De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Czech Cycling Tour - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Czech Cycling Tour - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Tsjechië

Uitslagen 2018

Uitslagen voor etappe

Etappe 4 - Olomouc - Dolany - 147,9 km - 12 Augustus 2018Sprint

  • Etappe
  • Algemeen
  • Punten
  • Berg
  • Jongeren
  • Ploegen

Etappe

1ITAFilippo Fortin (ITA)Felbermayr - Simplon Wels3:32:11
2ITAAndrea Guardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
3CZEFrantisek Sisr (CZE)CCC - Sprandi - Polkowicezt
4SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobilzt
5ITASimone Velasco (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
6ITAPaolo Totò (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vegazt
7ITAVincenzo Albanese (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
8POLPatryk Stosz (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
9GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Hansgrohezt
10CROJosip Rumac (CRO)Synergy Baku Cycling Projectzt
11NEDDennis Van Winden (NED)Israel Cycling Academyzt
12POLWojciech Sykala (POL)Wibatech - Merx 7Rzt
13ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
14SLOAndi Bajc (SLO)Mybike Stevenszt
15POLMarceli Boguslawski (POL)Wibatech - Merx 7Rzt
16POLJaroslaw Marycz (POL)Wibatech - Merx 7Rzt
17KAZGrigoriy Shtein (KAZ)Astana Cityzt
18ITALiam Bertazzo (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
19KAZMatvey Nikitin (KAZ)Astana Cityzt
20ITAKristian Sbaragli (ITA)Israel Cycling Academyzt
21UKRAndriy Vasylyuk (UKR)zt
22CZEJirí Polnický (CZE)Elkov - Authorzt
23CZEJakub Otruba (CZE)Elkov - Authorzt
24CZEDaniel Turek (CZE)Israel Cycling Academyzt
25JAPShotaro Iribe (JAP)Shimanozt
26KAZVladimir Tsoy (KAZ)Astana Cityzt
27POLLeszek Plucinski (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
28NORAnders Skaarseth (NOR)Uno-X Hydrogenzt
29ITAEdoardo Zardini (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
30AUTSebastian Schönberger (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
31ITANiccolò Salvietti (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vegazt
32AUTJodok Salzmann (AUT)WSA - Pushbikerszt
33ITANicola Gaffurini (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vegazt
34LATAleksejs Saramotins (LAT)Bora - Hansgrohezt
35AUTPatrick Bosman (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
36NORTorjus Sleen (NOR)Uno-X Hydrogenzt
37GERJonas Rapp (GER)Hrinkow Advarics Cycleangzt
38ITADario Puccioni (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vegazt
39JAPMasahiro Ishigami (JAP)zt
40NEDLars van den Berg (NED)zt
41NEDJarno Gmelich Meijling (NED)Metec - TKHzt
42AUTMaximilian Kuen (AUT)Mybike Stevenszt
43CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Authorzt
44UKRVitaliy Buts (UKR)zt
45KAZAnton Kuzmin (KAZ)Astana Cityzt
46NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Hydrogenzt
47NORTorstein Traeen (NOR)Uno-X Hydrogenzt
48POLPiotr Konwa (POL)Elkov - Authorzt
49POLEmanuel Piaskowy (POL)Huromzt
50GERJohannes Schinnagel (GER)Tirolzt
51AUTRiccardo Zoidl (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
52POLBartosz Warchol (POL)Wibatech - Merx 7Rzt
53AUTDaniel Lehner (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
54JAPYuma Koishi (JAP)Ukyozt
55CROMateo Frankovic (CRO)Meridiana - Kamenzt
56AUTLukas Schlemmer (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
57ITAMichele Gazzarra (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vegazt
58ITAMatteo Rabottini (ITA)Meridiana - Kamenzt
59ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
60ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:13
61POLPawel Bernas (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:16
62ITAEnrico Barbin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:18
63SLOGregor Gazvoda (SLO)Adria Mobil1:28
64SLOAljaz Jarc (SLO)Adria Mobil1:28
65NORJonas Hvideberg (NOR)1:28
66POLKamil Malecki (POL)CCC - Sprandi - Polkowice1:28
67CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Meridiana - Kamen1:28
68POLKacper Kistowski (POL)Wibatech - Merx 7R1:28
69CZEJan Rajchart (CZE)Elkov - Author1:28
70NORTobias Foss (NOR)Uno-X Hydrogen1:28
71AUTGerd Fidler (AUT)Mybike Stevens1:28
72NORIver Skaarseth (NOR)Uno-X Hydrogen1:28
73NEDDylan Bouwmans (NED)Metec - TKH1:28
74AUTStefan Pöll (AUT)WSA - Pushbikers1:28
75POLMateusz Taciak (POL)CCC - Sprandi - Polkowice1:28
76HUNJános Pelikán (HUN)Mybike Stevens1:28
77CZETomás Buchácek (CZE)Elkov - Author1:28
78KAZGalym Akhmetov (KAZ)Astana City1:28
79POLStanislaw Aniolkowski (POL)Hurom1:28
80ITAAlessandro Marinozzi (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vega1:28
81JAPTakeaki Amezawa (JAP)Utsunomiya - Blitzenzt
82ITALuca Pacioni (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia1:28
83BLRIlia Koshevoy (BLR)Wilier Triestina - Selle Italia1:28
84SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobil1:28
85AUTMarkus Eibegger (AUT)Felbermayr - Simplon Wels2:39
86AUTDominik Hrinkow (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang3:24
87AUTAndreas Hofer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang3:24
88GERTimon Loderer (GER)Hrinkow Advarics Cycleang3:24
89CZEMatej Zahálka (CZE)Elkov - Author3:47
90ITAMichael Bresciani (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox3:47
91GERSébastian Baldauf (GER)WSA - Pushbikers3:47
92ISRItamar Einhorn (ISR)3:47
93POLAdrian Honkisz (POL)Wibatech - Merx 7R3:47
94NEDThijs De Lange (NED)Metec - TKH5:11
95FRAClément Carisey (FRA)5:32
96POLAdrian Kurek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice5:32
97AUTFelix Ritzinger (AUT)5:32
98AUTStefan Mastaller (AUT)Mybike Stevens5:32
99NEDJasper Hamelink (NED)Metec - TKH6:36
100JAPMasaki Yamamoto (JAP)Kinan6:38
101GERMatthias Mangertseder (GER)Felbermayr - Simplon Wels7:12
102AUTMarkus Kopfauf (AUT)WSA - Pushbikers7:12
103CRODavid Jabuka (CRO)Meridiana - Kamen7:12
104ITAFilippo Pozzato (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia7:12
105AUTStefan Kolb (AUT)WSA - Pushbikers7:12
106JAPGenki Yamamoto (JAP)Kinan7:12
107NEDDanny Van Der Tuuk (NED)Metec - TKH7:12
108NEDStef Krul (NED)Metec - TKH7:12
109KAZIgor Chzhan (KAZ)Centre Mondial du Cyclisme8:18
DNFAUTDaniel Auer (AUT)WSA - Pushbikers-
DNFJAPShoi Matsuda (JAP)-
DNSHUNPéter Kusztor (HUN)Mybike Stevens-

Algemeen

Punten

Berg

Jongeren

Ploegen

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden