De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Sardegna - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Sardegna - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Volledige uitslagen

Sardegna 2020

ItaliëItalië - 12 Oktober 2020 - 18 Oktober 2020 - Gravel


Finale

18 Okt - 12h05Laslo DjereverslaatMarco Cecchinato7-6 7-5


Halve Finale

17 Okt - 13h15Marco CecchinatoverslaatDanilo Petrovic6-1 6-0
17 Okt - 11h10Laslo DjereverslaatLorenzo Musetti2-6 6-2 4-1 ab.


Kwartfinales

16 Okt - 16h05Danilo PetrovicverslaatFederico Delbonis7-6 6-1
16 Okt - 13h40Marco CecchinatoverslaatAlbert Ramos Viñolas4-6 6-1 6-1
16 Okt - 11h45Lorenzo MusettiverslaatYannick Hanfmann6-2 6-4
16 Okt - 10h05Laslo DjereverslaatJirí Veselý6-4 6-4


Achtste finales

14 Okt - 14h20Danilo PetrovicverslaatRoberto Carballés Baena6-1 6-4
14 Okt - 12h55Federico DelbonisverslaatPablo Andújar5-7 7-6 6-4
15 Okt - 15h10Albert Ramos ViñolasverslaatCorentin Moutet6-0 6-3
15 Okt - 12h55Marco CecchinatoverslaatTommy Paul7-6 6-4
15 Okt - 11h30Lorenzo MusettiverslaatAndrea Pellegrino6-2 6-1
15 Okt - 10h10Yannick HanfmannverslaatCasper Ruud6-2 6-1
Jirí VeselýverslaatLorenzo Sonego6-4 3-6 6-1
14 Okt - 16h25Laslo DjereverslaatDusan Lajovic6-4 7-5


1/16de finales

Danilo Petrovic Bye
13 Okt - 12h30Federico CoriaverslaatRoberto Carballés Baena7-5 6-4
13 Okt - 10h10Federico DelbonisverslaatAndreas Seppi7-5 7-6
13 Okt - 10h10Pablo AndújarverslaatJozef Kovalík7-5 7-5
Albert Ramos Viñolas Bye
14 Okt - 10h15Corentin MoutetverslaatFrances Tiafoe7-6 6-4
13 Okt - 14h25Marco CecchinatoverslaatGianluca Mager5-7 7-6 6-2
12 Okt - 13h05Tommy PaulverslaatAndrej Martin5-7 6-3 7-5
12 Okt - 11h50Lorenzo MusettiverslaatPablo Cuevas7-6 7-5
12 Okt - 16h00Andrea PellegrinoverslaatStefano Travaglia6-4 7-6 ab.
14 Okt - 10h05Yannick HanfmannverslaatSalvatore Caruso6-0 6-4
Casper Ruud Bye
13 Okt - 12h30Lorenzo SonegoverslaatGiulio Zeppieri6-2 7-6
12 Okt - 10h10Jirí VeselýverslaatKamil Majchrzak6-1 7-5
13 Okt - 14h45Laslo DjereverslaatSumit Nagal6-3 6-1
Dusan Lajovic Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

11 Okt - 10h00Federico CoriaverslaatKimmer Coppejans6-1 6-4
11 Okt - 12h05Sumit NagalverslaatAndrej Martin6-4 6-2
11 Okt - 10h10Andrea PellegrinoverslaatDanilo Petrovic7-6 3-6 6-2
11 Okt - 12h35Jozef KovalíkverslaatAndrea Arnaboldi6-2 6-4


Kwalificaties - Eerste ronde

10 Okt - 11h35Federico CoriaverslaatMatteo Viola6-2 1-6 7-6
10 Okt - 11h40Kimmer CoppejansverslaatGian Marco Moroni2-6 7-6 6-0
10 Okt - 16h15Andrej MartinverslaatJC Aragone6-4 2-6 6-2
10 Okt - 15h50Sumit NagalverslaatGeoffrey Blancaneaux6-3 6-3
10 Okt - 13h00Andrea PellegrinoverslaatThiago Seyboth Wild4-6 6-3 6-2
10 Okt - 14h30Danilo PetrovicverslaatTomas Martin Etcheverry6-4 6-2
10 Okt - 15h40Andrea ArnaboldiverslaatTaro Daniel6-3 2-6 6-4
10 Okt - 13h40Jozef KovalíkverslaatMatteo Gigante6-4 6-0

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden