De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour de l'Ain - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour de l'Ain - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2018

Uitslagen voor etappe

Etappe 3 - Lélex Monts-Jura - Col de la Faucille - 133,3 km - 20 Mei 2018Berg

  • Etappe
  • Algemeen
  • Punten
  • Berg
  • Jongeren
  • Ploegen

Etappe

1FRAArthur Vichot (FRA)Groupama - Fdj3:25:54
2FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondialezt
3FRANicolas Edet (FRA)Cofidis0:03
4FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj0:13
5ESTRein Taaramäe (EST)Direct Energie0:24
6FRAMathias Le Turnier (FRA)Cofidis0:27
7FRATony Gallopin (FRA)AG2R - La Mondiale0:41
8SUIMarc Hirschi (SUI)Sunweb Development0:41
9CANHugo Houle (CAN)Astana0:45
10FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis1:03
11LUXMichel Ries (LUX)Polartec - Kometa1:05
12FRAJérémy Maison (FRA)Fortuneo - Oscaro1:05
13FRALilian Calmejane (FRA)Direct Energie1:05
14SUIMatteo Badilatti (SUI)Vorarlberg - Santic1:11
15ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Delko - Marseille Provence KTM1:11
16FRAThomas Joly (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille1:18
17COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Manzana - Postobon1:22
18SUIRoland Thalmann (SUI)Vorarlberg - Santic1:22
19PORRicardo Augusto Vilela Afonso (POR)Manzana - Postobon1:22
20COLHernán Ricardo Aguirre Calpa (COL)Manzana - Postobon1:33
21FRAYohan Bagot (FRA)Vital Concept1:36
22FRALéo Vincent (FRA)Groupama - Fdj1:46
23GERJohannes Adamietz (GER)Tirol1:48
24FRAClément Chevrier (FRA)AG2R - La Mondiale2:27
25COLJhojan Orlando García Sosa (COL)Manzana - Postobon2:27
26FRABrice Feillu (FRA)Fortuneo - Oscaro2:47
27FRANicolas Baldo (FRA)Saint-Michel - Auber 932:47
28ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Delko - Marseille Provence KTM3:18
29FRAKévin Le Cunff (FRA)Saint-Michel - Auber 933:18
30COLHernando Bohorquez Sanchez (COL)Manzana - Postobon3:20
31FRAArnaud Courteille (FRA)Vital Concept3:25
32GERFlorian Stork (GER)Sunweb Development3:29
33FRAQuentin Pacher (FRA)Vital Concept4:08
34LIEGordian Banzer (LIE)Akros - Renfer4:46
35NEDJarno Mobach (NED)Sunweb Development4:46
36FRABryan Nauleau (FRA)Direct Energie5:21
37FRAFabien Grellier (FRA)Direct Energie5:21
38NORSindre Skjøstad Lunke (NOR)Fortuneo - Oscaro5:21
39FRACamille Thominet (FRA)Saint-Michel - Auber 935:21
40FRAAnthony Delaplace (FRA)Fortuneo - Oscaro5:27
41ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Delko - Marseille Provence KTM5:50
42NEDKevin Ikelaar (NED)Polartec - Kometa6:05
43ITAAndrea Pasqualon (ITA)Wanty - Groupe Gobert6:24
44FRAJohan Le Bon (FRA)Vital Concept6:33
45FRARomain Sicard (FRA)Direct Energie6:58
46FRAJérôme Mainard (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille6:58
47ITASimone Antonini (ITA)Wanty - Groupe Gobert7:33
48ERIDaniel Teklehaimanot (ERI)Cofidis8:00
49GERPatrick Haller (GER)Heizomat - Rad-Net.de8:00
50NZLDion Smith (NZL)Wanty - Groupe Gobert8:00
51FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdj9:33
52FRAGuillaume Bonnafond (FRA)Cofidis9:33
53FRAHugo Hofstetter (FRA)Cofidis9:33
54ESPIsaac Cantón Serrano (ESP)Polartec - Kometa9:33
55FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R - La Mondiale9:33
56GERJohannes Schinnagel (GER)Tirol11:12
57COLJuan Pablo Villegas Cardona (COL)Manzana - Postobon11:37
58GERSven Reutter (GER)Heizomat - Rad-Net.de11:52
59KAZZhandos Bizhigitov (KAZ)Astana11:55
60SUIJustin Paroz (SUI)Akros - Renfer12:20
61SUIDimitri Bussard (SUI)12:20
62FRALorenzo Manzin (FRA)Vital Concept13:04
63CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdj13:04
64FRAArmindo Fonseca (FRA)Fortuneo - Oscaro13:04
65FRABenjamin Thomas (FRA)Groupama - Fdj13:04
66FRAAnthony Maldonado (FRA)Saint-Michel - Auber 9313:15
67FRAJulien Antomarchi (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille13:20
68FRAPierre Idjouadiene (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille13:20
69KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astana13:20
70SUIDylan Page (SUI)Sapura13:48
71FRAPierre Luc Périchon (FRA)Fortuneo - Oscaro13:48
72KAZNikita Stalnov (KAZ)Astana13:59
73GERLeon Rohde (GER)Heizomat - Rad-Net.de14:11
74GERMartin Salomon (GER)Sunweb Development14:28
75AUTFelix Gall (AUT)Sunweb Development14:29
76FRAAxel Journiaux (FRA)Direct Energie18:37
77RWAJoseph Areruya (RWA)Dimension Data - Qhubeka18:37
78ITAIuri Filosi (ITA)Delko - Marseille Provence KTM18:37
79GERLeon Heinschke (GER)Sunweb Development18:43
DNFKAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana-
DNFKAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana-
DNFESPMiguel Angel Ballesteros Canovas (ESP)Polartec - Kometa-
DNFCOLWilson Estiben Peña Molano (COL)Polartec - Kometa-
DNFERIAwet Habtom (ERI)Polartec - Kometa-
DNFFRAJustin Mottier (FRA)Vital Concept-
DNFGERJan Tschernoster (GER)Heizomat - Rad-Net.de-
DNSFRARomain Feillu (FRA)Saint-Michel - Auber 93-

Algemeen

Punten

Berg

Jongeren

Ploegen

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden