De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Atletiek - Aziatische Kampioenschappen - 100 m DamesMeer
1 | Olga Safronova (KAZ) | 11.17 |
2 | Xiaojing Liang (CHN) | 11.28 |
3 | Yongli Wei (CHN) | 11.37 |
Atletiek - Aziatische Kampioenschappen - 100 m HerenMeer
1 | Yoshihide Kiryu (JAP) | 10.10 |
2 | Lalu Muhammad Zohri (INA) | 10.13 |
3 | Zhiqiang Wu (CHN) | 10.18 |
Atletiek - Aziatische Kampioenschappen - 400 m HerenMeer
1 | Yousef Karam (KUW) | 44.84 |
2 | Abbas Abubaker (BRN) | 45.14 |
3 | Mikhail Litvin (KAZ) | 45.25 |
Atletiek - Aziatische Kampioenschappen - 400 m Horden DamesMeer
1 | Thi Lan Quach (VIE) | 56.10 |
2 | Aminat Yusuf Jamal (BRN) | 56.39 |
3 | Saritaben Laxmanbhai Gayakwad (IND) | 57.22 |
Atletiek - Aziatische Kampioenschappen - 400 m Horden HerenMeer
1 | Abderrahaman Samba (QAT) | 47.51 |
2 | Chieh Chen (TPE) | 48.92 |
3 | Jabir Madari Pillyalil (IND) | 49.13 |
Atletiek - Aziatische Kampioenschappen - 800 m DamesMeer
1 | Gomathi Marimuthu (IND) | 2:02.70 |
2 | Chunyu Wang (CHN) | 2:02.96 |
3 | Margarita Mukasheva (KAZ) | 2:03.83 |
Atletiek - Aziatische Kampioenschappen - 800 m HerenMeer
1 | Abubaker Haydar Abdalla (QAT) | 1:44.33 |
2 | Ebrahim Alzofairi (KUW) | 1:46.88 |
3 | Jamal Hairane (QAT) | 1:47.27 |
Atletiek - Aziatische Kampioenschappen - Hinkstapspringen HerenMeer
1 | Ruslan Kurbanov (UZB) | 16.93 |
2 | Yaming Zhu (CHN) | 16.87 |
3 | Xiaolong Xu (CHN) | 16.81 |
Atletiek - Aziatische Kampioenschappen - Kogelslingeren DamesMeer
1 | Zheng Wang (CHN) | 75.66 |
2 | Na Luo (CHN) | 72.23 |
3 | Akane Watanabe (JAP) | 63.54 |
Atletiek - Aziatische Kampioenschappen - Kogelstoten HerenMeer
1 | Tajinderpal Singh Toor (IND) | 20.22 |
2 | Jiaxiang Wu (CHN) | 20.03 |
3 | Ivan Ivanov (URS) | 19.09 |
Atletiek - Aziatische Kampioenschappen - Speerwerpen HerenMeer
1 | Chao-Tsun Cheng (TPE) | 86.72 |
2 | Shivpal Singh (IND) | 86.23 |
3 | Ryohei Arai (JAP) | 81.93 |
Atletiek - Aziatische Kampioenschappen - Verspringen DamesMeer
1 | Minjia Lu (CHN) | 6.38 |
2 | Ayaka Kora (JAP) | 6.16 |
3 | Ya Xin Yue (HKG) | 6.15 |
Baseball - Major League Baseball - Regulier Seizoen - 22 April 2019Meer
01h05 | Cleveland Indians (USA) | 0 - 11 | Atlanta Braves (USA) |
Basketbal - Rusland Division 1 Dames - Superliga A - Plaatsen 5-10Meer
14h00 | Spartak Noginsk | 76 - 68 | Dynamo Novosibirsk |
16h30 | Inventa Kursk | 85 - 83 | Enisey Krasnoyarsk |
18h00 | Dynamo Moscow | 55 - 89 | Spartak Moscow Region Vidnoje |
Basketbal - National Basketball Association - Playoffs - Eerste rondeMeer
04h00 | Denver Nuggets (USA) | 90 - 86 | San Antonio Spurs (USA) |
Basketbal - Rusland Division 1 Dames - Superliga A - Playoffs - FinaleMeer
18h00 | Dynamo Kursk | 64 - 68 | UMMC Ekaterinburg |
Basketbal - Adriatic League - NLB - Playoffs - FinaleMeer
19h00 | KK Crvena Zvezda Beograd (SRB) | 97 - 54 | Buducnost Podgorica (MNE) |
Basketbal - Ukraine - Superleague - Playoffs - FinaleMeer
17h30 | BC Kyiv | 73 - 79 | Khimik Yuzhny |
Basketbal - Zweden - Basketligan - Playoffs - Halve FinaleMeer
20h04 | KFUM Jämtland Basket | 76 - 85 | Södertälje BBK |
Basketbal - Letland - Latvijas Basketbola Liga - Halve FinaleMeer
18h00 | BK Ventspils | 85 - 72 | Jurmalas Sports |
Basketbal - Tsjechië - NBL - Playoffs - KwartfinalesMeer
18h00 | BK Decín | 79 - 62 | BK Opava |
Basketbal - Turkije Division 1 Dames - KBSL - Playoffs - KwartfinalesMeer
17h00 | Botas SK Adana | 64 - 62 | CBK Mersin Yenisehir Bld |
Basketbal - Finland - Korisliiga - Playoffs - KwartfinalesMeer
16h00 | KTP Kotka | 96 - 80 | Kataja BC |
Basketbal - Ukraine - Superleague - Playoffs - Om 3e/4e plaatsMeer
13h00 | BK Zaporozhye | 76 - 56 | Dnipro Dnipropetrovsk |
Basketbal - Litouwen - LKL - Regulier Seizoen - April 2019Meer
17h30 | BC CBet Prienai | 81 - 76 | Zalgiris Kaunas |
Basketbal - Puerto Rico - BSN - Regulier Seizoen - April 2019Meer
02h00 | Piratas de Quebradillas | 83 - 85 verlengingen | Capitanes de Arecibo |
Basketbal - Duitsland - BBL - Regulier Seizoen - Speeldag 14Meer
18h00 | Alba Berlin | 92 - 84 | Mitteldeutschen BC |
Basketbal - België - EuroMillions Basketball League - Regulier Seizoen - Speeldag 28Meer
18h00 | Antwerp Giants | 83 - 61 | Spirou Charleroi |
20h30 | Leuven Bears | 94 - 77 | Okapi Aalstar Aalst |
Basketbal - Israël - Super League - Regulier Seizoen - Speeldag 28Meer
19h10 | Ironi Nahariya | 72 - 76 | Bnei HaSharon/Herzliya |
19h20 | Maccabi Ashdod B.C. | 66 - 93 | Maccabi Rishon LeZion |
19h30 | Ironi Nes Ziona | 100 - 98 verlengingen | Hapoel Tel Aviv |
Basketbal - Pro A - Regulier Seizoen - Speeldag 29Meer
20h00 | ASVEL Lyon-Villeurbanne | 92 - 91 | AS Monaco |
Basketbal - Polen - PLK - Regulier Seizoen - Speeldag 29Meer
19h00 | Stelmet Zielona Góra | 105 - 87 | MOSiR KHS Krosno |
Basketbal - Duitsland - BBL - Regulier Seizoen - Speeldag 29Meer
15h00 | Skyliners Frankfurt | 63 - 91 | Ratiopharm Ulm |
Curling - WK Curling Gemengd Dubbel - Groep AMeer
16h00 | Japan | 9 - 7 | Canada |
16h00 | Zweden | 11 - 1 | Hong Kong |
19h30 | Roemenië | 9 - 4 | Oekraïne |
19h30 | Wit-Rusland | 7 - 6 | Denemarken |
Curling - WK Curling Gemengd Dubbel - Groep BMeer
09h00 | Hongarije | 10 - 5 | Guyana |
09h00 | Zwitserland | 7 - 5 | Chinees Taipei |
12h30 | Oostenrijk | 11 - 2 | Nederland |
12h30 | Turkije | 8 - 5 | Brazilië |
Curling - WK Curling Gemengd Dubbel - Groep CMeer
16h00 | China | 10 - 2 | Kroatië |
16h00 | Tsjechië | 15 - 2 | Wales |
16h00 | Nigeria | 8 - 5 | Frankrijk |
16h00 | Australië | 7 - 3 | Italië |
Curling - WK Curling Gemengd Dubbel - Groep DMeer
12h30 | Estland | 8 - 3 | Duitsland |
12h30 | Schotland | 7 - 6 verlengingen | Noorwegen |
12h30 | Litouwen | 12 - 7 | Mexico |
Curling - WK Curling Gemengd Dubbel - Groep EMeer
09h00 | Zuid-Korea | 9 - 0 | Kazachstan |
09h00 | Finland | 7 - 6 verlengingen | Engeland |
09h00 | Nieuw-Zeeland | 14 - 2 | Saoedi-Arabië |
09h00 | Ierland | 9 - 3 | Qatar |
Curling - WK Curling Gemengd Dubbel - Groep FMeer
19h30 | Rusland | 5 - 4 | Verenigde Staten van Amerika |
19h30 | Spanje | 6 - 1 | Slovenië |
19h30 | Letland | 9 - 5 | Griekenland |
19h30 | Polen | 10 - 2 | Kosovo |
Darts - European Tour - German Darts Grand Pris - Achtste finalesMeer
22 Apr - 13h00 | Michael Van Gerwen | verslaat | Stephen Bunting | 6-1 |
22 Apr - 13h30 | Ted Evetts | verslaat | Ricky Evans | 6-4 |
22 Apr - 14h05 | Rob Cross | verslaat | Daryl Gurney | 6-5 |
22 Apr - 14h40 | Mensur Suljovic | verslaat | Dave Chisnall | 6-5 |
22 Apr - 15h20 | Karel Sedlácek | verslaat | Darren Webster | 6-5 |
22 Apr - 15h50 | Max Hopp | verslaat | Kim Huybrechts | 6-3 |
22 Apr - 16h15 | Joe Cullen | verslaat | Ritchie Edhouse | 6-4 |
22 Apr - 16h50 | Simon Whitlock | verslaat | Ross Smith | 6-4 |
Darts - European Tour - German Darts Grand Pris - KwartfinalesMeer
22 Apr - 19h20 | Michael Van Gerwen | verslaat | Ted Evetts | 6-5 |
22 Apr - 19h55 | Rob Cross | verslaat | Mensur Suljovic | 6-5 |
22 Apr - 20h30 | Max Hopp | verslaat | Karel Sedlácek | 6-5 |
22 Apr - 21h05 | Simon Whitlock | verslaat | Joe Cullen | 6-1 |
Gewichtheffen - Aziatisch Kampioenschap - 55 kg Dames - StotenMeer
1 | Qiuyun Liao (CHN) | 128 |
2 | Hidilyn Diaz (PHI) | 115 |
3 | Muattar Nabieva (UZB) | 113 |
Gewichtheffen - Aziatisch Kampioenschap - 55 kg Dames - TotaalMeer
1 | Qiuyun Liao (CHN) | 224 |
2 | Hidilyn Diaz (PHI) | 209 |
3 | Muattar Nabieva (UZB) | 204 |
Gewichtheffen - Aziatisch Kampioenschap - 55 kg Dames - TrekkenMeer
1 | Qiuyun Liao (CHN) | 96 |
2 | Hidilyn Diaz (PHI) | 94 |
3 | Muattar Nabieva (UZB) | 91 |
Gewichtheffen - Aziatisch Kampioenschap - 73 kg Heren - StotenMeer
1 | Zhiyong Shi (CHN) | 194 |
2 | Chengfei Yuan (CHN) | 193 |
3 | Kang Chol O (PRK) | 188 |
Gewichtheffen - Aziatisch Kampioenschap - 73 kg Heren - TotaalMeer
1 | Zhiyong Shi (CHN) | 362 |
2 | Chengfei Yuan (CHN) | 349 |
3 | Kang Chol O (PRK) | 338 |
Gewichtheffen - Aziatisch Kampioenschap - 73 kg Heren - TrekkenMeer
1 | Zhiyong Shi (CHN) | 168 |
2 | Chengfei Yuan (CHN) | 156 |
3 | Kang Chol O (PRK) | 150 |
Handbal - Zweden - Elitserien Heren - Degradatie Play-OffsMeer
16h30 | HIF Karlskrona | 22 - 22 | Hallby Jonkoping |
Handbal - Denemarken - Competitie Heren - Degradatie Playoff - Halve FinaleMeer
15h00 | Team Sydhavsøerne | 28 - 29 | TM Tønder |
Handbal - Nederlandse Eredivisie Heren - Degradatie Ronde - Groep AMeer
15h30 | Targos Bevo Panningen 2 | 31 - 26 | HV EHC |
Handbal - Nederlandse Eredivisie Heren - Plaats 9-16 - Halve Finale 13-16Meer
11h30 | HV KRAS/Volendam 2 | 29 - 22 | Beekse Fusie Club |
12h30 | Green Park Aalsmeer 2 | 31 - 33 | HV Quintus 2 |
Handbal - Nederlandse Eredivisie Heren - Plaats 9-16 - Halve Finale 9-12Meer
14h30 | OCI Limburg Lions Geleen 2 | 28 - 21 | E&O Emmen |
16h00 | HV Tachos Waalwijk | 27 - 27 | DFS Arnhem |
Handbal - Nederlandse Eredivisie Heren - Play-OffMeer
13h30 | Targos Bevo Panningen | 29 - 28 | OCI Limburg Lions Geleen |
13h30 | HV KRAS/Volendam | 24 - 21 | Handbal Aalsmeer |
Handbal - Denemarken - Competitie Dames - Play-Off Groep 1Meer
16h00 | Odense Håndbold | 19 - 27 | FC Copenhagen Handball |
16h00 | Nykøbing Falster | 27 - 25 | TTH Holstebro |
Handbal - Denemarken - Competitie Dames - Play-Off Groep 2Meer
16h00 | Team Esbjerg | 28 - 24 | Ikast Handbold |
16h00 | Aarhus United | 24 - 24 | Viborg HK A/S |
Handbal - Rusland Division 1 Dames - Super League - Playoffs - KwartfinalesMeer
16h00 | Astrakhanochka Astrakhan | 24 - 27 | Zvezda Zvenigorod |
18h00 | Kuban Krasnodar | 31 - 24 | Dinamo Volgograd |
Handbal - Zweden - Elitserien Heren - Playoffs - KwartfinalesMeer
17h15 | Alingsås HK | 27 - 26 | Ystads IF HF |
Handbal - Oekraïne Division 1 Heren - Super League - Regulier Seizoen - April 2019Meer
11h00 | ZTR Zaporozhye | 33 - 14 | HC Portovik Yuzhny |
14h00 | ZTR Burevestnik | 32 - 32 | HC Donbass Donetsk |
Hockey - Euro Hockey League Heren - Eindronde - FinaleMeer
15h15 | Waterloo Ducks (BEL) | 4 - 0 | Rot-Weiss Keulen (GER) |
Hockey - Euro Hockey League Heren - Eindronde - Om 3e/4e plaatsMeer
13h00 | Mannheimer HC (GER) | 3 - 1 | RCP Barcelona (ESP) |
Hockey - Eurohockey Club Trophy Dames - Finaleronde - FinaleMeer
15h15 | Club Campo de Madrid (ESP) | 3 - 1 | Holcombe HC (ENG) |
Hockey - Eurohockey Club Challenge I Dames - Finaleronde - FinaleMeer
10h45 | Braxgata HC (BEL) | 4 - 1 | HC Rotweiss Wettingen (SUI) |
Hockey - Eurohockey Club Trophy Dames - Finaleronde - Om 3e/4e plaatsMeer
13h00 | Waterloo Ducks (BEL) | 2 - 0 | UC Dublin Ladies HC (IRL) |
Hockey - Eurohockey Club Challenge I Dames - Finaleronde - Om 3e/4e plaatsMeer
10h45 | Lille MHC (FRA) | 3 - 1 | Milne Craig Clydesdale Western (SCO) |
Hockey - Eurohockey Club Trophy Dames - Finaleronde - Plaats 5Meer
10h45 | Dinamo-COP Moscomsport (RUS) | 4 - 3 | HC Victorya Smolevichi (BLR) |
Hockey - Eurohockey Club Challenge I Dames - Finaleronde - Plaats 5Meer
08h30 | SK Slavia Praha (CZE) | 4 - 1 | HC Saint-Petersburg (RUS) |
Hockey - Eurohockey Club Trophy Dames - Finaleronde - Plaats 7Meer
09h30 | MSC Sumchanka (UKR) | 3 - 2 | Edinburgh University HC (SCO) |
Hockey - Eurohockey Club Challenge I Dames - Finaleronde - Plaats 7Meer
08h30 | Siauliai Ginstrekte SSG (LTU) | 4 - 2 | Luzerner SC (SUI) |
Hockey - EuroHockey Club Champions Cup Dames - FinaleMeer
16h15 | Amsterdam HBC (NED) | 7 - 0 | Real Sociedad (ESP) |
Hockey - EuroHockey Club Champions Cup Dames - Om 3e/4e plaatsMeer
14h00 | Club an der Alster (GER) | 2 - 1 | Den Bosch HC (NED) |
Hockey - EuroHockey Club Champions Cup Dames - Plaats 5Meer
11h45 | Uhlenhorster HC (GER) | 4 - 1 | Surbiton HC (ENG) |
Hockey - EuroHockey Club Champions Cup Dames - Plaats 7Meer
09h30 | Loreto HC (IRL) | 2 - 1 | GHC Ritm Grodno (BLR) |
Hockey - Vriendschappelijke Wedstrijden DamesMeer
14h00 | Argentinië | 3 - 1 | Duitsland |
Hockey - Vriendschappelijke Wedstrijden HerenMeer
18h30 | Duitsland | 6 - 2 | Pakistan |
20h00 | België | 4 - 3 | Argentinië |
Ijshockey - Wereldkampioenschap U-18 - Groep BMeer
15h30 | Verenigde Staten U-18 | 7 - 1 | Letland U-18 |
19h30 | Zweden U-18 | 3 - 0 | Rusland U-18 |
Ijshockey - Wereldkampioenschap U-18 - Groep AMeer
15h30 | Finland U-18 | 12 - 0 | Zwitserland U-18 |
19h30 | Canada U-18 | 6 - 2 | Tsjechië U-18 |
Ijshockey - Europees Kampioenschap Dames U-16 - Groep AMeer
15h00 | Duitsland U-16 | 5 - 0 | Noorwegen U-16 |
17h30 | Zwitserland U-16 | 2 - 0 | Oostenrijk U-16 |
Ijshockey - Europees Kampioenschap Dames U-16 - Groep BMeer
10h00 | Hongarije U-16 | 3 - 1 | Japan U-16 |
12h30 | Rusland U-16 | 2 - 0 | Frankrijk U-16 |
Ijshockey - National Hockey League - Playoffs - Eerste rondeMeer
01h30 | Washington Capitals (USA) | 3 - 4 verlengingen | Carolina Hurricanes (USA) |
Ijshockey - Duitsland - DEL - Playoffs - FinaleMeer
19h30 | Adler Mannheim | 5 - 4 verlengingen | EHC München |
Ijshockey - Oostenrijk - DEL - Playoffs - FinaleMeer
20h20 | EC KAC Klagenfurt (AUT) | 3 - 2 verlengingen | Vienna Capitals (AUT) |
Ijshockey - Tsjechië - Extraliga - Playoffs - FinaleMeer
17h20 | HC Ocelári Trinec | 4 - 2 | Bílí Tygri Liberec |
Ijshockey - Wereldkampioenschap Divisie II BMeer
03h00 | Mexico | 8 - 2 | Noord-Korea |
Ijshockey - Wereldkampioenschap Division IIIMeer
12h00 | Turkije | 5 - 4 | Turkmenistan |
15h30 | Zuid-Afrika | 9 - 7 | Taiwan |
19h00 | Bulgarije | 7 - 0 | Luxemburg |
Ijshockey - Vriendschappelijke Wedstrijden Dames U-16Meer
10h00 | Noorwegen U-16 | 2 - 3 verlengingen | Zwitserland U-16 |
12h30 | Frankrijk U-16 | 1 - 8 | Tsjechië U-16 |
15h00 | Japan U-16 | 2 - 4 | Rusland U-16 |
17h30 | Oostenrijk U-16 | 2 - 1 verlengingen | Finland U-16 |
Judo - Asia Cup Junioren - Almaty - + 100 kg HerenMeer
1 | Bibarys Abdigani (KAZ) | |
2 | Ilyas Kalidolda (KAZ) | |
3 | Nodar Bagaev (RUS) |
Judo - Asia Cup Junioren - Almaty - + 78 kg DamesMeer
1 | Rinata Ilmatova (UZB) | |
2 | Arailym Abenova (KAZ) | |
3 | Aknur Ashimmyrza (KAZ) |
Judo - Asia Cup Junioren - Almaty - 100 kg HerenMeer
1 | Bekarys Saduakas (KAZ) | |
2 | Ildar Iksanov (RUS) | |
3 | Nurlykhan Sharkhan (KAZ) |
Judo - Asia Cup Junioren - Almaty - 70 kg DamesMeer
1 | Akerke Kulash (KAZ) | |
2 | Anastassiya Mayakova (KAZ) | |
3 | Ayan Amze (KAZ) |
Judo - Asia Cup Junioren - Almaty - 81 kg HerenMeer
1 | Adil Myrzaev (KGZ) | |
2 | Jaloliddin Kurbonmurodov (UZB) | |
3 | Nurbek Ortay (KAZ) |
Judo - Asia Cup Junioren - Almaty - 90 kg HerenMeer
1 | Vasily Taranov (RUS) | |
2 | Bexultan Anuaruly (KAZ) | |
3 | Jandos Bolashag (MGL) |
Judo - Azië-Pacific Kampioenschappen - + 100 kg HerenMeer
1 | Sung-min Kim (KOR) | |
2 | Temur Rakhimov (TAD) | |
3 | Min-Jong Kim (KOR) |
Judo - Azië-Pacific Kampioenschappen - + 78 kg DamesMeer
1 | Min-Jeong Kim (KOR) | |
2 | Mi-jin Han (KOR) | |
3 | Akari Inoue (JAP) |
Judo - Azië-Pacific Kampioenschappen - 100 kg HerenMeer
1 | Otgonbaatar Lkhagvasuren (MGL) | |
2 | Jong-Hoon Won (KOR) | |
3 | Mukhammadkarim Khurramov (UZB) |
Judo - Azië-Pacific Kampioenschappen - 78 kg DamesMeer
1 | Mao Izumi (JAP) | |
2 | Zhenzhao Ma (CHN) | |
3 | Jeong-Yun Lee (KOR) |
Judo - Azië-Pacific Kampioenschappen - 90 kg HerenMeer
1 | Kosuke Mashiyama (JAP) | |
2 | Komronshokh Ustopiriyon (TAD) | |
3 | Islam Bozbayev (KAZ) |
Motorcross - Zijspannen - NederlandMeer
1 | Etienne Bax (NED) | 50 |
2 | Daniel Willemsen (NED) | 42 |
3 | Marvin Vanluchene (BEL) | 40 |
Motorcross - Zijspannen - Nederland - Nederland - Serie 1Meer
1 | Etienne Bax (NED) | 36:02.133 |
2 | Daniel Willemsen (NED) | 24.922 |
3 | Valentin Giraud (FRA) | 28.184 |
Motorcross - Zijspannen - Nederland - Nederland - Serie 2Meer
1 | Etienne Bax (NED) | 35:52.403 |
2 | Marvin Vanluchene (BEL) | 25.333 |
3 | Daniel Willemsen (NED) | 31.113 |
Rugby - Major League Rugby - Regulier Seizoen - April 2019Meer
01h00 | Houston SaberCats (USA) | 19 - 40 | San Diego Legion (USA) |
Rugby - Super League - Regulier Seizoen - Speeldag 12Meer
16h00 | Hull Kingston Rovers (ENG) | 6 - 54 | Warrington Wolves (ENG) |
16h00 | St Helens RFC (ENG) | 62 - 16 | Hull FC (ENG) |
16h00 | Huddersfield Giants (ENG) | 24 - 19 | London Broncos (ENG) |
16h00 | Salford Red Devils (ENG) | 26 - 30 | Wigan Warriors (ENG) |
16h00 | Wakefield Trinity Wildcats (ENG) | 26 - 24 | Leeds Rhinos (ENG) |
18h00 | Catalans Dragons (FRA) | 37 - 16 | Castleford Tigers (ENG) |
Rugby - National Rugby League - Regulier Seizoen - Speeldag 6Meer
08h00 | Parramatta Eels (AUS) | 51 - 6 | Wests Tigers (AUS) |
Squash - El Gouna International - Achtste finalesMeer
Camille Serme | verslaat | Tesni Evans | 3-0 (11-5, 11-6, 11-9) |
Sarah-Jane Perry | verslaat | Annie Au | 3-2 (11-6, 9-11, 7-11, 11-7, 11-9) |
Nouran Gohar | verslaat | Zeina Mickawy | 3-1 (11-9, 11-3, 7-11, 11-7) |
Nour El Sherbini | verslaat | Nadine Shahin | 3-0 (11-5, 11-2, 11-1) |
Squash - El Gouna International Open - Achtste finalesMeer
Karim Abdel Gawad | verslaat | Omar Mosaad | 3-2 (9-11, 9-11, 11-1, 11-7, 11-8) |
Marwan El Shorbagy | verslaat | Nicolas Müller | 3-0 (11-8, 11-6, 11-2) |
Fares Dessouki | verslaat | Miguel Ángel Rodríguez | 3-1 (11-7, 11-5, 7-11, 11-9) |
Mohamed El Shorbagy | verslaat | César Salazar | 3-0 (11-8, 11-9, 11-1) |
Tafeltennis - WK Dames - Dubbel - Eerste rondeMeer
22 Apr - 19h45 | Hina Hayata Mima Ito | verslaat | Klara Cakol Ivana Tubikanec | 4-0 (11-6, 11-6, 11-9, 11-5) |
22 Apr - 19h00 | Maria Xiao Mo Zhang | verslaat | Sutirtha Mukherjee Madhurika Patkar | 4-1 (11-2, 6-11, 15-13, 11-8, 11-8) |
22 Apr - 19h00 | Szu-yu Chen I-Ching Cheng | verslaat | Maria Malanina Polina Mikhailova | 4-0 (11-8, 11-7, 11-8, 11-9) |
22 Apr - 19h00 | Kristin Lang Nina Mittelham | verslaat | Jamila Laurenti Debora Vivarelli | 4-1 (11-5, 11-5, 11-3, 8-11, 11-6) |
22 Apr - 19h00 | Hyo Sim Cha Nam Hae Kim | verslaat | Rebekka Carlsen Ilka Doval | 4-0 (11-8, 11-4, 11-6, 11-3) |
22 Apr - 19h00 | Orawan Paranang Suthasini Sawettabut | verslaat | Anna Kirichenko Annika Lundstrom | 4-0 (12-10, 11-3, 11-9, 11-4) |
22 Apr - 19h00 | Adriana Diaz Melanie Diaz | verslaat | Auguste Melaikaite Kornelija Riliskyte | 4-1 (11-9, 11-9, 11-8, 9-11, 11-6) |
22 Apr - 19h00 | Elizabeta Samara Bernadette-Cynthia Szöcs | verslaat | Lin Gui Jessica Yamada | 4-0 (11-4, 11-3, 11-5, 11-7) |
22 Apr - 19h00 | Bruna Takahashi Andrea Todorovic | verslaat | Barbora Balazova Hana Matelova | 4-3 (11-5, 11-9, 9-11, 11-3, 11-13, 6-11, 11-7) |
22 Apr - 19h00 | Chantal Mantz Sabine Winter | verslaat | Paula Medina Maria Perdomo | 4-0 (11-0, 11-6, 12-10, 11-5) |
22 Apr - 19h00 | Chiara Colantoni Giorgia Piccolin | verslaat | Michelle Bromley Melissa Tapper | 4-0 (11-5, 15-13, 11-9, 11-3) |
22 Apr - 19h00 | Hsien-Tzu Cheng Hsing-Yin Liu | verslaat | Margo Degraef Lisa Lung | 4-0 (11-9, 11-5, 11-9, 11-4) |
22 Apr - 19h00 | Ji-hee Jeon Zion Lee | verslaat | Nanthana Komwong Jinnipa Sawettabut | 4-1 (11-7, 11-6, 7-11, 11-5, 11-8) |
22 Apr - 19h00 | Natalia Bajor Natalia Partyka | verslaat | Mahshid Ashtari Neda Shahsavari | 4-0 (11-7, 11-8, 11-4, 11-4) |
22 Apr - 19h00 | Manika Batra Archana Girish Kamath | verslaat | Konstantina Paridi Aikaterini Toliou | 4-0 (11-5, 11-6, 11-6, 11-7) |
22 Apr - 19h00 | Honoka Hashimoto Hitomi Sato | verslaat | Nadezhda Bogdanova Daria Trigolos | 4-1 (6-11, 19-17, 11-9, 11-4, 11-3) |
22 Apr - 19h00 | Meng Chen Yuling Zhu | verslaat | Belma Busatlic Emina Hadziahmetovic | 4-0 (11-3, 11-2, 11-3, 11-4) |
22 Apr - 19h00 | Sarah De Nutte Xialian Ni | verslaat | Izabela Lupulesku Sabina Surjan | 4-2 (8-11, 11-7, 11-9, 11-3, 13-15, 11-7) |
22 Apr - 19h00 | Qiangbing Li Jia Wei Li | verslaat | Jia Liu Amelie Solja | 4-1 (11-7, 11-13, 11-5, 11-3, 11-7) |
22 Apr - 19h00 | Matilda Ekholm Georgina Pota | verslaat | Rui Xuan Goi Xin Ru Wong | 4-1 (11-13, 11-8, 11-7, 11-2, 11-4) |
22 Apr - 19h00 | Yang Wu Lily Zhang | verslaat | Tetyana Bilenko Ganna Gaponova | 4-1 (11-2, 11-9, 5-11, 11-4, 11-8) |
22 Apr - 19h00 | Yousra Helmy Dina Meshref | verslaat | Camila Arguelles Ana Codina | 4-1 (6-11, 11-7, 11-4, 11-7, 12-10) |
22 Apr - 19h00 | Sarah Hanffou Rachel Moret | verslaat | Ye Lin Wilson Zhang | 4-1 (3-11, 11-6, 11-9, 11-8, 11-9) |
22 Apr - 19h00 | Hoi Kem Doo Ho Ching Lee | verslaat | Hyun Jin Choi Eunchong Yoo | 4-2 (11-8, 13-11, 11-13, 6-11, 11-6, 11-4) |
22 Apr - 19h00 | Wing Nam Ng Wai Yam Minnie Soo | verslaat | Filippa Bergand Linda Bergstrom | 4-1 (11-1, 11-6, 11-5, 6-11, 11-4) |
22 Apr - 19h00 | Adina Diaconu Daniela Monteiro Dodean | verslaat | Alisa Khalid Rebecca Plaistow | 4-0 (11-4, 11-2, 11-7, 11-1) |
22 Apr - 19h00 | Jin Hyang Kim Song I Kim | verslaat | Galia Dvorak Xuan Zhang | 4-0 (12-10, 11-7, 11-3, 11-8) |
22 Apr - 19h00 | Yana Noskova Sofia Polcanova | verslaat | Britt Eerland Kim Vermaas | 4-3 (11-4, 10-12, 11-1, 7-11, 11-7, 4-11, 11-5) |
22 Apr - 19h00 | Dora Madarasz Szandra Pergel | verslaat | Airi Avameri Karoline Mischek | 4-3 (11-7, 11-3, 4-11, 3-11, 10-12, 12-10, 11-4) |
22 Apr - 19h00 | Pauline Chasselin Laura Gasnier | verslaat | Tatiana Kukulkova Eva Odorova | 4-1 (11-9, 11-6, 8-11, 11-5, 11-9) |
22 Apr - 19h00 | Farah Abdel-Aziz Reem El-Eraky | verslaat | Judith Morales Paulina Vega | 4-1 (11-3, 11-7, 6-11, 11-5, 12-10) |
22 Apr - 19h45 | Yang Sun Manyu Wang | verslaat | Karin Adamkova Aneta Kucerova | 4-0 (11-4, 11-5, 11-6, 11-4) |
Tafeltennis - WK Gemengd - Dubbel - 1/16de finalesMeer
22 Apr - 20h45 | Zhendong Fan Ning Ding | verslaat | Chun Ting Wong Hoi Kem Doo | 4-0 (11-7, 11-9, 18-16, 11-5) |
22 Apr - 20h45 | Tristan Flore Laura Gasnier | verslaat | Yaroslav Zhmudenko Solomiya Brateyko | 4-1 (11-1, 11-5, 11-13, 11-5, 11-4) |
22 Apr - 20h45 | Ovidiu Ionescu Bernadette-Cynthia Szöcs | verslaat | Marek Badowski Natalia Bajor | 4-1 (6-11, 11-8, 15-13, 12-10, 11-9) |
22 Apr - 20h45 | Kwan Kit Ho Ho Ching Lee | verslaat | Bence Majoros Bernadett Balint | 4-1 (11-7, 11-4, 11-6, 8-11, 11-3) |
22 Apr - 20h45 | Sang-su Lee Ji-hee Jeon | verslaat | Zhe Yu Clarence Chew Ye Lin | 4-0 (11-6, 11-5, 11-8, 12-10) |
22 Apr - 20h45 | Sathiyan Gnanasekaran Archana Girish Kamath | verslaat | Alvaro Robles Galia Dvorak | 4-1 (11-9, 11-4, 11-8, 11-13, 11-9) |
22 Apr - 20h45 | Alexander Shibaev Polina Mikhailova | verslaat | Mattias Falck Matilda Ekholm | 4-1 (11-9, 11-9, 11-3, 7-11, 13-11) |
22 Apr - 20h45 | Xin Xu Shiwen Liu | verslaat | Tomas Polansky Hana Matelova | 4-0 (11-8, 11-5, 11-6, 12-10) |
22 Apr - 20h45 | Masataka Morizono Mima Ito | verslaat | Abdullah Yigenler Ozge Yilmaz | 4-0 (12-10, 11-4, 11-8, 11-9) |
22 Apr - 20h45 | Woojin Jang Hyun Jin Choi | verslaat | Marcos Madrid Yadira Silva | 4-0 (11-3, 11-8, 11-5, 11-2) |
22 Apr - 20h45 | Patrick Franziska Petrissa Solja | verslaat | Samuel Kaluzny Tatiana Kukulkova | 4-0 (11-7, 11-2, 11-6, 11-4) |
22 Apr - 20h45 | Yun-Ju Lin I-Ching Cheng | verslaat | Padasak Tanviriyavechakul Suthasini Sawettabut | 4-0 (11-7, 11-4, 11-4, 11-6) |
22 Apr - 20h45 | Lubomir Pistej Barbora Balazova | verslaat | Dang Qiu Nina Mittelham | 4-2 (11-7, 12-10, 7-11, 11-8, 8-11, 11-8) |
22 Apr - 20h45 | Stefan Fegerl Sofia Polcanova | verslaat | Brian Afanador Adriana Diaz | 4-2 (11-9, 11-9, 8-11, 10-12, 13-11, 11-8) |
22 Apr - 20h45 | Adam Szudi Szandra Pergel | verslaat | Kanak Jha Yang Wu | 4-0 (11-8, 11-5, 12-10, 11-4) |
22 Apr - 20h45 | Maharu Yoshimura Kasumi Ishikawa | verslaat | Yu Song Ham Hyo Sim Cha | 4-0 (11-8, 11-7, 11-8, 11-9) |
Tafeltennis - WK Gemengd - Dubbel - Eerste rondeMeer
22 Apr - 18h00 | Chun Ting Wong Hoi Kem Doo | verslaat | Cristian Pletea Elizabeta Samara | 4-0 (11-3, 11-5, 11-4, 11-5) |
22 Apr - 18h00 | Zhendong Fan Ning Ding | verslaat | Nandor Ecseki Dora Madarasz | 4-1 (11-1, 11-7, 5-11, 11-6, 11-5) |
22 Apr - 18h00 | Yaroslav Zhmudenko Solomiya Brateyko | verslaat | Omar Assar Dina Meshref | 4-3 (3-11, 7-11, 11-7, 11-9, 11-13, 11-5, 11-7) |
22 Apr - 18h00 | Tristan Flore Laura Gasnier | verslaat | Ji Song An Nam Hae Kim | 4-3 (12-10, 10-12, 11-9, 14-12, 9-11, 4-11, 11-6) |
22 Apr - 18h00 | Ovidiu Ionescu Bernadette-Cynthia Szöcs | verslaat | Wang-Wei Peng Hsien-Tzu Cheng | 4-0 (11-3, 12-10, 11-8, 11-8) |
22 Apr - 18h00 | Marek Badowski Natalia Bajor | verslaat | Sharath Kamal Achanta Manika Batra | 4-1 (12-14, 11-6, 11-5, 11-6, 11-3) |
22 Apr - 18h00 | Bence Majoros Bernadett Balint | verslaat | Aleksandar Karakasevic Izabela Lupulesku | 4-3 (6-11, 11-9, 12-10, 11-8, 6-11, 10-12, 11-9) |
22 Apr - 18h00 | Kwan Kit Ho Ho Ching Lee | verslaat | Supanut Wisutmaythangkoon Orawan Paranang | 4-1 (9-11, 11-7, 11-8, 11-4, 11-9) |
22 Apr - 18h00 | Sang-su Lee Ji-hee Jeon | verslaat | Pavel Platonov Nadezhda Bogdanova | 4-0 (11-8, 13-11, 11-4, 11-7) |
22 Apr - 18h00 | Zhe Yu Clarence Chew Ye Lin | verslaat | Kane Townsend Michelle Bromley | 4-1 (11-2, 11-8, 11-6, 7-11, 11-4) |
22 Apr - 18h00 | Sathiyan Gnanasekaran Archana Girish Kamath | verslaat | Laurens Tromer Britt Eerland | 4-0 (11-8, 14-12, 11-9, 11-3) |
22 Apr - 18h00 | Alvaro Robles Galia Dvorak | verslaat | Mihai Bobocica Debora Vivarelli | 4-2 (13-11, 8-11, 12-10, 2-11, 11-6, 11-8) |
22 Apr - 18h00 | Mattias Falck Matilda Ekholm | verslaat | Gustavo Tsuboi Bruna Takahashi | 4-1 (11-4, 11-7, 3-11, 11-9, 13-11) |
22 Apr - 18h00 | Alexander Shibaev Polina Mikhailova | verslaat | Eric Glod Sarah De Nutte | 4-0 (11-5, 11-9, 11-5, 11-5) |
22 Apr - 18h00 | Tomas Polansky Hana Matelova | verslaat | Heming Hu Melissa Tapper | 4-3 (8-11, 11-9, 11-7, 10-12, 11-7, 9-11, 11-6) |
22 Apr - 18h00 | Xin Xu Shiwen Liu | verslaat | Luka Mladenovic Xialian Ni | 4-0 (11-6, 11-4, 11-4, 11-2) |
22 Apr - 18h00 | Masataka Morizono Mima Ito | verslaat | Kutbidillo Teshaboev Rozalina Khadjieva | 4-0 (11-1, 11-2, 11-4, 11-5) |
22 Apr - 18h00 | Abdullah Yigenler Ozge Yilmaz | verslaat | Segun Toriola Olufunke Oshonaike | 4-3 (11-8, 11-6, 13-11, 10-12, 6-11, 8-11, 11-4) |
22 Apr - 18h00 | Marcos Madrid Yadira Silva | verslaat | Khalid Assar Yousra Helmy | 4-0 (11-8, 11-5, 11-9, 11-6) |
22 Apr - 18h00 | Woojin Jang Hyun Jin Choi | verslaat | Juan Lamadrid Paulina Vega | 4-0 (11-7, 11-8, 11-6, 11-8) |
22 Apr - 18h00 | Patrick Franziska Petrissa Solja | verslaat | Denis Ivonin Yana Noskova | 4-0 (11-7, 14-12, 11-8, 11-7) |
22 Apr - 18h00 | Samuel Kaluzny Tatiana Kukulkova | verslaat | Gaston Alto Ana Codina | 4-2 (13-11, 11-9, 10-12, 11-6, 9-11, 11-6) |
22 Apr - 18h00 | Padasak Tanviriyavechakul Suthasini Sawettabut | verslaat | Horacio Cifuentes Camila Arguelles | 4-2 (11-5, 11-9, 7-11, 10-12, 11-5, 11-3) |
22 Apr - 18h00 | Yun-Ju Lin I-Ching Cheng | verslaat | Zsolt Peto Andrea Todorovic | 4-0 (11-7, 11-5, 11-4, 11-8) |
22 Apr - 18h00 | Lubomir Pistej Barbora Balazova | verslaat | Jesus Cantero Maria Xiao | 4-1 (9-11, 13-11, 11-2, 12-10, 11-8) |
22 Apr - 18h00 | Dang Qiu Nina Mittelham | verslaat | Cédric Nuytinck Lisa Lung | 4-3 (8-11, 11-7, 11-8, 11-9, 7-11, 8-11, 11-9) |
22 Apr - 18h00 | Brian Afanador Adriana Diaz | verslaat | Kristian Karlsson Christina Kallberg | 4-2 (4-11, 9-11, 12-10, 11-7, 11-7, 11-7) |
22 Apr - 18h00 | Stefan Fegerl Sofia Polcanova | verslaat | Niagol Stoyanov Giorgia Piccolin | 4-1 (11-8, 7-11, 13-11, 11-7, 11-8) |
22 Apr - 18h00 | Adam Szudi Szandra Pergel | verslaat | Tobias Rasmussen Stefanie Christensen | 4-1 (11-8, 11-9, 8-11, 11-8, 11-6) |
22 Apr - 18h00 | Kanak Jha Yang Wu | verslaat | Jakub Dyjas Natalia Partyka | 4-2 (12-10, 11-3, 11-5, 2-11, 14-16, 11-2) |
22 Apr - 18h00 | Yu Song Ham Hyo Sim Cha | verslaat | Eric Jouti Lin Gui | 4-2 (8-11, 11-9, 11-4, 7-11, 11-7, 11-8) |
22 Apr - 18h00 | Maharu Yoshimura Kasumi Ishikawa | verslaat | Lionel Weber Rachel Moret | 4-1 (9-11, 12-10, 11-4, 11-8, 11-7) |
Tafeltennis - WK Heren - Dubbel - Eerste rondeMeer
22 Apr - 19h45 | Masataka Morizono Yuya Oshima | verslaat | Tamas Lakatos Bence Majoros | 4-0 (11-6, 11-7, 11-6, 11-4) |
22 Apr - 19h00 | Tristan Flore Emmanuel Lebesson | verslaat | Eric Glod Luka Mladenovic | 4-1 (8-11, 11-4, 11-6, 11-6, 11-3) |
22 Apr - 19h45 | Mohamed El-Beiali Ahmed Ali Saleh | verslaat | Kanak Jha Victor Liu | 4-3 (13-11, 14-12, 11-13, 8-11, 11-7, 8-11, 11-4) |
22 Apr - 19h45 | Timo Boll Patrick Franziska | verslaat | Quadri Aruna Olajide Omotayo | 4-2 (13-11, 11-13, 6-11, 11-5, 11-2, 11-2) |
22 Apr - 19h45 | Robert Gardos Daniel Habesohn | verslaat | Marcos Madrid Ricardo Villa | 4-2 (9-11, 9-11, 11-9, 11-8, 11-9, 11-7) |
22 Apr - 19h45 | Tiago Apolonia João Monteiro | verslaat | Paul Drinkhall Samuel Walker | 4-0 (11-2, 11-9, 12-10, 11-2) |
22 Apr - 19h45 | Eric Jouti Gustavo Tsuboi | verslaat | Cecilio Correa Josephine Medina | 4-0 (11-9, 11-5, 11-8, 11-7) |
22 Apr - 19h45 | Nandor Ecseki Adam Szudi | verslaat | Gaston Alto Horacio Cifuentes | 4-2 (11-7, 8-11, 8-11, 11-4, 11-5, 11-7) |
22 Apr - 19h45 | Ovidiu Ionescu Alvaro Robles | verslaat | Vildan Gadiev Kirill Skachkov | 4-0 (13-11, 11-6, 11-5, 11-8) |
22 Apr - 19h45 | Mihai Bobocica Niagol Stoyanov | verslaat | Marek Badowski Patryk Zatowka | 4-3 (16-14, 11-3, 11-13, 6-11, 11-7, 3-11, 11-8) |
22 Apr - 19h45 | Robin Devos Cédric Nuytinck | verslaat | Andrei Putuntica Vladislav Ursu | 4-0 (11-9, 13-11, 11-4, 11-7) |
22 Apr - 19h45 | Jonathan Groth Liam Pitchford | verslaat | Dang Qiu Bastian Steger | 4-2 (3-11, 11-6, 11-7, 7-11, 11-9, 11-7) |
22 Apr - 19h45 | Woojin Jang Ganghyeon Park | verslaat | Khalid Assar Omar Assar | 4-0 (11-6, 11-7, 11-5, 11-8) |
22 Apr - 19h45 | Anton Kallberg Truls Moregard | verslaat | Ali Alkhadrawi Abdulaziz Bu Shulaybi | 4-1 (8-11, 11-5, 14-12, 11-3, 11-9) |
22 Apr - 19h45 | Zhe Yu Clarence Chew Shao Feng Ethan Poh | verslaat | Amalraj Anthony Arputharaj Manav Vikash Thakkar | 4-1 (6-11, 11-8, 11-8, 11-4, 11-5) |
22 Apr - 19h45 | Mattias Falck Kristian Karlsson | verslaat | Lubomir Jancarik David Reitspies | 4-0 (11-4, 11-2, 11-6, 11-8) |
22 Apr - 19h45 | Young-sik Jung Sang-su Lee | verslaat | Yu Song Ham Kwang Won Ri | 4-0 (11-6, 11-7, 11-4, 11-5) |
22 Apr - 19h45 | Nicolas Burgos Felipe Olivares | verslaat | Heming Hu Kane Townsend | 4-0 (11-5, 11-7, 11-9, 11-6) |
22 Apr - 19h45 | Alex Naumi Benedek Olah | verslaat | Samuel Kaluzny Lubomir Pistej | 4-1 (11-7, 8-11, 13-11, 11-3, 11-4) |
22 Apr - 19h45 | Can Akkuzu Alexandre Cassin | verslaat | Martin Allegro Florent Lambiet | 4-3 (11-5, 2-11, 9-11, 11-7, 11-8, 2-11, 11-7) |
22 Apr - 19h45 | Siu Hang Lam Pak Nam Ng | verslaat | Cristian Pletea Rares Sipos | 4-0 (11-7, 13-11, 13-11, 11-7) |
22 Apr - 19h45 | Long Ma Chen Wang | verslaat | Tomas Polansky Pavel Sirucek | 4-1 (8-11, 15-13, 11-9, 11-3, 11-4) |
22 Apr - 19h45 | Alexander Valuch Yang Wang | verslaat | Marcelo Aguirre Alejandro Toranzos | 4-2 (11-9, 8-11, 13-11, 11-1, 9-11, 11-9) |
22 Apr - 19h45 | Chien-an Chen Chih-Yuan Chuang | verslaat | Csaba Andras Patrik Juhasz | 4-0 (11-6, 11-7, 11-4, 11-4) |
22 Apr - 19h45 | Jingkun Liang Gaoyuan Lin | verslaat | Omri Ben Ari Michael Tauber | 4-1 (6-11, 11-2, 11-3, 11-6, 11-6) |
22 Apr - 19h45 | Pavel Platonov Vladimir Samsonov | verslaat | Gustavo Gomez Juan Lamadrid | 4-2 (12-14, 11-9, 11-3, 11-2, 8-11, 11-6) |
22 Apr - 19h45 | Anders Lind Tobias Rasmussen | verslaat | Padasak Tanviriyavechakul Supanut Wisutmaythangkoon | 4-3 (5-11, 4-11, 9-11, 11-8, 11-9, 11-7, 12-10) |
22 Apr - 19h00 | Tomokazu Harimoto Yuto Kizukuri | verslaat | Denis Ivonin Vladimir Sidorenko | 4-2 (12-10, 10-12, 11-8, 14-12, 7-11, 11-5) |
22 Apr - 19h45 | Yun-Ju Lin Tai-Wei Wang | verslaat | Kirill Gerassimenko Andreas Levenko | 4-1 (9-11, 11-5, 11-5, 17-15, 12-10) |
22 Apr - 19h45 | Vitor Ishiy Thiago Monteiro | verslaat | Timur Kelbuganov Denis Zholudev | 4-1 (11-7, 15-13, 11-8, 8-11, 12-10) |
22 Apr - 19h45 | Nima Alamian Noshad Alamiyan | verslaat | Sharath Kamal Achanta Sathiyan Gnanasekaran | 4-2 (9-11, 11-6, 8-11, 11-4, 11-9, 11-9) |
22 Apr - 19h45 | Kwan Kit Ho Chun Ting Wong | verslaat | Marko Jevtovic Zsolt Peto | 4-2 (11-2, 12-10, 11-4, 9-11, 8-11, 11-2) |
Tennis - WTA Tour - Istanboel - Kwalificaties - Tweede rondeMeer
22 Apr - 10h05 | Veronika Kudermetova | verslaat | Martina Di Giuseppe | 6-4 6-1 |
22 Apr - 12h40 | Kateryna Baindl-Kozlova | verslaat | Alexandra Dulgheru | 6-2 6-4 |
22 Apr - 14h15 | Ivana Jorovic | verslaat | Yana Sizikova | 6-1 6-2 |
22 Apr - 10h05 | Irina Maria Bara | verslaat | Julia Glushko | 2-6 6-4 6-2 |
22 Apr - 13h05 | Elena Rybakina | verslaat | Timea Babos | 6-4 3-0 ab. |
22 Apr - 11h30 | Ana Bogdan | verslaat | Ipek Oz | 6-0 6-2 |
Tennis - ATP Challenger Tour - San Luis Potosi - FinaleMeer
Marc-Andrea Hüsler | verslaat | Adrián Menéndez-Maceiras | 7-5 7-6 |
Tennis - WTA Tour - Stuttgart - Kwalificaties - Derde rondeMeer
22 Apr - 16h45 | Anna-Lena Friedsam | verslaat | Tereza Smitkova | 6-4 6-4 |
22 Apr - 13h05 | Sara Sorribes Tormo | verslaat | Anna Zaja | 1-6 6-1 7-6 |
22 Apr - 11h35 | Mandy Minella | verslaat | Vera Zvonareva | 6-3 5-7 6-2 |
22 Apr - 14h20 | Greet Minnen | verslaat | Giulia Gatto-Monticone | 6-1 6-7 6-2 |
Tennis - World Group I - Play-Offs IMeer
Letland | 1 - 3 | Duitsland |
België | 2 - 3 | Spanje |
Tsjechië | 4 - 0 | Canada |
Verenigde Staten | 3 - 2 | Zwitserland |
Voetbal - Primera División Venezolana - Apertura - Speeldag 15Meer
22h00 | Metropolitanos FC | 2 - 1 | Zamora F.C. |
Voetbal - Paraguay Division 1 - Primera División - Apertura - Speeldag 17Meer
00h00 | Deportivo Capiatá | 2 - 2 | Club General Díaz |
02h00 | Club Guaraní | 2 - 2 | Club Sportivo Luqueño |
Voetbal - Primera División de Bolivia - Apertura - Speeldag 19Meer
01h30 | Club Blooming | 1 - 0 | Club Always Ready |
21h00 | Club Destroyers | 3 - 0 | Club Real Potosí |
Voetbal - Deense Superligaen - Championship GroepMeer
17h00 | Odense Boldklub | 0 - 2 | Brøndby IF |
17h00 | FC Midtjylland | 1 - 2 | Esbjerg FB |
17h00 | FC Copenhagen | 1 - 3 | FC Nordsjælland |
Voetbal - Ligat Ha'Al - Israël Division 1 - Championship RondeMeer
19h00 | Maccabi Netanya | 1 - 2 | Maccabi Haïfa |
19h00 | Hapoel Be'er Shevah | 0 - 4 | Maccabi Tel-Aviv |
19h00 | Bnei Yehuda Tel-Aviv | 1 - 2 | Hapoel Hadera FC |
Voetbal - Cypriotische Eerste Divisie - Championship RondeMeer
18h00 | Nea Salamina FC | 2 - 1 | Apollon Limassol |
18h00 | AEK Larnaca | 2 - 1 | Omonia Nicosia |
Voetbal - Primera División de México - Clausura - Speeldag 15Meer
01h06 | Club Santos Laguna | 2 - 1 | Querétaro FC |
Voetbal - Honduras Division 1 - Clausura - Speeldag 17Meer
00h00 | Platense FC | 1 - 1 | CSD Vida |
Voetbal - Damallsvenskan - Speeldag 2Meer
13h00 | Växjö DFF | 0 - 0 | Piteå IF |
14h00 | Vittsjö GIK | 3 - 0 | Kungsbacka DFF |
15h00 | Djurgårdens IF Dam | 2 - 3 | Linköping FC |
15h00 | IF Limhamn Bunkeflo | 1 - 3 | KIF Örebro |
Voetbal - Deense Superligaen - Degradatie - Groep 2Meer
19h00 | Vendsyssel FF | 0 - 0 | Randers Freja FC |
19h00 | Aalborg BK | 1 - 1 | Hobro IK |
Voetbal - Ekstraklasa - Polen Division 1 - Degradatie RondeMeer
15h30 | Slask Wroclaw | 4 - 0 | Arka Gdynia |
15h30 | Wisla Plock | 0 - 0 | Zaglebie Sosnowiec |
15h30 | Wisla Krakow | 4 - 5 | Miedz Legnica |
15h30 | Korona Kielce | 0 - 3 | Górnik Zabrze |
Voetbal - Liga I - Romania Division 1 - Degradatie RondeMeer
17h30 | FC Hermannstadt | 2 - 1 | FC Dunarea Calarasi |
20h00 | Gaz Metan Medias | 3 - 1 | CS Concordia Chiajna |
Voetbal - Bulgarije - Professional A Football Group - Degradatie Ronde - Groep AMeer
16h15 | FC Etar 1924 Veliko Tarnovo | 2 - 0 | FC Vitosha Bistritsa |
Voetbal - Duitse Bundesliga - Speeldag 30Meer
20h30 | VfL Wolfsburg | 1 - 1 | Eintracht Frankfurt |
Voetbal - Ecuador Division 1 - Serie A - Eerste Ronde - Speeldag 10Meer
02h15 | CD Técnico Universitario | 0 - 2 | Club Deportivo El Nacional |
Voetbal - Engelse Premier League - Speeldag 35Meer
21h00 | Chelsea FC (ENG) | 2 - 2 | Burnley FC (ENG) |
Voetbal - Belgische Eerste Klasse - Europa League Playoff - Groep AMeer
20h00 | Sint-Truidense VV | 2 - 1 | Westerlo |
20h00 | K Beerschot VA | 1 - 2 | KV Oostende |
20h00 | Sporting Charleroi | 2 - 0 | KAS Eupen |
Voetbal - AFC Champions League - Groep BMeer
16h00 | Lokomotiv Tashkent (UZB) | 3 - 2 | Al Rayyan SC (QAT) |
21h00 | Al-Ittihad FC (KSA) | 1 - 1 | Al-Wahda SCC (UAE) |
Voetbal - AFC Champions League - Groep DMeer
18h30 | Persepolis F.C. (IRI) | 2 - 0 | Al Sadd SC Doha (QAT) |
21h00 | Al-Ahli Jeddah (KSA) | 2 - 1 | Pakhtakor Tashkent (UZB) |
Voetbal - Ierse League Premier Division - Speeldag 12Meer
21h00 | Shamrock Rovers (IRL) | 0 - 1 | Bohemians Dublin (IRL) |
Voetbal - Italiaanse Serie A - Speeldag 33Meer
19h00 | SSC Napoli | 1 - 2 | Atalanta Bergamo |
Voetbal - Noorse Tippeligaen - Speeldag 4Meer
19h00 | Odds BK | 1 - 0 | Viking FK |
Voetbal - Belgische Eerste Klasse - Play-Off IMeer
18h00 | KRC Genk | 0 - 0 | Standard Luik |
18h00 | KAA Gent | 2 - 1 | RSC Anderlecht |
18h00 | Club Brugge | 3 - 2 | Royal Antwerp FC |
Voetbal - Portugese Superliga - Speeldag 30Meer
21h15 | Benfica Lisbon | 6 - 0 | Marítimo Funchal |
Voetbal - Primera División Femenina - Speeldag 28Meer
11h00 | RCD Espanyol Barcelona | 0 - 1 | Atlético Madrid Féminas |
17h00 | Valencia Féminas CF | 1 - 3 | Levante UD Valencia |
Voetbal - Prvaliga - Slovenië Division 1 - Speeldag 28Meer
18h00 | NK Krsko | 1 - 2 | NK Domzale |
Voetbal - Finse Veikkausliiga - Regulier Seizoen - April 2019Meer
17h30 | FC Lahti | 1 - 1 | Vaasa PS |
18h00 | Seinäjoen JK | 1 - 0 | KPV Kokkola |
Voetbal - National Women's Soccer League - Regulier Seizoen - April 2019Meer
00h00 | NJ/NY Gotham FC | 2 - 2 | Portland Thorns FC |
00h00 | Houston Dash | 1 - 4 | North Carolina Courage |
Voetbal - Major League Soccer - Regulier Seizoen - April 2019Meer
02h00 | Los Angeles Galaxy (USA) | 2 - 1 | Real Salt Lake (USA) |
Voetbal - Malta - Premier League - Regulier Seizoen - Speeldag 25Meer
18h00 | FC Floriana | 0 - 1 | St. Andrews FC |
19h00 | Qormi FC | 1 - 0 | FC Birkirkara |
20h00 | Senglea Athletic FC | 0 - 2 | Hibernians F.C. |
Voetbal - Turkse Süper Lig - Speeldag 29Meer
19h00 | Sivasspor | 1 - 2 | Besiktas Istanbul |
Voetbal - Franse Ligue 2 - Regulier Seizoen - Speeldag 34Meer
20h00 | Chamois Niortais FC | 1 - 1 | Ajaccio Gazélec |
20h00 | AS Béziers Foot | 1 - 1 | Clermont Foot |
20h00 | RC Lens | 0 - 1 | FC Lorient |
20h00 | AS Nancy Lorraine | 1 - 0 | US Orléans Loiret Foot |
20h00 | Auxerre | 0 - 1 | Le Havre AC |
20h00 | Sochaux-Montbéliard | 0 - 0 | LB Châteauroux |
20h00 | Troyes | 2 - 0 | Red Star FC |
20h00 | Metz | 1 - 1 | Grenoble Foot 38 |
20h00 | Ajaccio AC | 0 - 2 | Stade Brestois 29 |
Voetbal - Italiaanse Serie B - Regulier Seizoen - Speeldag 34Meer
15h00 | Hellas Verona | 0 - 3 | Benevento Calcio |
18h00 | Brescia Calcio | 3 - 0 | Salernitana Calcio 1919 |
21h00 | Perugia Calcio | 1 - 2 | Lecce |
21h00 | Carpi FC 1909 | 0 - 0 | Pescara Calcio |
21h00 | Cosenza Calcio | 1 - 0 | Spezia 1906 Calcio |
21h00 | US Palermo | 1 - 1 | Calcio Padova |
21h00 | AS Cittadella | 1 - 3 | US Cremonese |
21h00 | US Foggia | 2 - 2 | AS Livorno Calcio |
21h00 | Ascoli Calcio 1898 | 1 - 0 | Venezia FC |
Voetbal - Spaanse Segunda Division - Liga Adelante - Regulier Seizoen - Speeldag 35Meer
21h00 | Elche CF | 1 - 2 | Osasuna Pamplona |
Voetbal - Nederland Eerste Divisie - Jupiler League - Regulier Seizoen - Speeldag 36Meer
14h30 | NEC Nijmegen | 2 - 1 | RKC Waalwijk |
14h30 | TOP Oss | 1 - 0 | Go Ahead Eagles |
14h30 | FC Twente | 0 - 0 | Jong AZ |
14h30 | Jong PSV | 2 - 0 | Sparta Rotterdam |
14h30 | MVV Maastricht | 1 - 0 | Jong Ajax |
14h30 | FC Dordrecht | 3 - 2 | Almere City FC |
14h30 | Telstar | 4 - 0 | Roda JC |
14h30 | Helmond Sport | 2 - 1 | FC Eindhoven |
14h30 | Jong FC Utrecht | 3 - 1 | FC Volendam |
14h30 | SC Cambuur-Leeuwarden | 2 - 0 | FC Den Bosch |
Voetbal - Engelse Football League One - Regulier Seizoen - Speeldag 44Meer
20h45 | Luton Town | Uitgesteld | AFC Wimbledon |
20h45 | Doncaster Rovers | Uitgesteld | Accrington Stanley FC |
Voetbal - Engelse League Championship - Regulier Seizoen - Speeldag 44Meer
14h00 | Aston Villa (ENG) | 1 - 0 | Millwall (ENG) |
16h00 | Wigan Athletic (ENG) | 2 - 0 | Preston North End (ENG) |
16h00 | Nottingham Forest (ENG) | 3 - 0 | Middlesbrough FC (ENG) |
16h00 | Blackburn Rovers (ENG) | 2 - 0 | Bolton Wanderers (ENG) |
16h00 | Rotherham United (ENG) | 1 - 3 | Birmingham City (ENG) |
16h00 | Derby County (ENG) | 2 - 0 | Queens Park Rangers (ENG) |
16h00 | Stoke City (ENG) | 2 - 2 | Norwich City (ENG) |
16h00 | Ipswich Town (ENG) | 0 - 1 | Swansea City (WAL) |
16h00 | Reading FC (ENG) | 0 - 0 | West Bromwich Albion (ENG) |
16h00 | Sheffield Wednesday (ENG) | 2 - 0 | Bristol City (ENG) |
16h00 | Hull City (ENG) | 0 - 3 | Sheffield United (ENG) |
18h15 | Brentford FC (ENG) | 2 - 0 | Leeds United (ENG) |
Voetbal - Chili Division 1 - Primera División - Speeldag 9Meer
00h00 | Deportes Antofagasta | 0 - 1 | Coquimbo Unido |
02h30 | Unión Española | 0 - 4 | Everton de Viña del Mar |
Voetbal - Colombia Division 1 - Categoría Primera A - Torneo Apertura - Speeldag 17Meer
03h00 | CA Bucaramanga | 2 - 4 | Atlético Huila |
Voetbal - Vriendschappelijke Wedstrijden U18Meer
11h00 | Noord-Macedonië U-18 | 0 - 1 | Servië U-18 |
12h00 | Montenegro U-18 | 4 - 2 | Slowakije U-18 |
Voetbal - Vrouwen Bundesliga - Speeldag 19Meer
13h00 | VfL Wolfsburg | 5 - 0 | MSV Duisburg |
14h00 | SG Essen-Schönebeck | 2 - 2 | Werder Bremen |
Voetbal - Zweedse Allsvenskan - Speeldag 4Meer
15h00 | IFK Göteborg | 3 - 1 | Helsingborgs IF |
Voetbal - Zwitserse Super League - Speeldag 30Meer
16h00 | Neuchâtel Xamax | 1 - 0 | Young Boys Berne |
Volleybal - Bulgarije Division 1 Heren - Playoffs - FinaleMeer
18h30 | Neftohimic 2010 Burgas | 3 - 0 | Hebar Pazardjik |
Volleybal - Zwitserland Division 1 Dames - Nationalliga A - Playoffs - FinaleMeer
19h30 | Viteos Neuchâtel UC | 3 - 0 | Sm'Aesch Pfeffingen |
Volleybal - Italië - Lega Pallavolo Serie A Heren - Playoffs - Halve FinaleMeer
18h00 | SIR Safety Perugia | 3 - 2 | Modena Volley |
Volleybal - Italiaanse Division 1 Dames - Serie A1 Femminile - Playoffs - Halve FinaleMeer
18h30 | Savino Del Bene Scandicci | 2 - 3 | IG Novara Trecate |
Volleybal - Tsjechische Division 1 - Extraliga Heren - Playoffs - Om 3e/4e plaatsMeer
18h00 | DHL Ostrava | 3 - 0 | VK Kladno |
Volleybal - Turkije Division 1 Heren - Playoffs - Plaats 5Meer
17h00 | Maliye Milli Piyango Ankara | 3 - 0 | Tokat Belediye Plevne |
Volleybal - Turkije Division 1 Dames - Playoffs - Plaats 5Meer
16h00 | THY SK Istanbul | 0 - 3 | BSK Istanbul |
Volleybal - Turkije Division 1 Dames - Playoffs - Plaats 7Meer
13h00 | Besiktas Istanbul | 2 - 3 | Nilüfer Belediyespor Bursa |
Wielrennen - Giro del BelvedereMeer
1 | Samuele Battistella (ITA) | 3:45:54 |
2 | Giovanni Aleotti (ITA) | zt |
3 | Matteo Sobrero (ITA) | 1:32 |
Wielrennen - Tour of the Alps - Etappe 1Meer
1 | Tao Geoghegan-Hart (GBR) | 3:30:48 |
2 | Alex Aranburu Deba (ESP) | zt |
3 | Roland Thalmann (SUI) | zt |
Tao Geoghegan-Hart Emil Dima Aleksander Vlasov Astana |
Wielrennen - Tro-Bro LéonMeer
1 | Andrea Vendrame (ITA) | 5:00:20 |
2 | Baptiste Planckaert (BEL) | zt |
3 | Emil Nygaard Vinjebo (DEN) | zt |