De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Duitsland - 17 Maart 2022 - 18 Maart 2022
18 Maa - 15h30 | Andrei Putuntica | verslaat | Carlo Rossi |
18 Maa - 14h50 | Simon Berglund | verslaat | Alexander Valuch | 3-1 |
18 Maa - 13h25 | Andrei Putuntica | verslaat | Alexander Valuch | 3-0 |
18 Maa - 14h05 | Carlo Rossi | verslaat | Simon Berglund | 3-1 |
De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd
17 Maa - 08h30 | Andrei Putuntica | verslaat | Simon Berglund | 3-1 (9-11, 11-5, 11-4, 11-9) |
17 Maa - 09h10 | Alexander Valuch | verslaat | Carlo Rossi | 3-2 (8-11, 11-9, 4-11, 11-6, 11-8) |
17 Maa - 09h50 | Josip Huzjak | verslaat | Subhajit Saha | 3-0 (11-5, 12-10, 11-9) |
17 Maa - 10h30 | Carlos Ishida | verslaat | Michael Engelhardt | 3-0 (11-1, 11-7, 14-12) |
17 Maa - 11h10 | Andrei Putuntica | verslaat | Alexander Valuch | 3-0 (11-6, 11-8, 11-7) |
17 Maa - 11h50 | Carlo Rossi | verslaat | Subhajit Saha | 3-0 (11-8, 11-7, 11-5) |
17 Maa - 12h30 | Carlos Ishida | verslaat | Josip Huzjak | 3-0 (11-9, 11-8, 11-3) |
17 Maa - 13h10 | Simon Berglund | verslaat | Michael Engelhardt | 3-1 (13-11, 7-11, 11-7, 11-4) |
17 Maa - 13h50 | Andrei Putuntica | verslaat | Subhajit Saha | 3-0 (11-7, 11-8, 11-6) |
17 Maa - 14h30 | Simon Berglund | verslaat | Alexander Valuch | 3-0 (12-10, 11-7, 11-8) |
17 Maa - 15h10 | Josip Huzjak | verslaat | Michael Engelhardt | 3-0 (11-6, 11-5, 11-6) |
17 Maa - 15h50 | Carlo Rossi | verslaat | Carlos Ishida | 3-1 (11-13, 11-9, 12-10, 13-11) |
17 Maa - 16h30 | Subhajit Saha | verslaat | Alexander Valuch | 3-2 (11-9, 8-11, 7-11, 11-6, 11-5) |
17 Maa - 17h10 | Simon Berglund | verslaat | Josip Huzjak | 3-0 (11-8, 11-9, 11-5) |
17 Maa - 17h50 | Carlo Rossi | verslaat | Michael Engelhardt | 3-2 (10-12, 8-11, 11-8, 11-9, 11-3) |
17 Maa - 18h30 | Andrei Putuntica | verslaat | Carlos Ishida | 3-0 (11-5, 11-7, 11-6) |
17 Maa - 19h10 | Simon Berglund | verslaat | Subhajit Saha | 3-1 (11-5, 11-6, 7-11, 11-5) |
17 Maa - 19h50 | Andrei Putuntica | verslaat | Michael Engelhardt | 3-0 (11-6, 11-4, 11-4) |
17 Maa - 20h30 | Carlo Rossi | verslaat | Josip Huzjak | 3-0 (11-9, 11-1, 11-1) |
17 Maa - 21h10 | Alexander Valuch | verslaat | Carlos Ishida | 3-2 (9-11, 12-10, 11-8, 5-11, 11-4) |
17 Maa - 21h50 | Subhajit Saha | verslaat | Michael Engelhardt | 3-2 (11-6, 7-11, 9-11, 11-7, 11-8) |
18 Maa - 08h30 | Andrei Putuntica | verslaat | Josip Huzjak | 3-2 (11-5, 9-11, 11-7, 7-11, 11-5) |
18 Maa - 09h10 | Simon Berglund | verslaat | Carlos Ishida | 3-1 (10-12, 11-7, 11-5, 11-9) |
18 Maa - 09h50 | Alexander Valuch | verslaat | Michael Engelhardt | 3-0 (11-8, 11-6, 11-8) |
18 Maa - 10h30 | Simon Berglund | verslaat | Carlo Rossi | 3-0 (11-8, 16-14, 11-9) |
18 Maa - 11h10 | Carlos Ishida | verslaat | Subhajit Saha | 3-2 (11-5, 11-8, 8-11, 10-12, 11-9) |
18 Maa - 11h50 | Andrei Putuntica | verslaat | Carlo Rossi | 3-0 (11-7, 15-13, 11-7) |
18 Maa - 12h30 | Alexander Valuch | verslaat | Josip Huzjak | 3-0 (12-10, 11-5, 11-9) |
Rangschikking | Speler | Gespeeld | Gewonnen | Verloren |
---|---|---|---|---|
1 | Andrei Putuntica | 7 | 7 | 0 |
2 | Simon Berglund | 7 | 6 | 1 |
3 | Carlo Rossi | 7 | 4 | 3 |
4 | Alexander Valuch | 7 | 4 | 3 |
5 | Carlos Ishida | 7 | 3 | 4 |
6 | Subhajit Saha | 7 | 2 | 5 |
7 | Josip Huzjak | 7 | 2 | 5 |
8 | Michael Engelhardt | 7 | 0 | 7 |