De site voor alle sporten

Menu
Wybrzeze Gdansk

Handbal - Wybrzeze Gdansk

PolenPolen - Gdańsk- Opgericht 1957

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

Wybrzeze Gdansk - Uitslagen

Polen Division 1 Heren - Ekstraklasa - Degradatie Ronde - 2018/2019

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
3de1510514272276-4
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
3de55212144142+2
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
4de65302128134-6
17 April 2019 - 18h30
Degradatie Ronde
MKS Kalisz (1)MKS Kalisz27 - 22Wybrzeze GdanskWybrzeze Gdansk (3)
20 April 2019 - 15h00
Degradatie Ronde
Wybrzeze Gdansk (3)Wybrzeze Gdansk35 - 30MKS Zaglebie LubinMKS Zaglebie Lubin (4)
24 April 2019 - 19h30
Degradatie Ronde
Pogón Szczecin (2)Pogón Szczecin31 - 24Wybrzeze GdanskWybrzeze Gdansk (3)
27 April 2019 - 16h00
Degradatie Ronde
Wybrzeze Gdansk (3)Wybrzeze Gdansk27 - 27 verlengingenSPR Stal MielecSPR Stal Mielec (5)
1 Mei 2019 - 18h30
Degradatie Ronde
Spójnia Gdynia (6)Spójnia Gdynia29 - 30Wybrzeze GdanskWybrzeze Gdansk (3)
4 Mei 2019 - 16h00
Degradatie Ronde
Wybrzeze Gdansk (3)Wybrzeze Gdansk27 - 30MKS KaliszMKS Kalisz (1)
8 Mei 2019 - 18h30
Degradatie Ronde
MKS Zaglebie Lubin (4)MKS Zaglebie Lubin24 - 28Wybrzeze GdanskWybrzeze Gdansk (3)
15 Mei 2019 - 18h00
Degradatie Ronde
Wybrzeze Gdansk (3)Wybrzeze Gdansk25 - 27Pogón SzczecinPogón Szczecin (2)
18 Mei 2019 - 18h00
Degradatie Ronde
SPR Stal Mielec (5)SPR Stal Mielec23 - 24Wybrzeze GdanskWybrzeze Gdansk (3)
22 Mei 2019 - 18h30
Degradatie Ronde
Wybrzeze Gdansk (3)Wybrzeze Gdansk30 - 28 verlengingenSpójnia GdyniaSpójnia Gdynia (6)

Polen Division 1 Heren - Ekstraklasa - Regulier Seizoen - 2018/2019

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
9de29269017694759-65
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
10de1813607340356-16
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
10de11133010354403-49
1 September 2018 - 17h00
Speeldag 1
Wybrzeze Gdansk (5)Wybrzeze Gdansk25 - 20Pogón SzczecinPogón Szczecin (10)
9 September 2018 - 17h00
Speeldag 2
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski (13)Piotrkowianin Piotrków Trybunalski26 - 27Wybrzeze GdanskWybrzeze Gdansk (4)
14 September 2018 - 18h30
Speeldag 3
Wybrzeze Gdansk (6)Wybrzeze Gdansk26 - 27MMTS KwidzynMMTS Kwidzyn (4)
18 September 2018 - 18h00
Speeldag 4
SPR Wisla Plock (3)SPR Wisla Plock38 - 27Wybrzeze GdanskWybrzeze Gdansk (7)
29 September 2018 - 17h00
Speeldag 5
Wybrzeze Gdansk (9)Wybrzeze Gdansk16 - 31KS Azoty-PulawyKS Azoty-Pulawy (2)
7 Oktober 2018 - 13h00
Speeldag 6
MKS Kalisz (10)MKS Kalisz29 - 31Wybrzeze GdanskWybrzeze Gdansk (7)
14 Oktober 2018 - 17h00
Speeldag 7
Wybrzeze Gdansk (5)Wybrzeze Gdansk29 - 23SPR Stal MielecSPR Stal Mielec (12)
17 Oktober 2018 - 18h00
Speeldag 8
SPR Chrobry Glogów (7)SPR Chrobry Glogów26 - 21Wybrzeze GdanskWybrzeze Gdansk (8)
4 November 2018 - 17h00
Speeldag 9
Wybrzeze Gdansk (7)Wybrzeze Gdansk29 - 25MKS Zaglebie LubinMKS Zaglebie Lubin (9)
11 November 2018 - 13h00
Speeldag 10
Wybrzeze Gdansk (7)Wybrzeze Gdansk25 - 28Gwardia OpoleGwardia Opole (5)
18 November 2018 - 17h30
Speeldag 11
Górnik Zabrze (2)Górnik Zabrze28 - 19Wybrzeze GdanskWybrzeze Gdansk (8)
23 November 2018 - 18h30
Speeldag 12
Wybrzeze Gdansk (7)Wybrzeze Gdansk33 - 27Spójnia GdyniaSpójnia Gdynia (14)
27 November 2018 - 20h15
Speeldag 13
Vive Targi Kielce (1)Vive Targi Kielce42 - 28Wybrzeze GdanskWybrzeze Gdansk (9)
7 December 2018 - 18h30
Speeldag 14
Pogón Szczecin (12)Pogón Szczecin34 - 27Wybrzeze GdanskWybrzeze Gdansk (9)
3 Februari 2019 - 13h00
Speeldag 16
MMTS Kwidzyn (6)MMTS Kwidzyn27 - 26 verlengingenWybrzeze GdanskWybrzeze Gdansk (10)
8 Februari 2019 - 18h30
Speeldag 17
Wybrzeze Gdansk (10)Wybrzeze Gdansk21 - 26SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (2)
16 Februari 2019 - 18h00
Speeldag 18
KS Azoty-Pulawy (4)KS Azoty-Pulawy28 - 27 verlengingenWybrzeze GdanskWybrzeze Gdansk (10)
20 Februari 2019 - 18h30
Speeldag 15
Wybrzeze Gdansk (10)Wybrzeze Gdansk17 - 20Piotrkowianin Piotrków TrybunalskiPiotrkowianin Piotrków Trybunalski (7)
23 Februari 2019 - 17h00
Speeldag 19
Wybrzeze Gdansk (9)Wybrzeze Gdansk33 - 28MKS KaliszMKS Kalisz (11)
3 Maart 2019 - 17h00
Speeldag 20
SPR Stal Mielec (13)SPR Stal Mielec30 - 25Wybrzeze GdanskWybrzeze Gdansk (9)
9 Maart 2019 - 18h30
Speeldag 21
Wybrzeze Gdansk (9)Wybrzeze Gdansk25 - 28SPR Chrobry GlogówSPR Chrobry Glogów (7)
13 Maart 2019 - 18h30
Speeldag 22
MKS Zaglebie Lubin (9)MKS Zaglebie Lubin29 - 25Wybrzeze GdanskWybrzeze Gdansk (10)
17 Maart 2019 - 18h00
Speeldag 23
Gwardia Opole (4)Gwardia Opole32 - 29Wybrzeze GdanskWybrzeze Gdansk (10)
21 Maart 2019 - 18h30
Speeldag 24
Wybrzeze Gdansk (10)Wybrzeze Gdansk32 - 31Górnik ZabrzeGórnik Zabrze (3)
28 Maart 2019 - 18h00
Speeldag 25
Spójnia Gdynia (14)Spójnia Gdynia34 - 42Wybrzeze GdanskWybrzeze Gdansk (9)
2 April 2019 - 18h00
Speeldag 26
Wybrzeze Gdansk (9)Wybrzeze Gdansk29 - 42Vive Targi KielceVive Targi Kielce (1)

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden