De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Le Tour de Bretagne Cycliste - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Le Tour de Bretagne Cycliste - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2018

Uitslagen voor etappe

Etappe 7 - Saint-Pôtan - Dinan - 145 km - 1 Mei 2018Medium berg

  • Etappe
  • Algemeen
  • Punten
  • Berg
  • Jongeren
  • Ploegen

Etappe

1AUSRobert Stannard (AUS)Mitchelton - Bikeexchange3:19:51
2FRAJulien Antomarchi (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:04
3FRAFabien Schmidt (FRA)0:04
4BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:04
5PORRui Oliveira (POR)0:28
6BIHAntonio Barac (BIH)Centre Mondial du Cyclisme0:30
7NEDCees Bol (NED)Seg Racing Academy0:30
8FRAThibault Ferasse (FRA)UC Nantes - Atlantique0:38
9FRAMaxime Bouet (FRA)Fortuneo - Oscaro1:02
10RSAStefan De Bod (RSA)Dimension Data - Qhubeka1:02
11GBRStephen Williams (GBR)Seg Racing Academy1:02
12FRATanguy Turgis (FRA)Vital Concept1:02
13FRAFrédéric Guillemot (FRA)1:02
14FRAJulien Guay (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon1:02
15NZLJames Fouche (NZL)Wiggins1:02
16FRAEmmanuel Morin (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon1:04
17USAJonathan Brown (USA)Hagens Berman - Axeon1:06
18ITARaffaello Bonusi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:06
19FRAJérémy Bescond (FRA)1:06
20NORØivind Lukkedal (NOR)Coop1:06
21BELTom Dernies (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille1:07
22LUXMichel Ries (LUX)Polartec - Kometa1:07
23FRAJohan Le Bon (FRA)Vital Concept1:07
24NORKristoffer Skjerping (NOR)Joker - Icopal1:07
25FRAYoann Paillot (FRA)Saint-Michel - Auber 931:07
26NEDJarno Mobach (NED)Sunweb Development1:07
27NEDJulius Van Den Berg (NED)Seg Racing Academy1:07
28NORHåkon Lunder Aalrust (NOR)Coop1:07
29FRAWilly Artus (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon1:07
30NORHerman Dahl (NOR)Joker - Icopal1:07
31BELWard Jaspers (BEL)Lotto - Soudal Espoirs1:07
32FRACamille Thominet (FRA)Saint-Michel - Auber 931:07
33NORMarkus Hoelgård (NOR)Joker - Icopal1:07
34PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Hagens Berman - Axeon1:14
35KAZMatvey Nikitin (KAZ)Astana City1:21
36FRAJérémy Maison (FRA)Fortuneo - Oscaro1:27
37GBRMark Donovan (GBR)Wiggins1:48
38FRAPierre Gouault (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille2:44
39FRASteven Tronet (FRA)3:10
40AUSMichael Freiberg (AUS)Bennelong - Swisswellness3:16
41GBREtienne Georgi (GBR)Wiggins3:18
42AUSTimothy Roe (AUS)Bennelong - Swisswellness3:26
43KAZVladimir Tsoy (KAZ)Astana City3:26
44AUSSamuel Jenner (AUS)Mitchelton - Bikeexchange3:27
45FRAAlan Riou (FRA)3:30
46GREStylianos Farantakis (GRE)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon3:35
47FRATony Hurel (FRA)3:35
48ITAEdoardo Affini (ITA)Seg Racing Academy3:39
49FRAAdrien Garel (FRA)Vital Concept3:58
50AUTPatrick Gamper (AUT)Polartec - Kometa4:01
51FRADamien Poisson (FRA)6:19
52DENMichael Carbel Svengaard (DEN)Fortuneo - Oscaro7:32
53KAZGrigoriy Shtein (KAZ)Astana City7:32
54NEDNils Eekhoff (NED)Sunweb Development7:32
55NEDBram Welten (NED)Fortuneo - Oscaro7:32
56AUSSteele Von Hoff (AUS)Bennelong - Swisswellness7:32
57GERMax Kanter (GER)Sunweb Development7:32
58FRACorentin Navarro (FRA)Wiggins7:32
59AUSJason Lea (AUS)Bennelong - Swisswellness7:34
60FRAMarc Fournier (FRA)Vital Concept7:34
61ESPDiego Pablo Sevilla Lopez (ESP)Polartec - Kometa7:34
62ESPMiguel Angel Ballesteros Canovas (ESP)Polartec - Kometa7:34
63ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec7:34
64ITAMassimo Rosa (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia7:34
65NEDDaan Hoole (NED)Seg Racing Academy7:34
66BELEmiel Vermeulen (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille7:34
67FRAAlexis Renard (FRA)7:34
68NEDIde Schelling (NED)Seg Racing Academy7:38
69SRBDusan Kalaba (SRB)Centre Mondial du Cyclisme7:40
70RSAKent Main (RSA)Dimension Data - Qhubeka8:53
71FRAJean-Louis Le Ny (FRA)9:02
72ITALuca Mozzato (ITA)Dimension Data - Qhubeka10:36
73ITAMatteo Malucelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec10:36
74KAZSergey Luchshenko (KAZ)Astana City10:36
75KAZAnton Kuzmin (KAZ)Astana City10:36
76AUSAyden Toovey (AUS)Bennelong - Swisswellness10:36
77FRAClément Penven (FRA)CC Nogent-Sur-Oise10:36
78KAZIvan Zaitsev (KAZ)Astana City10:36
79NORKrister Hagen (NOR)Coop10:36
80NZLOllie Jones (NZL)Dimension Data - Qhubeka10:36
81GERFlorian Stork (GER)Sunweb Development10:36
82FRALomig Le Clec'H (FRA)10:36
83FRAStephen Guevel (FRA)UC Nantes - Atlantique12:19
84ITASimone Bevilacqua (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia12:40
85BELSander De Pestel (BEL)Lotto - Soudal Espoirs12:48
86FRAValentin Bricaud (FRA)UC Nantes - Atlantique12:56
87NEDMaikel Zijlaard (NED)Hagens Berman - Axeon13:06
88FRARomain Bacon (FRA)CC Nogent-Sur-Oise14:02
89FRAKevin Perret (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon14:09
DNFFRAFlavien Dassonville (FRA)Saint-Michel - Auber 93-
DNFFRADany Maffeïs (FRA)CC Nogent-Sur-Oise-
DNFFRARomain Le Roux (FRA)Fortuneo - Oscaro-
DNFAUTFelix Gall (AUT)Sunweb Development-
DNFNOROle Forfang (NOR)Joker - Icopal-
DNFNORHenrik Evensen (NOR)Joker - Icopal-
DNFESPJuan Camacho del Fresno (ESP)Polartec - Kometa-
DNFITAMatteo Moschetti (ITA)Polartec - Kometa-
DNFFRAJérémy Cabot (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille-
DNFFRANicolas Baldo (FRA)Saint-Michel - Auber 93-
DNFFRAFlavien Maurelet (FRA)Saint-Michel - Auber 93-
DNFFRAGuillaume Levarlet (FRA)Saint-Michel - Auber 93-
DNFFRAAnthony Maldonado (FRA)Saint-Michel - Auber 93-
DNFBELAlfdan De Decker (BEL)Lotto - Soudal Espoirs-
DNFBELGerben Thijssen (BEL)Lotto - Soudal Espoirs-
DNFFRAThibault Guernalec (FRA)Fortuneo - Oscaro-
DNSITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec-
DNSUSAZeke Mostov (USA)Hagens Berman - Axeon-
DNSFRABenoit Jarrier (FRA)Fortuneo - Oscaro-
DNSNORRasmus Fossum Tiller (NOR)Joker - Icopal-
DNSNORJon-Anders Bekken (NOR)Coop-

Algemeen

Punten

Berg

Jongeren

Ploegen

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden