De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour de Suisse - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour de Suisse - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zwitserland

Uitslagen 2019

Tour de Suisse 2019

ZwitserlandZwitserland - 15 Juni 2019 - 23 Juni 2019


Algemeen klassement - 17 Juni 2019


1SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe7:51:31
2DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Step0:10
3AUSRohan Dennis (AUS)Bahrain - Merida0:11
4AUSMichael Matthews (AUS)Sunweb0:11
5USAGregory Lawson Craddock (USA)EF Education First0:16
6SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj0:20
7ITAMatteo Trentin (ITA)Mitchelton - Scott0:27
8GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineos0:28
9ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Team Ineos0:29
10ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana0:29
11COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistar0:29
12AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe0:30
13AUSNathan Haas (AUS)Katusha - Alpecin0:30
14ITAFabio Felline (ITA)Trek - Segafredo0:30
15COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Team Ineos0:34
16ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana0:34
17LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdj Continental0:36
18BELTiesj Benoot (BEL)Lotto - Soudal0:36
19IRLNicolas Roche (IRL)Sunweb0:37
20ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistar0:38
21ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar0:40
22ITAFabio Aru (ITA)Uae Team Emirates0:41
23SUISteve Morabito (SUI)Groupama - Fdj0:42
24COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)Movistar0:44
25FRARomain Sicard (FRA)Total Direct Energie0:45
26DENMichael Valgren Andersen (DEN)Dimension Data0:45
27COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Uae Team Emirates0:47
28BELGreg Van Avermaet (BEL)CCC0:48
29GERSimon Geschke (GER)CCC0:49
30SLOSimon Spilak (SLO)Katusha - Alpecin0:49
31SUIMathias Frank (SUI)AG2R - La Mondiale0:50
32CZEJan Hirt (CZE)Astana0:51
33ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredo0:51
34GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First0:51
35ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Deceuninck - Quick Step0:54
36BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Step0:56
37NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma0:57
38USANathan Brown (USA)EF Education First0:59
39CZERoman Kreuziger (CZE)Dimension Data1:00
40ITAMatteo Fabbro (ITA)Katusha - Alpecin1:03
41ITADomenico Pozzovivo (ITA)Bahrain - Merida1:04
42GBRBen Swift (GBR)Team Ineos1:04
43SUIRoland Thalmann (SUI)Vorarlberg - Santic1:06
44FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R - La Mondiale1:08
45ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo1:09
46SUIPatrick Schelling (SUI)Vorarlberg - Santic1:11
47ITAEnrico Battaglin (ITA)Katusha - Alpecin1:12
48ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar1:15
49SUIKilian Frankiny (SUI)Groupama - Fdj1:15
50FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R - La Mondiale1:16
51SUIMichael Schär (SUI)CCC1:19
52AUSRobert Stannard (AUS)Mitchelton - Scott1:22
53FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondiale1:23
54NORSven Erik Bystrøm (NOR)Uae Team Emirates1:26
55SUIMarc Hirschi (SUI)Sunweb1:27
56ERIMerhawi Kudus (ERI)Astana1:30
57FRAKenny Elissonde (FRA)Team Ineos1:35
58GERLennard Kämna (GER)Sunweb1:36
59NEDWilco Kelderman (NED)Sunweb1:39
60SUIMatteo Badilatti (SUI)Israel Cycling Academy1:57
61SUIMichael Albasini (SUI)Mitchelton - Scott2:05
62ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Mitchelton - Scott2:12
63BELYves Lampaert (BEL)Deceuninck - Quick Step2:46
64GERNiklas Arndt (GER)Sunweb3:40
65FRALilian Calmejane (FRA)Total Direct Energie4:03
66SUIGino Mäder (SUI)Dimension Data4:11
67ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe4:29
68ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Movistar4:34
69DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunweb5:18
70AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe5:55
71SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Merida6:19
72AUSMichael Hepburn (AUS)Mitchelton - Scott6:33
73RSAWillem Jakobus Smit (RSA)Katusha - Alpecin6:36
74FRABenjamin Thomas (FRA)Groupama - Fdj6:40
75BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudal6:45
76BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudal6:49
77USABrandon McNulty (USA)Rally - Uhc6:58
78NZLPatrick Bevin (NZL)CCC7:00
79GERMarcus Burghardt (GER)Bora - Hansgrohe7:16
80AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal7:28
81BELSep Vanmarcke (BEL)EF Education First8:40
82COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Astana8:50
83PORRui Alberto Faria da Costa (POR)8:52
84FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondiale8:55
85KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana9:04
86USALawrence Warbasse (USA)AG2R - La Mondiale9:07
87FRAPaul Ourselin (FRA)Total Direct Energie9:12
88SUISimon Pellaud (SUI)Iam - Excelsior9:17
89KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana9:21
90NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Visma9:27
91NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Visma9:29
92NEDTom Jelte Slagter (NED)Dimension Data9:52
93CANRobert Britton (CAN)Rally - Uhc10:01
94ITAManuele Mori (ITA)Uae Team Emirates10:40
95NZLThomas Scully (NZL)EF Education First11:52
96SUIClaudio Imhof (SUI)Akros - Thömus11:54
97SUITom Bohli (SUI)Uae Team Emirates11:56
98GBROwain Doull (GBR)Team Ineos12:00
99AUSAlexander Edmondson (AUS)Mitchelton - Scott12:02
100AUSMitchell Docker (AUS)EF Education First12:06
101SUIGian Friesecke (SUI)Swiss Racing Academy12:09
102ITAElia Viviani (ITA)Deceuninck - Quick Step12:13
103ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Bahrain - Merida12:15
104BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo12:15
105SUIReto Hollenstein (SUI)Katusha - Alpecin12:19
106GERJohn Degenkolb (GER)Trek - Segafredo12:23
107RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Data12:23
108NZLSam Bewley (NZL)Mitchelton - Scott12:25
109RSAJay Robert Thomson (RSA)Dimension Data12:28
110GERRick Zabel (GER)Katusha - Alpecin12:30
111POLSzymon Sajnok (POL)CCC12:36
112USABenjamin King (USA)Dimension Data12:36
113USARobin Carpenter (USA)Rally - Uhc12:38
114BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)CCC12:38
115BELStijn Vandenbergh (BEL)AG2R - La Mondiale12:38
116POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe12:39
117FRAThomas Boudat (FRA)Total Direct Energie12:39
118SUIFabian Lienhard (SUI)Iam - Excelsior12:41
119USAColin Joyce (USA)Rally - Uhc12:42
120ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Merida12:43
121NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirates12:44
122DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Step12:48
123NEDPim Ligthart (NED)Total Direct Energie12:56
124FRAFabien Grellier (FRA)Total Direct Energie12:57
125BELJürgen Roelandts (BEL)Movistar12:57
126POLLukasz Wisniowski (POL)CCC12:58
127ITAAndrea Garosio (ITA)Bahrain - Merida13:00
128NORDaniel Hoelgaard (NOR)Groupama - Fdj13:12
129ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Deceuninck - Quick Step13:12
130USAGavin Mannion (USA)Rally - Uhc13:20
131BELEnzo Wouters (BEL)Lotto - Soudal13:28
132NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Jumbo - Visma13:41
133CANSvein Tuft (CAN)Rally - Uhc13:43
134BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal13:53
135BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudal14:00
136AUTMichael Gogl (AUT)Trek - Segafredo14:05
137GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineos14:14
138USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredo14:15
139FRAJérôme Cousin (FRA)Total Direct Energie14:47
140GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Hansgrohe15:04
141CANRyan Anderson (CAN)Rally - Uhc15:05
142NEDBert-Jan Lindeman (NED)Jumbo - Visma15:07
143ITAAntonio Nibali (ITA)Bahrain - Merida15:08
144BELFloris De Tier (BEL)Jumbo - Visma15:13

Etappe 1 - Langnau im Emmental - Langnau im Emmental - 15 Juni 2019Individuele Tijdrit


1AUSRohan Dennis (AUS)Bahrain - Merida10:50
2POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohezt
3AUSMichael Matthews (AUS)Sunweb0:01
4DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunweb0:02
5DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Step0:02
6USAGregory Lawson Craddock (USA)EF Education First0:05
7SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe0:07
8NZLPatrick Bevin (NZL)CCC0:08
9SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj0:09
10NZLThomas Scully (NZL)EF Education First0:11
11AUSMichael Hepburn (AUS)Mitchelton - Scott0:14
12SUITom Bohli (SUI)Uae Team Emirates0:15
13GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineos0:17
14ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Team Ineos0:18
15BELYves Lampaert (BEL)Deceuninck - Quick Step0:18
16COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistar0:18
17AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe0:19
18GBROwain Doull (GBR)Team Ineos0:19
19AUSNathan Haas (AUS)Katusha - Alpecin0:19
20SUIClaudio Imhof (SUI)Akros - Thömus0:19
21ITAFabio Felline (ITA)Trek - Segafredo0:19
22ITAMatteo Trentin (ITA)Mitchelton - Scott0:20
23POLLukasz Wisniowski (POL)CCC0:21
24AUSAlexander Edmondson (AUS)Mitchelton - Scott0:21
25FRABenjamin Thomas (FRA)Groupama - Fdj0:21
26COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Team Ineos0:23
27GERNiklas Arndt (GER)Sunweb0:23
28AUSMitchell Docker (AUS)EF Education First0:25
29BELSep Vanmarcke (BEL)EF Education First0:25
30LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdj Continental0:25
31ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana0:25
32BELTiesj Benoot (BEL)Lotto - Soudal0:25
33BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudal0:26
34IRLNicolas Roche (IRL)Sunweb0:26
35ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistar0:27
36SUIGian Friesecke (SUI)Swiss Racing Academy0:28
37ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar0:29
38BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudal0:30
39ITAFabio Aru (ITA)Uae Team Emirates0:30
40SUISteve Morabito (SUI)Groupama - Fdj0:31
41COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)Movistar0:33
42ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Bahrain - Merida0:34
43FRARomain Sicard (FRA)Total Direct Energie0:34
44BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo0:34
45ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana0:34
46USABrandon McNulty (USA)Rally - Uhc0:34
47DENMichael Valgren Andersen (DEN)Dimension Data0:34
48COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Astana0:35
49COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Uae Team Emirates0:36
50NEDDanny Van Poppel (NED)Jumbo - Visma0:36
51GERLennard Kämna (GER)Sunweb0:36
52AUTMichael Gogl (AUT)Trek - Segafredo0:37
53BELGreg Van Avermaet (BEL)CCC0:37
54PORRui Alberto Faria da Costa (POR)0:37
55GERSimon Geschke (GER)CCC0:38
56SUIReto Hollenstein (SUI)Katusha - Alpecin0:38
57ITAElia Viviani (ITA)Deceuninck - Quick Step0:38
58SLOSimon Spilak (SLO)Katusha - Alpecin0:38
59ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Mitchelton - Scott0:39
60SUIMathias Frank (SUI)AG2R - La Mondiale0:39
61SUIMichael Schär (SUI)CCC0:40
62CZEJan Hirt (CZE)Astana0:40
63FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondiale0:40
64ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredo0:40
65GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First0:40
66ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Deceuninck - Quick Step0:40
67SUIMarc Hirschi (SUI)Sunweb0:41
68AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe0:41
69RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Data0:42
70ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Deceuninck - Quick Step0:43
71NZLSam Bewley (NZL)Mitchelton - Scott0:44
72BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Step0:45
73GERJohn Degenkolb (GER)Trek - Segafredo0:46
74NEDTom Jelte Slagter (NED)Dimension Data0:46
75NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma0:46
76RSAJay Robert Thomson (RSA)Dimension Data0:47
77USANathan Brown (USA)EF Education First0:48
78CANRobert Britton (CAN)Rally - Uhc0:48
79KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana0:49
80USAGavin Mannion (USA)Rally - Uhc0:49
81GERRick Zabel (GER)Katusha - Alpecin0:49
82CZERoman Kreuziger (CZE)Dimension Data0:49
83FRAJérôme Cousin (FRA)Total Direct Energie0:52
84GBRDaniel McLay (GBR)EF Education First0:52
85USALawrence Warbasse (USA)AG2R - La Mondiale0:52
86ITAMatteo Fabbro (ITA)Katusha - Alpecin0:52
87ITADomenico Pozzovivo (ITA)Bahrain - Merida0:53
88GBRBen Swift (GBR)Team Ineos0:53
89SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Merida0:53
90SUIMichael Albasini (SUI)Mitchelton - Scott0:54
91SUIGino Mäder (SUI)Dimension Data0:54
92POLSzymon Sajnok (POL)CCC0:55
93USABenjamin King (USA)Dimension Data0:55
94SUIRoland Thalmann (SUI)Vorarlberg - Santic0:56
95FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdj0:56
96FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R - La Mondiale0:57
97USARobin Carpenter (USA)Rally - Uhc0:57
98BELStijn Vandenbergh (BEL)AG2R - La Mondiale0:57
99GERMarcus Burghardt (GER)Bora - Hansgrohe0:57
100FRAPaul Ourselin (FRA)Total Direct Energie0:57
101FRAThomas Boudat (FRA)Total Direct Energie0:58
102ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo0:58
103BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)CCC0:59
104SUIPatrick Schelling (SUI)Vorarlberg - Santic1:00
105SUIFabian Lienhard (SUI)Iam - Excelsior1:00
106USAColin Joyce (USA)Rally - Uhc1:01
107ITAEnrico Battaglin (ITA)Katusha - Alpecin1:01
108ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Merida1:02
109NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirates1:03
110GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Hansgrohe1:03
111ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar1:04
112CANSvein Tuft (CAN)Rally - Uhc1:04
113NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Jumbo - Visma1:04
114SUIKilian Frankiny (SUI)Groupama - Fdj1:04
115FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R - La Mondiale1:05
116SUISimon Pellaud (SUI)Iam - Excelsior1:05
117KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana1:06
118ITAAntonio Nibali (ITA)Bahrain - Merida1:07
119RSAWillem Jakobus Smit (RSA)Katusha - Alpecin1:07
120DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Step1:07
121CANRyan Anderson (CAN)Rally - Uhc1:08
122AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal1:09
123AUSRobert Stannard (AUS)Mitchelton - Scott1:11
124FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondiale1:12
125NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Visma1:12
126ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe1:12
127NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Visma1:14
128NEDBert-Jan Lindeman (NED)Jumbo - Visma1:15
129NEDPim Ligthart (NED)Total Direct Energie1:15
130NORSven Erik Bystrøm (NOR)Uae Team Emirates1:15
131FRAFabien Grellier (FRA)Total Direct Energie1:16
132BELJürgen Roelandts (BEL)Movistar1:16
133ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Movistar1:17
134ERIMerhawi Kudus (ERI)Astana1:19
135ITAAndrea Garosio (ITA)Bahrain - Merida1:19
136BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudal1:21
137BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal1:21
138FRAKenny Elissonde (FRA)Team Ineos1:24
139BELFloris De Tier (BEL)Jumbo - Visma1:24
140BELEnzo Wouters (BEL)Lotto - Soudal1:27
141NEDWilco Kelderman (NED)Sunweb1:28
142NORDaniel Hoelgaard (NOR)Groupama - Fdj1:31
143ITAManuele Mori (ITA)Uae Team Emirates1:34
144GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineos1:35
145USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredo1:38
146FRALilian Calmejane (FRA)Total Direct Energie1:38
147SUIMatteo Badilatti (SUI)Israel Cycling Academy1:46

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Langnau im Emmental - Langnau im Emmental - 16 Juni 2019Ontsnapping


1ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana4:01:21
2SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe0:06
3ITAMatteo Trentin (ITA)Mitchelton - Scott0:06
4DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Step0:06
5BELGreg Van Avermaet (BEL)CCC0:06
6AUSMichael Matthews (AUS)Sunweb0:06
7ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana0:06
8NORSven Erik Bystrøm (NOR)Uae Team Emirates0:06
9AUSNathan Haas (AUS)Katusha - Alpecin0:06
10GBRBen Swift (GBR)Team Ineos0:06
11FRALilian Calmejane (FRA)Total Direct Energie0:06
12SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj0:06
13DENMichael Valgren Andersen (DEN)Dimension Data0:06
14ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo0:06
15SUIRoland Thalmann (SUI)Vorarlberg - Santic0:06
16FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R - La Mondiale0:06
17COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Team Ineos0:06
18COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)Movistar0:06
19NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma0:06
20ERIMerhawi Kudus (ERI)Astana0:06
21ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredo0:06
22LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdj Continental0:06
23ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Deceuninck - Quick Step0:06
24AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe0:06
25IRLNicolas Roche (IRL)Sunweb0:06
26CZERoman Kreuziger (CZE)Dimension Data0:06
27AUSRobert Stannard (AUS)Mitchelton - Scott0:06
28GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineos0:06
29BELTiesj Benoot (BEL)Lotto - Soudal0:06
30FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondiale0:06
31ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar0:06
32AUSRohan Dennis (AUS)Bahrain - Merida0:06
33ITAEnrico Battaglin (ITA)Katusha - Alpecin0:06
34BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Step0:06
35GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First0:06
36USANathan Brown (USA)EF Education First0:06
37COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Uae Team Emirates0:06
38SUIMathias Frank (SUI)AG2R - La Mondiale0:06
39FRARomain Sicard (FRA)Total Direct Energie0:06
40SLOSimon Spilak (SLO)Katusha - Alpecin0:06
41SUIPatrick Schelling (SUI)Vorarlberg - Santic0:06
42ITAFabio Aru (ITA)Uae Team Emirates0:06
43NEDWilco Kelderman (NED)Sunweb0:06
44COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistar0:06
45ITADomenico Pozzovivo (ITA)Bahrain - Merida0:06
46CZEJan Hirt (CZE)Astana0:06
47SUISteve Morabito (SUI)Groupama - Fdj0:06
48ITAMatteo Fabbro (ITA)Katusha - Alpecin0:06
49SUIKilian Frankiny (SUI)Groupama - Fdj0:06
50ITAFabio Felline (ITA)Trek - Segafredo0:06
51FRAKenny Elissonde (FRA)Team Ineos0:06
52ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar0:06
53FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R - La Mondiale0:06
54ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistar0:06
55USAGregory Lawson Craddock (USA)EF Education First0:06
56ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Team Ineos0:06
57SUIMatteo Badilatti (SUI)Israel Cycling Academy0:06
58BELYves Lampaert (BEL)Deceuninck - Quick Step0:06
59GERSimon Geschke (GER)CCC0:06
60SUIMichael Albasini (SUI)Mitchelton - Scott0:15
61SUIMichael Schär (SUI)CCC0:34
62SUIMarc Hirschi (SUI)Sunweb0:41
63GERLennard Kämna (GER)Sunweb0:55
64ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Mitchelton - Scott1:28
65ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe3:12
66RSAWillem Jakobus Smit (RSA)Katusha - Alpecin3:12
67SUIGino Mäder (SUI)Dimension Data3:12
68GERNiklas Arndt (GER)Sunweb3:12
69AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe3:12
70ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Movistar3:12
71DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunweb4:08
72USABrandon McNulty (USA)Rally - Uhc5:21
73SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Merida5:21
74NZLPatrick Bevin (NZL)CCC5:21
75AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal6:14
76BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudal6:14
77BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudal6:14
78AUSMichael Hepburn (AUS)Mitchelton - Scott6:14
79FRABenjamin Thomas (FRA)Groupama - Fdj6:14
80GERMarcus Burghardt (GER)Bora - Hansgrohe6:14
81SUISimon Pellaud (SUI)Iam - Excelsior8:10
82NEDTom Jelte Slagter (NED)Dimension Data8:10
83FRAPaul Ourselin (FRA)Total Direct Energie8:10
84PORRui Alberto Faria da Costa (POR)8:10
85CANRobert Britton (CAN)Rally - Uhc8:10
86NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Visma8:10
87NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Visma8:10
88KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana8:10
89COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Astana8:10
90ITAManuele Mori (ITA)Uae Team Emirates8:10
91BELSep Vanmarcke (BEL)EF Education First8:10
92KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana8:10
93USALawrence Warbasse (USA)AG2R - La Mondiale8:10
94FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondiale8:10
95ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Merida11:36
96SUIClaudio Imhof (SUI)Akros - Thömus11:36
97NORDaniel Hoelgaard (NOR)Groupama - Fdj11:36
98BELStijn Vandenbergh (BEL)AG2R - La Mondiale11:36
99RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Data11:36
100SUIGian Friesecke (SUI)Swiss Racing Academy11:36
101AUSMitchell Docker (AUS)EF Education First11:36
102ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Bahrain - Merida11:36
103BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)CCC11:36
104FRAFabien Grellier (FRA)Total Direct Energie11:36
105BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal11:36
106USABenjamin King (USA)Dimension Data11:36
107SUIFabian Lienhard (SUI)Iam - Excelsior11:36
108RSAJay Robert Thomson (RSA)Dimension Data11:36
109CANRyan Anderson (CAN)Rally - Uhc11:36
110BELFloris De Tier (BEL)Jumbo - Visma11:36
111FRAJérôme Cousin (FRA)Total Direct Energie11:36
112POLSzymon Sajnok (POL)CCC11:36
113BELEnzo Wouters (BEL)Lotto - Soudal11:36
114SUIReto Hollenstein (SUI)Katusha - Alpecin11:36
115USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredo11:36
116AUTMichael Gogl (AUT)Trek - Segafredo11:36
117GBRDaniel McLay (GBR)EF Education First11:36
118ITAAndrea Garosio (ITA)Bahrain - Merida11:36
119GERJohn Degenkolb (GER)Trek - Segafredo11:36
120BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo11:36
121USAColin Joyce (USA)Rally - Uhc11:36
122USARobin Carpenter (USA)Rally - Uhc11:36
123POLLukasz Wisniowski (POL)CCC11:36
124POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe11:36
125AUSAlexander Edmondson (AUS)Mitchelton - Scott11:36
126GERRick Zabel (GER)Katusha - Alpecin11:36
127GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Hansgrohe11:36
128NZLThomas Scully (NZL)EF Education First11:36
129ITAAntonio Nibali (ITA)Bahrain - Merida11:36
130NEDPim Ligthart (NED)Total Direct Energie11:36
131BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudal11:36
132CANSvein Tuft (CAN)Rally - Uhc11:36
133NZLSam Bewley (NZL)Mitchelton - Scott11:36
134DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Step11:36
135GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineos11:36
136ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Deceuninck - Quick Step11:36
137GBROwain Doull (GBR)Team Ineos11:36
138ITAElia Viviani (ITA)Deceuninck - Quick Step11:36
139FRAThomas Boudat (FRA)Total Direct Energie11:36
140NEDBert-Jan Lindeman (NED)Jumbo - Visma11:36
141SUITom Bohli (SUI)Uae Team Emirates11:36
142BELJürgen Roelandts (BEL)Movistar11:36
143USAGavin Mannion (USA)Rally - Uhc11:36
144NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Jumbo - Visma11:36
145NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirates11:36
146NEDDanny Van Poppel (NED)Jumbo - Visma
147FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdj

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Flamatt - Murten - 17 Juni 2019Sprint


1SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe3:39:25
2ITAElia Viviani (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
3GERJohn Degenkolb (GER)Trek - Segafredozt
4ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Bahrain - Meridazt
5GBRBen Swift (GBR)Team Ineoszt
6AUSMichael Matthews (AUS)Sunwebzt
7RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Datazt
8SUIFabian Lienhard (SUI)Iam - Excelsiorzt
9FRAThomas Boudat (FRA)Total Direct Energiezt
10NORDaniel Hoelgaard (NOR)Groupama - Fdjzt
11NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirateszt
12ITAMatteo Trentin (ITA)Mitchelton - Scottzt
13USAGregory Lawson Craddock (USA)EF Education Firstzt
14BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudalzt
15GERRick Zabel (GER)Katusha - Alpecinzt
16BELGreg Van Avermaet (BEL)CCCzt
17AUSRohan Dennis (AUS)Bahrain - Meridazt
18COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Team Ineoszt
19SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Meridazt
20USAColin Joyce (USA)Rally - Uhczt
21SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
22ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistarzt
23AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
24GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineoszt
25USARobin Carpenter (USA)Rally - Uhczt
26AUSNathan Haas (AUS)Katusha - Alpecinzt
27CZERoman Kreuziger (CZE)Dimension Datazt
28BELTiesj Benoot (BEL)Lotto - Soudalzt
29ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astanazt
30BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudalzt
31ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Movistarzt
32COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)Movistarzt
33SUIGian Friesecke (SUI)Swiss Racing Academyzt
34IRLNicolas Roche (IRL)Sunwebzt
35ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astanazt
36CZEJan Hirt (CZE)Astanazt
37NEDWilco Kelderman (NED)Sunwebzt
38SLOSimon Spilak (SLO)Katusha - Alpecinzt
39SUIRoland Thalmann (SUI)Vorarlberg - Santiczt
40SUISteve Morabito (SUI)Groupama - Fdjzt
41USABenjamin King (USA)Dimension Datazt
42BELJürgen Roelandts (BEL)Movistarzt
43ERIMerhawi Kudus (ERI)Astanazt
44ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
45FRARomain Sicard (FRA)Total Direct Energiezt
46ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Deceuninck - Quick Stepzt
47FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondialezt
48ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistarzt
49ITADomenico Pozzovivo (ITA)Bahrain - Meridazt
50NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
51COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistarzt
52GBRHugh Carthy (GBR)EF Education Firstzt
53FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R - La Mondialezt
54ITAFabio Felline (ITA)Trek - Segafredozt
55COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Uae Team Emirateszt
56NZLThomas Scully (NZL)EF Education Firstzt
57SUIMathias Frank (SUI)AG2R - La Mondialezt
58LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdj Continentalzt
59ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistarzt
60DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
61ITAMatteo Fabbro (ITA)Katusha - Alpecinzt
62USANathan Brown (USA)EF Education Firstzt
63ITAEnrico Battaglin (ITA)Katusha - Alpecinzt
64SUIPatrick Schelling (SUI)Vorarlberg - Santiczt
65USALawrence Warbasse (USA)AG2R - La Mondialezt
66AUSRobert Stannard (AUS)Mitchelton - Scottzt
67ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredozt
68GERNiklas Arndt (GER)Sunwebzt
69SUIKilian Frankiny (SUI)Groupama - Fdjzt
70ITAFabio Aru (ITA)Uae Team Emirateszt
71COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Astanazt
72BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
73ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Team Ineoszt
74SUIGino Mäder (SUI)Dimension Datazt
75AUSMitchell Docker (AUS)EF Education Firstzt
76FRAPaul Ourselin (FRA)Total Direct Energiezt
77FRABenjamin Thomas (FRA)Groupama - Fdjzt
78NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Vismazt
79DENMichael Valgren Andersen (DEN)Dimension Datazt
80ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Mitchelton - Scottzt
81FRAFabien Grellier (FRA)Total Direct Energiezt
82BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
83BELStijn Vandenbergh (BEL)AG2R - La Mondialezt
84FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R - La Mondialezt
85PORRui Alberto Faria da Costa (POR)zt
86SUIMichael Schär (SUI)CCCzt
87ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Meridazt
88KAZAndrey Zeits (KAZ)Astanazt
89KAZYuriy Natarov (KAZ)Astanazt
90BELEnzo Wouters (BEL)Lotto - Soudalzt
91ITAAndrea Garosio (ITA)Bahrain - Meridazt
92SUIClaudio Imhof (SUI)Akros - Thömuszt
93SUISimon Pellaud (SUI)Iam - Excelsiorzt
94SUIMatteo Badilatti (SUI)Israel Cycling Academyzt
95RSAJay Robert Thomson (RSA)Dimension Datazt
96NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Vismazt
97SUIReto Hollenstein (SUI)Katusha - Alpecinzt
98SUITom Bohli (SUI)Uae Team Emirateszt
99FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondialezt
100GERLennard Kämna (GER)Sunwebzt
101FRAKenny Elissonde (FRA)Team Ineoszt
102GBROwain Doull (GBR)Team Ineoszt
103BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)CCCzt
104SUIMarc Hirschi (SUI)Sunwebzt
105NEDPim Ligthart (NED)Total Direct Energiezt
106BELSep Vanmarcke (BEL)EF Education Firstzt
107POLSzymon Sajnok (POL)CCCzt
108AUSMichael Hepburn (AUS)Mitchelton - Scottzt
109NORSven Erik Bystrøm (NOR)Uae Team Emirateszt
110AUSAlexander Edmondson (AUS)Mitchelton - Scottzt
111GERSimon Geschke (GER)CCCzt
112NZLSam Bewley (NZL)Mitchelton - Scottzt
113DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
114AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudalzt
115GERMarcus Burghardt (GER)Bora - Hansgrohezt
116ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohezt
117ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Deceuninck - Quick Step0:51
118NEDTom Jelte Slagter (NED)Dimension Data0:51
119ITAManuele Mori (ITA)Uae Team Emirates0:51
120SUIMichael Albasini (SUI)Mitchelton - Scott0:51
121USAGavin Mannion (USA)Rally - Uhc0:51
122BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal0:51
123POLLukasz Wisniowski (POL)CCC0:56
124USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredo0:56
125NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Jumbo - Visma0:56
126BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudal0:58
127POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe0:58
128CANRobert Britton (CAN)Rally - Uhc0:58
129USABrandon McNulty (USA)Rally - Uhc0:58
130GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineos0:58
131CANSvein Tuft (CAN)Rally - Uhc0:58
132DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunweb1:03
133NZLPatrick Bevin (NZL)CCC1:26
134AUTMichael Gogl (AUT)Trek - Segafredo1:47
135AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe1:57
136BELFloris De Tier (BEL)Jumbo - Visma2:08
137NEDBert-Jan Lindeman (NED)Jumbo - Visma2:14
138FRALilian Calmejane (FRA)Total Direct Energie2:14
139FRAJérôme Cousin (FRA)Total Direct Energie2:14
140RSAWillem Jakobus Smit (RSA)Katusha - Alpecin2:17
141BELYves Lampaert (BEL)Deceuninck - Quick Step2:17
142CANRyan Anderson (CAN)Rally - Uhc2:17
143ITAAntonio Nibali (ITA)Bahrain - Merida2:20
144GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Hansgrohe2:20
145GBRDaniel McLay (GBR)EF Education First

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Murten - Arlesheim - 18 Juni 2019Sprint



Etappe 5 - Münchenstein - Einsiedeln - 19 Juni 2019Sprint



Etappe 6 - Einsiedeln - Flumserberg - 20 Juni 2019Sprint



Etappe 7 - Unterterzen - St, Gotthard - 21 Juni 2019Sprint



Etappe 8 - Goms - Goms - 22 Juni 2019Sprint



Etappe 9 - Goms - Goms - 23 Juni 2019Sprint


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden