De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour de Suisse - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour de Suisse - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zwitserland

Uitslagen 2019

Uitslagen voor etappe

Etappe 9 - Goms - Goms - 23 Juni 2019Berg

  • Etappe
  • Algemeen
  • Punten
  • Berg
  • Jongeren
  • Ploegen

Etappe

1GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First3:01:49
2AUSRohan Dennis (AUS)Bahrain - Merida1:02
3COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Team Ineos1:02
4SUIMathias Frank (SUI)AG2R - La Mondiale1:52
5SLOSimon Spilak (SLO)Katusha - Alpecin1:52
6COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)Movistar2:15
7BELTiesj Benoot (BEL)Lotto - Soudal2:15
8ITADomenico Pozzovivo (ITA)Bahrain - Merida2:15
9AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe2:15
10CZEJan Hirt (CZE)Astana2:15
11CANRobert Britton (CAN)Rally - Uhc3:07
12IRLNicolas Roche (IRL)Sunweb3:07
13SUIPatrick Schelling (SUI)Vorarlberg - Santic3:07
14ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Team Ineos3:07
15ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Deceuninck - Quick Step3:07
16ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar3:07
17NEDWilco Kelderman (NED)Sunweb4:52
18GBRBen Swift (GBR)Team Ineos4:52
19ITAFabio Felline (ITA)Trek - Segafredo5:25
20FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R - La Mondiale5:25
21BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudal5:25
22NZLPatrick Bevin (NZL)CCC5:25
23SUIMatteo Badilatti (SUI)Israel Cycling Academy5:25
24USAGavin Mannion (USA)Rally - Uhc5:29
25COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistar5:29
26COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Uae Team Emirates5:29
27SUIGino Mäder (SUI)Dimension Data5:29
28BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Step5:34
29BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo7:05
30CZERoman Kreuziger (CZE)Dimension Data7:05
31SUIMichael Schär (SUI)CCC7:05
32FRARomain Sicard (FRA)Total Direct Energie7:05
33SUIKilian Frankiny (SUI)Groupama - Fdj7:05
34GERLennard Kämna (GER)Sunweb7:05
35FRAKenny Elissonde (FRA)Team Ineos7:15
36COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Astana10:20
37ITAFabio Aru (ITA)Uae Team Emirates10:31
38PORRui Alberto Faria da Costa (POR)10:31
39FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R - La Mondiale10:53
40SUISteve Morabito (SUI)Groupama - Fdj12:02
41ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana12:02
42NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma12:02
43ITAMatteo Fabbro (ITA)Katusha - Alpecin12:02
44ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Mitchelton - Scott12:02
45ERIMerhawi Kudus (ERI)Astana12:58
46USABenjamin King (USA)Dimension Data13:31
47ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistar13:31
48GERSimon Geschke (GER)CCC13:31
49DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunweb14:57
50SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj15:26
51USALawrence Warbasse (USA)AG2R - La Mondiale15:26
52NEDTom Jelte Slagter (NED)Dimension Data15:26
53SUIReto Hollenstein (SUI)Katusha - Alpecin15:26
54ITAEnrico Battaglin (ITA)Katusha - Alpecin15:26
55BELGreg Van Avermaet (BEL)CCC15:26
56SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Merida15:26
57NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Visma15:26
58ITAAntonio Nibali (ITA)Bahrain - Merida15:26
59AUTMichael Gogl (AUT)Trek - Segafredo15:26
60BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudal15:26
61AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe15:26
62SUIMichael Albasini (SUI)Mitchelton - Scott15:26
63SUIMarc Hirschi (SUI)Sunweb15:26
64FRALilian Calmejane (FRA)Total Direct Energie15:26
65SUIRoland Thalmann (SUI)Vorarlberg - Santic15:26
66DENMichael Valgren Andersen (DEN)Dimension Data15:26
67LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdj Continental15:26
68ITAMatteo Trentin (ITA)Mitchelton - Scott18:05
69SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe18:05
70RSAWillem Jakobus Smit (RSA)Katusha - Alpecin18:05
71DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Step18:05
72FRAJérôme Cousin (FRA)Total Direct Energie19:08
73GERNiklas Arndt (GER)Sunweb19:08
74SUIGian Friesecke (SUI)Swiss Racing Academy19:08
75SUISimon Pellaud (SUI)Iam - Excelsior19:08
76ITAAndrea Garosio (ITA)Bahrain - Merida19:08
77NORSven Erik Bystrøm (NOR)Uae Team Emirates19:08
78FRAPaul Ourselin (FRA)Total Direct Energie19:08
79GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineos19:08
80ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo19:08
81USANathan Brown (USA)EF Education First19:08
82KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana20:21
83BELStijn Vandenbergh (BEL)AG2R - La Mondiale20:21
84GBROwain Doull (GBR)Team Ineos20:21
85GERJohn Degenkolb (GER)Trek - Segafredo21:47
86ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredo21:47
87USAColin Joyce (USA)Rally - Uhc21:47
88POLLukasz Wisniowski (POL)CCC21:47
89AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal21:47
90ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Movistar21:47
91GERRick Zabel (GER)Katusha - Alpecin21:47
92ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar21:47
93AUSNathan Haas (AUS)Katusha - Alpecin21:47
94RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Data21:47
95POLSzymon Sajnok (POL)CCC21:47
96NZLSam Bewley (NZL)Mitchelton - Scott21:47
97NORDaniel Hoelgaard (NOR)Groupama - Fdj21:47
98BELJürgen Roelandts (BEL)Movistar21:47
99NEDPim Ligthart (NED)Total Direct Energie21:47
100ITAManuele Mori (ITA)Uae Team Emirates21:47
101FRAThomas Boudat (FRA)Total Direct Energie21:47
102ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe21:47
103FRABenjamin Thomas (FRA)Groupama - Fdj21:53
104NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Visma24:13
105NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Jumbo - Visma24:58
106SUIClaudio Imhof (SUI)Akros - Thömus24:58
107SUIFabian Lienhard (SUI)Iam - Excelsior25:59
108RSAJay Robert Thomson (RSA)Dimension Data25:59
109NEDBert-Jan Lindeman (NED)Jumbo - Visma25:59
110ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Deceuninck - Quick Step27:17
111ITAElia Viviani (ITA)Deceuninck - Quick Step27:17
112DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Step27:17
113AUSMitchell Docker (AUS)EF Education First27:17
114AUSRobert Stannard (AUS)Mitchelton - Scott27:17
115FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondiale27:17
DNFBELYves Lampaert (BEL)Deceuninck - Quick Step-
DNFBELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal-
DNFFRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondiale-
DNFCANSvein Tuft (CAN)Rally - Uhc-
DNFPOLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe-
DNFESPIvan Garcia Cortina (ESP)Bahrain - Merida-
DNFBELSep Vanmarcke (BEL)EF Education First-
DNFCANRyan Anderson (CAN)Rally - Uhc-
DNFFRAFabien Grellier (FRA)Total Direct Energie-
DNFBELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudal-
DNFGERAndreas Schillinger (GER)Bora - Hansgrohe-
DNFBELEnzo Wouters (BEL)Lotto - Soudal-
DNFAUSAlexander Edmondson (AUS)Mitchelton - Scott-
DNFITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Merida-
DNFUSARobin Carpenter (USA)Rally - Uhc-
DNFUSABrandon McNulty (USA)Rally - Uhc-
DNFBELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)CCC-
DNSAUSMichael Matthews (AUS)Sunweb-
DNSUSAGregory Lawson Craddock (USA)EF Education First-
DNSSUITom Bohli (SUI)Uae Team Emirates-
DNSNZLThomas Scully (NZL)EF Education First-

Algemeen

Punten

Berg

Jongeren

Ploegen

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden