De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Volta Ciclista a Catalunya - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Volta Ciclista a Catalunya - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2021

Volta Ciclista a Catalunya 2021

SpanjeSpanje - 22 Maart 2021 - 28 Maart 2021


Algemeen klassement - 28 Maart 2021


1GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadiers26:16:41
2AUSRichie Porte (AUS)Ineos Grenadiers0:45
3GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadiers0:49
4ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar1:03
5NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
6COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Team Bikeexchange1:04
7PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Step1:05
8GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Nippo1:20
9GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange1:32
10AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange1:35
11CANMichael Woods (CAN)Israel Start-Up Nation1:48
12USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma1:50
13USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirates2:19
14COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsic3:49
15ITAFausto Masnada (ITA)Deceuninck - Quick Step4:42
16BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal5:14
17ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskaltel - Euskadi5:28
18COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victorious5:57
19ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistar6:02
20FRANicolas Edet (FRA)Cofidis6:42
21ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadiers7:27
22NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Visma8:14
23PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippo10:46
24ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Astana - Premier Tech11:43
25IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nation13:18
26SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj13:39
27ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Tech14:23
28ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux17:06
29ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirates17:51
30FRAElie Gesbert (FRA)Arkéa - Samsic18:00
31GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohe18:45
32SUIMatteo Badilatti (SUI)Groupama - Fdj23:35
33ESTTanel Kangert (EST)Team Bikeexchange24:03
34GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Step25:01
35GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohe26:27
36ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Euskaltel - Euskadi27:11
37NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Visma27:25
38HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdj27:46
39AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchange29:13
40FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsic29:27
41ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar29:51
42AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm30:07
43NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Visma31:06
44FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroën32:05
45AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain Victorious32:15
46AUSRohan Dennis (AUS)Ineos Grenadiers32:35
47USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirates33:07
48ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Nippo34:06
49SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirates34:39
50SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victorious34:49
51COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana - Premier Tech35:45
52COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Nippo35:48
53NZLDion Smith (NZL)Team Bikeexchange35:59
54RSAStefan De Bod (RSA)Astana - Premier Tech36:32
55BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudal36:38
56ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo37:36
57AUSMichael Storer (AUS)Team Dsm39:17
58ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo41:14
59LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroën41:16
60AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Visma41:20
61ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadi41:24
62ERIMerhawi Kudus (ERI)Astana - Premier Tech42:12
63LUXMichel Ries (LUX)Trek - Segafredo42:43
64BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Step45:01
65DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana - Premier Tech45:08
66BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal46:04
67COLAndres Camilo Ardila Ordoñez (COL)Uae Team Emirates46:47
68ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar46:49
69RSADaryl Impey (RSA)Israel Start-Up Nation46:59
70USATejay Van Garderen (USA)EF Education - Nippo47:03
71RUSDmitriy Strakhov (RUS)47:33
72DENMichael Valgren Hundahl (DEN)EF Education - Nippo48:07
73SUIKilian Frankiny (SUI)Team Qhubeka Assos49:40
74NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma49:48
75LUXBen Gastauer (LUX)AG2R Citroën49:57
76ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar50:09
77FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R Citroën51:15
78CZERoman Kreuziger (CZE)Gazprom - Rusvelo51:27
79NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious52:36
80FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroën52:43
81GBRChris Froome (GBR)Israel Start-Up Nation53:50
82CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux54:48
83DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)55:12
84ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux55:52
85FRAClément Venturini (FRA)AG2R Citroën57:27
86FRALaurent Pichon (FRA)Arkéa - Samsic58:10
87ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistar58:53
88USAChad Haga (USA)Team Dsm1:02:12
89FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Step1:02:17
90USASean Bennett (USA)Team Qhubeka Assos1:02:47
91ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers1:03:11
92USABrent Bookwalter (USA)Team Bikeexchange1:03:52
93NEDIde Schelling (NED)Bora - Hansgrohe1:04:21
94POLLukasz Owsian (POL)Arkéa - Samsic1:05:55
95DENAlexander Kamp Egested (DEN)Trek - Segafredo1:06:00
96FRARemy Rochas (FRA)Cofidis1:06:01
97GBRStephen Williams (GBR)Bahrain Victorious1:06:13
98SUIReto Hollenstein (SUI)Israel Start-Up Nation1:06:15
99ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Cofidis1:07:05
100ITADario Cataldo (ITA)Movistar1:07:25
101NEDThymen Arensman (NED)Team Dsm1:08:05
102FRAThomas Champion (FRA)Cofidis1:08:09
103CANRobert Britton (CAN)Rally Cycling1:09:13
104ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidis1:09:22
105RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelo1:09:30
106RUSSergey Chernetskiy (RUS)Gazprom - Rusvelo1:09:35
107RUSPavel Kochetkov (RUS)Gazprom - Rusvelo1:11:07
108ISROmer Goldstein (ISR)Israel Start-Up Nation1:11:42
109FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdj1:11:44
110ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadi1:12:02
111POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudal1:12:27
112RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Team Qhubeka Assos1:12:43
113COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Nippo1:14:05
114KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana - Premier Tech1:19:28
115USAJoey Rosskopf (USA)Rally Cycling1:19:37
116BELSander Armée (BEL)Team Qhubeka Assos1:20:00
117CZEJosef Cerný (CZE)Deceuninck - Quick Step1:20:40
118USAGavin Mannion (USA)Rally Cycling1:22:23
119CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdj1:22:33
120FRAMatis Louvel (FRA)Arkéa - Samsic1:23:29
121USAConnor Brown (USA)Team Qhubeka Assos1:23:55
122ESPAntonio Jesús Soto Guirao (ESP)Euskaltel - Euskadi1:24:12
123USABenjamin King (USA)Rally Cycling1:24:13
124USAColin Joyce (USA)Rally Cycling1:25:11
125FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdj1:25:53
126SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe1:27:21
127COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirates1:27:34
128GERMax Kanter (GER)Team Dsm1:32:31
129ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Euskaltel - Euskadi1:36:29
130FRAAlan Riou (FRA)Arkéa - Samsic1:44:26
131DENFrederik Wandahl (DEN)Bora - Hansgrohe1:55:09

Etappe 1 - Calella - Calella - 178,4km - 22 Maart 2021Medium berg

Image © Volta Ciclista a Catalunya Asociación Deportiva . Source : Site officiel de la Volta Ciclista a Catalunya.


1DENAndreas Kron (DEN)Lotto - Soudal4:20:15
2ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Techzt
3FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
4GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohezt
5NZLDion Smith (NZL)Team Bikeexchange0:16
6SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victoriouszt
7NEDIde Schelling (NED)Bora - Hansgrohezt
8ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
9DENAlexander Kamp Egested (DEN)Trek - Segafredozt
10DENMichael Valgren Hundahl (DEN)EF Education - Nippozt
11BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudalzt
12RSADaryl Impey (RSA)Israel Start-Up Nationzt
13PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippozt
14ESPFrancisco Galvan Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharmazt
15COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsiczt
16IRLNicolas Roche (IRL)Team Dsmzt
17FRAElie Gesbert (FRA)Arkéa - Samsiczt
18ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
19COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana - Premier Techzt
20FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsiczt
21ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
22ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
23SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirateszt
24DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)zt
25AUSJai Hindley (AUS)Team Dsmzt
26AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchangezt
27PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Stepzt
29AUSRobert Power (AUS)Team Qhubeka Assoszt
30GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
31ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
32ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Astana - Premier Techzt
33NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Vismazt
34IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nationzt
35COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Team Bikeexchangezt
36CANMichael Woods (CAN)Israel Start-Up Nationzt
37FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroënzt
38NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Vismazt
39FRANicolas Edet (FRA)Cofidiszt
40ESPJoan Bou Company (ESP)Euskaltel - Euskadizt
41GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadierszt
42NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
43ITAFausto Masnada (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
44AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
45ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistarzt
46USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirateszt
47NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Vismazt
48GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
49RSAStefan De Bod (RSA)Astana - Premier Techzt
50BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudalzt
51RUSIlnur Zakarin (RUS)Gazprom - Rusvelozt
52SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdjzt
53AUSRichie Porte (AUS)Ineos Grenadierszt
54BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
55GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Nippozt
56ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
57GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchangezt
58COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Nippozt
59CZERoman Kreuziger (CZE)Gazprom - Rusvelozt
60ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)Equipo Kern Pharmazt
61NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
62AUSMichael Storer (AUS)Team Dsmzt
63ESPRoger Adriá Oliveras (ESP)Equipo Kern Pharmazt
64AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchangezt
65COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victoriouszt
66USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
67ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirateszt
68ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
69COLDaniel Alejandro Mendez Noreña (COL)Equipo Kern Pharmazt
70ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
71ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
72ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Nippozt
73AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Vismazt
74ESTTanel Kangert (EST)Team Bikeexchangezt
75NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Vismazt
76ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskaltel - Euskadizt
77USAChad Haga (USA)Team Dsmzt
78ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
79FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredozt
80ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistarzt
81GBRStephen Williams (GBR)Bahrain Victorious0:34
82USABrent Bookwalter (USA)Team Bikeexchange1:04
83AUSRohan Dennis (AUS)Ineos Grenadiers2:16
84ESPUrko Berrade Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharma2:51
85CANRobert Britton (CAN)Rally Cycling5:35
86BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
87FRAMatis Louvel (FRA)Arkéa - Samsic8:30
88FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdjzt
89FRAJérémy Bellicaud (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
90GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
91ERIMerhawi Kudus (ERI)Astana - Premier Techzt
92USAJoey Rosskopf (USA)Rally Cyclingzt
93POLLukasz Owsian (POL)Arkéa - Samsiczt
94RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
95USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirateszt
96GBRChris Froome (GBR)Israel Start-Up Nationzt
97FRAClément Venturini (FRA)AG2R Citroënzt
98FRAThomas Champion (FRA)Cofidiszt
99FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R Citroënzt
100USAColin Joyce (USA)Rally Cyclingzt
101ITADario Cataldo (ITA)Movistarzt
102USAGavin Mannion (USA)Rally Cyclingzt
103USASean Bennett (USA)Team Qhubeka Assoszt
104HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
105ESPMartí Marquez Román (ESP)Equipo Kern Pharmazt
106SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victoriouszt
107AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain Victoriouszt
108COLAndres Camilo Ardila Ordoñez (COL)Uae Team Emirateszt
109COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
110USATejay Van Garderen (USA)EF Education - Nippozt
111LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroënzt
112USANathan Brown (USA)Rally Cyclingzt
113SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
114BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
115ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
116ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistarzt
117LUXMichel Ries (LUX)Trek - Segafredo11:08
118ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidiszt
119ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistarzt
120SUIReto Hollenstein (SUI)Israel Start-Up Nationzt
121ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Euskaltel - Euskadizt
122BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
123ESPAntonio Jesús Soto Guirao (ESP)Euskaltel - Euskadizt
124SUIMatteo Badilatti (SUI)Groupama - Fdjzt
125ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Euskaltel - Euskadizt
126CANAlexander Cataford (CAN)Israel Start-Up Nationzt
127RUSSavva Novikov (RUS)Equipo Kern Pharmazt
128RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Team Qhubeka Assoszt
129POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudal13:04
130GERMax Kanter (GER)Team Dsmzt
131ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadizt
132ISROmer Goldstein (ISR)Israel Start-Up Nationzt
133RUSDenis Nekrasov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
134FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
135NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
136BELSander Armée (BEL)Team Qhubeka Assos14:34
137ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Cofidiszt
138SUIKilian Frankiny (SUI)Team Qhubeka Assoszt
139CANNickolas Zukowsky (CAN)Rally Cyclingzt
140BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohezt
141FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdjzt
142CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdjzt
143LUXBen Gastauer (LUX)AG2R Citroënzt
144FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdjzt
145FRALaurent Pichon (FRA)Arkéa - Samsiczt
146USABenjamin King (USA)Rally Cyclingzt
147RUSSergey Chernetskiy (RUS)Gazprom - Rusvelozt
148KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana - Premier Techzt
149COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Nippozt
150FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroënzt
151RUSPavel Kochetkov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
152CZEJosef Cerný (CZE)Deceuninck - Quick Stepzt
153RUSDmitriy Strakhov (RUS)zt
154RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelozt
155NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
156DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana - Premier Techzt
157FRATony Gallopin (FRA)AG2R Citroënzt
158GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadierszt
159FRAAlan Riou (FRA)Arkéa - Samsic19:42
160DENFrederik Wandahl (DEN)Bora - Hansgrohezt
161USAConnor Brown (USA)Team Qhubeka Assos20:18
162AUSAlexander Evans (AUS)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux21:02
163CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
164BELJan Bakelants (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux23:17
165PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirates
165CZEKarel Vacek (CZE)Team Qhubeka Assoszt
166BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Step

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Banyoles - Banyoles - 18,5km - 23 Maart 2021Individuele Tijdrit

Image © Volta Ciclista a Catalunya Asociación Deportiva . Source : Site officiel de la Volta Ciclista a Catalunya.


1AUSRohan Dennis (AUS)Ineos Grenadiers0:22:27
2FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Step0:05
3PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Step0:28
4USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirateszt
5NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Visma0:33
6AUSRichie Porte (AUS)Ineos Grenadiers0:34
7GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadiers0:35
8CZEJosef Cerný (CZE)Deceuninck - Quick Step0:38
9RSAStefan De Bod (RSA)Astana - Premier Techzt
10GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadiers0:47
11ITAFausto Masnada (ITA)Deceuninck - Quick Step0:48
12NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohe0:52
13ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Tech0:53
14USATejay Van Garderen (USA)EF Education - Nippo0:54
15ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers0:55
16NEDThymen Arensman (NED)Team Dsm0:58
17NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma0:59
18BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal1:01
19BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Step1:02
20NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Visma1:05
21COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Nippozt
22GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohezt
23ESPUrko Berrade Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharma1:06
24ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar1:07
25GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Nippo1:08
26GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Step1:09
27GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange1:10
28RSADaryl Impey (RSA)Israel Start-Up Nation1:11
29SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victorious1:12
30ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar1:14
31DENMichael Valgren Hundahl (DEN)EF Education - Nippozt
32AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchange1:15
33HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdj1:16
34COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana - Premier Tech1:17
35FRAJérémy Bellicaud (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:18
36ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistar1:19
37ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirateszt
38NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Vismazt
39ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadiers1:20
40FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsiczt
41PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippo1:21
42LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroën1:22
43USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma1:23
44AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange1:24
45BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
46USAChad Haga (USA)Team Dsm1:25
47AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Visma1:27
48FRATony Gallopin (FRA)AG2R Citroën1:28
49BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudalzt
50SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirateszt
51ESPFrancisco Galvan Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharma1:30
52IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nationzt
53AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
54FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroën1:31
55ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)Equipo Kern Pharma1:33
56COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsic1:35
57ESPRoger Adriá Oliveras (ESP)Equipo Kern Pharma1:36
58NZLDion Smith (NZL)Team Bikeexchange1:38
59ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Astana - Premier Techzt
60COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Team Bikeexchange1:39
61COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victorious1:40
62SUIReto Hollenstein (SUI)Israel Start-Up Nationzt
63NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
64ESTTanel Kangert (EST)Team Bikeexchange1:42
65CANMichael Woods (CAN)Israel Start-Up Nation1:43
66ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo1:44
67USAConnor Brown (USA)Team Qhubeka Assos1:48
68DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)zt
69SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdjzt
70FRALaurent Pichon (FRA)Arkéa - Samsic1:49
71FRANicolas Edet (FRA)Cofidis1:50
72AUSMichael Storer (AUS)Team Dsmzt
73AUSJai Hindley (AUS)Team Dsm1:52
74LUXBen Gastauer (LUX)AG2R Citroën1:53
75ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
76ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo1:56
77FRAAlan Riou (FRA)Arkéa - Samsic1:57
78RUSIlnur Zakarin (RUS)Gazprom - Rusvelo1:58
79BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudal2:01
80DENAndreas Kron (DEN)Lotto - Soudalzt
81GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
82SUIKilian Frankiny (SUI)Team Qhubeka Assoszt
83FRAMatis Louvel (FRA)Arkéa - Samsic2:02
84USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirateszt
85ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Nippozt
86COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Nippo2:03
87USASean Bennett (USA)Team Qhubeka Assos2:04
88FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
89POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudal2:05
90GBRChris Froome (GBR)Israel Start-Up Nationzt
91COLDaniel Alejandro Mendez Noreña (COL)Equipo Kern Pharma2:06
92ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo2:07
93USABrent Bookwalter (USA)Team Bikeexchange2:08
94GERMax Kanter (GER)Team Dsm2:09
95DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana - Premier Tech2:10
96USAGavin Mannion (USA)Rally Cyclingzt
97BELSander Armée (BEL)Team Qhubeka Assos2:11
98USAJoey Rosskopf (USA)Rally Cycling2:13
99RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Team Qhubeka Assos2:15
100ESPMartí Marquez Román (ESP)Equipo Kern Pharma2:16
101ISROmer Goldstein (ISR)Israel Start-Up Nation2:17
102NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Vismazt
103FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdjzt
104AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain Victorious2:18
105ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidis2:19
106CANNickolas Zukowsky (CAN)Rally Cyclingzt
107ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
108RUSSavva Novikov (RUS)Equipo Kern Pharma2:20
109RUSDmitriy Strakhov (RUS)zt
110COLAndres Camilo Ardila Ordoñez (COL)Uae Team Emirates2:21
111ESPAntonio Jesús Soto Guirao (ESP)Euskaltel - Euskadizt
112ITADario Cataldo (ITA)Movistar2:23
113DENAlexander Kamp Egested (DEN)Trek - Segafredo2:25
114CANRobert Britton (CAN)Rally Cycling2:26
115RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelozt
116AUSRobert Power (AUS)Team Qhubeka Assos2:27
117LUXMichel Ries (LUX)Trek - Segafredo2:29
118CANAlexander Cataford (CAN)Israel Start-Up Nation2:31
119SUIMatteo Badilatti (SUI)Groupama - Fdj2:32
120POLLukasz Owsian (POL)Arkéa - Samsiczt
121ERIMerhawi Kudus (ERI)Astana - Premier Tech2:37
122ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskaltel - Euskadi2:39
123RUSSergey Chernetskiy (RUS)Gazprom - Rusvelozt
124FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdj2:40
125BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudal2:41
126RUSDenis Nekrasov (RUS)Gazprom - Rusvelo2:42
127SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe2:45
128CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdj2:48
129COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirates2:49
130ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Euskaltel - Euskadizt
131GBRStephen Williams (GBR)Bahrain Victorious2:50
132USABenjamin King (USA)Rally Cyclingzt
133ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistarzt
134FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R Citroënzt
135ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux2:53
136FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdjzt
137USANathan Brown (USA)Rally Cyclingzt
138FRAClément Venturini (FRA)AG2R Citroën2:54
139ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadizt
140BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohe2:58
141FRAElie Gesbert (FRA)Arkéa - Samsic3:00
142ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Euskaltel - Euskadi3:03
143FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroën3:04
144NEDIde Schelling (NED)Bora - Hansgrohe3:05
145CZEKarel Vacek (CZE)Team Qhubeka Assoszt
146FRAThomas Champion (FRA)Cofidis3:06
147FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo3:11
148CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux3:12
149ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadi3:13
150ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar3:15
151RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
152KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana - Premier Tech3:19
153ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Cofidis3:21
154RUSPavel Kochetkov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
155ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar3:22
156CZERoman Kreuziger (CZE)Gazprom - Rusvelo3:23
157ESPJoan Bou Company (ESP)Euskaltel - Euskadi3:25
158ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidis3:29
159SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victorious3:36
160DENFrederik Wandahl (DEN)Bora - Hansgrohe3:38
161GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadiers3:57
162AUSAlexander Evans (AUS)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux4:38
163USAColin Joyce (USA)Rally Cycling5:05
164BELJan Bakelants (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
165IRLNicolas Roche (IRL)Team Dsm

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Canal Olimpic de Catalunya - Vallter 2000 - 203,1km - 24 Maart 2021Berg

Image © Volta Ciclista a Catalunya Asociación Deportiva . Source : Site officiel de la Volta Ciclista a Catalunya.


1GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadiers5:00:58
2COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Team Bikeexchange0:13
3ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar0:19
4GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadiers0:31
5BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
6USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
7GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Nippozt
8CANMichael Woods (CAN)Israel Start-Up Nation0:36
9AUSRichie Porte (AUS)Ineos Grenadierszt
10ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
11COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsiczt
12GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchangezt
13AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchangezt
14NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
15ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistar0:46
16PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Stepzt
17SUIMatteo Badilatti (SUI)Groupama - Fdj1:03
18ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskaltel - Euskadi1:09
19GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohezt
20USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirates1:21
21NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Visma1:29
22ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
23ITAFausto Masnada (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
24NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Vismazt
25COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victorious2:07
26ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Nippozt
27GBRStephen Williams (GBR)Bahrain Victorious2:35
28BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudal2:39
29AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm2:42
30NEDThymen Arensman (NED)Team Dsm2:48
31ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar2:56
32PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippozt
33ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Astana - Premier Techzt
34ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo3:06
35ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)Equipo Kern Pharmazt
36AUSJai Hindley (AUS)Team Dsmzt
37ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirates3:10
38ESPRoger Adriá Oliveras (ESP)Equipo Kern Pharmazt
39FRANicolas Edet (FRA)Cofidis3:36
40RUSIlnur Zakarin (RUS)Gazprom - Rusvelo4:00
41BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudal4:02
42AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Visma4:12
43ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Euskaltel - Euskadi4:18
44SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj4:23
45IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nation4:45
46USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirates4:55
47GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohe5:15
48RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelo5:19
49HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdj5:34
50CANRobert Britton (CAN)Rally Cycling5:43
51GBRChris Froome (GBR)Israel Start-Up Nationzt
52FRAJérémy Bellicaud (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux6:04
53BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
54ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux6:06
55ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
56AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain Victorious6:18
57ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux6:31
58COLDaniel Alejandro Mendez Noreña (COL)Equipo Kern Pharma7:05
59FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroën7:18
60FRAElie Gesbert (FRA)Arkéa - Samsic7:32
61AUSAlexander Evans (AUS)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux7:33
62ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadi7:59
63COLAndres Camilo Ardila Ordoñez (COL)Uae Team Emirates8:03
64FRAThomas Champion (FRA)Cofidis8:27
65RUSDmitriy Strakhov (RUS)8:32
66FRAClément Venturini (FRA)AG2R Citroën9:11
67FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R Citroënzt
68ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistar9:25
69ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Techzt
70DENAlexander Kamp Egested (DEN)Trek - Segafredozt
71RUSSavva Novikov (RUS)Equipo Kern Pharma9:43
72AUSRohan Dennis (AUS)Ineos Grenadiers10:11
73ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
74FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
75ERIMerhawi Kudus (ERI)Astana - Premier Techzt
76FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsiczt
77RSADaryl Impey (RSA)Israel Start-Up Nationzt
78ESTTanel Kangert (EST)Team Bikeexchangezt
79GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
80FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroënzt
81SUIKilian Frankiny (SUI)Team Qhubeka Assoszt
82LUXBen Gastauer (LUX)AG2R Citroënzt
83LUXMichel Ries (LUX)Trek - Segafredozt
84RUSSergey Chernetskiy (RUS)Gazprom - Rusvelozt
85ESPUrko Berrade Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharmazt
86USANathan Brown (USA)Rally Cyclingzt
87COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Nippo10:54
88NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Visma11:13
89AUSMichael Storer (AUS)Team Dsm11:15
90NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma11:43
91BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
92DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana - Premier Tech11:51
93COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Nippozt
94RSAStefan De Bod (RSA)Astana - Premier Tech12:27
95ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidis12:43
96ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
97ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Cofidiszt
98LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroënzt
99ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidiszt
100USASean Bennett (USA)Team Qhubeka Assoszt
101RUSDenis Nekrasov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
102USATejay Van Garderen (USA)EF Education - Nippozt
103SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirateszt
104NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Vismazt
105RUSPavel Kochetkov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
106BELSander Armée (BEL)Team Qhubeka Assoszt
107KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana - Premier Techzt
108ISROmer Goldstein (ISR)Israel Start-Up Nationzt
109FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo12:49
110POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudal13:35
111USABrent Bookwalter (USA)Team Bikeexchangezt
112CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdj13:49
113DENAndreas Kron (DEN)Lotto - Soudal14:22
114DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)zt
115COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana - Premier Techzt
116ESPFrancisco Galvan Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharma14:27
117CZERoman Kreuziger (CZE)Gazprom - Rusvelo15:27
118SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
119POLLukasz Owsian (POL)Arkéa - Samsiczt
120FRALaurent Pichon (FRA)Arkéa - Samsiczt
121CANAlexander Cataford (CAN)Israel Start-Up Nationzt
122USAGavin Mannion (USA)Rally Cyclingzt
123CANNickolas Zukowsky (CAN)Rally Cyclingzt
124ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistarzt
125USAJoey Rosskopf (USA)Rally Cyclingzt
126ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistarzt
127ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadizt
128USAChad Haga (USA)Team Dsmzt
129FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdjzt
130ESPMartí Marquez Román (ESP)Equipo Kern Pharmazt
131BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
132ITADario Cataldo (ITA)Movistarzt
133AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchangezt
134COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
135SUIReto Hollenstein (SUI)Israel Start-Up Nationzt
136ESPAntonio Jesús Soto Guirao (ESP)Euskaltel - Euskadizt
137NZLDion Smith (NZL)Team Bikeexchangezt
138CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
139RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Team Qhubeka Assos16:34
140RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux16:49
141SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victorious16:53
142FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
143USAConnor Brown (USA)Team Qhubeka Assoszt
144NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious17:38
145DENMichael Valgren Hundahl (DEN)EF Education - Nippozt
146USAColin Joyce (USA)Rally Cyclingzt
147FRAAlan Riou (FRA)Arkéa - Samsic17:53
148NEDIde Schelling (NED)Bora - Hansgrohezt
149GERMax Kanter (GER)Team Dsmzt
150AUSRobert Power (AUS)Team Qhubeka Assos19:18
151FRAMatis Louvel (FRA)Arkéa - Samsic19:50
152GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadiers19:59
153USABenjamin King (USA)Rally Cyclingzt
154SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victorious20:09
155ESPJoan Bou Company (ESP)Euskaltel - Euskadi20:11
156FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdj20:28
157FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdj20:41
158CZEKarel Vacek (CZE)Team Qhubeka Assos21:17
159DENFrederik Wandahl (DEN)Bora - Hansgrohe21:26
160CZEJosef Cerný (CZE)Deceuninck - Quick Stepzt
161ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Euskaltel - Euskadizt
162BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohezt
163FRATony Gallopin (FRA)AG2R Citroën

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Ripoll - Port Ainé - 166,5km - 25 Maart 2021Berg

Image © Volta Ciclista a Catalunya Asociación Deportiva . Source : Site officiel de la Volta Ciclista a Catalunya.


1COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Team Bikeexchange4:29:47
2CANMichael Woods (CAN)Israel Start-Up Nation0:07
3GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
4GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadierszt
5USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
6ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
7AUSRichie Porte (AUS)Ineos Grenadierszt
8NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
9COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsiczt
10AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchangezt
11GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Nippo0:13
12GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange0:18
13PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Step0:25
14ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo0:31
15BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
16ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskaltel - Euskadi0:51
17ITAFausto Masnada (ITA)Deceuninck - Quick Step0:54
18USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirates1:02
19ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistar1:34
20COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victorious2:03
21SUIMatteo Badilatti (SUI)Groupama - Fdj2:23
22ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadiers2:28
23ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirates2:44
24ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistarzt
25FRANicolas Edet (FRA)Cofidis3:03
26ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Astana - Premier Tech4:59
27ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Tech5:00
28BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudal5:01
29NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Visma5:34
30ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux6:06
31LUXMichel Ries (LUX)Trek - Segafredo6:18
32ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)Equipo Kern Pharma6:24
33ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadizt
34ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Euskaltel - Euskadizt
35PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippozt
36ESPUrko Berrade Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharma6:52
37IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nation6:59
38ESPRoger Adriá Oliveras (ESP)Equipo Kern Pharma8:10
39AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchange8:39
40SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj9:15
41GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
42FRAElie Gesbert (FRA)Arkéa - Samsiczt
43ERIMerhawi Kudus (ERI)Astana - Premier Techzt
44RUSDmitriy Strakhov (RUS)11:11
45ESTTanel Kangert (EST)Team Bikeexchangezt
46CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
47AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm14:39
48SUIKilian Frankiny (SUI)Team Qhubeka Assoszt
49DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana - Premier Techzt
50AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain Victoriouszt
51USATejay Van Garderen (USA)EF Education - Nippozt
52LUXBen Gastauer (LUX)AG2R Citroënzt
53GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohezt
54HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
55AUSRohan Dennis (AUS)Ineos Grenadiers14:57
56GBRChris Froome (GBR)Israel Start-Up Nationzt
57COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana - Premier Techzt
58COLAndres Camilo Ardila Ordoñez (COL)Uae Team Emirateszt
59NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Visma15:08
60LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroënzt
61BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudalzt
62GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
63ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
64ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Nippozt
65FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsiczt
66NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Vismazt
67NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
68USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirateszt
69RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
70ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo15:23
71BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Step18:19
72ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo18:52
73CZERoman Kreuziger (CZE)Gazprom - Rusvelo19:31
74NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
75SUIReto Hollenstein (SUI)Israel Start-Up Nationzt
76SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirateszt
77ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar19:43
78SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victorious20:05
79NZLDion Smith (NZL)Team Bikeexchangezt
80BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
81RSAStefan De Bod (RSA)Astana - Premier Tech22:05
82AUSMichael Storer (AUS)Team Dsmzt
83DENMichael Valgren Hundahl (DEN)EF Education - Nippozt
84RSADaryl Impey (RSA)Israel Start-Up Nation23:48
85ITADario Cataldo (ITA)Movistarzt
86ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistarzt
87FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroënzt
88FRALaurent Pichon (FRA)Arkéa - Samsiczt
89FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroënzt
90ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
91ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistarzt
92COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Nippozt
93COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Nippozt
94POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudal27:24
95ESPJoan Bou Company (ESP)Euskaltel - Euskadizt
96ISROmer Goldstein (ISR)Israel Start-Up Nationzt
97CANAlexander Cataford (CAN)Israel Start-Up Nationzt
98NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
99USAChad Haga (USA)Team Dsmzt
100USABrent Bookwalter (USA)Team Bikeexchangezt
101USAGavin Mannion (USA)Rally Cyclingzt
102DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)zt
103FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdjzt
104USAJoey Rosskopf (USA)Rally Cyclingzt
105RUSSavva Novikov (RUS)Equipo Kern Pharmazt
106AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Vismazt
107BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
108CANRobert Britton (CAN)Rally Cyclingzt
109USASean Bennett (USA)Team Qhubeka Assos28:01
110NEDIde Schelling (NED)Bora - Hansgrohe28:17
111ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidis28:20
112ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Cofidis28:50
113FRAJérémy Bellicaud (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
114BELSander Armée (BEL)Team Qhubeka Assoszt
115USABenjamin King (USA)Rally Cyclingzt
116ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidiszt
117POLLukasz Owsian (POL)Arkéa - Samsiczt
118CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdjzt
119KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana - Premier Techzt
120FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R Citroënzt
121RUSDenis Nekrasov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
122RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelozt
123RUSSergey Chernetskiy (RUS)Gazprom - Rusvelozt
124FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
125COLDaniel Alejandro Mendez Noreña (COL)Equipo Kern Pharmazt
126FRAClément Venturini (FRA)AG2R Citroënzt
127AUSRobert Power (AUS)Team Qhubeka Assoszt
128RUSPavel Kochetkov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
129ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
130FRAMatis Louvel (FRA)Arkéa - Samsiczt
131ESPAntonio Jesús Soto Guirao (ESP)Euskaltel - Euskadi29:13
132ESPMartí Marquez Román (ESP)Equipo Kern Pharmazt
133USAConnor Brown (USA)Team Qhubeka Assos31:35
134ESPFrancisco Galvan Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharmazt
135USANathan Brown (USA)Rally Cycling32:52
136FRARemy Rochas (FRA)Cofidis33:06
137FRAThomas Champion (FRA)Cofidiszt
138CANNickolas Zukowsky (CAN)Rally Cyclingzt
139GERMax Kanter (GER)Team Dsm33:22
140GBRStephen Williams (GBR)Bahrain Victorious34:11
141FRAAlan Riou (FRA)Arkéa - Samsic34:16
142FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdj34:18
143FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdjzt
144DENAlexander Kamp Egested (DEN)Trek - Segafredozt
145USAColin Joyce (USA)Rally Cyclingzt
146COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirates34:49
147SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
148CZEJosef Cerný (CZE)Deceuninck - Quick Stepzt
149DENFrederik Wandahl (DEN)Bora - Hansgrohezt
150ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Euskaltel - Euskadizt
151GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadierszt
152ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
153BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohezt
154RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Team Qhubeka Assoszt
155FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo
156AUSAlexander Evans (AUS)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
157DENAndreas Kron (DEN)Lotto - Soudal
158CZEKarel Vacek (CZE)Team Qhubeka Assos
159AUSJai Hindley (AUS)Team Dsm
160SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victorious
161RUSIlnur Zakarin (RUS)Gazprom - Rusvelo
162NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Visma

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - La Pobla de Segur - Manresa - 201,1km - 26 Maart 2021Berg

Image © Volta Ciclista a Catalunya Asociación Deportiva . Source : Site officiel de la Volta Ciclista a Catalunya.


1GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohe4:29:13
2PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippo0:39
3ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskaltel - Euskadi0:42
4NZLDion Smith (NZL)Team Bikeexchange0:44
5IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nationzt
6SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victoriouszt
7GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
8HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
9COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Nippozt
10NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Vismazt
11FRAElie Gesbert (FRA)Arkéa - Samsiczt
12FRANicolas Edet (FRA)Cofidiszt
13AUSMichael Storer (AUS)Team Dsmzt
14ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistarzt
15SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdjzt
16BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
17ESTTanel Kangert (EST)Team Bikeexchange0:48
18ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo0:51
19GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohe0:53
20COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana - Premier Techzt
21PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Step1:59
22ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
23ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
24ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadizt
25GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadierszt
26COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Team Bikeexchangezt
27GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
28ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
29GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Nippozt
30ITAFausto Masnada (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
31ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
32NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Vismazt
33AUSRichie Porte (AUS)Ineos Grenadierszt
34ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Euskaltel - Euskadizt
35BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
36USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirateszt
37NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Vismazt
38USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
39CANMichael Woods (CAN)Israel Start-Up Nationzt
40RSAStefan De Bod (RSA)Astana - Premier Techzt
41DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)zt
42FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsiczt
43COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victoriouszt
44BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
45NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
46GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchangezt
47CZERoman Kreuziger (CZE)Gazprom - Rusvelozt
48AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchangezt
49COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsiczt
50ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
51AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain Victoriouszt
52SUIKilian Frankiny (SUI)Team Qhubeka Assoszt
53USATejay Van Garderen (USA)EF Education - Nippozt
54FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroënzt
55DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana - Premier Techzt
56USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirateszt
57RUSDmitriy Strakhov (RUS)zt
58NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
59FRALaurent Pichon (FRA)Arkéa - Samsiczt
60ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Techzt
61SUIMatteo Badilatti (SUI)Groupama - Fdjzt
62ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Astana - Premier Techzt
63ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
64FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R Citroënzt
65AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchangezt
66CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
67ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistarzt
68LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroënzt
69FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroënzt
70SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirateszt
71DENMichael Valgren Hundahl (DEN)EF Education - Nippo2:26
72CZEJosef Cerný (CZE)Deceuninck - Quick Step2:39
73FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Step2:56
74AUSRohan Dennis (AUS)Ineos Grenadierszt
75AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Visma3:32
76BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal7:34
77LUXBen Gastauer (LUX)AG2R Citroën8:07
78LUXMichel Ries (LUX)Trek - Segafredozt
79FRAClément Venturini (FRA)AG2R Citroënzt
80RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Team Qhubeka Assoszt
81ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirates8:17
82ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistarzt
83COLAndres Camilo Ardila Ordoñez (COL)Uae Team Emirateszt
84ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Nippozt
85NEDThymen Arensman (NED)Team Dsm10:03
86ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Cofidiszt
87BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudalzt
88POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudalzt
89RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelozt
90POLLukasz Owsian (POL)Arkéa - Samsiczt
91ITADario Cataldo (ITA)Movistarzt
92ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistarzt
93FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdj11:44
94ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidiszt
95KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana - Premier Techzt
96ISROmer Goldstein (ISR)Israel Start-Up Nationzt
97USABrent Bookwalter (USA)Team Bikeexchangezt
98USABenjamin King (USA)Rally Cyclingzt
99CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdjzt
100ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
101FRAJérémy Bellicaud (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
102RUSSergey Chernetskiy (RUS)Gazprom - Rusvelozt
103GBRChris Froome (GBR)Israel Start-Up Nationzt
104ERIMerhawi Kudus (ERI)Astana - Premier Techzt
105ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
106USASean Bennett (USA)Team Qhubeka Assoszt
107RSADaryl Impey (RSA)Israel Start-Up Nationzt
108AUSRobert Power (AUS)Team Qhubeka Assoszt
109USAChad Haga (USA)Team Dsmzt
110RUSPavel Kochetkov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
111SUIReto Hollenstein (SUI)Israel Start-Up Nationzt
112AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
113NEDIde Schelling (NED)Bora - Hansgrohezt
114USAConnor Brown (USA)Team Qhubeka Assoszt
115FRAThomas Champion (FRA)Cofidis14:28
116FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
117CANAlexander Cataford (CAN)Israel Start-Up Nationzt
118COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Nippozt
119ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidis14:46
120ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo19:47
121ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Euskaltel - Euskadizt
122DENFrederik Wandahl (DEN)Bora - Hansgrohezt
123GERMax Kanter (GER)Team Dsmzt
124BELSander Armée (BEL)Team Qhubeka Assoszt
125CANRobert Britton (CAN)Rally Cyclingzt
126ESPJoan Bou Company (ESP)Euskaltel - Euskadizt
127BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudalzt
128COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
129NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
130USAJoey Rosskopf (USA)Rally Cyclingzt
131FRAAlan Riou (FRA)Arkéa - Samsiczt
132FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdjzt
133CANNickolas Zukowsky (CAN)Rally Cyclingzt
134ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
135FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdjzt
136ESPAntonio Jesús Soto Guirao (ESP)Euskaltel - Euskadizt
137GBRStephen Williams (GBR)Bahrain Victoriouszt
138RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
139SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
140GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadierszt
141BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohezt
142DENAlexander Kamp Egested (DEN)Trek - Segafredozt
143USAGavin Mannion (USA)Rally Cyclingzt
144USANathan Brown (USA)Rally Cyclingzt
145USAColin Joyce (USA)Rally Cyclingzt
146FRAMatis Louvel (FRA)Arkéa - Samsiczt
147RUSDenis Nekrasov (RUS)Gazprom - Rusvelo
148COLDaniel Alejandro Mendez Noreña (COL)Equipo Kern Pharma
149ESPRoger Adriá Oliveras (ESP)Equipo Kern Pharma
150RUSSavva Novikov (RUS)Equipo Kern Pharma
151ESPUrko Berrade Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharma
152ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)Equipo Kern Pharma
153ESPFrancisco Galvan Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharma
154ESPMartí Marquez Román (ESP)Equipo Kern Pharma

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 6 - Tarragona - Mataró - 193,8km - 27 Maart 2021Sprint

Image © Volta Ciclista a Catalunya Asociación Deportiva . Source : Site officiel de la Volta Ciclista a Catalunya.


1SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe4:23:18
2RSADaryl Impey (RSA)Israel Start-Up Nationzt
3COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
4RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Team Qhubeka Assoszt
5DENAlexander Kamp Egested (DEN)Trek - Segafredozt
6FRAClément Venturini (FRA)AG2R Citroënzt
7GERMax Kanter (GER)Team Dsmzt
8PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Stepzt
9DENMichael Valgren Hundahl (DEN)EF Education - Nippozt
10BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudalzt
11ESPAntonio Jesús Soto Guirao (ESP)Euskaltel - Euskadizt
12USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirateszt
13NZLDion Smith (NZL)Team Bikeexchangezt
14FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdjzt
15ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
16NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
17FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
18BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
19FRAMatis Louvel (FRA)Arkéa - Samsiczt
20GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadierszt
21PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippozt
22HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
23SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victoriouszt
24ERIMerhawi Kudus (ERI)Astana - Premier Techzt
25ITAFausto Masnada (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
26ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Euskaltel - Euskadizt
27USAColin Joyce (USA)Rally Cyclingzt
28AUSRichie Porte (AUS)Ineos Grenadierszt
29NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
30CANMichael Woods (CAN)Israel Start-Up Nationzt
31GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
32USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
33ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
34COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Team Bikeexchangezt
35AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchangezt
36NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Vismazt
37GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Nippozt
38GBRStephen Williams (GBR)Bahrain Victoriouszt
39ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
40NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Vismazt
41FRAElie Gesbert (FRA)Arkéa - Samsiczt
42AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchangezt
43FRALaurent Pichon (FRA)Arkéa - Samsiczt
44USASean Bennett (USA)Team Qhubeka Assoszt
45RUSSergey Chernetskiy (RUS)Gazprom - Rusvelozt
46ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Techzt
47BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohezt
48FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
49AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
50ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
51COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsiczt
52ESTTanel Kangert (EST)Team Bikeexchangezt
53FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsiczt
54COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victoriouszt
55ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
56LUXBen Gastauer (LUX)AG2R Citroënzt
57USAConnor Brown (USA)Team Qhubeka Assoszt
58POLLukasz Owsian (POL)Arkéa - Samsiczt
59POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudalzt
60ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadizt
61AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain Victoriouszt
62FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroënzt
63LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroënzt
64FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroënzt
65FRANicolas Edet (FRA)Cofidiszt
66USABenjamin King (USA)Rally Cyclingzt
67ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Euskaltel - Euskadizt
68GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchangezt
69GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
70ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Cofidiszt
71ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskaltel - Euskadizt
72GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
73RSAStefan De Bod (RSA)Astana - Premier Techzt
74ISROmer Goldstein (ISR)Israel Start-Up Nationzt
75USAJoey Rosskopf (USA)Rally Cyclingzt
76ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
77RUSPavel Kochetkov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
78SUIKilian Frankiny (SUI)Team Qhubeka Assoszt
79NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Vismazt
80ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Astana - Premier Techzt
81ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
82NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
83FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdjzt
84SUIMatteo Badilatti (SUI)Groupama - Fdjzt
85LUXMichel Ries (LUX)Trek - Segafredozt
86FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R Citroënzt
87ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Nippozt
88SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdjzt
89ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidiszt
90DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana - Premier Techzt
91FRAThomas Champion (FRA)Cofidiszt
92USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirateszt
93CZEJosef Cerný (CZE)Deceuninck - Quick Step0:18
94SUIReto Hollenstein (SUI)Israel Start-Up Nation0:29
95COLAndres Camilo Ardila Ordoñez (COL)Uae Team Emirateszt
96BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
97CANAlexander Cataford (CAN)Israel Start-Up Nationzt
98BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudal0:39
99AUSRohan Dennis (AUS)Ineos Grenadierszt
100ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar0:59
101ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistar1:07
102COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Nippozt
103ITADario Cataldo (ITA)Movistarzt
104BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal1:12
105NEDIde Schelling (NED)Bora - Hansgrohe1:15
106USAChad Haga (USA)Team Dsm1:26
107AUSRobert Power (AUS)Team Qhubeka Assoszt
108GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohe1:29
109SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirateszt
110COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana - Premier Techzt
111IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nation1:39
112GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadiers1:46
113COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Nippo1:48
114ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirates1:58
115ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistarzt
116ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
117BELSander Armée (BEL)Team Qhubeka Assos2:02
118RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelozt
119USATejay Van Garderen (USA)EF Education - Nippozt
120CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
121AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Vismazt
122KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana - Premier Techzt
123CANRobert Britton (CAN)Rally Cyclingzt
124RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
125ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar2:48
126AUSMichael Storer (AUS)Team Dsm3:12
127CANNickolas Zukowsky (CAN)Rally Cycling4:35
128FRAJérémy Bellicaud (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
129FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdjzt
130CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdjzt
131CZERoman Kreuziger (CZE)Gazprom - Rusvelozt
132GBRChris Froome (GBR)Israel Start-Up Nationzt
133FRAAlan Riou (FRA)Arkéa - Samsiczt
134RUSDmitriy Strakhov (RUS)zt
135USAGavin Mannion (USA)Rally Cyclingzt
136USABrent Bookwalter (USA)Team Bikeexchange7:24
137ESPJoan Bou Company (ESP)Euskaltel - Euskadi7:36
138NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
139BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
140DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)9:31
141DENFrederik Wandahl (DEN)Bora - Hansgrohezt
142ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
143USANathan Brown (USA)Rally Cycling
144ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo
145ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidis
146ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidis

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 7 - Barcelona - Barcelona - 133km - 28 Maart 2021Ontsnapping

Image © Volta Ciclista a Catalunya Asociación Deportiva . Source : Site officiel de la Volta Ciclista a Catalunya.


1BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal3:06:10
2SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victorious0:22
3HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdj1:42
4SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj1:46
5ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
6CANMichael Woods (CAN)Israel Start-Up Nationzt
7SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirateszt
8PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Stepzt
9GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadierszt
10FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroënzt
11AUSRichie Porte (AUS)Ineos Grenadierszt
12FRANicolas Edet (FRA)Cofidiszt
13USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirateszt
14ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Techzt
15COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Team Bikeexchangezt
16GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Nippozt
17FRAElie Gesbert (FRA)Arkéa - Samsiczt
18AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchangezt
19NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
20GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
21COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Nippozt
22GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchangezt
23IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nation1:58
24ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Cofidis2:07
25NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
26USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
27ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
28GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
29ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux2:25
30NZLDion Smith (NZL)Team Bikeexchangezt
31COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victoriouszt
32AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain Victorious3:04
33FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroën3:40
34RSAStefan De Bod (RSA)Astana - Premier Techzt
35ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar3:49
36ITAFausto Masnada (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
37PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippozt
38COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsiczt
39AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
40NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Visma4:11
41USASean Bennett (USA)Team Qhubeka Assos4:18
42BELSander Armée (BEL)Team Qhubeka Assos4:26
43DENAlexander Kamp Egested (DEN)Trek - Segafredo4:28
44RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Team Qhubeka Assoszt
45FRAClément Venturini (FRA)AG2R Citroënzt
46USAColin Joyce (USA)Rally Cyclingzt
47RUSPavel Kochetkov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
48ERIMerhawi Kudus (ERI)Astana - Premier Techzt
49FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdjzt
50DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)zt
51ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Astana - Premier Techzt
52ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
53AUSMichael Storer (AUS)Team Dsmzt
54RSADaryl Impey (RSA)Israel Start-Up Nationzt
55ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskaltel - Euskadizt
56NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Vismazt
57ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
58DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana - Premier Techzt
59FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R Citroënzt
60CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
61ESTTanel Kangert (EST)Team Bikeexchangezt
62ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirates4:41
63ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
64GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohe5:06
65LUXBen Gastauer (LUX)AG2R Citroënzt
66POLLukasz Owsian (POL)Arkéa - Samsiczt
67FRALaurent Pichon (FRA)Arkéa - Samsiczt
68FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdjzt
69FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsiczt
70ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistarzt
71FRAThomas Champion (FRA)Cofidiszt
72USABrent Bookwalter (USA)Team Bikeexchangezt
73ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Euskaltel - Euskadizt
74BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
75USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirateszt
76GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohezt
77FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
78USAConnor Brown (USA)Team Qhubeka Assos6:10
79AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchangezt
80RUSSergey Chernetskiy (RUS)Gazprom - Rusvelozt
81ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidiszt
82LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroënzt
83ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadizt
84AUSRohan Dennis (AUS)Ineos Grenadierszt
85NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
86NEDIde Schelling (NED)Bora - Hansgrohe6:26
87AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Visma7:00
88COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana - Premier Tech7:08
89BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Step8:47
90DENMichael Valgren Hundahl (DEN)EF Education - Nippo9:01
91LUXMichel Ries (LUX)Trek - Segafredo9:03
92FRAMatis Louvel (FRA)Arkéa - Samsiczt
93ISROmer Goldstein (ISR)Israel Start-Up Nationzt
94SUIMatteo Badilatti (SUI)Groupama - Fdjzt
95RUSDmitriy Strakhov (RUS)zt
96USAChad Haga (USA)Team Dsmzt
97ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
98USAGavin Mannion (USA)Rally Cyclingzt
99COLAndres Camilo Ardila Ordoñez (COL)Uae Team Emirateszt
100ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistarzt
101ITADario Cataldo (ITA)Movistar10:42
102CZERoman Kreuziger (CZE)Gazprom - Rusvelo10:49
103SUIReto Hollenstein (SUI)Israel Start-Up Nationzt
104USABenjamin King (USA)Rally Cyclingzt
105SUIKilian Frankiny (SUI)Team Qhubeka Assoszt
106DENFrederik Wandahl (DEN)Bora - Hansgrohezt
107ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Euskaltel - Euskadizt
108ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
109USAJoey Rosskopf (USA)Rally Cyclingzt
110POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudalzt
111BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudalzt
112KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana - Premier Techzt
113FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
114ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
115ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Nippozt
116NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Vismazt
117RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelozt
118FRAAlan Riou (FRA)Arkéa - Samsiczt
119GBRStephen Williams (GBR)Bahrain Victoriouszt
120NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
121ESPAntonio Jesús Soto Guirao (ESP)Euskaltel - Euskadizt
122COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Nippozt
123CANRobert Britton (CAN)Rally Cyclingzt
124COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
125GERMax Kanter (GER)Team Dsmzt
126CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdjzt
127CZEJosef Cerný (CZE)Deceuninck - Quick Stepzt
128GBRChris Froome (GBR)Israel Start-Up Nationzt
129SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
130USATejay Van Garderen (USA)EF Education - Nippozt
131ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar14:00
132GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadiers
133FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdj
134CANNickolas Zukowsky (CAN)Rally Cycling
135ESPJoan Bou Company (ESP)Euskaltel - Euskadi
136CANAlexander Cataford (CAN)Israel Start-Up Nation
137RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
138AUSRobert Power (AUS)Team Qhubeka Assos
139FRAJérémy Bellicaud (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
140BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudal
141BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohe
142BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudal

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden