De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Le Triptyque des Monts et Châteaux - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Le Triptyque des Monts et Châteaux - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2018

Uitslagen voor etappe

Etappe 3b - Chateau de Moulbaix - Beau Site (Saint-Sauveur) - 94 km - 2 April 2018Ontsnapping

  • Etappe
  • Algemeen
  • Punten
  • Berg
  • Jongeren
  • Ploegen

Etappe

1BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudal Espoirs2:18:41
2USAWilliam Barta (USA)Hagens Berman - Axeon0:02
3BELJasper Philipsen (BEL)Hagens Berman - Axeon0:02
4USAIan Garrison (USA)Hagens Berman - Axeon0:05
5DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Coloquick - Cult0:08
6BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:08
7LUXTom Wirtgen (LUX)AGO - Aquaservice0:11
8BELTom Verhaegen (BEL)United0:12
9BELGil D'Heygere (BEL)VL Technics - Experza - Abutriek0:12
10NZLJames Fouche (NZL)Wiggins0:12
11BELCédric Beullens (BEL)Efc - L&r - Vulsteke0:12
12BELGerben Thijssen (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:15
13NEDJan Maas (NED)Seg Racing Academy0:15
14POLFilip Maciejuk (POL)Leopard Pro Cycling0:15
15FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Vendée U0:15
16NEDJarno Mobach (NED)Sunweb Development0:19
17LIEGordian Banzer (LIE)Akros - Renfer0:27
18BELThimo Willems (BEL)Efc - L&r - Vulsteke0:27
19BELLaurenz Rex (BEL)0:27
20LUXPit Leyder (LUX)Leopard Pro Cycling0:27
21SUIMarc Hirschi (SUI)Sunweb Development0:27
22BELStan Van Tricht (BEL)VL Technics - Experza - Abutriek0:32
23GBRGabriel Cullaigh (GBR)Wiggins0:32
24GERNiklas Märkl (GER)Sunweb Development0:32
25AUTTobias Bayer (AUT)Tirol0:35
26BELMathijs Paasschens (BEL)Home Solutions - Anmapa0:35
27AUTMarco Friedrich (AUT)Tirol0:35
28BELRémi Cara (BEL)0:37
29IRLMatthew Teggart (IRL)Wiggins0:37
30ITAEdoardo Affini (ITA)Seg Racing Academy0:37
31ARGJose Luciano Martinez Ronconi (ARG)0:42
32BELSander Rietjens (BEL)Prorace0:42
33FRAEnzo Bernard (FRA)Vendée U0:42
34BELMaxime De Poorter (BEL)Efc - L&r - Vulsteke0:42
35SUIRobin Froidevaux (SUI)Akros - Renfer0:42
36LUXLuc Wirtgen (LUX)Leopard Pro Cycling0:42
37AUSMichael Rice (AUS)Hagens Berman - Axeon0:42
38BELJovany Van Oudenhove (BEL)0:48
39GBRJoey Walker (GBR)Wiggins0:48
40NEDDaan Hoole (NED)Seg Racing Academy0:48
41BELPierre Goebeert (BEL)AGO - Aquaservice0:48
42PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Hagens Berman - Axeon0:48
43FRAEmilien Vandermeersch (FRA)0:48
44BELAnthony Debuy (BEL)AGO - Aquaservice0:48
45BELTuur Deprez (BEL)VL Technics - Experza - Abutriek0:48
46GBRDylan Kerfoot-Robson (GBR)Wiggins0:48
47BELSébastien Grignard (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:52
48BELJari Clauwaert (BEL)Baguet - Miba - Indulek - Derito0:52
49BELHugo De Winter (BEL)0:52
50BELSasha Weemaes (BEL)Efc - L&r - Vulsteke0:52
51BELAdrien Houbben (BEL)0:52
52BELJari Snyers (BEL)0:52
53BELDylan Van Dingenen (BEL)0:55
54SUIMario Spengler (SUI)Leopard Pro Cycling0:55
55GERMax Kanter (GER)Sunweb Development0:55
56BELQuentin Venner (BEL)0:57
57BELJens Du Four (BEL)United0:58
58BELJeroen Pattyn (BEL)VL Technics - Experza - Abutriek0:58
59BELThomas Petit (BEL)1:03
60DENAnders Hardahl (DEN)Coloquick - Cult1:05
61BELAyco Bastiaens (BEL)United1:10
62FRACorentin Navarro (FRA)Wiggins1:10
63BELJasper Kaesemans (BEL)Prorace1:12
64BELJacob Relaes (BEL)Efc - L&r - Vulsteke1:12
65FRAJean Lou Wattrelot (FRA)1:17
66BELAlfdan De Decker (BEL)Lotto - Soudal Espoirs1:22
67NEDMarten Kooistra (NED)Seg Racing Academy1:34
68BELLionel Taminiaux (BEL)AGO - Aquaservice1:34
69BELYoni Lagneaux (BEL)Baguet - Miba - Indulek - Derito1:34
70GERMartin Salomon (GER)Sunweb Development1:34
71BELGlenn De Kee (BEL)Baguet - Miba - Indulek - Derito1:50
72GERManuel Porzner (GER)Tirol2:27
73BELMichiel Van Hauwermeiren (BEL)Home Solutions - Anmapa2:47
74DENJulius Johansen (DEN)Coloquick - Cult3:52
75DENRasmus Bøgh Wallin (DEN)Coloquick - Cult3:58
76BELUgo d'Angelo (BEL)T.palm - Pole Continental Wallon4:09
77BELBrent Govaerts (BEL)4:12
78FRAValentin Tabellion (FRA)Vendée U4:22
79BELArne Bauters (BEL)4:24
80BELLoran Cassaert (BEL)Lotto - Soudal Espoirs4:26
81DENAlexander Salby (DEN)Coloquick - Cult4:26
82BELKamiel Bonneu (BEL)Home Solutions - Anmapa4:26
83BELTim De Greef (BEL)4:26
84BELFeddrik Lauwens (BEL)Prorace4:32
85SUIJustin Paroz (SUI)Akros - Renfer4:32
86GERJonas Döring (GER)Akros - Renfer4:32
87CANEdward Walsh (CAN)T.palm - Pole Continental Wallon4:32
88AUTDaniel Knapp (AUT)Tirol4:32
89FRAKillyan Houcke (FRA)4:41
90BELShayne Pruvoost (BEL)Home Solutions - Anmapa4:44
91BELCelestin Leyman (BEL)Efc - L&r - Vulsteke4:44
92BELTom Van Vuchelen (BEL)AGO - Aquaservice4:46
93ESPOier Ibarguren Etxeberria (ESP)4:46
94NEDNils Eekhoff (NED)Sunweb Development4:59
95AUTFlorian Gamper (AUT)Tirol4:59
96GREGeorgios Stavrakakis (GRE)Seg Racing Academy6:24
97BELRemi Belot (BEL)6:24
98SWEAndreas Andersson (SWE)T.palm - Pole Continental Wallon7:42
99BELDylan Dame (BEL)7:45
100BELJens Bouts (BEL)Prorace7:50
101BELSteven Moons (BEL)United8:08
102BELRobin Rosseeuw (BEL)10:02
103GBRCharlie Quarterman (GBR)Leopard Pro Cycling12:20
104BELBo Godart (BEL)United12:34
105BELLucas Cornette (BEL)16:30
106USAEric Voigt (USA)Baguet - Miba - Indulek - Derito16:30
107BELDries Vastmans (BEL)16:30
108BELWouter Van Ende (BEL)Baguet - Miba - Indulek - Derito16:30
109BELIgor Courtens (BEL)16:30
110BELWouter Verhulst (BEL)16:30
111ESPAngel Fuentes Paniego (ESP)16:30
112BELAäron Vervaeke (BEL)16:34
DNFNEDMaikel Zijlaard (NED)Hagens Berman - Axeon-
DNFNEDMinne Verboom (NED)Seg Racing Academy-
DNFESPMiguel Angel Fernandez Ruiz (ESP)-
DNFFRAValentin Ferron (FRA)Vendée U-
DNFFRAFlorian Maitre (FRA)Vendée U-
DNFBELLoeka Verdonck (BEL)-
DNFBELDiederik Pemen (BEL)Prorace-
DNFFRAMarvyn Delvart (FRA)-
DNFFRARaphael Garez (FRA)-
DNFBELSimon Daniels (BEL)-
DNFDENMathias Larsen (DEN)Coloquick - Cult-
DNFBELValentin Lefever (BEL)-
DNFBELWesley Vercamst (BEL)VL Technics - Experza - Abutriek-
DNSBELGlenn Loenders (BEL)United-
DNSAUTMarkus Wildauer (AUT)Tirol-

Algemeen

Punten

Berg

Jongeren

Ploegen

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden