De site voor alle sporten

Menu
Rugby - Super League - Regulier Seizoen - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Rugby - Super League - Regulier Seizoen - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Engeland
  • Castleford Tigers
  • Catalans Dragons
  • Huddersfield Giants
  • Hull FC
  • Hull Kingston Rovers
  • Leeds Rhinos
  • London Broncos
  • Salford Red Devils
  • St Helens RFC
  • Wakefield Trinity Wildcats
  • Warrington Wolves
  • Wigan Warriors

Home

Gedetailleerde uitslagen

Regulier Seizoen

EngelandEngeland - 31 Januari 2019 - 15 September 2019

Speeldag :

Uitslagen

11 Juli 2019
20h45Hull FC (ENG)Hull FC35 - 22London BroncosLondon Broncos (ENG)
12 Juli 2019
20h45St Helens RFC (ENG)St Helens RFC32 - 10Wigan WarriorsWigan Warriors (ENG)
20h45Huddersfield Giants (ENG)Huddersfield Giants28 - 32Catalans DragonsCatalans Dragons (FRA)
20h45Leeds Rhinos (ENG)Leeds Rhinos16 - 32Hull Kingston RoversHull Kingston Rovers (ENG)
20h45Wakefield Trinity Wildcats (ENG)Wakefield Trinity Wildcats16 - 36Castleford TigersCastleford Tigers (ENG)
20h45Warrington Wolves (ENG)Warrington Wolves12 - 22Salford Red DevilsSalford Red Devils (ENG)

Stand

  • Algemeen klassement
  • Klassement thuis
  • Klassement uit

Algemeen klassement

PloegPunGWWGVDVDTDS
1St Helens RFC (ENG)40222002738313+425
2Warrington Wolves (ENG)30221507630362+268
3Hull FC (ENG)26221309527581-54
4Catalans Dragons (FRA)242212010456536-80
5Wigan Warriors (ENG)222211011486449+37
6Castleford Tigers (ENG)222211011497465+32
7Salford Red Devils (ENG)202210012546481+65
8Wakefield Trinity Wildcats (ENG)18229013481558-77
9Huddersfield Giants (ENG)16228014483578-95
10Leeds Rhinos (ENG)16228014440540-100
11Hull Kingston Rovers (ENG)16228014425607-182
12London Broncos (ENG)14227015382621-239

PlayoffsDegradatie

Klassement thuis

Klassement uit

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden