De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Oberösterreichrundfahrt - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Oberösterreichrundfahrt - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Oostenrijk

Uitslagen 2018

Uitslagen voor etappe

Etappe 4 - Traun - Ternberg - 136,9 km - 17 Juni 2018Sprint

  • Etappe
  • Algemeen
  • Punten
  • Berg
  • Jongeren
  • Ploegen

Etappe

1BELQuinten Hermans (BEL)Telenet - Fidea Lions2:48:46
2NEDLars Van Der Haar (NED)Telenet - Fidea Lions0:04
3ITAEmanuele Onesti (ITA)d'Amico - Utensilnord0:04
4AUTMatthias Krizek (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:04
5ITADaniel Savini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:04
6ITADavide Orrico (ITA)Vorarlberg - Santic0:04
7GERHelmut Trettwer (GER)WSA - Pushbikers0:04
8GERChristopher Hatz (GER)Herrmann0:04
9AUTStephan Rabitsch (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:04
10ITAEttore Carlini (ITA)d'Amico - Utensilnord0:04
11AUTDaniel Geismayr (AUT)Vorarlberg - Santic0:04
12GERJohannes Adamietz (GER)Tirol0:04
13SUIPatrick Schelling (SUI)Vorarlberg - Santic0:04
14GERJonas Rapp (GER)Hrinkow Advarics Cycleang0:04
15AUTRiccardo Zoidl (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:04
16GERSimon Laib (GER)0711/cycling0:04
17BELToon Aerts (BEL)Telenet - Fidea Lions0:04
18SUIRoland Thalmann (SUI)Vorarlberg - Santic0:04
19ETHHafetab Weldegebreal Weldu (ETH)Dimension Data - Qhubeka0:04
20ITAEmanuele Barison (ITA)0:04
21AUTMarkus Freiberger (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:04
22GERFrederik Dombrowski (GER)Dauner D&dq - Akkon0:11
23GERFlorenz Knauer (GER)Herrmann0:39
24AUTDaniel Federspiel (AUT)0:39
25ITAIvan Martinelli (ITA)0:39
26ITAMatteo Baseggio (ITA)0:39
27GERTimon Loderer (GER)Hrinkow Advarics Cycleang0:39
28ITAFilippo Fortin (ITA)Felbermayr - Simplon Wels0:39
29ITANicolas Samparisi (ITA)d'Amico - Utensilnord0:39
30ITAMarco Maronese (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:39
31CZERichard Holec (CZE)0:39
32AUTTobias Bayer (AUT)Tirol0:39
33NEDCorne Van Kessel (NED)Telenet - Fidea Lions0:39
34CZEDominik Neumann (CZE)0:39
35BELJim Aernouts (BEL)Telenet - Fidea Lions0:39
36ARGFranco Orocito (ARG)d'Amico - Utensilnord0:39
37SUIGian Friesecke (SUI)Vorarlberg - Santic0:39
38NEDOscar Van Wijk (NED)Destil - Parkhotel Valkenburg0:39
39AUTPatrick Jäger (AUT)Vorarlberg - Santic0:39
40HUNPéter Simon (HUN)Pannon0:39
41GERFlorian Obersteiner (GER)Herrmann0:39
42AUTMarvin Hammerschmid (AUT)Feldbinder Owayo KTM0:39
43DENAske Vorre Louring (DEN)0:39
44AUTLukas Schlemmer (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:39
45MAREl Mehdi Chokri (MAR)Dimension Data - Qhubeka0:39
46HUNMáté Kovács (HUN)Pannon0:39
47SLOLuka Sagadin (SLO)0:39
48AUTMario Gamper (AUT)Tirol0:39
49AUTDominik Hrinkow (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:39
50AUTAndreas Umhaller (AUT)Mybike Stevens0:39
51AUTAndreas Walzel (AUT)0:39
52GERRobert Muller (GER)0:39
53AUTDaniel Lehner (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:39
54AUTStefan Kolb (AUT)WSA - Pushbikers0:39
55FRADimitri Chauvin (FRA)0:39
56AUTStefan Pöll (AUT)WSA - Pushbikers0:39
57HUNDaniel Dina (HUN)Pannon0:39
58ITAUmberto Orsini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:53
59RWASamuel Mugisha (RWA)Dimension Data - Qhubeka0:53
60AUTFlorian Gamper (AUT)Tirol1:46
61AUTMichael Konczer (AUT)1:46
62USACameron Beard (USA)Destil - Parkhotel Valkenburg1:46
63HUNCsaba Pályi (HUN)1:46
64AUTDaniel Eichinger (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang1:46
65GERJulian Braun (GER)Dauner D&dq - Akkon1:46
66HUNAndrás Kriván (HUN)Pannon1:46
67AUTLukas Reckendorfer (AUT)Feldbinder Owayo KTM1:46
68AUTClemens Rumpl (AUT)1:46
69ITAAndrea Garosio (ITA)1:46
70ITAMichael Bresciani (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:46
71AUTRaphael Hammerschmidt (AUT)Feldbinder Owayo KTM1:46
72HUNFerenc Szöllösi (HUN)Pannon1:46
73RSABrandon Downes (RSA)1:46
74AUTMatthias Tiefengrabner (AUT)1:52
75GERSébastian Baldauf (GER)WSA - Pushbikers1:54
76AUTMarkus Kopfauf (AUT)WSA - Pushbikers1:54
77BELOtto Vergaerde (BEL)0:04
78BELThijs Aerts (BEL)Telenet - Fidea Lions1:54
79AUTMichael Gaubitzer (AUT)3:03
80AUTDaniel Reiter (AUT)3:07
81AUTMichael Sprenger (AUT)3:07
82AUTAndreas Graf (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang3:09
83AUTBenjamin Brkic (AUT)Tirol3:09
84GERVictor Brück (GER)Herrmann3:14
85GERChristian Mager (GER)Herrmann3:14
86AUTThomas Umhaller (AUT)Mybike Stevens3:44
87ITAFilippo Bedeschi (ITA)4:10
88DENRasmus Hestbek Lund (DEN)5:38
89DENFrederik Muff (DEN)5:38
90ITAFlavio Tasca (ITA)5:41
91ITASimone Sterbini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox5:41
92DENJakob Frandsen (DEN)6:45
93DENJacob Gye Madsen (DEN)6:45
DNFFRACédric Eustache (FRA)-
DNFHUNGergely Kiss (HUN)-
DNFHUNBenedek Borsos (HUN)-
DNFHUNBalint Szeghalmi (HUN)-
DNFHUNMarton Solymosi (HUN)-
DNFHUNNorbert Abrok (HUN)-
DNFITAGiacomo Zilio (ITA)-
DNFVENLuis Antonio Gomez Urosa (VEN)-
DNFAUTDaniel Köck (AUT)-
DNFAUTPatrick Hametner (AUT)Feldbinder Owayo KTM-
DNFAUTThomas Baumgartner (AUT)-
DNFGERManuel Porzner (GER)Tirol-
DNFGERPhilipp Mamos (GER)Dauner D&dq - Akkon-
DNFGERLukas Löer (GER)Dauner D&dq - Akkon-
DNFSVKMiklos Szabo (SVK)-
DNFRSAKent Main (RSA)Dimension Data - Qhubeka-
DNFNEDMaarten Van Trijp (NED)Destil - Parkhotel Valkenburg-
DNFBELTimo De Jong (BEL)Destil - Parkhotel Valkenburg-
DNFNEDTristan Hoffman (NED)-
DNFCZEJonas Brezina (CZE)-

Algemeen

Punten

Berg

Jongeren

Ploegen

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden