De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Kroatië - 16 Maart 1983
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 10 Overwinningen / 8 Nederlagen
Challenger Series - Tornooi 12-13-01.2023 van 12 Januari tot 13 Januari 2023 | ||||
---|---|---|---|---|
Om 3e/4e plaats | verslagen door | Makoto Nogami | 3-1 (8-11, 11-7, 11-4, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | Damian Zech | 3-0 (11-6, 11-1, 12-10) | |
Round Robin | verslagen door | Dillon Chambers | 3-2 (14-12, 6-11, 11-9, 8-11, 12-10) | |
Round Robin | verslaat | Aljaz Godec | 3-1 (11-7, 11-5, 8-11, 11-5) | |
Round Robin | verslagen door | Makoto Nogami | 3-2 (11-5, 11-13, 5-11, 11-7, 11-3) | |
Round Robin | verslaat | Jean Rassouw | 3-0 (11-8, 11-7, 11-9) | |
Round Robin | verslagen door | Bohdan Sinkevych | 3-2 (19-17, 2-11, 11-8, 8-11, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | Sven Happek | 3-2 (8-11, 7-11, 11-6, 12-10, 12-10) | |
Halve Finale | verslagen door | Sven Happek | 3-0 (11-6, 11-8, 11-6) | |
Challenger Series - Tornooi 30-31-01.2023 van 30 Januari tot 31 Januari 2023 | ||||
Om 3e/4e plaats | verslaat | Guilherme Teodoro | 3-0 (11-7, 11-5, 12-10) | |
Round Robin | verslaat | Samuel Amann | 3-0 (11-4, 11-6, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Makoto Nogami | 3-0 (11-4, 11-5, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Damian Zech | 3-1 (11-8, 12-10, 10-12, 11-3) | |
Round Robin | verslagen door | Florian Bluhm | 3-0 (11-2, 11-2, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Albert Vilardell | 3-2 (11-1, 10-12, 11-7, 1-11, 11-6) | |
Round Robin | verslaat | Guilherme Teodoro | 3-1 (9-11, 11-7, 11-9, 11-6) | |
Round Robin | verslaat | Nikola Grujic | 3-1 (11-7, 8-11, 11-3, 11-9) | |
Halve Finale | verslagen door | Florian Bluhm | 3-0 (11-7, 11-5, 11-5) |
Overwinning : 0
Finales : 2 (Challenger Series - Tornooi 03-04.01.2022, Challenger Series - Tornooi 31-10-01-11.2022)
Samenvatting : 61 Overwinningen / 75 Nederlagen
Challenger Series - Tornooi 03-04.01.2022 van 3 Januari tot 4 Januari 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
Round Robin | verslaat | Kenan Hrnic | 3-0 (11-6, 11-6, 11-2) | |
Round Robin | verslaat | Taehoon Kim | 3-1 (12-14, 11-6, 11-8, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Dillon Chambers | 3-0 (11-9, 11-5, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Emiliano Riofrio | 3-2 (11-13, 11-8, 6-11, 11-8, 14-12) | |
Round Robin | verslagen door | Florian Bluhm | 3-0 (11-8, 11-8, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Samuel Amann | 3-0 (11-4, 11-5, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Lukas Bosbach | 3-0 (11-8, 11-6, 11-6) | |
Halve Finale | verslaat | Dillon Chambers | 3-0 (13-11, 12-10, 11-9) | |
Finale | verslagen door | Taehoon Kim | 3-2 (11-8, 11-5, 9-11, 8-11, 11-7) | |
Challenger Series - Tornooi 06-07.01.2022 van 6 Januari tot 7 Januari 2022 | ||||
Om 3e/4e plaats | verslagen door | Simon Berglund | 3-0 (11-9, 11-6, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Christian Tomsic | 3-0 (11-3, 11-8, 11-2) | |
Round Robin | verslaat | Andrei Putuntica | 3-2 (5-11, 11-7, 11-7, 8-11, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Simon Berglund | 3-0 (11-5, 11-6, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | Nico Wenger | 3-0 (11-4, 11-6, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | Daniel Rinderer | 3-1 (11-7, 6-11, 11-7, 11-9) | |
Round Robin | verslagen door | Marius Henninger | 3-2 (13-11, 8-11, 6-11, 11-4, 11-2) | |
Round Robin | verslaat | Samuel Amann | 3-0 (11-8, 11-6, 11-5) | |
Halve Finale | verslagen door | Daniel Rinderer | 3-2 (18-16-14, 11-6, 12-10-12, 9-11, 11-2) | |
Challenger Series - Tornooi 31.01-01-02.2022 van 31 Januari tot 1 Februari 2022 | ||||
Om 3e/4e plaats | verslagen door | Florian Bluhm | 3-0 (12-10, 11-4, 11-3) | |
Round Robin | verslaat | Samuel Amann | 3-0 (11-4, 11-5, 11-5) | |
Round Robin | verslagen door | Alexander Valuch | 3-2 (11-3, 7-11, 5-11, 11-3, 12-10) | |
Round Robin | verslagen door | Amirreza Abbasi | 3-1 (5-11, 11-5, 11-8, 11-4) | |
Round Robin | verslaat | John Oyebode | 3-1 (11-5, 11-9, 9-11, 13-11) | |
Round Robin | verslaat | Jordy Piccolin | 3-1 (11-9, 11-9, 5-11, 11-4) | |
Round Robin | verslaat | Rafael Vinicius Turrini | 3-0 (11-5, 11-4, 11-9) | |
Round Robin | verslagen door | Florian Bluhm | 3-2 (11-3, 10-12, 9-11, 11-9, 11-4) | |
Halve Finale | verslagen door | Amirreza Abbasi | 3-1 (11-3, 11-2, 9-11, 11-6) | |
Challenger Series - Tornooi 21-22-02.2022 van 21 Februari tot 22 Februari 2022 | ||||
Round Robin | verslagen door | Jiri Martinko | 3-0 (11-7, 11-6, 12-10) | |
Round Robin | verslagen door | Rafael Vinicius Turrini | 3-0 (11-5, 11-2, 11-8) | |
Round Robin | verslagen door | Carlos Mühlbach | 3-1 (11-9, 11-13, 13-11, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Alexander Valuch | 3-1 (2-11, 11-9, 11-9, 11-8) | |
Round Robin | verslagen door | Romain Ruiz | 3-0 (11-8, 11-9, 11-5) | |
Round Robin | verslagen door | Evgueni Chtchetinine | 3-0 (11-7, 11-8, 11-5) | |
Round Robin | verslagen door | Andrei Putuntica | 3-0 (11-7, 11-8, 11-5) | |
Challenger Series - Tornooi 24-25-02.2022 van 24 Februari tot 25 Februari 2022 | ||||
Round Robin | verslagen door | Sven Happek | 3-2 (11-7, 9-11, 11-2, 9-11, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Dillon Chambers | 3-2 (11-2, 7-11, 11-2, 8-11, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Alexander Valuch | 3-0 (12-10, 11-5, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Amirreza Abbasi | 3-1 (11-7, 11-9, 6-11, 11-8) | |
Round Robin | verslagen door | Daniel Rinderer | 3-0 (11-7, 11-2, 11-1) | |
Challenger Series - Tornooi 03-04-03.2022 van 3 Maart tot 4 Maart 2022 | ||||
Om 3e/4e plaats | verslaat | Patrik Juhasz | 3-1 (11-5, 10-12, 11-4, 11-6) | |
Round Robin | verslaat | Michael Engelhardt | 3-0 (11-4, 12-10, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Damian Zech | 3-0 (11-8, 11-5, 11-9) | |
Round Robin | verslagen door | Emiliano Riofrio | 3-0 (12-10, 11-9, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Rafael Vinicius Turrini | 3-1 (11-4, 11-9, 8-11, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Patrik Juhasz | 3-1 (10-12, 11-9, 11-5, 11-6) | |
Round Robin | verslaat | Francisco Sanchi | 3-1 (12-10, 6-11, 11-9, 11-6) | |
Round Robin | verslaat | Alexis Douin | 3-2 (7-11, 13-11, 11-6, 5-11, 11-8) | |
Halve Finale | verslagen door | Alexis Douin | 3-1 (12-10, 11-1, 16-18, 11-8) | |
Challenger Series - Tornooi 17-18-03.2022 van 17 Maart tot 18 Maart 2022 | ||||
Round Robin | verslagen door | Alexander Valuch | 3-0 (12-10, 11-5, 11-9) | |
Round Robin | verslagen door | Andrei Putuntica | 3-2 (11-5, 9-11, 11-7, 7-11, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Michael Engelhardt | 3-0 (11-6, 11-5, 11-6) | |
Round Robin | verslagen door | Carlos Ishida | 3-0 (11-9, 11-8, 11-3) | |
Round Robin | verslagen door | Simon Berglund | 3-0 (11-8, 11-9, 11-5) | |
Round Robin | verslagen door | Carlo Rossi | 3-0 (11-9, 11-1, 11-1) | |
Round Robin | verslaat | Subhajit Saha | 3-0 (11-5, 12-10, 11-9) | |
Challenger Series - Tornooi 24-25-03.2022 van 24 Maart tot 25 Maart 2022 | ||||
Round Robin | verslagen door | Simon Berglund | 3-0 (11-1, 11-8, 11-5) | |
Round Robin | verslagen door | Dillon Chambers | 3-0 (14-12, 11-5, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Dennis Klein | 3-0 (11-7, 11-5, 11-3) | |
Round Robin | verslaat | Sushmit Sriram | 3-1 (7-11, 11-9, 11-8, 12-10) | |
Round Robin | verslagen door | Kirill Fadeev | 3-2 (11-9, 6-11, 6-11, 11-7, 11-9) | |
Round Robin | verslagen door | Elias Ranefur | 3-1 (11-5, 9-11, 11-7, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Irvin Bertrand | 3-0 (11-4, 14-12, 11-6) | |
Challenger Series - Tornooi 16-17-05.2022 van 16 Mei tot 17 Mei 2022 | ||||
Om 3e/4e plaats | verslaat | Carlos Ishida | 3-0 (11-6, 11-9, 13-11) | |
Round Robin | verslagen door | Florian Bluhm | 3-0 (11-3, 11-5, 14-12) | |
Round Robin | verslaat | Michael Engelhardt | 3-0 (11-6, 11-8, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Samuel Amann | 3-0 (11-4, 11-6, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | Amirreza Abbasi | 3-0 (12-10, 11-5, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Kirill Fadeev | 3-2 (7-11, 8-11, 12-10, 11-5, 11-4) | |
Round Robin | verslaat | Myshaal Sabhi | 3-2 (7-11, 11-6, 6-11, 11-9, 11-9) | |
Round Robin | verslagen door | Carlos Ishida | 3-0 (11-8, 11-7, 11-3) | |
Halve Finale | verslagen door | Florian Bluhm | 3-0 (11-5, 11-3, 11-6) | |
Challenger Series - Tornooi 26-27-05.2022 van 26 Mei tot 27 Mei 2022 | ||||
Round Robin | verslagen door | Dennis Klein | 3-1 (11-7, 8-11, 13-11, 11-1) | |
Round Robin | verslaat | Samuel Walker | 3-0 (11-9, 11-8, 11-8) | |
Round Robin | verslagen door | Romain Ruiz | 3-0 (11-7, 11-6, 11-4) | |
Round Robin | verslaat | Kenan Hrnic | 3-0 (11-7, 11-7, 11-6) | |
Round Robin | verslagen door | Daniel Rinderer | 3-0 (11-5, 11-9, 11-6) | |
Round Robin | verslaat | Dillon Chambers | 3-1 (3-11, 11-9, 11-2, 11-6) | |
Challenger Series - Tornooi 23-24-06.2022 van 23 Juni tot 24 Juni 2022 | ||||
Round Robin | verslagen door | Sven Happek | 3-1 (6-11, 12-10, 11-4, 17-15) | |
Round Robin | verslaat | Mohamad Ali Rouintanesfahani | 3-2 (7-11, 11-8, 9-11, 11-9, 11-3) | |
Round Robin | verslagen door | Simon Berglund | 3-0 (11-3, 11-6, 11-3) | |
Round Robin | verslagen door | Amirreza Abbasi | 3-0 (11-7, 11-9, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Albert Vilardell | 3-1 (7-11, 11-4, 11-9, 11-9) | |
Round Robin | verslagen door | Dennis Klein | 3-0 (11-7, 11-6, 11-6) | |
Round Robin | verslagen door | Daniel Rinderer | 3-2 (11-6, 14-16, 11-7, 7-11, 11-5) | |
Challenger Series - Tornooi 04-05-07.2022 van 4 Juli tot 5 Juli 2022 | ||||
Round Robin | verslaat | Nico Wenger | 3-0 (11-5, 11-3, 11-6) | |
Round Robin | verslagen door | Kirill Fadeev | 3-2 (11-8, 6-11, 11-9, 7-11, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | Mohamad Ali Rouintanesfahani | 3-2 (6-11, 11-6, 5-11, 11-3, 11-6) | |
Round Robin | verslaat | Amir Hossein Hodaei | 3-0 (11-2, 11-5, 11-8) | |
Round Robin | verslagen door | Amirreza Abbasi | 3-0 (12-10, 11-8, 11-6) | |
Round Robin | verslagen door | Sven Happek | 3-0 (15-13, 11-6, 11-8) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (13-11, 11-3, 11-2) | |
Challenger Series - Tornooi 18-19-07.2022 van 18 Juli tot 19 Juli 2022 | ||||
Round Robin | verslagen door | Yaroslav Zhmudenko | 3-2 (14-16, 12-14, 11-9, 11-9, 11-4) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (11-7, 11-5, 11-8) | |
Round Robin | verslagen door | Andrei Putuntica | 3-1 (11-7, 11-3, 5-11, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Sebastian Hegenberger | 3-0 (11-3, 11-4, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | Makoto Nogami | 3-1 (20-18, 13-11, 3-11, 11-8) | |
Round Robin | verslagen door | Sven Happek | 3-1 (14-16, 13-11, 11-8, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Daniel Rinderer | 3-0 (11-4, 11-4, 11-1) | |
Challenger Series - Tornooi 08-09-08.2022 van 8 Augustus tot 9 Augustus 2022 | ||||
Round Robin | verslagen door | Florian Bluhm | 3-0 (12-10, 11-3, 11-6) | |
Round Robin | verslagen door | Dennis Klein | 3-0 (11-5, 11-6, 11-4) | |
Round Robin | verslagen door | Bastien Rembert | 3-0 (11-5, 11-6, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | Anton Limonov | 3-0 (11-9, 13-11, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Damian Zech | 3-1 (11-7, 10-12, 11-3, 11-4) | |
Round Robin | verslaat | Samuel Amann | 3-1 (11-3, 13-11, 7-11, 11-3) | |
Round Robin | verslaat | Michael Engelhardt | 3-1 (9-11, 11-6, 11-9, 11-6) | |
Challenger Series - Tornooi 31-10-01-11.2022 van 31 Oktober tot 1 November 2022 | ||||
Round Robin | verslagen door | Mohamad Ali Rouintanesfahani | 3-2 (4-11, 11-9, 11-7, 5-11, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Dennis Klein | 3-2 (10-12, 11-7, 11-6, 6-11, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Mathias Hübgen | 3-0 (11-9, 11-6, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Dillon Chambers | 3-1 (11-5, 11-5, 10-12, 11-9) | |
Round Robin | verslagen door | Marius Henninger | 3-1 (7-11, 11-3, 11-2, 11-4) | |
Round Robin | verslaat | Arman Hajiei | 3-0 (11-3, 11-6, 11-6) | |
Round Robin | verslagen door | Kirill Fadeev | 3-0 (11-8, 11-6, 11-8) | |
Halve Finale | verslaat | Kirill Fadeev | 3-1 (5-11, 11-9, 11-6, 11-7) | |
Finale | verslagen door | Dennis Klein | 3-1 (7-11, 11-3, 11-6, 11-2) | |
Challenger Series - Tornooi 21-22-11.2022 van 21 November tot 22 November 2022 | ||||
Om 3e/4e plaats | verslagen door | Sven Happek | 3-0 (11-9, 11-6, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Eduardo Gonzalez | 3-1 (11-7, 12-10, 11-13, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | Felix Köhler | 3-0 (11-5, 11-9, 11-2) | |
Round Robin | verslagen door | Rafael Vinicius Turrini | 3-1 (11-6, 11-7, 3-11, 11-4) | |
Round Robin | verslaat | Felix Kleeberg | 3-1 (6-11, 14-12, 11-6, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Florian Bluhm | 3-2 (11-6, 9-11, 11-13, 11-8, 11-6) | |
Round Robin | verslagen door | Sven Happek | 3-2 (7-11, 8-11, 12-10, 11-3, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Salim Karam | 3-0 (11-5, 11-3, 11-6) | |
Halve Finale | verslagen door | Florian Bluhm | 3-0 (11-3, 11-4, 11-2) | |
Challenger Series - Tornooi 15-16-12.2022 van 15 December tot 16 December 2022 | ||||
Round Robin | verslagen door | Pavol Mego | 3-0 (11-8, 11-3, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Kirill Fadeev | 3-0 (11-5, 11-5, 11-3) | |
Round Robin | verslaat | Peter Hribar | 3-1 (11-7, 11-5, 6-11, 11-6) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (11-5, 11-7, 11-6) | |
Round Robin | verslagen door | Marius Henninger | 3-0 (11-9, 12-10, 11-4) | |
Round Robin | verslaat | Nikola Grujic | 3-1 (2-11, 11-9, 12-10, 11-5) | |
Challenger Series - Tornooi 19-20-12.2022 van 19 December tot 20 December 2022 | ||||
Round Robin | verslaat | Samuel Amann | 3-0 (11-4, 11-5, 11-6) | |
Round Robin | verslagen door | Sven Happek | 3-2 (13-15, 11-4, 10-12, 11-6, 11-6) | |
Round Robin | verslaat | Marko Panic | 3-0 (11-3, 11-7, 12-10) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (11-2, 11-2, 11-6) | |
Round Robin | verslaat | Rafael De Las Heras | 3-1 (11-7, 11-4, 1-11, 12-10) | |
Round Robin | verslagen door | Liang Qiu | 3-1 (11-9, 11-7, 3-11, 11-5) | |
Round Robin | verslagen door | Pavol Mego | 3-1 (11-9, 12-10, 8-11, 11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Challenger Series - Tornooi 27-29.01.2021)
Samenvatting : 97 Overwinningen / 153 Nederlagen
Challenger Series - Tornooi 06-08.01.2021 van 6 Januari tot 8 Januari 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Round Robin | verslaat | Nico Wenger | 3-0 (11-7, 11-4, 11-6) | |
Round Robin | verslagen door | Hermann Mühlbach | 3-0 (11-5, 11-7, 11-9) | |
Round Robin | verslagen door | Evgueni Chtchetinine | 3-1 (17-15, 8-11, 11-4, 11-9) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (11-4, 11-6, 11-6) | |
Round Robin | verslaat | Carlos Mühlbach | 3-0 (11-3, 11-9, 11-3) | |
Round Robin | verslaat | Marius Henninger | 3-2 (14-12, 10-12, 8-11, 11-8, 11-4) | |
Round Robin | verslaat | Liang Qiu | 3-1 (11-7, 11-9, 7-11, 11-3) | |
Challenger Series - Tornooi 13-15.01.2021 van 13 Januari tot 15 Januari 2021 | ||||
Round Robin | verslaat | Florian Bluhm | 3-1 (7-11, 11-8, 11-8, 11-4) | |
Round Robin | verslaat | Henning Zeptner | 3-0 (11-9, 11-5, 11-2) | |
Round Robin | verslaat | Dillon Chambers | 3-2 (6-11, 11-5, 12-10, 10-12, 11-5) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (13-11, 11-9, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Evgueni Chtchetinine | 3-1 (5-11, 11-8, 11-3, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Christopher Ligocki | 3-0 (11-3, 11-6, 11-2) | |
Round Robin | verslagen door | Liang Qiu | 3-1 (11-13, 11-9, 11-6, 11-4) | |
Challenger Series - Tornooi 18-19.01.2021 van 18 Januari tot 19 Januari 2021 | ||||
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-1 (11-3, 8-11, 11-4, 12-10) | |
Round Robin | verslaat | Marius Henninger | 3-1 (11-6, 11-9, 10-12, 11-4) | |
Round Robin | verslagen door | Fedor Kuzmin | 3-1 (5-11, 11-5, 11-7, 11-3) | |
Round Robin | verslaat | Juan Perez | 3-0 (11-6, 11-4, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Jonathan Thimon | 3-0 (11-9, 11-9, 11-4) | |
Round Robin | verslagen door | Evgueni Chtchetinine | 3-2 (11-13, 11-5, 12-10, 7-11, 11-9) | |
Round Robin | verslagen door | Nicolas Burgos | 3-2 (4-11, 11-4, 8-11, 11-6, 11-2) | |
Challenger Series - Tornooi 27-29.01.2021 van 27 Januari tot 29 Januari 2021 | ||||
Round Robin | verslaat | Dennis Klein | 3-2 (11-5, 8-11, 8-11, 11-8, 11-4) | |
Round Robin | verslaat | Sven Happek | 3-1 (11-9, 8-11, 11-5, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | Dillon Chambers | 3-2 (11-9, 10-12, 9-11, 11-6, 11-6) | |
Round Robin | verslagen door | Liang Qiu | 3-0 (11-4, 11-5, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Dauud Cheaib | 3-2 (7-11, 11-2, 14-12, 7-11, 12-10) | |
Round Robin | verslaat | Francisco Sanchi | 3-2 (7-11, 11-5, 6-11, 11-5, 11-6) | |
Round Robin | verslaat | Florian Bluhm | 3-1 (11-9, 11-8, 9-11, 11-8) | |
Halve Finale | verslaat | Liang Qiu | 3-1 | |
Finale | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 | |
Challenger Series - Tornooi 08-09.02.2021 van 8 Februari tot 9 Februari 2021 | ||||
Round Robin | verslaat | Dennis Klein | 3-2 (10-12, 7-11, 11-9, 12-10, 15-13) | |
Round Robin | verslagen door | Florian Bluhm | 3-1 (8-11, 11-8, 11-8, 11-8) | |
Round Robin | verslagen door | Jiri Martinko | 3-1 (11-7, 12-10, 9-11, 11-4) | |
Round Robin | verslaat | Eduardo Gonzalez | 3-1 (11-8, 11-13, 11-7, 11-4) | |
Round Robin | verslagen door | Fedor Kuzmin | 3-1 (13-11, 6-11, 13-11, 11-8) | |
Round Robin | verslagen door | Simon Berglund | 3-0 (11-4, 11-6, 11-6) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (11-9, 11-8, 11-3) | |
Challenger Series - Tornooi 15-16.02.2021 van 15 Februari tot 16 Februari 2021 | ||||
Round Robin | verslagen door | Pekka Pelz | 3-0 (11-4, 14-12, 11-5) | |
Round Robin | verslagen door | Jiri Martinko | 3-1 (10-12, 11-6, 11-7, 11-6) | |
Round Robin | verslaat | Felix Wetzel | 3-2 (11-3, 8-11, 7-11, 11-7, 11-5) | |
Round Robin | verslagen door | Eduardo Gonzalez | 3-2 (11-4, 12-14, 11-8, 4-11, 13-11) | |
Round Robin | verslagen door | Dennis Klein | 3-1 (11-7, 13-11, 7-11, 11-6) | |
Round Robin | verslaat | Francisco Sanchi | 3-0 (11-4, 14-12, 11-3) | |
Challenger Series - Tornooi 22-23.02.2021 van 22 Februari tot 23 Februari 2021 | ||||
Round Robin | verslagen door | Dennis Klein | 3-1 (7-11, 11-6, 11-6, 11-4) | |
Round Robin | verslagen door | Florian Bluhm | 3-0 (11-9, 12-10, 11-5) | |
Round Robin | verslagen door | Felix Wetzel | 3-1 (11-3, 4-11, 11-6, 12-10) | |
Round Robin | verslagen door | Liang Qiu | 3-1 (9-11, 12-10, 11-9, 12-10) | |
Round Robin | verslagen door | Evgueni Chtchetinine | 3-1 (11-8, 11-9, 6-11, 11-2) | |
Round Robin | verslagen door | Jiri Martinko | 3-0 (12-10, 11-6, 11-8) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-1 (11-9, 10-12, 11-1, 11-3) | |
Challenger Series - Tornooi 01-02.03.2021 van 1 Maart tot 2 Maart 2021 | ||||
Round Robin | verslagen door | Evgueni Chtchetinine | 3-0 (11-4, 11-7, 12-10) | |
Round Robin | verslaat | Carlos Mühlbach | 3-1 (11-3, 1-11, 11-9, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | Henning Zeptner | 3-1 (12-10, 11-6, 7-11, 11-6) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (11-4, 11-9, 11-2) | |
Round Robin | verslagen door | Jiri Martinko | 3-1 (11-7, 8-11, 12-10, 11-4) | |
Round Robin | verslagen door | Liang Qiu | 3-2 (11-6, 8-11, 9-11, 11-5, 11-6) | |
Round Robin | verslaat | Stanislav Kucera | 3-1 (9-11, 11-7, 14-12, 11-3) | |
Challenger Series - Tornooi 10-12.03.2021 van 10 Maart tot 12 Maart 2021 | ||||
Round Robin | verslaat | Jonathan Thimon | 3-0 (11-6, 11-6, 11-6) | |
Round Robin | verslaat | Dillon Chambers | 3-0 (11-7, 11-6, 11-5) | |
Round Robin | verslagen door | Dimitrije Levajac | 3-1 (11-8, 4-11, 11-9, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Fedor Kuzmin | 3-2 (6-11, 11-8, 12-14, 11-5, 11-6) | |
Round Robin | verslagen door | Evgueni Chtchetinine | 3-2 (9-11, 11-4, 7-11, 11-3, 11-2) | |
Round Robin | verslagen door | Sven Happek | 3-1 (12-10, 8-11, 11-5, 11-6) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (11-9, 11-6, 11-5) | |
Challenger Series - Tornooi 31.03-02.04.2021 van 31 Maart tot 2 April 2021 | ||||
Round Robin | verslagen door | Dillon Chambers | 3-1 (7-11, 11-9, 11-8, 11-9) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (11-5, 11-5, 11-5) | |
Round Robin | verslagen door | Peter Hribar | 3-0 (15-13, 11-8, 12-10) | |
Round Robin | verslagen door | Liang Qiu | 3-1 (9-11, 11-6, 11-6, 11-5) | |
Round Robin | verslagen door | Sven Happek | 3-2 (12-10, 7-11, 11-9, 5-11, 13-11) | |
Round Robin | verslagen door | Fedor Kuzmin | 3-1 (7-11, 11-7, 11-9, 11-3) | |
Round Robin | verslagen door | Jiri Martinko | 3-0 (11-3, 11-7, 11-6) | |
Challenger Series - Tornooi 05-06.04.2021 van 5 April tot 6 April 2021 | ||||
Round Robin | verslagen door | Carlos Mühlbach | 3-0 (13-11, 11-8, 11-5) | |
Round Robin | verslagen door | Jiri Martinko | 3-0 (11-6, 11-8, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Pekka Pelz | 3-1 (6-11, 11-6, 11-3, 12-10) | |
Round Robin | verslagen door | Florian Bluhm | 3-0 (11-5, 11-8, 11-6) | |
Round Robin | verslagen door | Dimitrije Levajac | 3-2 (9-11, 11-7, 6-11, 11-7, 11-5) | |
Round Robin | verslagen door | Francisco Sanchi | 3-2 (13-11, 9-11, 9-11, 11-2, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (11-9, 11-6, 12-10) | |
Challenger Series - Tornooi 12-13.04.2021 van 12 April tot 13 April 2021 | ||||
Round Robin | verslagen door | Evgueni Chtchetinine | 3-1 (11-9, 8-11, 11-9, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Marius Henninger | 3-2 (15-13, 11-4, 10-12, 5-11, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Dennis Klein | 3-2 (11-6, 5-11, 9-11, 11-6, 11-3) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-1 (11-2, 9-11, 11-9, 11-4) | |
Round Robin | verslagen door | Andrey Semenov | 3-2 (11-8, 7-11, 11-6, 7-11, 11-6) | |
Round Robin | verslagen door | Florian Bluhm | 3-0 (11-3, 11-3, 11-3) | |
Round Robin | verslaat | Miguel Chamorro | 3-1 (10-12, 14-12, 15-13, 11-6) | |
Challenger Series - Tornooi 19-20.04.2021 van 19 April tot 20 April 2021 | ||||
Round Robin | verslagen door | Daniel Rinderer | 3-2 (11-7, 10-12, 5-11, 12-10, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | Francisco Sanchi | 3-1 (11-8, 11-8, 9-11, 11-6) | |
Round Robin | verslagen door | Jiri Martinko | 3-0 (13-11, 11-4, 11-4) | |
Round Robin | verslagen door | Dennis Klein | 3-0 (13-11, 11-9, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Evgueni Chtchetinine | 3-1 (5-11, 11-8, 14-12, 12-10) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (11-5, 11-2, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Marius Henninger | 3-2 (11-9, 11-13, 6-11, 11-6, 11-5) | |
Challenger Series - Tornooi 10-11.05.2021 van 10 Mei tot 11 Mei 2021 | ||||
Om 3e/4e plaats | verslagen door | Carlo Rossi | 3-1 (11-6, 11-7, 7-11, 14-12) | |
Round Robin | verslaat | Juri Grauer | 3-0 (11-5, 11-3, 11-4) | |
Round Robin | verslagen door | Dennis Klein | 3-2 (5-11, 8-11, 11-8, 11-7, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | Samuel Amann | 3-0 (11-6, 11-3, 11-4) | |
Round Robin | verslaat | Fedor Kuzmin | 3-0 (13-11, 12-10, 11-4) | |
Round Robin | verslaat | Florian Bluhm | 3-1 (11-6, 1-11, 11-7, 11-8) | |
Round Robin | verslagen door | Carlo Rossi | 3-1 (11-8, 8-11, 11-6, 11-4) | |
Round Robin | verslaat | Michael Engelhardt | 3-0 (11-5, 13-11, 11-2) | |
Halve Finale | verslagen door | Fedor Kuzmin | 3-0 (11-7, 11-7, 11-1) | |
Challenger Series - Tornooi 24-25.05.2021 van 24 Mei tot 25 Mei 2021 | ||||
Om 3e/4e plaats | verslagen door | Daniel Rinderer | 3-1 (8-11, 11-2, 11-7, 11-3) | |
Round Robin | verslaat | Daniel Rinderer | 3-0 (13-11, 14-12, 11-6) | |
Round Robin | verslaat | Christopher Ligocki | 3-0 (15-13, 11-8, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Ali-Serdar Gözübüyük | 3-1 (7-11, 11-6, 11-8, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Henning Zeptner | 2-0 (11-1, 11-4, 10-6) | |
Round Robin | verslagen door | Dennis Klein | 3-1 (11-2, 11-4, 7-11, 11-2) | |
Round Robin | verslaat | Ahmed Elmahdy | 3-1 (11-1, 8-11, 11-9, 11-5) | |
Round Robin | verslagen door | Dillon Chambers | 3-2 (11-6, 7-11, 11-4, 9-11, 11-6) | |
Halve Finale | verslagen door | Dillon Chambers | 3-0 (11-8, 11-7, 11-8) | |
Challenger Series - Tornooi 31.05-01.06.2021 van 31 Mei tot 1 Juni 2021 | ||||
Round Robin | verslagen door | Daniel Rinderer | 3-2 (11-7, 8-11, 7-11, 11-3, 11-4) | |
Round Robin | verslaat | Ahmed Elmahdy | 3-2 (12-10, 11-5, 14-16, 11-13, 11-3) | |
Round Robin | verslagen door | Harmeet Desai | 3-1 (8-11, 11-6, 11-3, 11-5) | |
Round Robin | verslagen door | Dennis Klein | 3-0 (12-10, 11-6, 12-10) | |
Round Robin | verslaat | Valerij Rakov | 3-0 (11-7, 11-9, 11-8) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (12-10, 11-3, 11-3) | |
Round Robin | verslagen door | Fedor Kuzmin | 3-1 (11-6, 8-11, 11-9, 11-5) | |
Challenger Series - Tornooi 14-15.06.2021 van 14 Juni tot 15 Juni 2021 | ||||
Round Robin | verslaat | Samuel Amann | 3-0 (11-6, 11-2, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | Michael Engelhardt | 3-0 (11-4, 11-9, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Marius Henninger | 3-1 (5-11, 11-8, 11-5, 11-3) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (11-8, 14-12, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Dillon Chambers | 3-0 (11-8, 11-5, 11-9) | |
Round Robin | verslagen door | Andrey Semenov | 3-2 (11-8, 10-12, 11-6, 7-11, 11-3) | |
Round Robin | verslagen door | Florian Bluhm | 3-2 (7-11, 11-8, 11-5, 9-11, 11-4) | |
Challenger Series - Tornooi 28-29.06.2021 van 28 Juni tot 29 Juni 2021 | ||||
Om 3e/4e plaats | verslagen door | Andrey Semenov | 3-1 (12-10, 11-1, 5-11, 12-10) | |
Round Robin | verslaat | Henning Zeptner | 3-2 (6-11, 6-11, 11-8, 11-2, 11-3) | |
Round Robin | verslaat | Christopher Ligocki | 3-1 (7-11, 14-12, 11-6, 11-5) | |
Round Robin | verslagen door | Dennis Klein | 3-1 (13-15, 13-11, 11-9, 11-6) | |
Round Robin | verslaat | Liang Qiu | 3-1 (11-9, 8-11, 11-8, 11-6) | |
Round Robin | verslagen door | Andrey Semenov | 3-0 (11-5, 11-6, 11-6) | |
Round Robin | verslaat | Alexander Valuch | 3-0 (11-8, 11-7, 11-9) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (12-10, 11-5, 11-8) | |
Halve Finale | verslagen door | Dennis Klein | 3-0 | |
Challenger Series - Tornooi 05-06.07.2021 van 5 Juli tot 6 Juli 2021 | ||||
Om 3e/4e plaats | verslaat | Jeet Chandra | 3-1 (11-6, 14-12, 7-11, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Alexander Valuch | 3-1 (7-11, 12-10, 11-8, 11-4) | |
Round Robin | verslaat | Snehit Suravajjula | 3-2 (5-11, 11-7, 6-11, 11-2, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Harmeet Desai | 3-0 (11-7, 11-6, 11-2) | |
Round Robin | verslaat | Alessandro Baciocchi | 3-1 (6-11, 11-4, 11-9, 11-4) | |
Round Robin | verslagen door | Maciej Kubik | 3-2 (11-7, 5-11, 16-14, 6-11, 11-8) | |
Round Robin | verslagen door | Dwain Schwarzer | 3-0 (11-9, 11-9, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Jeet Chandra | 3-0 (11-5, 11-2, 11-6) | |
Halve Finale | verslagen door | Maciej Kubik | 3-1 (5-11, 11-5, 11-8, 11-7) | |
Challenger Series - Tornooi 14-16.07.2021 van 14 Juli tot 16 Juli 2021 | ||||
Round Robin | verslagen door | Evgueni Chtchetinine | 3-0 (11-7, 11-4, 11-3) | |
Round Robin | verslagen door | Dennis Klein | 3-0 (11-6, 12-10, 11-8) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (11-7, 11-8, 11-2) | |
Round Robin | verslagen door | Sven Happek | 3-1 (8-11, 11-6, 11-8, 11-4) | |
Round Robin | verslagen door | Andrei Putuntica | 3-1 (11-6, 8-11, 11-9, 11-5) | |
Round Robin | verslagen door | Alexander Valuch | 3-2 (14-12, 11-9, 7-11, 10-12, 11-8) | |
Challenger Series - Tornooi 26-27.07.2021 van 26 Juli tot 27 Juli 2021 | ||||
Round Robin | verslaat | Nico Wenger | 3-1 (11-13, 11-8, 11-9, 11-9) | |
Round Robin | verslagen door | Jiri Martinko | 3-0 (11-7, 11-6, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Fedor Kuzmin | 3-0 (12-10, 11-0, 11-3) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (11-2, 11-3, 11-0) | |
Round Robin | verslagen door | Dennis Klein | 3-0 (11-6, 11-4, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Florian Bluhm | 3-1 (11-9, 5-11, 11-3, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Michael Engelhardt | 3-0 (11-2, 11-5, 11-5) | |
Challenger Series - Tornooi 02-03.08.2021 van 2 Augustus tot 3 Augustus 2021 | ||||
Round Robin | verslagen door | Andrey Semenov | 3-1 (11-8, 11-5, 11-13, 11-6) | |
Round Robin | verslagen door | Nico Wenger | 3-2 (5-11, 7-11, 11-9, 11-8, 11-4) | |
Round Robin | verslaat | Lukas Bosbach | 3-0 (11-3, 11-5, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Dillon Chambers | 3-2 (11-9, 11-3, 9-11, 10-12, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | Jonas Christmann | 3-1 (11-3, 11-8, 10-12, 11-6) | |
Round Robin | verslaat | Cédric Tschanz | 3-2 (11-8, 10-12, 10-12, 11-5, 11-8) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (11-9, 11-9, 11-6) | |
Challenger Series - Tornooi 16-17.08.2021 van 16 Augustus tot 17 Augustus 2021 | ||||
Round Robin | verslagen door | Amirreza Abbasi | 3-1 (8-11, 11-7, 11-5, 11-9) | |
Round Robin | verslagen door | Florian Bluhm | 3-0 (11-6, 11-4, 12-10) | |
Round Robin | verslagen door | Liang Qiu | 3-1 (11-3, 8-11, 11-3, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Dillon Chambers | 3-2 (6-11, 11-7, 7-11, 11-4, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Fedor Kuzmin | 3-1 (9-11, 11-5, 11-4, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Christian Tomsic | 3-0 (11-4, 11-7, 11-5) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (11-5, 11-7, 11-4) | |
Challenger Series - Tornooi 23-24.08.2021 van 23 Augustus tot 24 Augustus 2021 | ||||
Round Robin | verslagen door | Amirreza Abbasi | 3-2 (6-11, 11-6, 10-12, 11-6, 11-1) | |
Round Robin | verslagen door | Paul Lavergne | 3-2 (11-8, 6-11, 5-11, 11-6, 11-3) | |
Round Robin | verslagen door | Evgueni Chtchetinine | 3-1 (11-3, 6-11, 11-3, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Elia Schmid | 3-1 (11-9, 9-11, 11-7, 11-3) | |
Round Robin | verslaat | Daniel Rinderer | 3-1 (11-9, 11-5, 8-11, 11-9) | |
Round Robin | verslagen door | Liang Qiu | 3-1 (11-7, 11-8, 7-11, 11-9) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (11-5, 11-3, 11-9) | |
Challenger Series - Tornooi 06-07.09.2021 van 6 September tot 7 September 2021 | ||||
Om 3e/4e plaats | verslaat | Tom Jarvis | 3-0 (11-9, 11-9, 11-9) | |
Round Robin | verslagen door | Amirreza Abbasi | 3-1 (11-1, 11-6, 10-12, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Andrey Semenov | 3-2 (10-12, 11-7, 6-11, 11-7, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Amin Ahmadian | 3-0 (11-3, 11-6, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Liang Qiu | 3-1 (11-8, 11-1, 5-11, 11-9) | |
Round Robin | verslagen door | Florian Bluhm | 3-0 (11-8, 11-6, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Tom Jarvis | 3-1 (11-2, 11-9, 7-11, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Carlos Franco | 3-0 (11-9, 11-9, 11-9) | |
Halve Finale | verslagen door | Florian Bluhm | 3-0 (11-1, 11-8, 11-6) | |
Challenger Series - Tornooi 20-21.09.2021 van 20 September tot 21 September 2021 | ||||
Round Robin | verslagen door | Bastien Dupont | 3-1 (11-4, 9-11, 11-9, 11-9) | |
Round Robin | verslagen door | Alberto Miño | 3-1 (12-10, 11-3, 8-11, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | Johan Derit | 3-0 (11-8, 11-6, 11-3) | |
Round Robin | verslaat | Alexander Valuch | 3-1 (9-11, 11-9, 11-5, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Dillon Chambers | 3-1 (6-11, 11-5, 11-6, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Hampus Nordberg | 3-0 (11-6, 11-7, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Florian Bourrassaud | 3-2 (8-11, 11-3, 10-12, 11-3, 11-7) | |
Challenger Series - Tornooi 18-19.10.2021 van 18 Oktober tot 19 Oktober 2021 | ||||
Om 3e/4e plaats | verslagen door | Carlo Rossi | 3-1 | |
Round Robin | verslaat | Damian Zech | 3-1 (11-8, 11-5, 8-11, 13-11) | |
Round Robin | verslaat | Marius Henninger | 3-2 (8-11, 11-6, 11-7, 7-11, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Guilherme Teodoro | 3-0 (11-4, 11-7, 11-2) | |
Round Robin | verslagen door | Carlo Rossi | 3-0 (13-11, 11-2, 13-11) | |
Round Robin | verslaat | Felipe Duffoo | 3-0 (11-5, 11-4, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Liang Qiu | 3-2 (11-5, 4-11, 11-9, 5-11, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | Islombek Sultonov | 3-0 (11-3, 11-7, 11-6) | |
Halve Finale | verslagen door | Liang Qiu | 3-1 | |
Challenger Series - Tornooi 25-26.10.2021 van 25 Oktober tot 26 Oktober 2021 | ||||
Round Robin | verslagen door | Elia Schmid | 3-0 (11-6, 11-9, 11-1) | |
Round Robin | verslaat | Amin Ahmadian | 3-1 (11-2, 11-8, 8-11, 11-4) | |
Round Robin | verslagen door | Simon Berglund | 3-0 (11-5, 11-5, 11-2) | |
Round Robin | verslagen door | Dillon Chambers | 3-2 (11-7, 10-12, 9-11, 11-0, 11-4) | |
Round Robin | verslagen door | Liang Qiu | 3-1 (11-7, 7-11, 13-11, 11-3) | |
Round Robin | verslagen door | Florian Bluhm | 3-0 (11-2, 11-8, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Valerij Rakov | 3-1 (11-5, 10-12, 11-9, 11-9) | |
Challenger Series - Tornooi 01-02.11.2021 van 1 November tot 2 November 2021 | ||||
Round Robin | verslagen door | Guilherme Teodoro | 3-2 (8-11, 11-8, 11-7, 7-11, 11-5) | |
Round Robin | verslagen door | Javier Benito | 3-2 (8-11, 12-10, 4-11, 11-9, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | Liang Qiu | 3-2 (11-6, 10-12, 5-11, 11-9, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Dennis Klein | 3-2 (11-7, 4-11, 8-11, 11-8, 11-9) | |
Round Robin | verslagen door | Amirreza Abbasi | 3-0 (12-10, 11-8, 11-6) | |
Round Robin | verslagen door | Simon Berglund | 3-0 (11-2, 11-6, 11-3) | |
Round Robin | verslaat | Subhajit Saha | 3-0 (11-5, 11-4, 11-6) | |
Challenger Series - Tornooi 08-09.11.2021 van 8 November tot 9 November 2021 | ||||
Round Robin | verslagen door | Simon Berglund | 3-0 (11-9, 11-6, 13-11) | |
Round Robin | verslagen door | Carlos Mühlbach | 3-0 (11-7, 11-9, 11-8) | |
Round Robin | verslagen door | Florian Bluhm | 3-2 (12-14, 9-11, 11-6, 11-2, 11-6) | |
Round Robin | verslagen door | Liang Qiu | 3-1 (11-6, 7-11, 11-4, 11-3) | |
Round Robin | verslaat | Florian Bourrassaud | 3-2 (11-7, 11-9, 6-11, 7-11, 11-8) | |
Round Robin | verslagen door | Alexander Valuch | 3-2 (9-11, 11-5, 11-6, 8-11, 11-4) | |
Round Robin | verslaat | Nico Longhino | 3-1 (11-4, 11-7, 8-11, 11-6) | |
Challenger Series - Tornooi 01-03.12.2021 van 1 December tot 3 December 2021 | ||||
Round Robin | verslaat | Alexander Valuch | 3-1 (11-7, 11-7, 10-12, 11-4) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (11-3, 11-9, 11-4) | |
Round Robin | verslagen door | Liang Qiu | 3-2 (11-9, 11-5, 10-12, 5-11, 11-6) | |
Round Robin | verslagen door | Sven Happek | 3-2 (11-7, 4-11, 11-7, 6-11, 11-4) | |
Round Robin | verslagen door | Miguel Chamorro | 3-2 (8-11, 11-5, 7-11, 11-6, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Tugay Yilmaz | 3-2 (11-4, 11-4, 8-11, 4-11, 11-6) | |
Round Robin | verslagen door | Dennis Klein | 3-0 (11-7, 11-5, 11-7) | |
Challenger Series - Tornooi 08-10.12.2021 van 8 December tot 10 December 2021 | ||||
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (11-5, 11-1, 11-2) | |
Round Robin | verslagen door | Florian Bluhm | 3-2 (6-11, 11-9, 6-11, 11-9, 11-3) | |
Round Robin | verslaat | Emiliano Riofrio | 3-1 (11-1, 11-7, 10-12, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Michael Trink | 3-1 (12-14, 11-8, 11-4, 11-4) | |
Round Robin | verslaat | Liang Qiu | 3-1 (11-8, 2-11, 13-11, 11-4) | |
Round Robin | verslagen door | Alexander Valuch | 3-0 (11-1, 11-8, 11-6) | |
Round Robin | verslagen door | Evgueni Chtchetinine | 3-1 (9-11, 13-11, 11-9, 11-0) | |
Challenger Series - Tornooi 15-17.12.2021 van 15 December tot 17 December 2021 | ||||
Round Robin | verslaat | Sven Happek | 3-2 (11-5, 7-11, 10-12, 11-9, 11-0) | |
Round Robin | verslagen door | Evgueni Chtchetinine | 3-0 (11-6, 11-9, 14-12) | |
Round Robin | verslagen door | Florian Bluhm | 3-0 (12-10, 11-6, 11-6) | |
Round Robin | verslagen door | Taehoon Kim | 3-2 (11-9, 11-6, 9-11, 8-11, 14-12) | |
Round Robin | verslaat | Amir Hossein Hodaei | 3-0 (11-5, 11-7, 11-5) | |
Round Robin | verslagen door | Simon Berglund | 3-0 (11-4, 11-5, 11-3) | |
Round Robin | verslagen door | Peter Hribar | 3-2 (11-7, 7-11, 12-14, 11-8, 11-9) | |
Challenger Series - Tornooi 20-21.12.2021 van 20 December tot 21 December 2021 | ||||
Round Robin | verslagen door | Liang Qiu | 3-0 (11-6, 12-10, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (11-8, 11-5, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Nico Wenger | 3-0 (11-6, 11-4, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Kenan Hrnic | 3-1 (11-8, 11-2, 5-11, 11-4) | |
Round Robin | verslagen door | Michael Trink | 3-2 (11-8, 11-9, 8-11, 9-11, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Taehoon Kim | 3-1 (11-9, 11-4, 7-11, 11-6) | |
Round Robin | verslagen door | Evgueni Chtchetinine | 3-2 (7-11, 11-7, 11-9, 12-14, 11-9) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 8 Overwinningen / 13 Nederlagen
Challenger Series - Tornooi 16-17.11.2020 van 16 November tot 17 November 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
Round Robin | verslaat | Guilherme Teodoro | 3-1 (11-6, 11-5, 4-11, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-1 (11-3, 10-12, 11-6, 11-2) | |
Round Robin | verslaat | Hector Gatica | 3-0 (11-6, 11-8, 11-3) | |
Round Robin | verslagen door | Gaston Alto | 3-1 (10-12, 11-6, 11-3, 14-12) | |
Round Robin | verslaat | Allan Gutierrez | 3-0 (11-2, 11-5, 11-4) | |
Round Robin | verslagen door | Florian Bluhm | 3-0 (14-12, 11-5, 11-1) | |
Round Robin | verslagen door | Dwain Schwarzer | 3-0 (11-8, 15-13, 13-11) | |
Challenger Series - Tornooi 30.11-01.12.2020 van 30 November tot 1 December 2020 | ||||
Round Robin | verslagen door | Florian Bluhm | 3-0 (11-6, 11-1, 11-4) | |
Round Robin | verslagen door | Fedor Kuzmin | 3-0 (11-7, 13-11, 12-10) | |
Round Robin | verslagen door | Liang Qiu | 3-0 (11-8, 11-6, 11-6) | |
Round Robin | verslaat | Henning Zeptner | 3-1 (11-3, 11-7, 9-11, 11-1) | |
Round Robin | verslaat | Christopher Ligocki | 3-0 (11-7, 11-9, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | Diego Sepulveda | 3-0 (11-8, 11-3, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Heber Moscoso | 3-1 (8-11, 11-5, 11-5, 11-6) | |
Challenger Series - Tornooi 07-08.12.2020 van 7 December tot 8 December 2020 | ||||
Round Robin | verslaat | Koyo Kanamitsu | 3-0 (11-5, 12-10, 12-10) | |
Round Robin | verslagen door | Carlos Mühlbach | 3-2 (11-9, 10-12, 7-11, 11-5, 11-3) | |
Round Robin | verslagen door | Alberto Miño | 3-0 (11-6, 11-6, 11-3) | |
Round Robin | verslagen door | Pavol Mego | 3-0 (11-5, 11-7, 11-5) | |
Round Robin | verslagen door | Liang Qiu | 3-1 (11-7, 9-11, 14-12, 11-6) | |
Round Robin | verslagen door | Felix Wetzel | 3-1 (5-11, 11-6, 11-4, 11-9) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-2 (11-8, 9-11, 9-11, 11-6, 11-6) |