meer
20h00 | EC Kitzbühel (AUT) | 3 - 4 verlengingen | HC Pustertal Wölfe – Val Pusteria Wolves (ITA) |
Ijshockey - Zwitserland - Nationalliga A - Regulier Seizoen - Speeldag 28Meer
19h45 | Lausanne | 0 - 7 | Lugano |
Ijshockey - Duitsland - DEL - Regulier Seizoen - Speeldag 48Meer
19h30 | Iserlohn Roosters | 4 - 2 | Düsseldorfer EG |
19h30 | Grizzlys Wolfsburg | 2 - 1 | Augsburger Panther |
Snooker - EK Snooker Heren U-18 - FinaleMeer
Aaron Hill | verslaat | Dylan Emery | 4-3 |
Snooker - EK Snooker Heren U-18 - Halve FinaleMeer
Aaron Hill | verslaat | Florian Nüßle | 4-2 |
Dylan Emery | verslaat | Ross Bulman | 4-0 |
Tennis - ATP Challenger Tour - Bangkok II - Eerste rondeMeer
19 Feb - 04h05 | Denis Yevseyev | verslaat | Yan Bai | 7-5 6-4 |
19 Feb - 07h00 | Thiemo De Bakker | verslaat | Moez Echargui | 6-3 3-6 6-0 |
19 Feb - 06h10 | Dimitar Kuzmanov | verslaat | Jose Rubin Statham | 6-4 5-5 ab. |
19 Feb - 05h50 | Kevin King | verslaat | Sasi Kumar Mukund | 5-7 6-4 6-2 |
19 Feb - 04h15 | Ivan Gakhov | verslaat | Gastão Elias | 6-4 6-1 |
Tennis - ATP Challenger Tour - Bergamo - Eerste rondeMeer
19 Feb - 10h10 | Cem Ilkel | verslaat | Javier Barranco Cosano | 3-6 6-2 7-5 |
19 Feb - 10h10 | Raul Brancaccio | verslaat | Nino Serdarusic | 6-3 4-6 6-4 |
19 Feb - 17h35 | Baptiste Crepatte | verslaat | Dustin Brown | 7-6 6-7 6-3 |
19 Feb - 12h10 | Riccardo Bonadio | verslaat | Tomislav Brkic | 6-4 6-4 |
Tennis - WTA Tour - Dubai - 1/16de finalesMeer
19 Feb - 16h35 | Kristina Mladenovic | verslaat | Naomi Osaka | 6-3 6-3 |
19 Feb - 11h05 | Carla Suárez Navarro | verslaat | Shuai Zhang | 6-4 6-4 |
19 Feb - 11h35 | Garbiñe Muguruza Blanco | verslaat | Saisai Zheng | 7-5 6-2 |
19 Feb - 11h00 | Elina Monfils-Svitolina | verslaat | Ons Jabeur | 7-6 4-0 ab. |
19 Feb - 12h45 | Simona Halep | verslaat | Eugenie Bouchard | 7-6 6-4 |
19 Feb - 13h20 | Lesya Tsurenko | verslaat | Lin Zhu | 6-4 6-7 6-3 |
19 Feb - 13h00 | Belinda Bencic | verslaat | Stefanie Vögele | 6-1 6-1 |
19 Feb - 16h05 | Aryna Sabalenka | verslaat | Ivana Jorovic | 6-4 6-0 |
19 Feb - 14h40 | Angelique Kerber | verslaat | Dalila Jakupovic | 7-6 6-3 |
19 Feb - 09h10 | Su-Wei Hsieh | verslaat | Aliaksandra Sasnovich | 6-1 6-2 |
19 Feb - 10h35 | Alison Riske-Amritraj | verslaat | Alizé Cornet | 6-2 6-3 |
19 Feb - 18h00 | Karolina Pliskova | verslaat | Dominika Cibulkova | 6-2 3-6 6-3 |
19 Feb - 09h05 | Viktória Kuzmová Hruncáková | verslaat | Kiki Bertens | 6-2 4-6 7-6 |
19 Feb - 09h10 | Sofia Kenin | verslaat | Darya Kasatkina | 6-3 2-6 6-4 |
19 Feb - 12h10 | Jennifer Brady | verslaat | Caroline Garcia | 6-4 7-5 |
19 Feb - 08h10 | Petra Kvitova | verslaat | Katerina Siniaková | 6-7 6-4 6-4 |
Tennis - ATP Challenger Tour - Morelos - Eerste rondeMeer
19 Feb - 03h15 | Marcelo Tomas Barrios Vera | verslaat | Lucas Gómez | 6-3 6-4 |
19 Feb - 17h10 | Alejandro González | verslaat | Johannes Haerteis | 6-3 6-1 |
19 Feb - 18h25 | Manuel Sánchez | verslaat | Gonzalo Villanueva | 6-3 6-3 |
19 Feb - 17h10 | Renzo Olivo | verslaat | Juan Alejandro Hernandez Serrano | 6-4 6-1 |
19 Feb - 17h10 | Manuel Guinard | verslaat | Andrea Collarini | 7-6 6-4 |
19 Feb - 01h35 | Steven Diez | verslaat | Victor Estrella Burgos | 7-5 6-0 |
Voetbal - Paraguay Division 1 - Primera División - Apertura - Speeldag 6Meer
00h45 | Club Nacional | 0 - 1 | Club Sol de América |
Voetbal - Beker van Algerije - KwartfinalesMeer
15h00 | Paradou AC | 1 - 1 | JSM Béjaïa |
Voetbal - Beker van Hongarije - Achtste finalesMeer
13h00 | Andráshida SC | 0 - 1 | Soroksár SC |
18h00 | Budapest Honvéd FC | 1 - 1 | Duna Aszfalt TVSE Tiszakécske |
18h00 | MOL Vidi FC | 3 - 0 | Taksony SE |
20h00 | Kaposvári RFC | 0 - 0 | Budaörsi SC |
Voetbal - Copa do Brasil - Tweede rondeMeer
00h15 | CA Bragantino | 3 - 2 | Aparecidense |
Voetbal - Ecuador Division 1 - Serie A - Eerste Ronde - Speeldag 2Meer
01h15 | Independiente José Terán | 1 - 0 | CD Técnico Universitario |
Voetbal - UEFA Champions League - Finaleronde - Achtste finalesMeer
21h00 | FC Barcelona (ESP) | 5 - 1 | Lyon (FRA) |
21h00 | Bayern Munchen (GER) | 1 - 3 | Liverpool FC (ENG) |
Voetbal - Aziatisch Kampioenschap U-22 - Groep AMeer
09h30 | Vietnam U-22 | 0 - 0 | Thailand U-22 |
12h30 | Oost-Timor U-22 | 1 - 0 | Filipijnen U-22 |
Voetbal - AFC Champions League - Kwalificatie Playoffs - Derde rondeMeer
08h30 | Shandong Luneng Taishan FC (CHN) | 4 - 1 | Ha Noi FC (VIE) |
11h00 | Kashima Antlers (JAP) | 4 - 1 | Newcastle Jets FC (AUS) |
11h00 | Sanfrecce Hiroshima (JAP) | 0 - 0 (4 str 3) | Chiangrai United FC (THA) |
11h30 | Ulsan HD FC (KOR) | 5 - 1 | Perak FA (MAS) |
16h00 | Al Nasr (KSA) | 4 - 0 | FK AGMK Olmaliq (UZB) |
16h00 | Al-Nasr Sports Club (UAE) | 1 - 2 | Pakhtakor Tashkent (UZB) |
16h00 | Al Rayyan SC (QAT) | 3 - 1 | SaiPa F.C. (IRI) |
16h00 | Al-Gharafa SC (QAT) | 2 - 3 | Zobahan Ispahan FC (IRI) |
Voetbal - Montenegrijnse Eerste Liga - Speeldag 20Meer
14h00 | FK Petrovac | 3 - 3 | Grbalj Radanovici |
14h00 | FK Lovcen | 1 - 3 | FK Sutjeska Niksic |
14h00 | Buducnost Podgorica | 5 - 0 | FK Mornar Bar |
14h00 | FK Iskra Danilovgrad | 2 - 3 | OFK Titograd Podgorica |
14h00 | Rudar Pljevlja | 1 - 1 | FK Zeta Golubovci |
Voetbal - Argentïjnse Division 1 - Speeldag 19Meer
01h10 | Racing Club | 3 - 0 | Godoy Cruz |
Voetbal - Bulgarije - Professional A Football Group - Regulier Seizoen - Speeldag 22Meer
16h30 | Beroe Stara Zagora | 1 - 0 | FC Etar 1924 Veliko Tarnovo |
Voetbal - Engelse League Championship - Regulier Seizoen - Speeldag 29Meer
20h45 | Middlesbrough FC (ENG) | 0 - 1 | Bristol City (ENG) |
Voetbal - Engelse Football League One - Regulier Seizoen - Speeldag 30Meer
20h45 | Shrewsbury Town F.C. | Uitgesteld | Doncaster Rovers |
Voetbal - Engelse Football League One - Regulier Seizoen - Speeldag 33Meer
20h45 | Doncaster Rovers | Uitgesteld | Bristol Rovers FC |
Voetbal - Engelse Football League One - Regulier Seizoen - Speeldag 9Meer
20h45 | Barnsley | Uitgesteld | Burton Albion FC |
Voetbal - Scottish Cup - Achtste finalesMeer
20h45 | Glasgow Rangers (SCO) | 5 - 0 | Kilmarnock (SCO) |
Voetbal - Primera División Peruana - Torneo Descentralizado - Apertura - Speeldag 1Meer
02h00 | Alianza Universidad de Huánuco | 0 - 0 | Academia Cantolao |
Voetbal - Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs - 19 Februari 2019Meer
Volleybal - Champions League Dames - Pool BMeer
15h00 | Eczacibasi Istanbul (TUR) | 3 - 0 | Dinamo Kazan (RUS) |
17h30 | Hämeenlinna HPK (FIN) | 2 - 3 | Uralochka NTMK Ekaterinburg (RUS) |
Volleybal - Champions League Dames - Pool CMeer
18h00 | Minchanka Minsk (BLR) | 1 - 3 | Budowlani Lódz (POL) |
20h30 | IG Novara Trecate (ITA) | 3 - 0 | Cannes RC (FRA) |
Volleybal - Champions League Dames - Pool DMeer
19h00 | SSC Palmberg Schwerin (GER) | 3 - 1 | Savino Del Bene Scandicci (ITA) |
20h30 | Imoco Volley Conegliano (ITA) | 3 - 0 | LKS Lódz (POL) |
Volleybal - Bundesliga - Duitsland Division 1 - Regulier Seizoen - Februari 2019Meer
18h00 | VC Olympia Berlin | 3 - 1 | TV Rottenburg |
19h30 | Berlin Recycling | 3 - 0 | Hypo Tirol Alpenvolleys Haching |
Volleybal - Franse Division 1 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 19Meer
19h30 | Arago de Sète | 3 - 2 | Narbonne Volley |
20h00 | Cannes AS | 3 - 0 | Toulouse Spacer's |
20h00 | Stade Poitevin VB | 1 - 3 | Rennes Etudiants Club Volley |
20h00 | Tours VB | 3 - 0 | Nantes Rezé Métropole |
20h00 | Ajaccio GFC | 3 - 1 | Tourcoing Lille Métropole |
20h00 | Chaumont 52 Haute-Marne | 1 - 3 | Nice Volley-Ball |
Volleybal - Turkije Division 1 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 19Meer
11h00 | Galatasaray Istanbul | 3 - 1 | Arhavi Bld. |
15h00 | Afyon Belediye Yüntas | 3 - 2 | Maliye Milli Piyango Ankara |
16h30 | Halkbank Ankara | 3 - 2 | Istanbul BBSK |
16h30 | Inegöl Belediye | 3 - 0 | Tokat Belediye Plevne |
Volleybal - Russische Super League Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 21Meer
13h00 | Enisey Krasnoyarsk | 2 - 3 | Dynamo Leningrad |
13h00 | Kuzbass Kumerovo | 3 - 2 | Fakel Novy Urengoi |
17h00 | Zenit Kazan | 3 - 0 | Ural Ufa |
17h00 | Yaroslavich Yaroslavl | 1 - 3 | Gazprom-Ugra Surgut |
17h00 | VC Dynamo Moscou | 1 - 3 | Lokomotiv Novosibirsk |
18h15 | Zenit St. Petersburg | 3 - 1 | Nova Novokujbyshevsk |
Volleybal - Zuid-Amerikaanse Kampioenschap voor clubs DamesMeer
15h30 | CA San Lorenzo de Almagro (ARG) | 3 - 0 | Boca Juniors (ARG) |
17h30 | Minas Belo Horizonte VF (BRA) | 3 - 0 | Dentil Praia Clube (BRA) |
Waterpolo - World League Heren - Kwalificaties - Europese Zone - Groep AMeer
17h00 | Malta | 8 - 24 | Hongarije |
19h30 | Duitsland | 10 - 18 | Rusland |
Waterpolo - World League Heren - Kwalificaties - Europese Zone - Groep BMeer
20h00 | Spanje | 14 - 7 | Nederland |
20h00 | Oekraïne | 5 - 24 | Griekenland |
Waterpolo - World League Heren - Kwalificaties - Europese Zone - Groep CMeer
18h35 | Montenegro | 10 - 8 | Frankrijk |
Waterpolo - World League Heren - Kwalificaties - Europese Zone - Groep DMeer
17h30 | Kroatië | 12 - 9 | Servië |
Wielrennen - Tour of Oman - Etappe 4Meer
1 | Sonny Colbrelli (ITA) | 3:17:09 |
2 | Greg Van Avermaet (BEL) | zt |
3 | Clément Venturini (FRA) | zt |
Alexey Lutsenko Alexander Kristoff Ryan Gibbons Katusha - Alpecin |