De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Itzulia Basque Country - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Itzulia Basque Country - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2021

Itzulia Basque Country 2021

SpanjeSpanje - 5 April 2021 - 10 April 2021


Algemeen klassement - 10 April 2021


1SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma19:11:36
2DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Visma0:52
3SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates1:07
4GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadiers1:26
5FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj1:27
6ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victorious1:28
7ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar1:33
8ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victorious2:17
9COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Team Bikeexchange2:38
10ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Tech2:59
11BELMauri Vansevenant (BEL)Deceuninck - Quick Step3:16
12GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Nippo4:19
13GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe5:01
14GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Step5:32
15DENJakob Fuglsang (DEN)Astana - Premier Tech5:54
16ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidis5:57
17USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirates7:46
18ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistar8:04
19ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadiers9:37
20NZLPatrick Bevin (NZL)Israel Start-Up Nation9:46
21SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victorious12:02
22FRAPierre Latour (FRA)Total Direct énergie13:17
23AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroën15:38
24ITAFabio Aru (ITA)Team Qhubeka Assos16:24
25NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Visma16:46
26ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga16:58
27GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohe17:04
28COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)EF Education - Nippo17:14
29BELIlan Van Wilder (BEL)Team Dsm17:30
30BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux18:43
31FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidis20:12
32GBRMark Donovan (GBR)Team Dsm21:22
33NOROdd Christian Eiking (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux22:47
34ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates23:04
35ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Total Direct énergie23:56
36AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe24:42
37NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Visma25:00
38ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Astana - Premier Tech25:04
39POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirates25:17
40ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BH25:50
41DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredo26:08
42IRLEddie Dunbar (IRL)28:52
43ESPJon Agirre Egaña (ESP)Equipo Kern Pharmazt
44ESPJosé Félix Parra Cuerda (ESP)Equipo Kern Pharma30:40
45NEDMaurits Lammertink (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux30:56
46ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis31:00
47SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirates31:05
48NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Visma31:19
49ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Bikeexchange31:24
50ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo31:36
51FRAFabien Doubey (FRA)Total Direct énergie32:32
52FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroën33:07
53ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadi34:49
54BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Step35:05
55USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroën35:52
56COLAlejandro Osorio Carvajal (COL)Caja Rural - Seguros Rga35:55
57FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroën36:27
58ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar37:33
59RSADaryl Impey (RSA)Israel Start-Up Nation37:37
60SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirates37:45
61BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudal38:11
62ECUJefferson Albeiro Cepeda Hernandez (ECU)Androni Giocattoli - Sidermec38:31
63FRARomain Combaud (FRA)Team Dsm38:45
64ESPDaniel Navarro García (ESP)39:12
65ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Team Bikeexchange39:41
66ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BH40:32
67ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BH40:53
68FRANicolas Edet (FRA)Cofidis41:55
69LATKrists Neilands (LAT)Israel Start-Up Nation42:11
70ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Euskaltel - Euskadi42:53
71ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Tech43:11
72ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistar43:48
73FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo44:24
74ESPTxomin Juaristi Arrieta (ESP)Euskaltel - Euskadi44:25
75FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Total Direct énergie45:13
76ESPRoger Adriá Oliveras (ESP)Equipo Kern Pharma45:14
77ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Cofidis45:50
78KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana - Premier Tech46:38
79FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdj47:37
80LUXBen Gastauer (LUX)AG2R Citroën47:41
81JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victorious47:48
82FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis48:32
83DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Step49:14
84ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohe49:23
85AUTFelix Gall (AUT)Team Dsm50:04
86COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistar50:27
87ESPJon Barrenetxea Golzarri (ESP)Caja Rural - Seguros Rga50:59
88DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange51:00
89FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdj51:11
90USASean Bennett (USA)Team Qhubeka Assos54:34
91UKRMark Padun (UKR)Bahrain Victorious56:09
92SUIMauro Schmid (SUI)Team Qhubeka Assos56:40
93RSAStefan De Bod (RSA)Astana - Premier Tech57:27
94ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Astana - Premier Tech57:46
95NEDLars Van de Berg (NED)Groupama - Fdj58:24
96ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar1:00:59
97ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BH1:01:05
98SUIKilian Frankiny (SUI)Team Qhubeka Assos1:02:07
99ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadi1:02:35
100ESPRaul Garcia Pierna (ESP)Equipo Kern Pharma1:03:09
101ITAFilippo Conca (ITA)Lotto - Soudal1:07:26
102ESPMikel Aristi Gardoki (ESP)Euskaltel - Euskadi1:07:57
103GERChristoph Pfingsten (GER)Jumbo - Visma1:10:14

Etappe 1 - Bilbao - Bilbao - 13,89 km - 5 April 2021Individuele Tijdrit

Image Organizaciones Ciclistas Euskadi. Source : Site officiel du Itzulia Basque Country.


1SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma0:17:17
2USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirates0:02
3DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Visma0:18
4NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Visma0:24
5SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates0:28
6GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadierszt
7NZLPatrick Bevin (NZL)Israel Start-Up Nationzt
8NEDIde Schelling (NED)Bora - Hansgrohe0:29
9ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Astana - Premier Tech0:30
10GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohe0:31
11NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohe0:36
12SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirates0:37
13ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victorious0:38
14DENJakob Fuglsang (DEN)Astana - Premier Tech0:39
15ITAMattia Cattaneo (ITA)Deceuninck - Quick Step0:40
16ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Techzt
17FRAPierre Latour (FRA)Total Direct énergie0:43
18BELMauri Vansevenant (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
19ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
20AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
21ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadiers0:45
22DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Step0:46
23LATKrists Neilands (LAT)Israel Start-Up Nation0:47
24GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
25RSAStefan De Bod (RSA)Astana - Premier Techzt
26ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victorious0:49
27BELIlan Van Wilder (BEL)Team Dsm0:51
28COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)EF Education - Nippo0:53
29DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Nippozt
30RSADaryl Impey (RSA)Israel Start-Up Nation0:54
31BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal0:55
32POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirates1:00
33ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Total Direct énergie1:01
34FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdj1:02
35GBRMark Donovan (GBR)Team Dsmzt
36KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana - Premier Tech1:03
37BELLaurens De Plus (BEL)Ineos Grenadiers1:06
38GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Nippozt
39ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates1:07
40CANMichael Woods (CAN)Israel Start-Up Nationzt
41NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsmzt
42GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadiers1:08
43ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Tech1:09
44BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
45CZEJosef Cerný (CZE)Deceuninck - Quick Step1:11
46NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
47BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
48GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
49GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Step1:12
50LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredozt
51SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirates1:13
52ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis1:14
53SUIMauro Schmid (SUI)Team Qhubeka Assos1:15
54FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
55ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Astana - Premier Tech1:16
56ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistar1:17
57FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdjzt
58NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsmzt
59IRLEddie Dunbar (IRL)1:18
60ESPRoger Adriá Oliveras (ESP)Equipo Kern Pharmazt
61AUSJames Whelan (AUS)EF Education - Nippo1:19
62UKRMark Padun (UKR)Bahrain Victorious1:20
63SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
64AUSDamien Howson (AUS)Team Bikeexchange1:21
65BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
66FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroën1:24
67GERChristoph Pfingsten (GER)Jumbo - Vismazt
68AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj1:25
69NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
70BELBen Hermans (BEL)Israel Start-Up Nation1:26
71ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudal1:27
72CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Ineos Grenadierszt
73ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo1:28
74FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidis1:29
75DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange1:31
76ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
77NEDMaurits Lammertink (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
78AUTFelix Gall (AUT)Team Dsm1:32
79USASean Bennett (USA)Team Qhubeka Assos1:33
80ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
81ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Nippozt
82NOROdd Christian Eiking (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:34
83NZLDion Smith (NZL)Team Bikeexchangezt
84SUIMathias Frank (SUI)AG2R Citroënzt
85ITAFabio Aru (ITA)Team Qhubeka Assoszt
