De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Szlakiem Walk Majora Hubala - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Szlakiem Walk Majora Hubala - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Polen

Uitslagen 2018

Uitslagen voor etappe

Etappe 3 - Radoszyce - Konskie - 176,4 km - 4 Juni 2018Sprint

  • Etappe
  • Algemeen
  • Punten
  • Berg
  • Jongeren
  • Ploegen

Etappe

1ITAFilippo Fortin (ITA)Felbermayr - Simplon Wels4:02:38
2POLMaciej Paterski (POL)Wibatech - Merx 7Rzt
3POLSzymon Sajnok (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
4POLGrzegorz Stepniak (POL)Wibatech - Merx 7Rzt
5NEDJohim Ariesen (NED)Metec - TKHzt
6SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobilzt
7GERTimon Loderer (GER)Hrinkow Advarics Cycleangzt
8VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)Banco Bicentenario - Gobernacion Yaracuyzt
9CZEVojtech Hacecký (CZE)Elkov - Authorzt
10SLORok Korosec (SLO)Mybike Stevenszt
11ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordiskzt
12KAZMatvey Nikitin (KAZ)Astana Cityzt
13NEDWim Kleiman (NED)Monkey Townzt
14POLEryk Laton (POL)Huromzt
15NEDMaarten De Jonge (NED)Monkey Townzt
16SRBDusan Rajovic (SRB)Adria Mobilzt
17NEDJasper Hamelink (NED)Metec - TKHzt
18NEDJasper De Laat (NED)Metec - TKHzt
19POLSzymon Krawczyk (POL)Voster - Uniwheelszt
20RUSMaksim Piskunov (RUS)zt
21POLPawel Franczak (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
22POLKamil Gradek (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
23HUNPéter Kusztor (HUN)Mybike Stevenszt
24GERLeon Rohde (GER)Heizomat - Rad-Net.dezt
25SLOJanez Brajkovic (SLO)zt
26NEDTwan Brusselman (NED)Destil - Parkhotel Valkenburgzt
27POLFilip Maciejuk (POL)Leopard Pro Cyclingzt
28POLMateusz Taciak (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
29SLOAndi Bajc (SLO)Mybike Stevenszt
30AUTMatthias Krizek (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
31LATMartins Pluto (LAT)Monkey Townzt
32SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobilzt
33POLMarek Rutkiewicz (POL)Wibatech - Merx 7Rzt
34SLOGorazd Per (SLO)Adria Mobilzt
35UKRAndriy Vasylyuk (UKR)zt
36LATKristaps Pelcers (LAT)zt
37CZETomás Buchácek (CZE)Elkov - Authorzt
38CZEJan Bárta (CZE)Elkov - Authorzt
39POLJaroslaw Marycz (POL)Wibatech - Merx 7Rzt
40SLOJure Golcer (SLO)Adria Mobilzt
41POLKarol Domagalski (POL)One Pro Cyclingzt
42NEDStef Krul (NED)Metec - TKHzt
43RUSViktor Manakov (RUS)zt
44RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Clubzt
45GERJuri Hollmann (GER)Heizomat - Rad-Net.dezt
46CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobilzt
47AUSFabio Calabria (AUS)Novo Nordiskzt
48CZETomás Bárta (CZE)Pardus - Tufo Prostejovzt
49UKRVitaliy Buts (UKR)zt
50SVKPatrik Tybor (SVK)Dukla Banska Bystricazt
51GERPaul Taebling (GER)LKT Team Brandenburgzt
52GERPatrick Haller (GER)Heizomat - Rad-Net.dezt
53NEDTijmen Eising (NED)Metec - TKHzt
54RUSArtur Ershov (RUS)zt
55FINJoonas Henttala (FIN)Novo Nordiskzt
56NEDJarno Gmelich Meijling (NED)Metec - TKHzt
57POLPiotr Konwa (POL)Elkov - Authorzt
58POLJakub Kaczmarek (POL)Huromzt
59POLMichal Podlaski (POL)Voster - Uniwheelszt
60POLKamil Zielinski (POL)zt
61LATEriks Toms Gavars (LAT)zt
62POLAdam Stachowiak (POL)Voster - Uniwheelszt
63CZEJosef Cerný (CZE)Elkov - Authorzt
64NEDJordi Van Loon (NED)Destil - Parkhotel Valkenburgzt
65CZEMatej Zahálka (CZE)Elkov - Authorzt
66NEDSven Van Luijk (NED)Monkey Townzt
67POLPawel Bernas (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
68HUNJános Pelikán (HUN)Mybike Stevenszt
69POLMichal Paluta (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
70HUNDaniel Dina (HUN)Pannonzt
71AUTPatrick Bosman (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
72CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Authorzt
73GERMatthias Mangertseder (GER)Felbermayr - Simplon Welszt
74LTUVenentas Lasinis (LTU)Staki - Technoramazt
75AUTLukas Schlemmer (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
76GERTobias Nolde (GER)Heizomat - Rad-Net.dezt
77NEDThijs De Lange (NED)Metec - TKHzt
78BLRAnton Ivashkin (BLR)Minsk Cycling Clubzt
79POLBartosz Warchol (POL)Wibatech - Merx 7Rzt
80POLEmanuel Piaskowy (POL)Huromzt
81BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Clubzt
82AUTMarkus Eibegger (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
83RUSDenis Nekrasov (RUS)zt
84AUTDaniel Lehner (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
85ITAAntonio Santoro (ITA)Monkey Townzt
86ERIAfewerki Elyas (ERI)Start - Gusto Cycling Teamzt
87AUTStefan Mastaller (AUT)Mybike Stevenszt
88KAZVladimir Tsoy (KAZ)Astana Cityzt
89HUNPéter Simon (HUN)Pannonzt
90HUNAndras Szatmary (HUN)Pannonzt
91LATKristers Ansons (LAT)zt
92CZEKarel Hník (CZE)Pardus - Tufo Prostejovzt
93RUSVladislav Duiunov (RUS)zt
94GERRichard Banusch (GER)LKT Team Brandenburgzt
95AUTFlorian Kierner (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
96RUSMaxim Sukhov (RUS)zt
97AUTDaniel Eichinger (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
98ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordiskzt
99FRACharles Planet (FRA)Novo Nordiskzt
100HUNFerenc Szöllösi (HUN)Pannonzt
101LATKaspars Sergis (LAT)zt
102NEDLars Oreel (NED)Destil - Parkhotel Valkenburgzt
103AUTMaximilian Kuen (AUT)Mybike Stevenszt
104POLPatryk Kostecki (POL)zt
105KAZAnton Kuzmin (KAZ)Astana Cityzt
106POLTobiasz Pawlak (POL)zt
107NEDMel Van Der Veekens (NED)Monkey Townzt
108NEDTim Kerkhof (NED)Destil - Parkhotel Valkenburgzt
109GERSven Reutter (GER)Heizomat - Rad-Net.dezt
110POLMateusz Grabis (POL)Voster - Uniwheelszt
111POLAdam Wójcik (POL)zt
112POLJacek Tadeusz Morajko (POL)Wibatech - Merx 7Rzt
113AUTNils Friedl (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
114RUSAndrey Prostokshin (RUS)zt
115NEDMaik Van der Heijden (NED)Destil - Parkhotel Valkenburgzt
116AUTThomas Umhaller (AUT)Mybike Stevens0:33
117ARGOscar Nehuen Bazan Claveles (ARG)Start - Gusto Cycling Team0:35
118UKRMykyta Zubenko (UKR)Pardus - Tufo Prostejov0:40
119SVKSamuel Oros (SVK)Dukla Banska Bystrica1:06
120POLArtur Detko (POL)1:06
121ITAUmberto Poli (ITA)Novo Nordisk1:06
122AUTAndreas Hofer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang3:38
123GERMoritz Malcharek (GER)LKT Team Brandenburg3:42
124HUNBotond Hollo (HUN)Pannon3:42
125CZELudek Lichnovský (CZE)Pardus - Tufo Prostejov3:42
126POLJaroslaw Rebiewski (POL)3:42
127HUNGergely Orosz (HUN)Pannon3:42
128ERISaymon Musie Mehari (ERI)Start - Gusto Cycling Team3:47
129KAZIvan Zaitsev (KAZ)Astana City5:34
130GERJonas Rapp (GER)Hrinkow Advarics Cycleang10:55
131POLKrzysztof Parma (POL)Voster - Uniwheels10:12
DNFPOLPiotr Brozyna (POL)CCC - Sprandi - Polkowice-
DNFPOLAndrzej Bartkiewicz (POL)Hurom-
DNFGERJonas Bokeloh (GER)LKT Team Brandenburg-
DNFGERPaul Rudys (GER)LKT Team Brandenburg-
DNFUSACamden Vodicka (USA)Destil - Parkhotel Valkenburg-
DNFPOLMateusz Komar (POL)Voster - Uniwheels-
DNFPOLAdrian Banaszek (POL)Voster - Uniwheels-
DNFAUTAndreas Graf (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang-
DNFBLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Club-
DNFHUNMárk Zathureczky (HUN)Pannon-
DNFKAZSergey Luchshenko (KAZ)Astana City-
DNFNEDBrian Kamstra (NED)Novo Nordisk-
DNFLTUPaulius Siskevicius (LTU)Staki - Technorama-
DNFLTUTomas Gembeckas (LTU)Staki - Technorama-
DNFLATAndris Vosekalns (LAT)Hengxiang-
DNFSVKMarek Canecky (SVK)Dukla Banska Bystrica-
DNFSVKFilip Taragel (SVK)Dukla Banska Bystrica-
DNFSVKMatús Melis (SVK)Dukla Banska Bystrica-

Algemeen

Punten

Berg

Jongeren

Ploegen

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden