De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Duitsland - 5 Mei 2001
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 24 Overwinningen / 18 Nederlagen
Challenger Series - Tornooi 05-06-01.2023 van 5 Januari tot 6 Januari 2023 | ||||
---|---|---|---|---|
Om 3e/4e plaats | verslaat | Daniel Rinderer | 3-1 (11-8, 9-11, 11-8, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Salim Karam | 3-0 (14-12, 11-4, 11-8) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (11-7, 11-3, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | David Kümpel | 3-0 (11-5, 11-8, 11-2) | |
Round Robin | verslagen door | Daniel Rinderer | 3-2 (11-7, 11-4, 8-11, 10-12, 11-6) | |
Round Robin | verslaat | Samuel Amann | 3-0 (11-5, 14-12, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | Liang Qiu | 3-1 (11-5, 2-11, 13-11, 11-6) | |
Round Robin | verslagen door | Marius Henninger | 3-1 (4-11, 11-5, 11-9, 11-2) | |
Halve Finale | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-1 (11-9, 10-12, 11-8, 11-9) | |
Challenger Series - Tornooi 02-03-02.2023 van 2 Februari tot 3 Februari 2023 | ||||
Om 3e/4e plaats | verslagen door | Dillon Chambers | 3-2 | |
Round Robin | verslagen door | Dennis Klein | 3-1 (11-9, 11-6, 10-12, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | Anton Limonov | 3-1 (7-11, 11-6, 11-5, 15-13) | |
Round Robin | verslaat | Hannes Hörmann | 3-0 (11-6, 15-13, 12-10) | |
Round Robin | verslaat | Damian Zech | 3-2 (7-11, 11-4, 11-9, 7-11, 11-6) | |
Round Robin | verslaat | Dillon Chambers | 3-0 (11-5, 11-9, 11-4) | |
Round Robin | verslaat | Kenan Hrnic | 3-1 (8-11, 11-2, 11-5, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Nikola Grujic | 3-1 (12-14, 12-10, 11-7, 11-7) | |
Halve Finale | verslagen door | Anton Limonov | 3-1 | |
Challenger Series - Tornooi 06-07-02.2023 van 6 Februari tot 7 Februari 2023 | ||||
Round Robin | verslaat | Siddharta Almeida | 3-0 (12-10, 11-8, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (12-10, 11-5, 11-6) | |
Round Robin | verslaat | Dennis Klein | 3-1 (11-9, 4-11, 11-9, 11-1) | |
Round Robin | verslaat | Arman Hajiei | 3-2 (6-11, 11-2, 11-5, 3-11, 11-4) | |
Round Robin | verslagen door | Subhajit Saha | 3-2 (3-11, 14-12, 10-12, 11-8, 11-6) | |
Round Robin | verslaat | Bastien Dupont | 3-1 (11-9, 11-9, 8-11, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | David Reitspies | 3-1 (13-11, 11-7, 9-11, 11-3) | |
Challenger Series - Tornooi 09-10-03.2023 van 9 Maart tot 10 Maart 2023 | ||||
Om 3e/4e plaats | verslagen door | Thibault Poret | 3-1 (11-8, 10-12, 12-10, 11-1) | |
Round Robin | verslaat | Thibault Poret | 3-2 (7-11, 8-11, 11-5, 11-8, 12-10) | |
Round Robin | verslaat | Damian Zech | 3-0 (11-4, 11-7, 11-6) | |
Round Robin | verslaat | Karl Zimmermann | 3-1 (6-11, 11-9, 11-5, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Samuel Amann | 3-1 (11-5, 10-12, 11-4, 11-8) | |
Round Robin | verslagen door | Dimitrije Levajac | 3-0 (11-6, 12-10, 11-6) | |
Round Robin | verslaat | Dillon Chambers | 3-0 (11-7, 11-6, 11-9) | |
Round Robin | verslagen door | Guilherme Teodoro | 3-2 (6-11, 13-11, 7-11, 12-10, 11-8) | |
Halve Finale | verslagen door | Dimitrije Levajac | 3-2 (11-5, 4-11, 8-11, 14-12, 11-4) | |
Challenger Series - Tornooi 27-28-03.2023 van 27 Maart tot 28 Maart 2023 | ||||
Om 3e/4e plaats | verslaat | Jeromy Löffler | 3-1 (11-6, 11-7, 10-12, 11-3) | |
Round Robin | verslaat | Bohdan Sinkevych | 3-1 (11-7, 11-5, 4-11, 11-8) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-2 (10-12, 9-11, 11-8, 11-4, 11-4) | |
Round Robin | verslagen door | Dennis Klein | 3-0 (11-4, 11-8, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Makoto Nogami | 3-0 (11-9, 11-7, 11-6) | |
Round Robin | verslagen door | Jeromy Löffler | 3-1 (11-9, 7-11, 11-8, 11-4) | |
Round Robin | verslaat | Dillon Chambers | 3-2 (8-11, 9-11, 11-7, 11-8, 12-10) | |
Halve Finale | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-1 (8-11, 11-8, 11-6, 11-6) |
Overwinning : 0
Finales : 2 (Challenger Series - Tornooi 20-21-06.2022, Challenger Series - Tornooi 04-05-07.2022)
Samenvatting : 75 Overwinningen / 80 Nederlagen
Challenger Series - Tornooi 07-08-02.2022 van 7 Februari tot 8 Februari 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
Round Robin | verslagen door | Jakub Seibert | 3-1 (11-5, 13-15, 11-7, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Amirreza Abbasi | 3-1 (8-11, 11-5, 11-3, 11-1) | |
Round Robin | verslagen door | Florian Bluhm | 3-1 (11-6, 11-4, 8-11, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Vincent Picard | 3-2 (10-12, 11-6, 11-13, 11-9, 11-8) ab. | |
Round Robin | verslagen door | Amir Hossein Hodaei | 3-1 (6-11, 11-9, 11-5, 11-4) | |
Round Robin | verslagen door | Sanil Shetty | 3-1 (13-15, 11-8, 12-10, 11-4) | |
Round Robin | verslagen door | David Reitspies | 3-0 (11-7, 11-7, 11-6) | |
Challenger Series - Tornooi 24-25-03.2022 van 24 Maart tot 25 Maart 2022 | ||||
Om 3e/4e plaats | verslagen door | Elias Ranefur | 3-0 | |
Round Robin | verslagen door | Elias Ranefur | 3-1 (11-8, 5-11, 11-1, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Dillon Chambers | 3-0 (11-8, 13-11, 11-1) | |
Round Robin | verslaat | Josip Huzjak | 3-2 (11-9, 6-11, 6-11, 11-7, 11-9) | |
Round Robin | verslagen door | Irvin Bertrand | 3-1 (11-9, 11-9, 9-11, 11-3) | |
Round Robin | verslagen door | Simon Berglund | 3-0 (12-10, 11-6, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Sushmit Sriram | 3-2 (11-7, 9-11, 11-9, 10-12, 12-10) | |
Round Robin | verslagen door | Dennis Klein | 3-2 (11-9, 4-6, 13-15, 11-7, 11-5) | |
Halve Finale | verslagen door | Irvin Bertrand | 3-0 (11-8, 11-3, 11-4) | |
Challenger Series - Tornooi 12-13-05.2022 van 12 Mei tot 13 Mei 2022 | ||||
Round Robin | verslaat | Sudhanshu Grover | 3-1 (8-11, 11-4, 11-8, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | Nico Wenger | 3-2 (11-6, 6-11, 11-5, 5-11, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Dillon Chambers | 2-1 (8-11, 11-9, 11-5, 10-8) | |
Round Robin | verslagen door | Florian Bluhm | 3-0 (11-9, 11-8, 11-6) | |
Round Robin | verslagen door | Daniel Rinderer | 3-0 (11-6, 11-9, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Sven Happek | 3-1 (10-12, 11-2, 11-9, 11-8) | |
Round Robin | verslagen door | Dennis Klein | 3-0 (11-8, 12-10, 11-3) | |
Challenger Series - Tornooi 16-17-05.2022 van 16 Mei tot 17 Mei 2022 | ||||
Round Robin | verslagen door | Amirreza Abbasi | 3-0 (11-8, 11-4, 11-5) | |
Round Robin | verslagen door | Carlos Ishida | 3-0 (11-9, 11-7, 11-4) | |
Round Robin | verslaat | Myshaal Sabhi | 3-1 (6-11, 11-8, 11-3, 11-5) | |
Round Robin | verslagen door | Josip Huzjak | 3-2 (7-11, 8-11, 12-10, 11-5, 11-4) | |
Round Robin | verslaat | Florian Bluhm | 3-2 (11-5, 11-8, 5-11, 18-20, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | Samuel Amann | 3-0 (11-9, 11-8, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Michael Engelhardt | 3-2 (9-11, 11-8, 11-4, 9-11, 11-4) | |
Challenger Series - Tornooi 16-17-06.2022 van 16 Juni tot 17 Juni 2022 | ||||
Om 3e/4e plaats | verslagen door | Simon Berglund | 3-0 | |
Round Robin | verslagen door | Simon Berglund | 3-2 | |
Round Robin | verslaat | Elia Schmid | 3-0 (16-14, 11-6, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Amirreza Abbasi | 3-0 (11-7, 11-9, 11-6) | |
Round Robin | verslaat | Sudhanshu Grover | 3-1 (6-11, 11-6, 11-6, 11-4) | |
Round Robin | verslaat | Dennis Klein | 3-0 (11-8, 11-8, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | Michael Engelhardt | 3-0 (11-5, 11-7, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Mohamad Ali Rouintanesfahani | 3-1 (11-8, 13-15, 11-5, 11-9) | |
Halve Finale | verslagen door | Amirreza Abbasi | 3-2 | |
Challenger Series - Tornooi 20-21-06.2022 van 20 Juni tot 21 Juni 2022 | ||||
Round Robin | verslaat | Sven Happek | 3-1 (11-8, 9-11, 11-3, 11-2) | |
Round Robin | verslaat | Felix Wetzel | 3-0 (11-7, 11-4, 11-4) | |
Round Robin | verslagen door | Dennis Klein | 3-2 (11-5, 7-11, 11-2, 9-11, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Mohamad Ali Rouintanesfahani | 3-0 (11-7, 12-10, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Simon Berglund | 3-1 (11-3, 4-11, 11-8, 11-6) | |
Round Robin | verslaat | Damian Zech | 3-1 (11-7, 11-1, 7-11, 11-2) | |
Round Robin | verslaat | Florian Bluhm | 3-2 (13-11, 8-11, 11-9, 9-11, 11-8) | |
Halve Finale | verslaat | Felix Wetzel | 3-2 (11-7, 11-8, 4-11, 19-17-19, 11-5) | |
Finale | verslagen door | Dennis Klein | 3-1 (7-11, 11-9, 14-12, 11-9) | |
Challenger Series - Tornooi 04-05-07.2022 van 4 Juli tot 5 Juli 2022 | ||||
Round Robin | verslagen door | Amirreza Abbasi | 3-2 (11-3, 11-8, 9-11, 12-14, 11-9) | |
Round Robin | verslagen door | Amir Hossein Hodaei | 3-1 (11-4, 4-11, 11-8, 13-11) | |
Round Robin | verslaat | Mohamad Ali Rouintanesfahani | 3-2 (12-10, 3-11, 11-9, 4-11, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | Dauud Cheaib | 3-2 (15-13, 5-11, 11-9, 9-11, 12-10) | |
Round Robin | verslaat | Nico Wenger | 3-0 (11-5, 11-9, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Sven Happek | 3-0 (11-9, 12-10, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Josip Huzjak | 3-2 (11-8, 6-11, 11-9, 7-11, 11-9) | |
Halve Finale | verslaat | Dauud Cheaib | 3-2 (11-5, 10-12, 4-11, 11-7, 11-7) | |
Finale | verslagen door | Mohamad Ali Rouintanesfahani | 3-2 (5-11, 12-10, 11-8, 5-11, 11-5) | |
Challenger Series - Tornooi 11-12-07.2022 van 11 Juli tot 12 Juli 2022 | ||||
Om 3e/4e plaats | verslaat | Daniel Rinderer | 3-0 (12-10, 11-4, 11-6) | |
Round Robin | verslaat | Sven Happek | 3-1 (11-7, 2-11, 11-4, 11-9) | |
Round Robin | verslagen door | Amir Hossein Hodaei | 3-1 (13-11, 4-11, 11-6, 11-3) | |
Round Robin | verslaat | Felix Kleeberg | 3-2 (11-13, 1-11, 11-2, 16-14, 11-5) | |
Round Robin | verslagen door | Michael Engelhardt | 3-1 (11-4, 7-11, 11-9, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Samuel Amann | 3-1 (11-8, 11-8, 7-11, 11-4) | |
Round Robin | verslagen door | Daniel Rinderer | 3-2 (10-12, 10-12, 11-5, 11-6, 11-5) | |
Round Robin | verslagen door | Dennis Klein | 3-2 (11-4, 8-11, 8-11, 11-6, 11-9) | |
Halve Finale | verslagen door | Dennis Klein | 3-0 (11-5, 11-9, 14-12) | |
Challenger Series - Tornooi 25-26-07.2022 van 25 Juli tot 26 Juli 2022 | ||||
Om 3e/4e plaats | verslagen door | Mohamad Ali Rouintanesfahani | 3-1 (11-4, 11-3, 6-11, 12-10) | |
Round Robin | verslaat | Nico Longhino | 3-1 (11-5, 5-11, 11-7, 11-4) | |
Round Robin | verslaat | Kenan Hrnic | 3-0 (11-8, 11-5, 11-9) | |
Round Robin | verslagen door | Mohamad Ali Rouintanesfahani | 3-0 (11-4, 11-4, 12-10) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (12-10, 11-9, 11-2) | |
Round Robin | verslagen door | Florian Bluhm | 3-0 (11-6, 11-6, 13-11) | |
Round Robin | verslaat | Sven Happek | 3-1 (12-10, 11-4, 3-11, 11-6) | |
Halve Finale | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-2 (9-11, 10-12, 11-9, 11-4, 11-8) | |
Challenger Series - Tornooi 28-29-07.2022 van 28 Juli tot 29 Juli 2022 | ||||
Round Robin | verslaat | Michael Engelhardt | 3-0 (11-8, 11-5, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Damian Zech | 3-2 (11-9, 9-11, 6-11, 11-4, 15-13) | |
Round Robin | verslagen door | Elia Schmid | 3-0 (11-5, 12-10, 19-17) | |
Round Robin | verslaat | Kenan Hrnic | 3-0 (11-9, 12-10, 16-14) | |
Round Robin | verslagen door | Liang Qiu | 3-0 (11-9, 11-9, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Mohamad Ali Rouintanesfahani | 3-0 (11-8, 11-5, 11-5) | |
Round Robin | verslagen door | Dennis Klein | 3-0 (11-6, 11-2, 11-8) | |
Challenger Series - Tornooi 22-23-08.2022 van 22 Augustus tot 23 Augustus 2022 | ||||
Om 3e/4e plaats | verslagen door | Florian Bluhm | 3-2 | |
Round Robin | verslaat | Florian Bluhm | 3-1 (11-5, 11-8, 7-11, 11-6) | |
Round Robin | verslagen door | Mohamad Ali Rouintanesfahani | 3-2 (11-6, 7-11, 9-11, 12-10, 11-2) | |
Round Robin | verslagen door | Romain Ruiz | 3-0 (11-4, 14-12, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Felix Kleeberg | 3-1 (7-11, 11-7, 11-6, 11-6) | |
Round Robin | verslagen door | Siddharta Almeida | 3-2 (7-11, 11-4, 11-6, 4-11, 11-0) | |
Round Robin | verslaat | Marius Henninger | 3-2 (11-9, 6-11, 9-11, 11-7, 11-3) | |
Round Robin | verslaat | Anton Limonov | 3-2 (11-6, 11-9, 6-11, 3-11, 11-9) | |
Halve Finale | verslagen door | Romain Ruiz | 3-1 | |
Challenger Series - Tornooi 05-06-09.2022 van 5 September tot 6 September 2022 | ||||
Round Robin | verslagen door | Dennis Klein | 3-0 (11-8, 11-5, 11-2) | |
Round Robin | verslaat | Felix Köhler | 3-1 (11-3, 6-11, 11-7, 11-8) | |
Round Robin | verslagen door | Daniel Rinderer | 3-1 (12-10, 11-3, 7-11, 11-6) | |
Round Robin | verslagen door | Carlos Mühlbach | 3-0 (11-3, 11-4, 12-10) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-2 (11-8, 12-10, 4-11, 9-11, 11-9) | |
Round Robin | verslagen door | Anton Limonov | 3-0 (11-9, 19-17, 11-3) | |
Challenger Series - Tornooi 12-13-09.2022 van 12 September tot 13 September 2022 | ||||
Round Robin | verslagen door | Stéphane Ouaiche | 3-2 | |
Round Robin | verslaat | Tal Israeli | 3-0 | |
Round Robin | verslaat | Samuel Amann | 3-1 | |
Round Robin | verslaat | Marius Henninger | 3-1 | |
Round Robin | verslaat | Albert Vilardell | 3-0 | |
Round Robin | verslagen door | Sven Happek | 3-0 | |
Om 3e/4e plaats | verslagen door | Tal Israeli | 3-1 | |
Halve Finale | verslagen door | Albert Vilardell | 3-2 | |
Challenger Series - Tornooi 29-30-09.2022 van 29 September tot 30 September 2022 | ||||
Om 3e/4e plaats | verslagen door | Rafael De Las Heras | 3-0 | |
Round Robin | verslaat | Samuel Amann | 3-0 (11-6, 11-8, 11-6) | |
Round Robin | verslagen door | Rafael De Las Heras | 3-1 (11-4, 11-9, 10-12, 11-3) | |
Round Robin | verslagen door | Florian Bluhm | 3-0 (11-5, 13-11, 11-1) | |
Round Robin | verslaat | Daniel Rinderer | 3-2 (11-7, 6-11, 1-11, 11-8, 11-4) | |
Round Robin | verslagen door | Dennis Klein | 3-1 (4-11, 11-7, 11-5, 11-6) | |
Round Robin | verslaat | Sushmit Sriram | 3-2 (11-5, 7-11, 8-11, 11-8, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Patrik Juhasz | 3-0 (12-10, 11-2, 11-9) | |
Halve Finale | verslagen door | Florian Bluhm | 3-1 | |
Challenger Series - Tornooi 10-11-10.2022 van 10 Oktober tot 11 Oktober 2022 | ||||
Round Robin | verslaat | Andres Martinez | 3-2 (10-12, 4-11, 11-6, 11-6, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Patrik Juhasz | 3-1 (11-9, 9-11, 11-6, 12-10) | |
Round Robin | verslagen door | Sven Happek | 3-0 (11-7, 12-10, 14-12) | |
Round Robin | verslagen door | Carlos Mühlbach | 3-0 (11-9, 11-3, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Karl Zimmermann | 3-2 (7-11, 9-11, 11-8, 11-2, 11-9) | |
Round Robin | verslagen door | Florian Bluhm | 3-2 (11-13, 6-11, 12-10, 11-6, 11-2) | |
Round Robin | verslaat | Liang Qiu | 3-2 (11-6, 4-11, 11-3, 5-11, 11-8) | |
Halve Finale | verslagen door | Carlos Mühlbach | 3-1 (11-9, 11-3, 14-16, 11-5) | |
Challenger Series - Tornooi 31-10-01-11.2022 van 31 Oktober tot 1 November 2022 | ||||
Om 3e/4e plaats | verslaat | Mathias Hübgen | 3-2 (13-11, 10-12, 10-12, 11-7, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Mohamad Ali Rouintanesfahani | 3-2 (11-3, 11-4, 8-11, 9-11, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Josip Huzjak | 3-0 (11-8, 11-6, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Mathias Hübgen | 3-0 (11-7, 11-7, 12-10) | |
Round Robin | verslagen door | Marius Henninger | 3-2 (10-12, 11-8, 10-12, 11-1, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Arman Hajiei | 3-2 (9-11, 11-6, 5-11, 13-11, 11-9) | |
Round Robin | verslagen door | Dillon Chambers | 3-1 (5-11, 11-7, 11-8, 11-8) | |
Round Robin | verslagen door | Dennis Klein | 3-0 (11-5, 12-10, 11-9) | |
Halve Finale | verslagen door | Josip Huzjak | 3-1 (5-11, 11-9, 11-6, 11-7) | |
Challenger Series - Tornooi 07-08-11.2022 van 7 November tot 8 November 2022 | ||||
Round Robin | verslagen door | Marius Henninger | 3-1 (11-3, 11-7, 3-11, 11-4) | |
Round Robin | verslaat | Michael Fuchs | 3-0 (11-6, 11-9, 11-8) | |
Round Robin | verslagen door | Elia Schmid | 3-0 (11-6, 11-5, 11-5) | |
Round Robin | verslagen door | Snehit Suravajjula | 3-1 (12-10, 5-11, 11-4, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Samuel Amann | 3-0 (11-6, 11-7, 11-6) | |
Round Robin | verslaat | Tim Schweizer | 3-0 (11-4, 15-13, 11-5) | |
Round Robin | verslagen door | Florian Bluhm | 3-0 (11-9, 11-2, 14-12) | |
Challenger Series - Tornooi 17-18-11.2022 van 17 November tot 18 November 2022 | ||||
Om 3e/4e plaats | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (11-2, 11-8, 14-12) | |
Round Robin | verslaat | Miguel Chamorro | 3-1 (9-11, 11-5, 11-7, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Miguel Nuñez Tapia | 3-0 (12-10, 11-7, 12-10) | |
Round Robin | verslagen door | Yannick Vostes | 3-0 (11-2, 11-9, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Samuel Amann | 3-0 (11-3, 11-6, 11-8) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (11-4, 12-10, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Sven Happek | 3-0 (11-5, 11-3, 11-2) | |
Round Robin | verslaat | Tal Israeli | 3-2 (11-6, 12-10, 5-11, 9-11, 11-9) | |
Halve Finale | verslagen door | Yannick Vostes | 3-1 (11-7, 11-8, 9-11, 11-6) | |
Challenger Series - Tornooi 15-16-12.2022 van 15 December tot 16 December 2022 | ||||
Om 3e/4e plaats | verslaat | Marius Henninger | 3-1 (6-11, 11-8, 11-9, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | Nikola Grujic | 3-1 (15-13, 9-11, 11-5, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Marius Henninger | 3-1 (7-11, 11-6, 11-3, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | Pavol Mego | 3-0 (12-10, 11-7, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Peter Hribar | 3-1 (2-11, 11-7, 11-4, 11-9) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (11-2, 11-1, 11-3) | |
Round Robin | verslagen door | Josip Huzjak | 3-0 (11-5, 11-5, 11-3) | |
Round Robin | verslaat | Sven Happek | 3-2 (4-11, 11-5, 11-4, 3-11, 11-7) | |
Halve Finale | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (11-5, 11-8, 11-2) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
WK Junioren - Teams Heren van 25 November tot 27 November 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | verslagen door | Yingbin Xu | 3-0 (6,6,4) |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
WK Junioren - Heren Dubbel van 24 November tot 1 December 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | K. Fadeev - K. Stumper | verslaat | N. Lum - F. Luu | 3-0 (11-6, 11-5, 11-7) |
Achtste finales | K. Fadeev - K. Stumper | verslagen door | M. Kubik - S. Kulczycki | 3-1 (11-5, 11-4, 5-11, 11-5) |
WK Junioren - Gemengd Dubbel van 24 November tot 1 December 2019 | ||||
1/16de finales | K. Fadeev - F. Schreiner | verslagen door | Y. Xu - X. Shi | 3-0 (11-8, 11-5, 12-10) |