86ESPUrko Berrade Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharma1:36
87FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo1:37
88AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroën1:38
89COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Team Bikeexchangezt
90FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Total Direct énergie1:39
91FRAJulien Simon (FRA)Total Direct énergie1:40
92USAIan Garrison (USA)Deceuninck - Quick Stepzt
93FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdjzt
94ESPRaul Garcia Pierna (ESP)Equipo Kern Pharma1:41
95FRANicolas Edet (FRA)Cofidiszt
96FRAFabien Doubey (FRA)Total Direct énergiezt
97ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BHzt
98DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredo1:42
99ESPJosé Félix Parra Cuerda (ESP)Equipo Kern Pharmazt
100CANAlexander Cataford (CAN)Israel Start-Up Nation1:43
101ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Total Direct énergie1:44
102ESPCarlos Canal Blanco (ESP)Burgos - BHzt
103ESPTxomin Juaristi Arrieta (ESP)Euskaltel - Euskadi1:45
104LUXBen Gastauer (LUX)AG2R Citroën1:47
105ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga1:48
106POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudalzt
107ITAFilippo Conca (ITA)Lotto - Soudal1:50
108JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
109SUIKilian Frankiny (SUI)Team Qhubeka Assoszt
110GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudal1:51
111FRAFabien Grellier (FRA)Total Direct énergiezt
112ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe1:53
113ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
114NEDLennard Hofstede (NED)Jumbo - Vismazt
115USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroënzt
116NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Visma1:54
117BELSébastien Grignard (BEL)Lotto - Soudal1:55
118COLAlejandro Osorio Carvajal (COL)Caja Rural - Seguros Rga1:57
119ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BH1:58
120USAKevin Vermaerke (USA)Team Dsm1:59
121GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
122ITAEros Capecchi (ITA)Bahrain Victorious2:00
123FRAThéo Delacroix (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux2:01
124ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BH2:02
125ESPMikel Aristi Gardoki (ESP)Euskaltel - Euskadizt
126ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar2:03
127DENAlexander Kamp Egested (DEN)Trek - Segafredo2:04
128ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadizt
129ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirateszt
130ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredo2:05
131FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
132ESPDaniel Navarro García (ESP)2:07
133ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
134ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskaltel - Euskadi2:08
135COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Nippozt
136ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Euskaltel - Euskadizt
137CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel Start-Up Nation2:09
138ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Bikeexchangezt
139ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar2:10
140USAAlex Howes (USA)EF Education - Nippo2:11
141ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar2:15
142FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
143FRARomain Combaud (FRA)Team Dsm2:16
144ESPRafael Valls Ferri (ESP)Bahrain Victorious2:17
145ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Team Bikeexchange2:18
146FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroën2:19
147ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Cofidiszt
148GBRBen Swift (GBR)Ineos Grenadierszt
149COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistar2:20
150ESPJon Barrenetxea Golzarri (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
151ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
152ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BH2:22
153COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Burgos - BHzt
154AUSSimon Clarke (AUS)Team Qhubeka Assos2:26
155NEDLars Van de Berg (NED)Groupama - Fdj2:29
156FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdj2:35
157ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Caja Rural - Seguros Rga2:38
158ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistar2:40
159ESPJon Agirre Egaña (ESP)Equipo Kern Pharma2:41
160ESPUnai Cuadrado Ruiz De Gauna (ESP)Euskaltel - Euskadi2:46
161NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assos2:58
162ESPJon Irisarri Rincon (ESP)Caja Rural - Seguros Rga3:02
163AUSAlexander Evans (AUS)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux3:08
164NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Team Bikeexchange3:11
165ECUJefferson Albeiro Cepeda Hernandez (ECU)Androni Giocattoli - Sidermec3:37
166ESPFrancisco Galvan Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharma
167ESPMartí Marquez Román (ESP)Equipo Kern Pharma

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Zalla - Sestao - 154,8 km - 6 April 2021Medium berg

Image Organizaciones Ciclistas Euskadi. Source : Site officiel du Itzulia Basque Country.


1ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Astana - Premier Tech3:45:32
2ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Tech0:15
3SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
4FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
5CANMichael Woods (CAN)Israel Start-Up Nationzt
6SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
7GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohezt
8ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
9COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)EF Education - Nippozt
10ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
11ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
12FRAPierre Latour (FRA)Total Direct énergiezt
13GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadierszt
14FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
15BELIlan Van Wilder (BEL)Team Dsm0:19
16GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
17ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
18COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Team Bikeexchangezt
19USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirateszt
20DENJakob Fuglsang (DEN)Astana - Premier Techzt
21NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
22BELMauri Vansevenant (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
23GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
24DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Visma0:29
25ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
26ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidis0:33
27GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Nippo0:41
28FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroën0:54
29SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirateszt
30NZLPatrick Bevin (NZL)Israel Start-Up Nationzt
31DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
32NOROdd Christian Eiking (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
33ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistar1:01
34ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:05
35ITAMattia Cattaneo (ITA)Deceuninck - Quick Step1:07
36NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Visma1:10
37NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Visma1:21
38BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
39ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadizt
40ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
41ITAFabio Aru (ITA)Team Qhubeka Assoszt
42GBRMark Donovan (GBR)Team Dsmzt
43AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
44ESPTxomin Juaristi Arrieta (ESP)Euskaltel - Euskadizt
45ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
46BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudal1:33
47ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BH1:36
48SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victorious1:40
49ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistar1:42
50FRAFabien Doubey (FRA)Total Direct énergiezt
51COLAlejandro Osorio Carvajal (COL)Caja Rural - Seguros Rgazt
52FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
53ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Total Direct énergiezt
54FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdjzt
55POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirateszt
56ECUJefferson Albeiro Cepeda Hernandez (ECU)Androni Giocattoli - Sidermeczt
57NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Vismazt
58IRLEddie Dunbar (IRL)zt
59ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadiers1:49
60AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
61ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BH2:01
62COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistar2:04
63FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidis2:10
64NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo2:53
65ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BH2:55
66RSADaryl Impey (RSA)Israel Start-Up Nation3:23
67BELBen Hermans (BEL)Israel Start-Up Nationzt
68ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Total Direct énergiezt
69LATKrists Neilands (LAT)Israel Start-Up Nationzt
70LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredozt
71ESPDaniel Navarro García (ESP)zt
72AUSSimon Clarke (AUS)Team Qhubeka Assoszt
73FRAJulien Simon (FRA)Total Direct énergiezt
74NEDMaurits Lammertink (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
75DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredozt
76BELLaurens De Plus (BEL)Ineos Grenadierszt
77ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Bikeexchangezt
78ESPRoger Adriá Oliveras (ESP)Equipo Kern Pharmazt
79AUTFelix Gall (AUT)Team Dsmzt
80NEDIde Schelling (NED)Bora - Hansgrohe3:27
81GERSimon Geschke (GER)Cofidis3:29
82ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudal4:27
83ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
84ESPJon Agirre Egaña (ESP)Equipo Kern Pharmazt
85ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Team Bikeexchangezt
86FRARomain Combaud (FRA)Team Dsmzt
87ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredozt
88SUIMathias Frank (SUI)AG2R Citroënzt
89FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
90ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BHzt
91ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Nippozt
92SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirateszt
93GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
94USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroën5:14
95FRANicolas Edet (FRA)Cofidis6:37
96FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdj6:51
97LUXBen Gastauer (LUX)AG2R Citroënzt
98GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudal8:12
99BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
100JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
101BELSébastien Grignard (BEL)Lotto - Soudalzt
102USAKevin Vermaerke (USA)Team Dsm8:19
103NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsmzt
104ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
105ITAFilippo Conca (ITA)Lotto - Soudalzt
106ESPRafael Valls Ferri (ESP)Bahrain Victoriouszt
107ESPJon Barrenetxea Golzarri (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
108NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assoszt
109ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistarzt
110NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsmzt
111POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudalzt
112CANAlexander Cataford (CAN)Israel Start-Up Nationzt
113GBRBen Swift (GBR)Ineos Grenadierszt
114DENAlexander Kamp Egested (DEN)Trek - Segafredozt
115DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Nippozt
116DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchangezt
117NZLDion Smith (NZL)Team Bikeexchangezt
118ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Euskaltel - Euskadi9:02
119ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskaltel - Euskadizt
120ESPUnai Cuadrado Ruiz De Gauna (ESP)Euskaltel - Euskadizt
121ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Cofidis9:15
122ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirateszt
123COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Burgos - BHzt
124AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
125ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Astana - Premier Techzt
126UKRMark Padun (UKR)Bahrain Victoriouszt
127ITAEros Capecchi (ITA)Bahrain Victoriouszt
128ESPCarlos Canal Blanco (ESP)Burgos - BHzt
129NEDLars Van de Berg (NED)Groupama - Fdjzt
130KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana - Premier Techzt
131FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Total Direct énergiezt
132RSAStefan De Bod (RSA)Astana - Premier Techzt
133USAIan Garrison (USA)Deceuninck - Quick Stepzt
134FRAFabien Grellier (FRA)Total Direct énergiezt
135BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
136SUIKilian Frankiny (SUI)Team Qhubeka Assoszt
137CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel Start-Up Nationzt
138AUSJames Whelan (AUS)EF Education - Nippozt
139ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
140ESPUrko Berrade Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharmazt
141GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadierszt
142AUSDamien Howson (AUS)Team Bikeexchangezt
143ESPJosé Félix Parra Cuerda (ESP)Equipo Kern Pharmazt
144USASean Bennett (USA)Team Qhubeka Assoszt
145USAAlex Howes (USA)EF Education - Nippozt
146ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
147ESPJon Irisarri Rincon (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
148FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdjzt
149FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
150FRAThéo Delacroix (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux12:59
151ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
152ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistarzt
153CZEJosef Cerný (CZE)Deceuninck - Quick Stepzt
154COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Nippozt
155GERChristoph Pfingsten (GER)Jumbo - Vismazt
156ESPRaul Garcia Pierna (ESP)Equipo Kern Pharmazt
157ESPMikel Aristi Gardoki (ESP)Euskaltel - Euskadizt
158ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
159NEDLennard Hofstede (NED)Jumbo - Visma14:50
160ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
161SUIMauro Schmid (SUI)Team Qhubeka Assoszt
162CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Ineos Grenadierszt
163AUSAlexander Evans (AUS)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux19:07
164FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdj21:16
165NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Team Bikeexchange21:44

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Amurrio - Ermualde (Laudio) - 167,7 km - 7 April 2021Medium berg

Image Organizaciones Ciclistas Euskadi. Source : Site officiel du Itzulia Basque Country.


1SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates4:04:50
2SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
3ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar0:05
4GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadierszt
5ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
6FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj0:08
7GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Step0:16
8DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
9BELMauri Vansevenant (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
10USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirates0:18
11COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)EF Education - Nippo0:20
12ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
13COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Team Bikeexchangezt
14GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohe0:32
15DENJakob Fuglsang (DEN)Astana - Premier Techzt
16GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Nippozt
17BELIlan Van Wilder (BEL)Team Dsm0:34
18GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe0:36
19ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
20SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victorious0:50
21FRAPierre Latour (FRA)Total Direct énergiezt
22ITAFabio Aru (ITA)Team Qhubeka Assos1:03
23AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
24ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
25ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
26ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo1:10
27FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidis1:20
28ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadiers1:22
29ECUJefferson Albeiro Cepeda Hernandez (ECU)Androni Giocattoli - Sidermeczt
30ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:40
31GBRMark Donovan (GBR)Team Dsmzt
32BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:56
33AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
34ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Total Direct énergiezt
35ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
36POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirates1:59
37NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
38ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates2:32
39SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirateszt
40ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Bikeexchange2:38
41IRLEddie Dunbar (IRL)zt
42ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
43NOROdd Christian Eiking (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux3:00
44FRAFabien Doubey (FRA)Total Direct énergiezt
45NZLPatrick Bevin (NZL)Israel Start-Up Nationzt
46ESPTxomin Juaristi Arrieta (ESP)Euskaltel - Euskadizt
47BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudal3:04
48ESPJosé Félix Parra Cuerda (ESP)Equipo Kern Pharma3:17
49NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo3:24
50NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsm3:35
51ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Astana - Premier Tech3:40
52ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Total Direct énergiezt
53FRAJulien Simon (FRA)Total Direct énergiezt
54FRARomain Combaud (FRA)Team Dsmzt
55ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BHzt
56FRANicolas Edet (FRA)Cofidiszt
57ESPJon Agirre Egaña (ESP)Equipo Kern Pharma3:50
58DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredo4:10
59ESPUnai Cuadrado Ruiz De Gauna (ESP)Euskaltel - Euskadi4:25
60NEDMaurits Lammertink (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
61ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Euskaltel - Euskadizt
62ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Techzt
63ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistarzt
64ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BHzt
65FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
66GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
67ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Nippozt
68LATKrists Neilands (LAT)Israel Start-Up Nation4:48
69ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar5:23
70ESPCarlos Canal Blanco (ESP)Burgos - BH5:25
71ESPJon Barrenetxea Golzarri (ESP)Caja Rural - Seguros Rga6:10
72BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Step6:20
73ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredozt
74GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
75SUIMathias Frank (SUI)AG2R Citroënzt
76USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroënzt
77NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
78FRAFabien Grellier (FRA)Total Direct énergiezt
79FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
80JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
81FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
82SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirateszt
83USAKevin Vermaerke (USA)Team Dsm7:28
84USASean Bennett (USA)Team Qhubeka Assoszt
85DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Nippo7:40
86FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdj7:42
87NEDIde Schelling (NED)Bora - Hansgrohe8:05
88ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
89GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadiers8:12
90LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredozt
91FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdjzt
92SUIMauro Schmid (SUI)Team Qhubeka Assoszt
93USAIan Garrison (USA)Deceuninck - Quick Step8:14
94ESPRafael Valls Ferri (ESP)Bahrain Victoriouszt
95BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
96ESPDaniel Navarro García (ESP)zt
97ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Astana - Premier Techzt
98POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudalzt
99ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BHzt
100RSAStefan De Bod (RSA)Astana - Premier Techzt
101ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirateszt
102ESPRaul Garcia Pierna (ESP)Equipo Kern Pharma8:35
103ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudal8:36
104ITAMattia Cattaneo (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
105AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
106UKRMark Padun (UKR)Bahrain Victoriouszt
107ESPUrko Berrade Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharmazt
108BELLaurens De Plus (BEL)Ineos Grenadierszt
109KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana - Premier Tech8:48
110FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Total Direct énergiezt
111AUTFelix Gall (AUT)Team Dsmzt
112CZEJosef Cerný (CZE)Deceuninck - Quick Step8:50
113COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistar8:55
114ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Cofidis9:11
115ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar9:39
116ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Team Bikeexchangezt
117NEDLennard Hofstede (NED)Jumbo - Visma9:43
118BELBen Hermans (BEL)Israel Start-Up Nation9:46
119CANMichael Woods (CAN)Israel Start-Up Nation9:48
120BELSébastien Grignard (BEL)Lotto - Soudalzt
121ESPRoger Adriá Oliveras (ESP)Equipo Kern Pharma10:36
122FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroën11:31
123FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroënzt
124RSADaryl Impey (RSA)Israel Start-Up Nation11:43
125AUSSimon Clarke (AUS)Team Qhubeka Assoszt
126COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Burgos - BHzt
127NZLDion Smith (NZL)Team Bikeexchangezt
128FRAThéo Delacroix (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
129ITAFilippo Conca (ITA)Lotto - Soudal11:45
130DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange11:47
131CANAlexander Cataford (CAN)Israel Start-Up Nationzt
132AUSDamien Howson (AUS)Team Bikeexchangezt
133ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadizt
134NEDLars Van de Berg (NED)Groupama - Fdj11:55
135NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsmzt
136DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
137DENAlexander Kamp Egested (DEN)Trek - Segafredozt
138GBRBen Swift (GBR)Ineos Grenadierszt
139ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BHzt
140ITAEros Capecchi (ITA)Bahrain Victoriouszt
141SUIKilian Frankiny (SUI)Team Qhubeka Assoszt
142ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
143GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudalzt
144ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistar12:42
145ESPJon Irisarri Rincon (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
146COLAlejandro Osorio Carvajal (COL)Caja Rural - Seguros Rgazt
147CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel Start-Up Nation13:32
148GERChristoph Pfingsten (GER)Jumbo - Vismazt
149COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Nippozt
150USAAlex Howes (USA)EF Education - Nippozt
151NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assoszt
152NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Vismazt
153FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdj13:36
154LUXBen Gastauer (LUX)AG2R Citroënzt
155ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
156CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Ineos Grenadierszt
157ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Caja Rural - Seguros Rga13:41
158ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga13:44
159ESPMikel Aristi Gardoki (ESP)Euskaltel - Euskadi14:38
160FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdj16:05
161AUSAlexander Evans (AUS)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux21:45
162NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohe
163NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Team Bikeexchange
164AUSJames Whelan (AUS)EF Education - Nippo
165ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskaltel - Euskadi

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Vitoria-Gasteiz - Hondarribia - 189,2 km - 8 April 2021Medium berg

Image Organizaciones Ciclistas Euskadi. Source : Site officiel du Itzulia Basque Country.


1ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Tech4:17:07
2ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
3USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirateszt
4DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
5GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
6COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Team Bikeexchange0:02
7NZLPatrick Bevin (NZL)Israel Start-Up Nation0:49
8GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
9BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
10ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
11ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Astana - Premier Techzt
12SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
13GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
14SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
15BELIlan Van Wilder (BEL)Team Dsmzt
16COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)EF Education - Nippozt
17COLAlejandro Osorio Carvajal (COL)Caja Rural - Seguros Rgazt
18FRAPierre Latour (FRA)Total Direct énergiezt
19ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
20GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohezt
21FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
22BELMauri Vansevenant (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
23ITAFabio Aru (ITA)Team Qhubeka Assoszt
24ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
25GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadierszt
26NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Vismazt
27SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
28ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
29NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
30DENJakob Fuglsang (DEN)Astana - Premier Techzt
31GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Nippozt
32ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
33ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
34ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates5:42
35NOROdd Christian Eiking (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
36ESPJosé Félix Parra Cuerda (ESP)Equipo Kern Pharmazt
37NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
38ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Total Direct énergiezt
39ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistarzt
40ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BHzt
41IRLEddie Dunbar (IRL)zt
42GBRMark Donovan (GBR)Team Dsmzt
43GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadierszt
44DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredozt
45BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
46ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadizt
47ESPJon Agirre Egaña (ESP)Equipo Kern Pharmazt
48ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Bikeexchangezt
49BELLaurens De Plus (BEL)Ineos Grenadierszt
50SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirateszt
51FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroën8:20
52ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Team Bikeexchangezt
53AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
54BELBen Hermans (BEL)Israel Start-Up Nationzt
55POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirateszt
56SUIMathias Frank (SUI)AG2R Citroën10:00
57FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
58FRARomain Combaud (FRA)Team Dsmzt
59NEDMaurits Lammertink (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
60USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroënzt
61RSADaryl Impey (RSA)Israel Start-Up Nationzt
62AUSSimon Clarke (AUS)Team Qhubeka Assoszt
63DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Nippozt
64AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
65KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana - Premier Techzt
66SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirates12:01
67FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdj13:54
68BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
69AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
70ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BHzt
71FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Total Direct énergiezt
72FRAFabien Doubey (FRA)Total Direct énergiezt
73FRAFabien Grellier (FRA)Total Direct énergiezt
74FRAJulien Simon (FRA)Total Direct énergiezt
75LATKrists Neilands (LAT)Israel Start-Up Nationzt
76BELSébastien Grignard (BEL)Lotto - Soudalzt
77JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
78USAIan Garrison (USA)Deceuninck - Quick Stepzt
79ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
80ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
81POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudalzt
82ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudalzt
83ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
84ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Cofidiszt
85ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Euskaltel - Euskadizt
86ESPRafael Valls Ferri (ESP)Bahrain Victoriouszt
87ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
88FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
89ESPUnai Cuadrado Ruiz De Gauna (ESP)Euskaltel - Euskadizt
90ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistarzt
91ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Total Direct énergiezt
92ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredozt
93ESPDaniel Navarro García (ESP)zt
94CANAlexander Cataford (CAN)Israel Start-Up Nationzt
95ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BHzt
96DENAlexander Kamp Egested (DEN)Trek - Segafredozt
97ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
98FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
99FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroënzt
100LUXBen Gastauer (LUX)AG2R Citroënzt
101FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
102NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsmzt
103ECUJefferson Albeiro Cepeda Hernandez (ECU)Androni Giocattoli - Sidermeczt
104LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredozt
105DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchangezt
106ESPRoger Adriá Oliveras (ESP)Equipo Kern Pharma18:46
107GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
108ESPRaul Garcia Pierna (ESP)Equipo Kern Pharmazt
109RSAStefan De Bod (RSA)Astana - Premier Techzt
110ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Techzt
111ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Astana - Premier Techzt
112DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
113NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsmzt
114ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirateszt
115AUTFelix Gall (AUT)Team Dsmzt
116ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
117COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistarzt
118ITAEros Capecchi (ITA)Bahrain Victoriouszt
119ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Nippozt
120ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistarzt
121NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
122ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
123GERChristoph Pfingsten (GER)Jumbo - Vismazt
124ESPJon Barrenetxea Golzarri (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
125COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Nippozt
126ITAMattia Cattaneo (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
127UKRMark Padun (UKR)Bahrain Victoriouszt
128NZLDion Smith (NZL)Team Bikeexchangezt
129AUSDamien Howson (AUS)Team Bikeexchangezt
130NEDIde Schelling (NED)Bora - Hansgrohezt
131NEDLars Van de Berg (NED)Groupama - Fdjzt
132GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudalzt
133GBRBen Swift (GBR)Ineos Grenadierszt
134ESPJon Irisarri Rincon (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
135USASean Bennett (USA)Team Qhubeka Assoszt
136FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdjzt
137FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdjzt
138FRANicolas Edet (FRA)Cofidiszt
139NEDLennard Hofstede (NED)Jumbo - Vismazt
140CZEJosef Cerný (CZE)Deceuninck - Quick Stepzt
141CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Ineos Grenadierszt
142COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Burgos - BH20:46
143ESPTxomin Juaristi Arrieta (ESP)Euskaltel - Euskadizt
144FRAThéo Delacroix (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
145SUIKilian Frankiny (SUI)Team Qhubeka Assoszt
146ITAFilippo Conca (ITA)Lotto - Soudalzt
147ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BHzt
148ESPCarlos Canal Blanco (ESP)Burgos - BHzt
149USAAlex Howes (USA)EF Education - Nippozt
150BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
151AUSAlexander Evans (AUS)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
152ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
153ESPUrko Berrade Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharmazt
154ESPMikel Aristi Gardoki (ESP)Euskaltel - Euskadizt
155NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assoszt
156SUIMauro Schmid (SUI)Team Qhubeka Assoszt
157ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
158FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdj
159CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel Start-Up Nation
160USAKevin Vermaerke (USA)Team Dsm
161CANMichael Woods (CAN)Israel Start-Up Nation

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Hondarribia - Ondarroa - 160,2 km - 9 April 2021Medium berg

Image Organizaciones Ciclistas Euskadi. Source : Site officiel du Itzulia Basque Country.


1DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Step3:39:54
2CZEJosef Cerný (CZE)Deceuninck - Quick Stepzt
3FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo0:17
4RSADaryl Impey (RSA)Israel Start-Up Nation0:28
5AUSSimon Clarke (AUS)Team Qhubeka Assoszt
6ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudalzt
7SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
8FRAJulien Simon (FRA)Total Direct énergiezt
9DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Nippozt
10SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
11ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BHzt
12ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
13NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsmzt
14KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana - Premier Techzt
15AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
16BELIlan Van Wilder (BEL)Team Dsmzt
17BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
18FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
19AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
20FRARomain Combaud (FRA)Team Dsmzt
21NZLDion Smith (NZL)Team Bikeexchangezt
22ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
23FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Total Direct énergiezt
24USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirateszt
25ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
26FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
27COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Team Bikeexchangezt
28GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
29USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroënzt
30NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
31NEDMaurits Lammertink (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
32USASean Bennett (USA)Team Qhubeka Assoszt
33DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
34GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohezt
35ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
36SUIMauro Schmid (SUI)Team Qhubeka Assoszt
37ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
38FRANicolas Edet (FRA)Cofidiszt
39DENAlexander Kamp Egested (DEN)Trek - Segafredozt
40BELMauri Vansevenant (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
41GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
42NZLPatrick Bevin (NZL)Israel Start-Up Nationzt
43ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
44DENJakob Fuglsang (DEN)Astana - Premier Techzt
45NOROdd Christian Eiking (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
46COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Burgos - BHzt
47FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
48ESPRoger Adriá Oliveras (ESP)Equipo Kern Pharmazt
49ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
50ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Cofidiszt
51GBRMark Donovan (GBR)Team Dsmzt
52ESPMikel Aristi Gardoki (ESP)Euskaltel - Euskadizt
53GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadierszt
54FRAPierre Latour (FRA)Total Direct énergiezt
55ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
56ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
57NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Vismazt
58ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
59ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredozt
60ESPUrko Berrade Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharmazt
61ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
62COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)EF Education - Nippozt
63DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredozt
64ESPJon Agirre Egaña (ESP)Equipo Kern Pharmazt
65ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BHzt
66GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Nippozt
67IRLEddie Dunbar (IRL)zt
68ESPJosé Félix Parra Cuerda (ESP)Equipo Kern Pharmazt
69ITAFabio Aru (ITA)Team Qhubeka Assoszt
70FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
71BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
72SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirateszt
73LUXBen Gastauer (LUX)AG2R Citroënzt
74ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadizt
75AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
76ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BHzt
77SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
78SUIKilian Frankiny (SUI)Team Qhubeka Assoszt
79ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
80ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Total Direct énergiezt
81SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirateszt
82POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirateszt
83ESPDaniel Navarro García (ESP)zt
84NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
85ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
86COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistarzt
87ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Team Bikeexchangezt
88ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Bikeexchangezt
89SUIMathias Frank (SUI)AG2R Citroënzt
90UKRMark Padun (UKR)Bahrain Victoriouszt
91ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Nippozt
92JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
93ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis0:44
94FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis0:45
95FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdj1:06
96ESPJon Barrenetxea Golzarri (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
97FRAFabien Doubey (FRA)Total Direct énergiezt
98ITAMattia Cattaneo (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
99FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdjzt
100FRAFabien Grellier (FRA)Total Direct énergiezt
101ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistarzt
102NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
103GBRBen Swift (GBR)Ineos Grenadiers1:11
104ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadiers1:26
105ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirates1:28
106ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar1:30
107NEDLars Van de Berg (NED)Groupama - Fdjzt
108ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Euskaltel - Euskadizt
109GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadierszt
110NEDLennard Hofstede (NED)Jumbo - Vismazt
111BELLaurens De Plus (BEL)Ineos Grenadierszt
112ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistarzt
113BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
114ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Tech2:07
115LATKrists Neilands (LAT)Israel Start-Up Nation2:37
116ESPRafael Valls Ferri (ESP)Bahrain Victorious2:41
117ITAEros Capecchi (ITA)Bahrain Victoriouszt
118ESPUnai Cuadrado Ruiz De Gauna (ESP)Euskaltel - Euskadizt
119GERSimon Geschke (GER)Cofidis2:45
120ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Astana - Premier Tech3:11
121ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Astana - Premier Techzt
122RSAStefan De Bod (RSA)Astana - Premier Tech3:21
123CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Ineos Grenadiers3:22
124LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo3:27
125BELBen Hermans (BEL)Israel Start-Up Nation4:20
126BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
127DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchangezt
128NEDIde Schelling (NED)Bora - Hansgrohe6:09
129GERChristoph Pfingsten (GER)Jumbo - Visma6:29
130ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadi6:31
131COLAlejandro Osorio Carvajal (COL)Caja Rural - Seguros Rga6:47
132NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsm6:50
133AUTFelix Gall (AUT)Team Dsmzt
134ESPTxomin Juaristi Arrieta (ESP)Euskaltel - Euskadizt
135ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BHzt
136ITAFilippo Conca (ITA)Lotto - Soudalzt
137USAAlex Howes (USA)EF Education - Nippozt
138USAIan Garrison (USA)Deceuninck - Quick Stepzt
139ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
140FRAThéo Delacroix (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
141BELSébastien Grignard (BEL)Lotto - Soudalzt
142ESPCarlos Canal Blanco (ESP)Burgos - BHzt
143ECUJefferson Albeiro Cepeda Hernandez (ECU)Androni Giocattoli - Sidermeczt
144ESPRaul Garcia Pierna (ESP)Equipo Kern Pharmazt
145ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga7:09
146POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudal10:39
147AUSAlexander Evans (AUS)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
148FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdj11:01
149COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Nippozt
150ESPJon Irisarri Rincon (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
151AUSDamien Howson (AUS)Team Bikeexchangezt
152NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assoszt
153GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudal11:41
154CANAlexander Cataford (CAN)Israel Start-Up Nationzt
155GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
156FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroën
157ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Total Direct énergie

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 6 - Ondarroa - Arrate (Eibar) - 111,9 km - 10 April 2021Berg

Image Organizaciones Ciclistas Euskadi. Source : Site officiel du Itzulia Basque Country.


1FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj3:05:42
2SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
3ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar0:35
4GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadierszt
5SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
6DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
7ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victorious1:03
8COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Team Bikeexchange1:05
9ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
10BELMauri Vansevenant (BEL)Deceuninck - Quick Step1:55
11ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
12AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroën1:57
13GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Nippo1:59
14ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidis2:47
15GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Step3:42
16GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe4:05
17DENJakob Fuglsang (DEN)Astana - Premier Tech4:21
18ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadiers4:40
19ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
20NZLPatrick Bevin (NZL)Israel Start-Up Nation5:21
21FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidis6:02
22NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Visma7:49
23USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirates7:57
24SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victorious8:09
25FRAPierre Latour (FRA)Total Direct énergie11:26
26ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
27ESPJosé Félix Parra Cuerda (ESP)Equipo Kern Pharma11:30
28ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BH11:31
29ESPTxomin Juaristi Arrieta (ESP)Euskaltel - Euskadi11:57
30ESPRoger Adriá Oliveras (ESP)Equipo Kern Pharmazt
31FRANicolas Edet (FRA)Cofidiszt
32ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Cofidiszt
33DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredozt
34ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Total Direct énergiezt
35AUTFelix Gall (AUT)Team Dsm12:00
36ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga12:23
37BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
38RSADaryl Impey (RSA)Israel Start-Up Nationzt
39NOROdd Christian Eiking (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
40NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
41SUIMauro Schmid (SUI)Team Qhubeka Assoszt
42NEDMaurits Lammertink (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
43ITAFabio Aru (ITA)Team Qhubeka Assoszt
44FRAFabien Doubey (FRA)Total Direct énergiezt
45FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
46FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Total Direct énergiezt
47BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
48ECUJefferson Albeiro Cepeda Hernandez (ECU)Androni Giocattoli - Sidermeczt
49GBRMark Donovan (GBR)Team Dsmzt
50ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
51DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchangezt
52ESPDaniel Navarro García (ESP)zt
53LUXBen Gastauer (LUX)AG2R Citroënzt
54ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistar12:58
55ESPJon Agirre Egaña (ESP)Equipo Kern Pharmazt
56POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirates13:02
57ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Euskaltel - Euskadi13:08
58ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
59AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
60USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroën13:11
61COLAlejandro Osorio Carvajal (COL)Caja Rural - Seguros Rga13:12
62ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BHzt
63FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
64BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux14:02
65ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadi14:45
66ESPJon Barrenetxea Golzarri (ESP)Caja Rural - Seguros Rga15:32
67ESPRaul Garcia Pierna (ESP)Equipo Kern Pharmazt
68GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohe15:43
69COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)EF Education - Nippozt
70ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistarzt
71BELIlan Van Wilder (BEL)Team Dsmzt
72NEDLars Van de Berg (NED)Groupama - Fdjzt
73ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Team Bikeexchangezt
74LATKrists Neilands (LAT)Israel Start-Up Nation17:56
75ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Astana - Premier Tech18:18
76ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Techzt
77DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
78ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
79ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Astana - Premier Techzt
80FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdjzt
81RSAStefan De Bod (RSA)Astana - Premier Techzt
82IRLEddie Dunbar (IRL)zt
83ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Bikeexchangezt
84NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
85ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
86GERChristoph Pfingsten (GER)Jumbo - Vismazt
87ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
88SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirateszt
89KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana - Premier Techzt
90FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdjzt
91USASean Bennett (USA)Team Qhubeka Assoszt
92SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirateszt
93ESPMikel Aristi Gardoki (ESP)Euskaltel - Euskadizt
94JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
95UKRMark Padun (UKR)Bahrain Victorious18:58
96SUIKilian Frankiny (SUI)Team Qhubeka Assos19:07
97ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BH19:08
98COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistarzt
99FRARomain Combaud (FRA)Team Dsmzt
100ITAFilippo Conca (ITA)Lotto - Soudal19:10
101FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo19:12
102FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
103ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BH19:40
104ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Nippo
105ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudal
106NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assos
107AUSDamien Howson (AUS)Team Bikeexchange
108GERSimon Geschke (GER)Cofidis
109SUIMathias Frank (SUI)AG2R Citroën
110DENAlexander Kamp Egested (DEN)Trek - Segafredo
111AUSAlexander Evans (AUS)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
112ESPUrko Berrade Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharma
113COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Nippo
114CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Ineos Grenadiers
115ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Caja Rural - Seguros Rga
116ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirates
117BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal
118CANAlexander Cataford (CAN)Israel Start-Up Nation
119LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo
120ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
121ESPUnai Cuadrado Ruiz De Gauna (ESP)Euskaltel - Euskadi
122USAAlex Howes (USA)EF Education - Nippo
123BELLaurens De Plus (BEL)Ineos Grenadiers
124ESPJon Irisarri Rincon (ESP)Caja Rural - Seguros Rga
125FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdj
126GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudal
127BELBen Hermans (BEL)Israel Start-Up Nation
128ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe
129ITAMattia Cattaneo (ITA)Deceuninck - Quick Step
130NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsm
131DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Nippo
132GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadiers
133ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga
134AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj
135BELSébastien Grignard (BEL)Lotto - Soudal
136ITAEros Capecchi (ITA)Bahrain Victorious
137NEDIde Schelling (NED)Bora - Hansgrohe
138CZEJosef Cerný (CZE)Deceuninck - Quick Step
139NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsm
140NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo
141GBRBen Swift (GBR)Ineos Grenadiers
142FRAFabien Grellier (FRA)Total Direct énergie
143ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar
144POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudal
145ESPRafael Valls Ferri (ESP)Bahrain Victorious
146NZLDion Smith (NZL)Team Bikeexchange
147USAIan Garrison (USA)Deceuninck - Quick Step
148NEDLennard Hofstede (NED)Jumbo - Visma
149ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredo
150FRAThéo Delacroix (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
151FRAJulien Simon (FRA)Total Direct énergie
152AUSSimon Clarke (AUS)Team Qhubeka Assos
153ESPCarlos Canal Blanco (ESP)Burgos - BH
OTLCOLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Burgos - BH-

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden