De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - Rusland Division 1 Dames - Superliga A - Plaatsen 5-10 - 2018/2019 - Gedetailleerde uitslagen

Basketbal - Rusland Division 1 Dames - Superliga A - Plaatsen 5-10 - 2018/2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Rusland
  • Dynamo Moscow
  • Dynamo Novosibirsk
  • Enisey Krasnoyarsk
  • Inventa Kursk
  • Spartak MR Vidnoje
  • Spartak Noginsk

Home

Gedetailleerde uitslagen

Plaatsen 5-10

RuslandRusland - 28 Maart 2019 - 30 April 2019

Uitslagen

28 Maart 2019
16h00Spartak NoginskSpartak Noginsk57 - 80Enisey KrasnoyarskEnisey Krasnoyarsk
17h00Spartak MR VidnojeSpartak MR Vidnoje79 - 53Dynamo NovosibirskDynamo Novosibirsk
18h00Dynamo MoscowDynamo Moscow61 - 77Inventa KurskInventa Kursk
1 April 2019
12h00Dynamo NovosibirskDynamo Novosibirsk88 - 53Dynamo MoscowDynamo Moscow
14h00Enisey KrasnoyarskEnisey Krasnoyarsk61 - 77Spartak MR VidnojeSpartak MR Vidnoje
16h00Spartak NoginskSpartak Noginsk61 - 77Inventa KurskInventa Kursk
4 April 2019
14h00Dynamo NovosibirskDynamo Novosibirsk83 - 74Inventa KurskInventa Kursk
17h00Spartak MR VidnojeSpartak MR Vidnoje88 - 74Spartak NoginskSpartak Noginsk
18h00Dynamo MoscowDynamo Moscow79 - 86Enisey KrasnoyarskEnisey Krasnoyarsk
7 April 2019
13h00Enisey KrasnoyarskEnisey Krasnoyarsk65 - 73Dynamo NovosibirskDynamo Novosibirsk
14h00Spartak NoginskSpartak Noginsk52 - 66Dynamo MoscowDynamo Moscow
15h00Inventa KurskInventa Kursk70 - 82Spartak MR VidnojeSpartak MR Vidnoje
11 April 2019
14h00Enisey KrasnoyarskEnisey Krasnoyarsk91 - 77Inventa KurskInventa Kursk
14h00Dynamo NovosibirskDynamo Novosibirsk58 - 61Spartak NoginskSpartak Noginsk
17h00Spartak MR VidnojeSpartak MR Vidnoje91 - 76Dynamo MoscowDynamo Moscow
15 April 2019
14h00Enisey KrasnoyarskEnisey Krasnoyarsk89 - 86Spartak NoginskSpartak Noginsk
14h00Dynamo NovosibirskDynamo Novosibirsk78 - 65Spartak MR VidnojeSpartak MR Vidnoje
17h00Inventa KurskInventa Kursk81 - 63Dynamo MoscowDynamo Moscow
19 April 2019
17h00Inventa KurskInventa Kursk91 - 78Spartak NoginskSpartak Noginsk
17h00Spartak MR VidnojeSpartak MR Vidnoje81 - 75Enisey KrasnoyarskEnisey Krasnoyarsk
18h00Dynamo MoscowDynamo Moscow64 - 84Dynamo NovosibirskDynamo Novosibirsk
22 April 2019
17h00Inventa KurskInventa Kursk74 - 85Dynamo NovosibirskDynamo Novosibirsk
23 April 2019
14h00Enisey KrasnoyarskEnisey Krasnoyarsk91 - 42Dynamo MoscowDynamo Moscow
16h00Spartak NoginskSpartak Noginsk67 - 62Spartak MR VidnojeSpartak MR Vidnoje
26 April 2019
14h00Dynamo NovosibirskDynamo Novosibirsk88 - 75Enisey KrasnoyarskEnisey Krasnoyarsk
17h00Spartak MR VidnojeSpartak MR Vidnoje75 - 77Inventa KurskInventa Kursk
18h00Dynamo MoscowDynamo Moscow69 - 78Spartak NoginskSpartak Noginsk
30 April 2019
14h00Spartak NoginskSpartak Noginsk76 - 68Dynamo NovosibirskDynamo Novosibirsk
16h30Inventa KurskInventa Kursk85 - 83Enisey KrasnoyarskEnisey Krasnoyarsk
18h00Dynamo MoscowDynamo Moscow55 - 89Spartak MR VidnojeSpartak MR Vidnoje

Stand

  • Algemeen klassement
  • Klassement thuis
  • Klassement uit

Algemeen klassement

PloegPunGWWVDVDTDS
1Spartak MR Vidnoje171073789686+103
2Dynamo Novosibirsk171073758686+72
3Inventa Kursk161064783762+21
4Enisey Krasnoyarsk151055796745+51
5Spartak Noginsk141046690748-58
6Dynamo Moscow111019628817-189

Klassement thuis

Klassement uit

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden