De site voor alle sporten

Menu
Gwardia Opole

Handbal - Gwardia Opole

PolenPolen - Opole

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

Gwardia Opole - Uitslagen

Regulier Seizoen - Playoffs - 2018/2019

17 April 2019 - 18h30
Kwartfinales
KS Azoty-PulawyKS Azoty-Pulawy25 - 27Gwardia OpoleGwardia Opole
26 April 2019 - 18h30
Kwartfinales
Gwardia OpoleGwardia Opole28 - 25KS Azoty-PulawyKS Azoty-Pulawy
14 Mei 2019 - 18h30
Halve Finale
Gwardia OpoleGwardia Opole32 - 31Vive Targi KielceVive Targi Kielce
18 Mei 2019 - 18h00
Halve Finale
Vive Targi KielceVive Targi Kielce37 - 28Gwardia OpoleGwardia Opole
21 Mei 2019 - 20h15
Om 3e/4e plaats
MMTS KwidzynMMTS Kwidzyn26 - 25Gwardia OpoleGwardia Opole
24 Mei 2019 - 20h15
Om 3e/4e plaats
Gwardia OpoleGwardia Opole26 - 24MMTS KwidzynMMTS Kwidzyn

Polen Division 1 Heren - Ekstraklasa - Regulier Seizoen - 2018/2019

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
4de52261709736726+10
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
6de2813904371353+18
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
4de2413805365373-8
31 Augustus 2018 - 18h30
Speeldag 1
Gwardia Opole (12)Gwardia Opole26 - 36Vive Targi KielceVive Targi Kielce (3)
8 September 2018 - 18h30
Speeldag 2
Pogón Szczecin (11)Pogón Szczecin26 - 27Gwardia OpoleGwardia Opole (9)
15 September 2018 - 18h30
Speeldag 3
Gwardia Opole (8)Gwardia Opole29 - 30 verlengingenPiotrkowianin Piotrków TrybunalskiPiotrkowianin Piotrków Trybunalski (10)
22 September 2018 - 17h00
Speeldag 4
MMTS Kwidzyn (5)MMTS Kwidzyn26 - 27Gwardia OpoleGwardia Opole (6)
29 September 2018 - 18h30
Speeldag 5
Gwardia Opole (6)Gwardia Opole24 - 37SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (3)
3 Oktober 2018 - 18h00
Speeldag 6
KS Azoty-Pulawy (2)KS Azoty-Pulawy34 - 22Gwardia OpoleGwardia Opole (8)
11 Oktober 2018 - 18h30
Speeldag 7
Gwardia Opole (7)Gwardia Opole30 - 28MKS KaliszMKS Kalisz (11)
17 Oktober 2018 - 19h00
Speeldag 8
SPR Stal Mielec (12)SPR Stal Mielec28 - 40Gwardia OpoleGwardia Opole (6)
2 November 2018 - 18h30
Speeldag 9
Gwardia Opole (6)Gwardia Opole29 - 27SPR Chrobry GlogówSPR Chrobry Glogów (8)
11 November 2018 - 13h00
Speeldag 10
Wybrzeze Gdansk (7)Wybrzeze Gdansk25 - 28Gwardia OpoleGwardia Opole (5)
17 November 2018 - 19h00
Speeldag 11
Gwardia Opole (5)Gwardia Opole34 - 20MKS Zaglebie LubinMKS Zaglebie Lubin (9)
25 November 2018 - 13h00
Speeldag 12
Górnik Zabrze (2)Górnik Zabrze32 - 25Gwardia OpoleGwardia Opole (5)
1 December 2018 - 20h00
Speeldag 13
Spójnia Gdynia (14)Spójnia Gdynia29 - 40Gwardia OpoleGwardia Opole (5)
7 December 2018 - 18h30
Speeldag 14
Vive Targi Kielce (1)Vive Targi Kielce40 - 30Gwardia OpoleGwardia Opole (5)
30 Januari 2019 - 18h30
Speeldag 15
Gwardia Opole (5)Gwardia Opole28 - 22Pogón SzczecinPogón Szczecin (12)
2 Februari 2019 - 18h30
Speeldag 16
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski (7)Piotrkowianin Piotrków Trybunalski23 - 25Gwardia OpoleGwardia Opole (5)
9 Februari 2019 - 19h00
Speeldag 17
Gwardia Opole (4)Gwardia Opole24 - 21MMTS KwidzynMMTS Kwidzyn (6)
14 Februari 2019 - 18h00
Speeldag 18
SPR Wisla Plock (2)SPR Wisla Plock29 - 17Gwardia OpoleGwardia Opole (5)
19 Februari 2019 - 18h00
Speeldag 19
Gwardia Opole (5)Gwardia Opole26 - 30KS Azoty-PulawyKS Azoty-Pulawy (4)
2 Maart 2019 - 18h30
Speeldag 20
MKS Kalisz (11)MKS Kalisz26 - 31Gwardia OpoleGwardia Opole (5)
10 Maart 2019 - 18h00
Speeldag 21
Gwardia Opole (5)Gwardia Opole33 - 31SPR Stal MielecSPR Stal Mielec (13)
13 Maart 2019 - 18h00
Speeldag 22
SPR Chrobry Glogów (7)SPR Chrobry Glogów29 - 34Gwardia OpoleGwardia Opole (4)
17 Maart 2019 - 18h00
Speeldag 23
Gwardia Opole (4)Gwardia Opole32 - 29Wybrzeze GdanskWybrzeze Gdansk (10)
24 Maart 2019 - 13h00
Speeldag 24
MKS Zaglebie Lubin (9)MKS Zaglebie Lubin26 - 19Gwardia OpoleGwardia Opole (5)
31 Maart 2019 - 13h00
Speeldag 25
Gwardia Opole (4)Gwardia Opole26 - 23Górnik ZabrzeGórnik Zabrze (3)
3 April 2019 - 18h30
Speeldag 26
Gwardia Opole (4)Gwardia Opole30 - 19Spójnia GdyniaSpójnia Gdynia (14)

EHF Cup Heren - Tweede Kwalificatieronde - 2018/2019

7 Oktober 2018 - 17h00
Tweede Kwalificatieronde
RK Gorenje Velenje (SLO)RK Gorenje Velenje26 - 22Gwardia OpoleGwardia Opole
14 Oktober 2018 - 19h00
Tweede Kwalificatieronde
Gwardia OpoleGwardia Opole23 - 21RK Gorenje VelenjeRK Gorenje Velenje (SLO)

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden