De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - 50ème Tour Cycliste International du Haut Var Matin - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - 50ème Tour Cycliste International du Haut Var Matin - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2018

Uitslagen voor etappe

Etappe 2 - Vidauban - Flayosc - 188,8 km - 18 Februari 2018Medium berg

  • Etappe
  • Algemeen
  • Punten
  • Berg
  • Jongeren
  • Ploegen

Etappe

1FRAJonathan Hivert (FRA)Direct Energie5:04:54
2FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondialezt
3FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
4ITAMauro Finetto (ITA)Delko - Marseille Provence KTM0:02
5FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj0:02
6FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj0:02
7FRADorian Godon (FRA)Cofidis0:38
8FRAQuentin Pacher (FRA)Vital Concept0:38
9ITANicola Bagioli (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini0:38
10FRACyril Barthe (FRA)Euskadi Basque Country - Murias0:38
11BELMaxime Vantomme (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic0:38
12FRAJustin Jules (FRA)WB Aqua Protect - Veranclassic0:38
13FRASylvain Chavanel (FRA)Direct Energie0:38
14FRAJulien El Farès (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:38
15FRAMaxime Bouet (FRA)Fortuneo - Oscaro0:38
16UKRAndriy Grivko (UKR)Astana0:38
17FRARémy Di Grégorio (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:38
18FRACamille Thominet (FRA)Saint-Michel - Auber 930:43
19FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondiale0:43
20CANHugo Houle (CAN)Astana0:43
21ITAMarco Canola (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini0:43
22FRAJimmy Turgis (FRA)Cofidis0:49
23FRAQuentin Jauregui (FRA)AG2R - La Mondiale0:50
24ESPMiguel Angel Ballesteros Canovas (ESP)Polartec - Kometa0:50
25FRAJérôme Mainard (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:50
26COLWilson Estiben Peña Molano (COL)Polartec - Kometa0:50
27FRAJérémy Cabot (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:50
28ITAAlex Turrin (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia1:03
29FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdj1:12
30AUTGeorg Preidler (AUT)Groupama - Fdj1:12
31ITAIvan Santaromita (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini1:25
32FRAJulien Antomarchi (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille1:30
33BELDimitri Peyskens (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic1:30
34FRAArnaud Courteille (FRA)Vital Concept1:30
35ESPJulen Irizar Laskurain (ESP)Euskadi Basque Country - Murias1:49
36ITAEdoardo Zardini (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia2:22
37SUIColin Stüssi (SUI)Amore e Vita - Prodir2:22
38ITASimone Velasco (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia2:22
39FRAPaul Ourselin (FRA)Direct Energie2:26
40ITADavide Rebellin (ITA)Sovac - Natura4ever2:26
41FRAFabien Grellier (FRA)Direct Energie2:26
42FRAAmaël Moinard (FRA)Fortuneo - Oscaro2:30
43BELEliot Lietaer (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic2:30
44FRAGuillaume Levarlet (FRA)Saint-Michel - Auber 932:30
45FRAKévin Ledanois (FRA)Fortuneo - Oscaro2:30
46FRALucas De Rossi (FRA)Delko - Marseille Provence KTM2:30
47SUIPatrick Müller (SUI)Vital Concept2:30
48AUSZakkari Dempster (AUS)Israel Cycling Academy2:30
49FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R - La Mondiale2:30
50ESPDiego Pablo Sevilla Lopez (ESP)Polartec - Kometa2:30
51FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale2:30
52ITADavide Gabburo (ITA)Amore e Vita - Prodir2:57
53ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Euskadi Basque Country - Murias3:06
54FRADamien Touzé (FRA)Saint-Michel - Auber 933:16
55ESPIsaac Cantón Serrano (ESP)Polartec - Kometa6:47
56FRAJeremy Cornu (FRA)Direct Energie7:22
57FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdj8:13
58BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidis10:17
59LUXMichel Ries (LUX)Polartec - Kometa10:17
60ESPJuan Camacho del Fresno (ESP)Polartec - Kometa10:17
61SWEAwet Gebremedhin Andemeskel (SWE)Israel Cycling Academy10:17
62KAZZhandos Bizhigitov (KAZ)Astana10:17
63ITASimone Ponzi (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini10:40
64ITAMarco Tizza (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini10:40
65LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Delko - Marseille Provence KTM10:44
66FRAFranck Bonnamour (FRA)Fortuneo - Oscaro10:50
67ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Euskadi Basque Country - Murias10:53
68NORAugust Jensen (NOR)Israel Cycling Academy11:13
69GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale12:57
70LUXAlex Kirsch (LUX)WB Aqua Protect - Veranclassic12:57
71BLRIlia Koshevoy (BLR)Wilier Triestina - Selle Italia12:57
72KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana12:57
73FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidis13:26
74ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)13:34
75ITAMatteo Busato (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia13:41
DNFNORTruls Engen Korsaeth (NOR)Astana-
DNFKAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astana-
DNFFRABenoit Jarrier (FRA)Fortuneo - Oscaro-
DNFFRAJérémy Lecroq (FRA)Vital Concept-
DNFFRAJustin Mottier (FRA)Vital Concept-
DNFFRABryan Nauleau (FRA)Direct Energie-
DNFFRAAngelo Tulik (FRA)Direct Energie-
DNFBELFranklin Six (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic-
DNFITADamiano Cunego (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini-
DNFITALuca Raggio (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia-
DNFITAFilippo Pozzato (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia-
DNFESPMikel Aristi Gardoki (ESP)Euskadi Basque Country - Murias-
DNFFRAPierre Barbier (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille-
DNFFRAPierre Idjouadiene (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille-
DNFBELEmiel Vermeulen (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille-
DNFFRARomain Feillu (FRA)Saint-Michel - Auber 93-
DNFAUTPatrick Gamper (AUT)Polartec - Kometa-
DNFBELGaëtan Bille (BEL)Sovac - Natura4ever-
DNFNORSondre Holst Enger (NOR)Israel Cycling Academy-
DNFISROmer Goldstein (ISR)Israel Cycling Academy-
DNFISRGuy Sagiv (ISR)Israel Cycling Academy-

Algemeen

Punten

Berg

Jongeren

Ploegen

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden