De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour de Slovénie - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour de Slovénie - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Slovenië

Uitslagen 2017

Uitslagen voor etappe

Etappe 4 - Rogaska Slatina - Novo Mesto - 16 km - 18 Juni 2017Sprint

  • Etappe
  • Algemeen
  • Punten
  • Berg
  • Jongeren
  • Ploegen

Etappe

1IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohe3:41:48
2GBRMark Cavendish (GBR)Dimension Data0:00
3ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain - Merida0:00
4ITAJakub Mareczko (ITA)Wilier - Selle Italia0:00
5ITARoberto Ferrari (ITA)Uae Team Emirates0:00
6ITAAndrea Palini (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
7SLOLuka Mezgec (SLO)Orica - Scott0:00
8SLORok Korosec (SLO)Amplatz - BMC0:00
9ITAMarco Canola (ITA)Nippo - Vini Fantini0:00
10SLOZiga Jerman (SLO)Rog - Ljubljana0:00
11ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirates0:00
12ITAPaolo Totò (ITA)Sangemini - Mg.kvis0:00
13ITAMatteo Pelucchi (ITA)Bora - Hansgrohe0:00
14SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobil0:00
15GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe0:00
16AUTPatrick Gamper (AUT)Tirol0:00
17POLRafal Majka (POL)Bora - Hansgrohe0:00
18AUSJack Haig (AUS)Orica - Scott0:00
19CZEAlois Kankovský (CZE)Elkov - Author0:00
20SRBDusan Rajovic (SRB)Adria Mobil0:00
21RUSAlexander Porsev (RUS)Gazprom - Rusvelo0:00
22ITAMichele Scartezzini (ITA)Sangemini - Mg.kvis0:00
23AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Hansgrohe0:00
24POLPawel Cieslik (POL)Verva - Active Jet0:00
25HUNPéter Kusztor (HUN)Amplatz - BMC0:00
26SLOTadej Pogacar (SLO)Rog - Ljubljana0:00
27SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirates0:00
28SLOLuka Cotar (SLO)0:00
29AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe0:00
30ITAFederico Zurlo (ITA)Uae Team Emirates0:00
31CROMateo Frankovic (CRO)Meridiana - Kamen0:00
32AUTMaximilian Kuen (AUT)Tirol0:00
33ITAEdward Ravasi (ITA)Uae Team Emirates0:00
34ITAGiovanni Visconti (ITA)Bahrain - Merida0:00
35SLOZiga Rucigaj (SLO)Rog - Ljubljana0:00
36AUTDominik Hrinkow (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:00
37AUTHermann Pernsteiner (AUT)Amplatz - BMC0:00
38AUTClemens Fankhauser (AUT)Tirol0:00
39CROJosip Rumac (CRO)Synergy Baku Cycling Project0:00
40AZESamir Jabrayilov (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:00
41CZEJosef Cerný (CZE)Elkov - Author0:00
42SLOMatej Drinovec (SLO)0:00
43SLOLuka Pibernik (SLO)Bahrain - Merida0:00
44RUSPavel Brutt (RUS)Gazprom - Rusvelo0:00
45AUTSebastian Schönberger (AUT)Tirol0:00
46ITANicola Gaffurini (ITA)Sangemini - Mg.kvis0:00
47ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)0:00
48SLOGorazd Per (SLO)Adria Mobil0:00
49ITANiccolò Salvietti (ITA)Sangemini - Mg.kvis0:00
50ITAIvan Santaromita (ITA)Nippo - Vini Fantini0:00
51AUSAlexander Edmondson (AUS)Orica - Scott0:00
52SLOTilen Finkst (SLO)Rog - Ljubljana0:00
53SLOJure Golcer (SLO)Adria Mobil0:00
54ITAMichele Gazzarra (ITA)Sangemini - Mg.kvis0:00
55RUSArtem Ovechkin (RUS)Gazprom - Rusvelo0:00
56ITAKristian Sbaragli (ITA)Dimension Data0:00
57SLOMatej Mugerli (SLO)Amplatz - BMC0:00
58SLORobert Jenko (SLO)0:00
59SLOBorut Bozic (SLO)Bahrain - Merida0:00
60CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil0:00
61ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
62ITADamiano Cunego (ITA)Nippo - Vini Fantini0:00
63CZEVojtech Hacecký (CZE)Elkov - Author0:00
64RUSSergey Lagutin (RUS)Gazprom - Rusvelo0:00
65CZEJirí Polnický (CZE)Verva - Active Jet0:00
66ITAEnrico Salvador (ITA)Tirol0:00
67AUTDennis Paulus (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:00
68SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobil0:00
69SLODavid Per (SLO)Bahrain - Merida0:00
70SLOIzidor Penko (SLO)Rog - Ljubljana0:00
71ITAMattia Cattaneo (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
72RUSAlexander Foliforov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:00
73ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
74AUTAndreas Walzel (AUT)0:00
75AZEMusa Mikayilzade (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:00
76SLOTadej Logar (SLO)0:00
77ITAIuri Filosi (ITA)Nippo - Vini Fantini0:00
78RWAValens Ndayisenga (RWA)0:00
79AUTDaniel Eichinger (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:00
80SLOMatic Groselj (SLO)Rog - Ljubljana0:00
81SVKMarek Canecky (SVK)Amplatz - BMC0:00
82CZEMartin Hunal (CZE)Elkov - Author0:00
83ITAMatteo Draperi (ITA)Wilier - Selle Italia0:00
84SLOAndi Bajc (SLO)Amplatz - BMC0:00
85ITAFilippo Pozzato (ITA)Wilier - Selle Italia0:00
86ITAManuel Belletti (ITA)Wilier - Selle Italia0:00
87CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Meridiana - Kamen0:00
88SLODomen Novak (SLO)Bahrain - Merida0:00
89AZEKanan Gahramanli (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:00
90SLOGregor Gazvoda (SLO)0:00
91SLOMarko Pavlic (SLO)0:00
92SLOUros Repse (SLO)Meridiana - Kamen0:00
93CZETomás Buchácek (CZE)Elkov - Author0:00
94HUNJános Pelikán (HUN)Amplatz - BMC0:00
95ITAAlessandro Bisolti (ITA)Nippo - Vini Fantini0:00
96ITAFilippo Ganna (ITA)Uae Team Emirates0:00
97ITANicola Bagioli (ITA)Nippo - Vini Fantini0:00
98ITAMatteo Rabottini (ITA)Meridiana - Kamen0:00
99SLOAljaz Prah (SLO)Rog - Ljubljana0:00
100ITADavide Ballerini (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
101AUTBernhard Eisel (AUT)Dimension Data0:27
102AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Data0:27
103AZEEnver Asanov (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:27
104RSARyan Gibbons (RSA)Dimension Data0:31
105ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:36
106AUSMichael Hepburn (AUS)Orica - Scott0:41
107RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:47
108ITAAlan Marangoni (ITA)Nippo - Vini Fantini0:50
109ITAMirko Trosino (ITA)Wilier - Selle Italia0:57
110ITAAndrea Vendrame (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:59
111BLRIlia Koshevoy (BLR)Wilier - Selle Italia0:59
112COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Wilier - Selle Italia0:59
113ESPJon Ander Insausti Irastorza (ESP)Bahrain - Merida1:13
114SLOPrimoz Obal (SLO)1:21
115AUSMitchell Docker (AUS)Orica - Scott1:21
116DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Orica - Scott1:24
117ITALuca Pacioni (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:34
118CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Author1:39
119AUTGerd Fidler (AUT)Amplatz - BMC1:46
120ITAMatteo Busato (ITA)Wilier - Selle Italia1:50
121AUTAndreas Graf (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang1:50
122AUTNils Friedl (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang1:50
123CANSvein Tuft (CAN)Orica - Scott1:50
124RUSIvan Rovny (RUS)Gazprom - Rusvelo1:50
125RUSAnton Vorobev (RUS)Gazprom - Rusvelo2:09
126AUSNathan Haas (AUS)Dimension Data2:11
127SLOJaka Primozic (SLO)2:23
128LATAleksejs Saramotins (LAT)Bora - Hansgrohe3:07
129SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobil3:07
130ITAGianfranco Visconti (ITA)3:07
131ITAMattia De Marchi (ITA)Hrinkow Advarics Cycleang3:13
132AZEElchin Asadov (AZE)Synergy Baku Cycling Project3:26
133SVKErik Baska (SVK)Bora - Hansgrohe4:09
DNFITADavide Mucelli (ITA)Meridiana - Kamen-
DNFITAFilippo Fortin (ITA)Tirol-
DNFAUTMatthias Krizek (AUT)Tirol-
DNSJAPKohei Uchima (JAP)Nippo - Vini Fantini-

Algemeen

Punten

Berg

Jongeren

Ploegen

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden