De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - Rusland Division 1 Dames - Superliga A - 2018/2019 - Home

Basketbal - Rusland Division 1 Dames - Superliga A - 2018/2019 - Home

Keuze van een seizoen :

Rusland
  • Dynamo Kursk
  • Dynamo Moscow
  • Dynamo Novosibirsk
  • Enisey Krasnoyarsk
  • Inventa Kursk
  • MBA Moscow
  • Nadezhda Orenburg
  • Spartak Moscow Region Vidnoje
  • Spartak Noginsk
  • UMMC Ekaterinburg

Home

Rusland Division 1 Dames - Superliga A - Home

RuslandRusland

WinnaarUMMC Ekaterinburg : UMMC Ekaterinburg

 
 

Regulier Seizoen (Rusland - 03/10/2018 - 01/03/2019)

PloegPunGWWVDVDTDS
1UMMC Ekaterinburg35181711767984+783
2Dynamo Kursk351817115841038+546
3Nadezhda Orenburg311813513301128+202
4MBA Moscow281810813081303+5
5Inventa Kursk281810812691272-3
6Enisey Krasnoyarsk27189913681440-72
7Spartak Moscow Region Vidnoje251871112171356-139
8Dynamo Novosibirsk231851311021383-281
9Spartak Noginsk20182169821457-475
10Dynamo Moscow181801810511617-566
1 Maart 2019
15h00Spartak Moscow Region VidnojeSpartak Moscow Region Vidnoje62 - 82Inventa KurskInventa Kursk
15h00Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg65 - 45Spartak NoginskSpartak Noginsk
15h00MBA MoscowMBA Moscow71 - 69Dynamo NovosibirskDynamo Novosibirsk
15h00UMMC EkaterinburgUMMC Ekaterinburg74 - 79Dynamo KurskDynamo Kursk

Detail van de uitslagen


Plaatsen 5-10 (Rusland - 28/03/2019 - 30/04/2019)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Spartak Moscow Region Vidnoje171073789686+103
2Dynamo Novosibirsk171073758686+72
3Inventa Kursk161064783762+21
4Enisey Krasnoyarsk151055796745+51
5Spartak Noginsk141046690748-58
6Dynamo Moscow111019628817-189
28 Maart 2019
16h00Spartak NoginskSpartak Noginsk57 - 80Enisey KrasnoyarskEnisey Krasnoyarsk
17h00Spartak Moscow Region VidnojeSpartak Moscow Region Vidnoje79 - 53Dynamo NovosibirskDynamo Novosibirsk
18h00Dynamo MoscowDynamo Moscow61 - 77Inventa KurskInventa Kursk
1 April 2019
12h00Dynamo NovosibirskDynamo Novosibirsk88 - 53Dynamo MoscowDynamo Moscow
14h00Enisey KrasnoyarskEnisey Krasnoyarsk61 - 77Spartak Moscow Region VidnojeSpartak Moscow Region Vidnoje
16h00Spartak NoginskSpartak Noginsk61 - 77Inventa KurskInventa Kursk
4 April 2019
14h00Dynamo NovosibirskDynamo Novosibirsk83 - 74Inventa KurskInventa Kursk
17h00Spartak Moscow Region VidnojeSpartak Moscow Region Vidnoje88 - 74Spartak NoginskSpartak Noginsk
18h00Dynamo MoscowDynamo Moscow79 - 86Enisey KrasnoyarskEnisey Krasnoyarsk
7 April 2019
13h00Enisey KrasnoyarskEnisey Krasnoyarsk65 - 73Dynamo NovosibirskDynamo Novosibirsk
14h00Spartak NoginskSpartak Noginsk52 - 66Dynamo MoscowDynamo Moscow
15h00Inventa KurskInventa Kursk70 - 82Spartak Moscow Region VidnojeSpartak Moscow Region Vidnoje
11 April 2019
14h00Dynamo NovosibirskDynamo Novosibirsk58 - 61Spartak NoginskSpartak Noginsk
14h00Enisey KrasnoyarskEnisey Krasnoyarsk91 - 77Inventa KurskInventa Kursk
17h00Spartak Moscow Region VidnojeSpartak Moscow Region Vidnoje91 - 76Dynamo MoscowDynamo Moscow
15 April 2019
14h00Dynamo NovosibirskDynamo Novosibirsk78 - 65Spartak Moscow Region VidnojeSpartak Moscow Region Vidnoje
14h00Enisey KrasnoyarskEnisey Krasnoyarsk89 - 86Spartak NoginskSpartak Noginsk
17h00Inventa KurskInventa Kursk81 - 63Dynamo MoscowDynamo Moscow
19 April 2019
17h00Spartak Moscow Region VidnojeSpartak Moscow Region Vidnoje81 - 75Enisey KrasnoyarskEnisey Krasnoyarsk
17h00Inventa KurskInventa Kursk91 - 78Spartak NoginskSpartak Noginsk
18h00Dynamo MoscowDynamo Moscow64 - 84Dynamo NovosibirskDynamo Novosibirsk
22 April 2019
17h00Inventa KurskInventa Kursk74 - 85Dynamo NovosibirskDynamo Novosibirsk
23 April 2019
14h00Enisey KrasnoyarskEnisey Krasnoyarsk91 - 42Dynamo MoscowDynamo Moscow
16h00Spartak NoginskSpartak Noginsk67 - 62Spartak Moscow Region VidnojeSpartak Moscow Region Vidnoje
26 April 2019
14h00Dynamo NovosibirskDynamo Novosibirsk88 - 75Enisey KrasnoyarskEnisey Krasnoyarsk
17h00Spartak Moscow Region VidnojeSpartak Moscow Region Vidnoje75 - 77Inventa KurskInventa Kursk
18h00Dynamo MoscowDynamo Moscow69 - 78Spartak NoginskSpartak Noginsk
30 April 2019
14h00Spartak NoginskSpartak Noginsk76 - 68Dynamo NovosibirskDynamo Novosibirsk
16h30Inventa KurskInventa Kursk85 - 83Enisey KrasnoyarskEnisey Krasnoyarsk
18h00Dynamo MoscowDynamo Moscow55 - 89Spartak Moscow Region VidnojeSpartak Moscow Region Vidnoje

Detail van de uitslagen


Playoffs (Rusland - 17/03/2019 - 25/04/2019)


Kwartfinales (25/03/2019)
17 Maart 2019
14h00Inventa KurskInventa Kursk64 - 74MBA MoscowMBA Moscow
18 Maart 2019
13h00Dynamo NovosibirskDynamo Novosibirsk53 - 95UMMC EkaterinburgUMMC Ekaterinburg
13h10Enisey KrasnoyarskEnisey Krasnoyarsk79 - 96Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg
16h00Spartak Moscow Region VidnojeSpartak Moscow Region Vidnoje55 - 109Dynamo KurskDynamo Kursk
21 Maart 2019
17h00MBA MoscowMBA Moscow93 - 63Inventa KurskInventa Kursk
24 Maart 2019
13h00Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg75 - 82Enisey KrasnoyarskEnisey Krasnoyarsk
13h00UMMC EkaterinburgUMMC Ekaterinburg90 - 52Dynamo NovosibirskDynamo Novosibirsk
16h00Dynamo KurskDynamo Kursk101 - 46Spartak Moscow Region VidnojeSpartak Moscow Region Vidnoje
25 Maart 2019
15h00Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg65 - 61Enisey KrasnoyarskEnisey Krasnoyarsk

Halve Finale (06/04/2019)
30 Maart 2019
13h00UMMC EkaterinburgUMMC Ekaterinburg114 - 72MBA MoscowMBA Moscow
16h00Dynamo KurskDynamo Kursk78 - 50Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg
31 Maart 2019
16h00Dynamo KurskDynamo Kursk78 - 50Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg
6 April 2019
14h00Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg66 - 88Dynamo KurskDynamo Kursk
15h00MBA MoscowMBA Moscow50 - 90UMMC EkaterinburgUMMC Ekaterinburg

Om 3e/4e plaats (24/04/2019)
20 April 2019
14h00Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg81 - 68MBA MoscowMBA Moscow
21 April 2019
14h00Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg78 - 48MBA MoscowMBA Moscow
24 April 2019
18h00MBA MoscowMBA Moscow65 - 69Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg

Finale (25/04/2019)
20 April 2019
14h00UMMC EkaterinburgUMMC Ekaterinburg78 - 66Dynamo KurskDynamo Kursk
22 April 2019
16h00UMMC EkaterinburgUMMC Ekaterinburg64 - 51Dynamo KurskDynamo Kursk
25 April 2019
18h00Dynamo KurskDynamo Kursk64 - 68UMMC EkaterinburgUMMC Ekaterinburg

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden