De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Oekraïne - 21 Juli 1988
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 7 Overwinningen / 4 Nederlagen
Challenger Series - Tornooi 18-19-07.2022 van 18 Juli tot 19 Juli 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
Om 3e/4e plaats | verslagen door | Andrei Putuntica | 3-0 | |
Round Robin | verslaat | Sven Happek | 3-0 (14-12, 12-10, 11-9) | |
Round Robin | verslagen door | Andrei Putuntica | 3-2 (11-13, 11-9, 11-8, 9-11, 13-11) | |
Round Robin | verslaat | Sebastian Hegenberger | 3-1 (11-9, 6-11, 11-5, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | Makoto Nogami | 3-2 (11-8, 9-11, 13-11, 4-11, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Dauud Cheaib | 3-1 (5-11, 11-9, 11-2, 12-10) | |
Round Robin | verslaat | Daniel Rinderer | 3-0 (11-3, 11-4, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | Josip Huzjak | 3-2 (14-16, 12-14, 11-9, 11-9, 11-4) | |
Halve Finale | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-1 | |
Europees Kampioenschap Heren van 13 Augustus tot 21 Augustus 2022 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Eduard Ionescu | 4-3 (11-9, 9-11, 12-10-12, 11-7, 5-11, 11-7, 11-7) | |
1/16de finales | verslagen door | Jon Persson | 4-1 (11-2, 14-12-14, 11-9, 11-8, 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 3 Nederlagen
Europees Kampioenschap Heren van 22 Juni tot 27 Juni 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep 18 | verslagen door | Abdullah Yigenler | 3-2 (11-9, 11-8, 6-11, 7-11, 11-7) | |
Groep 18 | verslaat | Arturs Reinholds | 3-0 (11-4, 11-7, 11-9) | |
Tweede ronde | verslagen door | Luka Mladenovic | 3-0 (11-7, 11-8, 14-12) | |
Wereldkampioenschap Heren van 23 November tot 29 November 2021 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Sathiyan Gnanasekaran | 4-0 (11-2, 11-9, 11-4, 11-3) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 1 Nederlaag
Portugal Open Heren van 12 Februari tot 16 Februari 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Horacio Cifuentes | 4-3 (7-11, 12-10, 11-8, 7-11, 11-8, 8-11, 12-10) | |
1/16de finales | verslaat | Tristan Flore | 4-1 (11-7, 11-8, 12-10, 7-11, 11-8) | |
Achtste finales | verslaat | Omar Assar | 4-3 (11-7, 11-4, 5-11, 7-11, 11-7, 6-11, 11-9) | |
Kwartfinales | verslagen door | Yevhen Pryshchepa | 4-0 (11-9, 12-10, 11-4, 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
Polish Open Heren van 14 Maart tot 18 Maart 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Sangeun Jeong | 4 - 2 (8-11, 11-6, 6, 5-11, 11-9, 11-6) | |
1/16de finales | verslagen door | Yukiya Uda | 4 - 1 (6-11, 12-10, 11-8, 8, 12-10) | |
Europees Kampioenschap Heren van 18 September tot 23 September 2018 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Alvaro Robles | 4-0 (11-6, 11-6, 11-5, 11-8) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Wit-Rusland Open Heren van 15 Maart tot 19 Maart 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Denis Ivonin | 4-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
OKT Europa - Heren - Groep Blauw van 12 April tot 16 April 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Alexey Liventsov | 4-1 (11-9, 8-11, 11-8, 12-10, 11-7) | |
Achtste finales | verslagen door | Daniel Gorak | 4-1 (11-7, 11-6, 8-11, 11-9, 11-2) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap Heren van 25 September tot 5 Oktober 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Patrick Franziska | 4-0 (11-8, 11-7, 13-11, 11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
Olympische Spelen - Heren van 28 Juli tot 2 Augustus 2012 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste Ronde | verslagen door | Omar Assar | 4-1 (8-11, 11-6, 13-11, 11-9, 14-12) | |
Europees Kampioenschap Heren van 16 Oktober tot 21 Oktober 2012 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Paul Drinkhall | 4-3 (8-11,11-6,11-7,8-11,9-11,11-7,11-9) | |
1/16de finales | verslagen door | Timo Boll | 4-0 (11-6,11-6,11-4,11-3) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Wereldkampioenschap Heren van 8 Mei tot 15 Mei 2011 | ||||
---|---|---|---|---|
1/64ste finales | verslagen door | Zi Yang | 4-2 (11-6, 11-3, 7-11, 11-7, 11-5) |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
WK Gemengd - Dubbel van 21 April tot 28 April 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | Y. Zhmudenko - S. Brateyko | verslaat | O. Assar - D. Meshref | 4-3 (3-11, 7-11, 11-7, 11-9, 11-13, 11-5, 11-7) |
1/16de finales | Y. Zhmudenko - S. Brateyko | verslagen door | T. Flore - L. Gasnier | 4-1 (11-1, 11-5, 11-13, 11-5, 11-4) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
EK Gemengd - Dubbel van 18 September tot 23 September 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | Y. Zhmudenko - S. Brateyko | verslagen door | L. Pitchford - T. Ho | 3-0 (11-8, 11-8, 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
EK Heren - Dubbel van 25 September tot 4 Oktober 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | L. Kou - Y. Zhmudenko | verslagen door | M. Rech Daldosso - N. Stoyanov | 3-1 (11-8, 12-10, 14-16, 11-9) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Russian Open Heren - Dubbel van 12 September tot 16 September 2012 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | G. Vlasov - Y. Zhmudenko | verslagen door | P. Platonov - G. Tsuboi | 4-2 (5-11, 5-11, 11-9, 11-8, 11-9, 11-7) |
EK Heren - Dubbel van 16 Oktober tot 21 Oktober 2012 | ||||
1/16de finales | G. Vlasov - Y. Zhmudenko | verslagen door | R. Gardos - D. Habesohn | 3-2 (11-3,8-11,7-11,13-11,11-4) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
WK Heren - Dubbel van 8 Mei tot 15 Mei 2011 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | A. Didukh - Y. Zhmudenko | verslagen door | F. Kuzmin - I. Rubtsov | 4-1 (11-9, 11-3, 9-11, 11-9, 11-8) |