De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Rome - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Rome - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Volledige uitslagen

Rome 2020

ItaliëItalië - Rome - 12 September 2020 - 21 September 2020 - Gravel


Finale

21 Sep - 17h10Novak DjokovicverslaatDiego Sebastian Schwartzman7-5 6-3


Halve Finale

20 Sep - 14h45Novak DjokovicverslaatCasper Ruud7-5 6-3
20 Sep - 19h00Diego Sebastian SchwartzmanverslaatDenis Shapovalov6-4 5-7 7-6


Kwartfinales

19 Sep - 14h40Novak DjokovicverslaatDominik Koepfer6-3 4-6 6-3
19 Sep - 12h10Casper RuudverslaatMatteo Berrettini4-6 6-3 7-6
19 Sep - 18h45Denis ShapovalovverslaatGrigor Dimitrov6-2 3-6 6-2
19 Sep - 21h35Diego Sebastian SchwartzmanverslaatRafael Nadal6-2 7-5


Achtste finales

18 Sep - 15h20Novak DjokovicverslaatFilip Krajinovic7-6 6-3
18 Sep - 17h40Dominik KoepferverslaatLorenzo Musetti6-4 6-0
18 Sep - 11h10Matteo BerrettiniverslaatStefano Travaglia7-6 7-6
18 Sep - 14h10Casper RuudverslaatMarin Cilic6-2 7-6
18 Sep - 12h45Denis ShapovalovverslaatUgo Humbert6-7 6-1 6-4
18 Sep - 11h10Grigor DimitrovverslaatJannik Sinner4-6 6-4 6-4
18 Sep - 18h10Diego Sebastian SchwartzmanverslaatHubert Hurkacz3-6 6-2 6-4
18 Sep - 19h10Rafael NadalverslaatDusan Lajovic6-1 6-3


1/16de finales

16 Sep - 12h55Novak DjokovicverslaatSalvatore Caruso6-3 6-2
16 Sep - 16h55Filip KrajinovicverslaatMarco Cecchinato6-4 6-1
17 Sep - 20h30Lorenzo MusettiverslaatKei Nishikori6-3 6-4
17 Sep - 20h45Dominik KoepferverslaatGaël Monfils6-2 6-4
16 Sep - 11h15Matteo BerrettiniverslaatFederico Coria7-5 6-1
16 Sep - 12h40Stefano TravagliaverslaatBorna Coric7-6 7-5
17 Sep - 19h25Casper RuudverslaatLorenzo Sonego6-3 6-4
16 Sep - 11h15Marin CilicverslaatDavid Goffin6-2 6-2
17 Sep - 16h10Ugo HumbertverslaatFabio Fognini7-5 7-6
17 Sep - 11h10Denis ShapovalovverslaatPedro Martinez Portero6-4 6-4
16 Sep - 18h00Grigor DimitrovverslaatYoshihito Nishioka6-1 6-0
16 Sep - 14h20Jannik SinnerverslaatStefanos Tsitsipas6-1 6-7 6-2
17 Sep - 11h10Diego Sebastian SchwartzmanverslaatJohn Millman6-4 7-6
17 Sep - 16h30Hubert HurkaczverslaatAndrey Rublev7-6 3-6 6-2
17 Sep - 14h15Dusan LajovicverslaatMilos Raonic7-6 4-6 6-2
16 Sep - 19h15Rafael NadalverslaatPablo Carreño Busta6-1 6-1


Eerste ronde

Novak Djokovic Bye
15 Sep - 13h30Salvatore CarusoverslaatTennys Sandgren3-6 6-3 7-6
15 Sep - 19h10Marco CecchinatoverslaatKyle Edmund3-6 7-6 6-2
14 Sep - 11h00Filip KrajinovicverslaatFélix Auger-Aliassime6-4 7-5
15 Sep - 21h45Lorenzo MusettiverslaatStanislas Wawrinka6-0 7-6
14 Sep - 19h00Kei NishikoriverslaatAlbert Ramos Viñolas6-4 7-6
15 Sep - 12h35Dominik KoepferverslaatAlex De Minaur3-6 6-3 7-6
Gaël Monfils Bye
Matteo Berrettini Bye
15 Sep - 12h00Federico CoriaverslaatJan-Lennard Struff6-1 7-6
14 Sep - 22h00Stefano TravagliaverslaatTaylor Fritz6-4 7-6
14 Sep - 13h30Borna CoricverslaatCristian Garín6-4 6-4
14 Sep - 11h00Casper RuudverslaatKaren Khachanov6-3 3-6 6-1
14 Sep - 14h00Lorenzo SonegoverslaatNikoloz Basilashvili6-3 6-1
14 Sep - 12h30Marin CilicverslaatAlexander Bublik6-7 6-2 6-4
David Goffin Bye
Fabio Fognini Bye
14 Sep - 15h00Ugo HumbertverslaatKevin Anderson6-3 7-6
15 Sep - 13h45Pedro Martinez PorteroverslaatSam Querrey6-3 7-6
15 Sep - 14h55Denis ShapovalovverslaatGuido Pella6-2 6-3
14 Sep - 12h30Grigor DimitrovverslaatGianluca Mager7-5 6-1
15 Sep - 16h45Yoshihito NishiokaverslaatMiomir Kecmanovic6-4 6-1
14 Sep - 19h10Jannik SinnerverslaatBenoît Paire6-2 6-1
Stefanos Tsitsipas Bye
Diego Sebastian Schwartzman Bye
15 Sep - 11h10John MillmanverslaatJoão Sousa7-5 7-6
14 Sep - 14h00Hubert HurkaczverslaatDaniel Evans6-3 3-6 7-5
15 Sep - 11h10Andrey RublevverslaatFacundo Bagnis6-4 6-4
15 Sep - 19h20Milos RaonicverslaatAdrian Mannarino7-6 6-2
15 Sep - 14h10Dusan LajovicverslaatAlejandro Davidovich Fokina6-4 6-4
Pablo Carreño Busta Bye
Rafael Nadal Bye


Kwalificaties - Derde ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

14 Sep - 12h00Tennys SandgrenverslaatJoão Sousa6-3 6-0
14 Sep - 10h00Dominik KoepferverslaatMikhail Kukushkin2-6 6-4 6-2
14 Sep - 12h00Marco CecchinatoverslaatJozef Kovalík6-2 6-1
14 Sep - 10h00Lorenzo MusettiverslaatGiulio Zeppieri6-1 5-7 6-3
14 Sep - 12h00Federico CoriaverslaatDamir Dzumhur6-1 6-1
14 Sep - 12h00Facundo BagnisverslaatMikael Ymer7-5 6-1
14 Sep - 10h00Pedro Martinez PorteroverslaatAndrej Martin6-3 6-2
14 Sep - 10h00Alejandro Davidovich FokinaverslaatCorentin Moutet6-1 6-2


Kwalificaties - Tweede ronde

Tennys SandgrenverslaatAlexei Popyrin6-7 6-4 6-2
João SousaverslaatIlya Ivashka6-4 7-6
Dominik KoepferverslaatGilles Simon7-5 2-6 6-3
Mikhail KukushkinverslaatTaro Daniel6-2 6-2
Jozef KovalíkverslaatAljaz Bedene7-6 6-3
Marco CecchinatoverslaatBradley Klahn6-1 6-4
Lorenzo MusettiverslaatLeonardo Mayer7-6 6-3
Giulio ZeppieriverslaatHugo Dellien7-6 3-6 6-0
Damir DzumhurverslaatTommy Robredo7-5 6-4
Federico CoriaverslaatSteven Diez6-4 6-2
Facundo BagnisverslaatJames Duckworth7-6 6-1
Mikael YmerverslaatMarc Polmans6-4 6-4
Andrej MartinverslaatJérémy Chardy6-2 6-2
Pedro Martinez PorteroverslaatMatteo Viola4-6 6-2 6-4
Alejandro Davidovich FokinaverslaatYuichi Sugita6-0 6-1
Corentin MoutetverslaatRoberto Marcora6-7 6-3 2-1 ab.


Kwalificaties - Eerste ronde

Tennys Sandgren Bye
12 Sep - 20h25Alexei PopyrinverslaatLuke Saville6-3 7-6
12 Sep - 14h05Ilya IvashkaverslaatMatteo Gigante6-3 4-6 7-6
12 Sep - 15h40João SousaverslaatLuciano Darderi3-6 6-3 6-1
Gilles Simon Bye
12 Sep - 11h30Dominik KoepferverslaatFlavio Cobolli7-6 3-6 6-0
12 Sep - 15h50Mikhail KukushkinverslaatElias Ymer6-7 6-4 7-5
12 Sep - 17h30Taro DanielverslaatThiago Monteiro4-6 7-6 6-4
Aljaz Bedene Bye
12 Sep - 12h00Jozef KovalíkverslaatEvgeny Donskoy7-5 6-4
12 Sep - 18h15Bradley KlahnverslaatAndreas Seppi6-2 4-6 7-6
12 Sep - 20h30Marco CecchinatoverslaatEgor Gerasimov6-2 5-7 6-3
12 Sep - 13h00Leonardo MayerverslaatJacopo Berrettini6-3 6-2
12 Sep - 18h30Lorenzo MusettiverslaatBernabe Zapata Miralles7-6 0-6 6-1
12 Sep - 15h45Hugo DellienverslaatAlessandro Giannessi7-5 6-4
12 Sep - 14h05Giulio ZeppieriverslaatCameron Norrie6-3 6-1
12 Sep - 16h55Damir DzumhurverslaatFernando Verdasco6-0 6-2
12 Sep - 18h00Tommy RobredoverslaatGian Marco Moroni1-6 6-3 6-4
12 Sep - 20h25Federico CoriaverslaatPaolo Lorenzi3-6 6-4 7-5
12 Sep - 18h15Steven DiezverslaatRadu Albot6-4 7-5
12 Sep - 10h10Facundo BagnisverslaatTommy Paul7-5 6-4
12 Sep - 10h10James DuckworthverslaatYasutaka Uchiyama7-6 4-0 ab.
12 Sep - 19h40Marc PolmansverslaatErnests Gulbis7-6 6-1
12 Sep - 14h10Mikael YmerverslaatMarcos Giron4-6 7-5 7-6
12 Sep - 10h10Jérémy ChardyverslaatMichael Venus6-1 6-1
12 Sep - 10h10Andrej MartinverslaatDaniel Elahi Galan Riveros5-7 7-6 7-5
12 Sep - 20h50Pedro Martinez PorteroverslaatFrancesco Forti6-4 6-0
12 Sep - 20h20Matteo ViolaverslaatSoon Woo Kwon7-6 1-6 7-6
12 Sep - 12h00Alejandro Davidovich FokinaverslaatJuan Ignacio Londero2-6 6-2 6-2
12 Sep - 10h10Yuichi SugitaverslaatLloyd Harris6-4 6-2
12 Sep - 11h40Roberto MarcoraverslaatFilip Horansky6-2 6-4
12 Sep - 17h55Corentin MoutetverslaatRoberto Carballés Baena7-5 4-2 ab.

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden