De site voor alle sporten

Menu
Rugby - Super League - Regulier Seizoen - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Rugby - Super League - Regulier Seizoen - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Engeland
  • Castleford Tigers
  • Catalans Dragons
  • Huddersfield Giants
  • Hull FC
  • Hull Kingston Rovers
  • Leeds Rhinos
  • London Broncos
  • Salford Red Devils
  • St Helens RFC
  • Wakefield Trinity Wildcats
  • Warrington Wolves
  • Wigan Warriors

Home

Gedetailleerde uitslagen

Regulier Seizoen

EngelandEngeland - 31 Januari 2019 - 15 September 2019

Speeldag :

Uitslagen

12 September 2019
20h45Wigan Warriors (ENG)Wigan Warriors26 - 8Castleford TigersCastleford Tigers (ENG)
13 September 2019
20h45Leeds Rhinos (ENG)Leeds Rhinos26 - 4Warrington WolvesWarrington Wolves (ENG)
20h45Huddersfield Giants (ENG)Huddersfield Giants24 - 22Catalans DragonsCatalans Dragons (FRA)
20h45Wakefield Trinity Wildcats (ENG)Wakefield Trinity Wildcats19 - 10London BroncosLondon Broncos (ENG)
20h45Salford Red Devils (ENG)Salford Red Devils17 - 16 verlengingenHull Kingston RoversHull Kingston Rovers (ENG)
20h45Hull FC (ENG)Hull FC6 - 22St Helens RFCSt Helens RFC (ENG)

Stand

  • Algemeen klassement
  • Klassement thuis
  • Klassement uit

Algemeen klassement

PloegPunGWWGVDVDTDS
1St Helens RFC (ENG)52292603916395+521
2Wigan Warriors (ENG)362918011699539+160
3Salford Red Devils (ENG)342917012779591+188
4Warrington Wolves (ENG)322916013709533+176
5Castleford Tigers (ENG)302915014646558+88
6Hull FC (ENG)302915014645768-123
7Catalans Dragons (FRA)262913016552745-193
8Leeds Rhinos (ENG)242912017650644+6
9Wakefield Trinity Wildcats (ENG)222911018608723-115
10Huddersfield Giants (ENG)222911018565772-207
11Hull Kingston Rovers (ENG)202910019548768-220
12London Broncos (ENG)202910019505786-281

PlayoffsDegradatie

Klassement thuis

Klassement uit

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden