De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Wales - 15 Oktober 1992
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 9 Overwinningen / 8 Nederlagen
Cleveland Classic van 1 Februari tot 5 Februari 2023 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Alexandra Fuller | 3-1 (11-3, 12-14, 11-7, 15-13) | |
Kwartfinales | verslagen door | Tze-Lok Ho | 3-0 (11-9, 11-6, 11-2) | |
Detroit Pro Classic van 7 Februari tot 11 Februari 2023 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Nada Abbas | 3-1 (7-11, 11-4, 11-9, 11-6) | |
CIB Black Ball Squash Open van 2 Maart tot 8 Maart 2023 | ||||
1/16de finales | verslaat | Alexandra Fuller | 3-0 (12-10, 11-8, 11-4) | |
Achtste finales | verslagen door | Nour El Sherbini | 3-1 (8-11, 11-3, 11-5, 11-7) | |
British Open van 9 April tot 16 April 2023 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Tinne Gilis | 3-1 (11-4, 11-8, 9-11, 11-8) | |
Wereldkampioenschap Dames van 12 April tot 12 Mei 2023 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Katie Malliff | 3-0 (11-6, 11-4, 11-5) | |
1/16de finales | verslaat | Aifa Azman | 3-2 (5-11, 11-4, 5-11, 11-9, 13-11) | |
Achtste finales | verslagen door | Joelle King | 3-0 (11-8, 11-4, 14-12) | |
Manchester Open van 17 Mei tot 21 Mei 2023 | ||||
Achtste finales | verslaat | Nada Abbas | 3-0 (11-9, 11-7, 11-4) | |
Kwartfinales | verslagen door | Satomi Watanabe | 3-1 (11-4, 11-13, 11-9, 11-6) | |
El Gouna International van 26 Mei tot 2 Juni 2023 | ||||
1/16de finales | verslaat | Zeina Mickawy | 3-1 (7-11, 11-6, 11-7, 11-2) | |
Achtste finales | verslaat | Nour El Tayeb | 3-0 (11-6, 11-9, 11-8) | |
Kwartfinales | verslagen door | Hania El Hammamy | 3-0 (11-8, 11-5, 11-4) | |
New Zealand Open van 5 December tot 10 December 2023 | ||||
Achtste finales | verslaat | Nga Ching Cheng | 3-0 (11-3, 11-3, 11-9) | |
Kwartfinales | verslaat | Tze-Lok Ho | 3-1 (10-12, 11-8, 11-8, 11-6) | |
Halve Finale | verslagen door | Tinne Gilis | 3-0 (11-6, 11-4, 11-9) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 16 Overwinningen / 13 Nederlagen
US Open , | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Nadine Shahin | 3-2 (8-11, 11-7, 11-6, 11-13, 11-2) | |
Achtste finales | verslagen door | Nour El Sherbini | 3-2 (11-1, 7-11, 2-11, 11-6, 11-2) | |
Cleveland Classic van 27 Januari tot 31 Januari 2022 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Sabrina Sobhy | 3-0 (11-6, 11-9, 11-4) | |
Cincinnati Gaynor Cup van 2 Februari tot 6 Februari 2022 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Sivasangari Subramaniam | 3-0 (11-6, 14-12-10, 11-5) | |
Windy City Open van 23 Februari tot 2 Maart 2022 | ||||
1/16de finales | verslaat | Hana Ramadan | 3-2 (9-11, 6-11, 11-4, 11-9, 11-7) | |
Achtste finales | verslagen door | Amanda Sobhy | 3-2 (11-8, 11-8, 12-10-12, 9-11, 11-8) | |
CIB Black Ball Squash Open van 12 Maart tot 17 Maart 2022 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Jana Shiha | 3-2 (3-11, 5-11, 14-12, 11-6, 11-8) | |
British Open van 28 Maart tot 3 April 2022 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Olivia Fiechter | 3-2 (3-11, 6-11, 11-6, 11-3, 11-4) | |
Manchester Open van 13 April tot 18 April 2022 | ||||
Achtste finales | verslaat | Marie Stephan | 3-0 (11-4, 11-5, b.-) | |
Kwartfinales | verslaat | Georgina Kennedy | 3-0 (11-8, 11-6, 11-4) | |
Halve Finale | verslagen door | Sarah-Jane Perry | 3-2 (3-11, 8-11, 11-7, 11-4, 11-4) | |
Wereldkampioenschap Dames van 13 Mei tot 22 Mei 2022 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Karina Tyma | 3-1 (7-11,11-5,11-5,11-4) | |
1/16de finales | verslaat | Coline Aumard | 3-0 (12-10, 11-2, ab.) | |
Achtste finales | verslagen door | Nouran Gohar | 3-0 (11-6, 11-4, 11-4) | |
Commonwealth Games Dames van 29 Juli tot 3 Augustus 2022 | ||||
1/16de finales | verslaat | Amanda Haywood | 3-0 (11-5, 11-3, 11-2) | |
Achtste finales | verslagen door | Rachel Arnold | 3-0 (19-17, 11-7, 11-7) | |
Open de France van 12 September tot 17 September 2022 | ||||
Achtste finales | verslaat | Cristina Gomez | 2-0 (11-6, 11-2) | |
Kwartfinales | verslaat | Nardine Garas | 2-0 (11-8, 11-7) | |
Halve Finale | verslagen door | Nele Gilis | 3-2 (10-12, 11-7, 10-12, 11-3, 11-7) | |
Egyptian Open van 19 September tot 25 September 2022 | ||||
1/16de finales | verslaat | Yathreb Adel | 3-2 (14-12, 5-11, 8-11, 11-5, 11-7) | |
Achtste finales | verslaat | Rachel Arnold | 3-1 (8-11, 11-5, 11-8, 11-4) | |
Kwartfinales | verslagen door | Amanda Sobhy | 3-0 (11-7, 11-5, 11-8) | |
Grasshopper Cup van 18 Oktober tot 23 Oktober 2022 | ||||
1/16de finales | verslaat | Cristina Gomez | 2-0 (11-5, 11-6) | |
Achtste finales | verslaat | Sarah-Jane Perry | 2-1 (11-6, 10-12, 11-9) | |
Kwartfinales | verslaat | Salma Hany | 2-1 (5-11, 11-7, 11-9) | |
Halve Finale | verslagen door | Hania El Hammamy | 3-1 (11-3, 11-9, 8-11, 11-9) | |
Malaysian Open van 22 November tot 26 November 2022 | ||||
Achtste finales | verslaat | Ineta Mackevica | 3-0 (11-6, 11-4, 11-5) | |
Kwartfinales | verslaat | Mélissa Alvès | 3-2 (12-10, 10-12, 11-3, 6-11, 12-10) | |
Halve Finale | verslagen door | Olivia Fiechter | 3-1 (7-11, 11-7, 11-1, 11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 4 Nederlagen
El Gouna International van 20 Mei tot 28 Mei 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Sivasangari Subramaniam | 3-2 (11-4, 5-11, 4-11, 11-5, 11-6) | |
Wereldkampioenschap Dames van 14 Juli tot 22 Juli 2021 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Nikki Todd | 3-0 (11-3, 11-8, 11-3) | |
1/16de finales | verslaat | Lucy Turmel | 3-2 (9-11, 11-8, 11-3, 3-11, 11-7) | |
Achtste finales | verslagen door | Nouran Gohar | 3-0 (12-10, 11-4, 11-8) | |
British Open van 16 Augustus tot 22 Augustus 2021 | ||||
1/16de finales | verslaat | Emily Whitlock | 3-1 (11-7, 11-4, 5-11, 13-11) | |
Achtste finales | verslagen door | Nouran Gohar | 3-0 (11-7, 13-11, 11-3) | |
US Open van 1 Oktober tot 6 Oktober 2021 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Nele Gilis | 3-0 (11-8, 11-7, 11-5) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 5 Nederlagen
Wereldkampioenschap Dames van 24 Oktober tot 1 November 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Nada Abbas | 3-0 (11-1, 11-3, 11-2) | |
1/16de finales | verslaat | Coline Aumard | 3-0 (11-6, 11-4, 11-7) | |
Achtste finales | verslagen door | Sarah-Jane Perry | 3-0 (11-6, 11-5, 11-5) | |
Tournament of Champions van 9 Januari tot 17 Januari 2020 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Olivia Blatchford Clyne | 3-0 (7 ab.-4) | |
Manchester Open van 16 September tot 22 September 2020 | ||||
1/16de finales | verslaat | Zeina Mickawy | 3-2 (16-14-12, 11-4, 5-11, 4-11, 11-9) | |
Achtste finales | verslaat | Alison Waters | 3-2 (11-5, 5-11, 11-7, 3-11, 15-13-11) | |
Kwartfinales | verslagen door | Sarah-Jane Perry | 3-0 (11-7, 11-4, 11-8) | |
Egyptian Open van 10 Oktober tot 17 Oktober 2020 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Tinne Gilis | 3-0 (11-9, 11-5, 11-8) | |
CIB Black Ball Squash Open van 13 December tot 18 December 2020 | ||||
1/16de finales | verslaat | Lucy Turmel | 3-1 (6-11,12-10,11-8,11-4) | |
Achtste finales | verslaat | Olivia Clyne | 3-2 (13-11, 11-6, 5-11, 7-11, 11-7) | |
Kwartfinales | verslagen door | Hania El Hammamy | 3-1 (12-10-12, 11-7, 11-5, 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Cleveland Classic)
Samenvatting : 20 Overwinningen / 11 Nederlagen
Tournament of Champions van 18 Januari tot 24 Januari 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Millie Tomlinson | 3-0 (11-4, 11-8, 11-6) | |
Achtste finales | verslagen door | Alison Waters | 3-2 (11-8, 8-11, 9-11, 11-6, 11-5) | |
Cleveland Classic van 30 Januari tot 4 Februari 2019 | ||||
Achtste finales | verslaat | Danielle Letourneau | 3-1 (11-9, 11-9, 8-11, 11-7) | |
Kwartfinales | verslaat | Mayar Hany | 3-1 (8-11, 11-9, 11-8, 11-5) | |
Halve Finale | verslaat | Victoria Lust | 3-1 (4-11, 14-12-10, 11-8, 11-4) | |
Finale | verslagen door | Nour El Tayeb | 3-1 (11-5, 11-7, 9-11, 11-9) | |
Wereldkampioenschap Dames van 23 Februari tot 2 Maart 2019 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Milou Van der Heijden | 3-0 (15-13-11, 11-4, 11-9) | |
1/16de finales | verslaat | Liu Tsz-Ling | 3-1 (12-10-12, 11-4, 11-3, 11-6) | |
Achtste finales | verslaat | Sarah-Jane Perry | 3-1 (11-6, 11-8, 8-11, 11-7) | |
Kwartfinales | verslagen door | Nour El Sherbini | 3-0 (11-7, 11-5, 11-7) | |
CIB Black Ball Squash Open van 11 Maart tot 15 Maart 2019 | ||||
1/16de finales | verslaat | Mariam Metwally | 3-2 (11-9, 11-5, 17-19, 7-11, 11-9) | |
Achtste finales | verslagen door | Joelle King | 3-1 (7-11, 11-5, 11-6, 11-8) | |
DPD Open van 9 April tot 14 April 2019 | ||||
Achtste finales | verslaat | Mariam Metwally | 3-2 (11-9, 6-11, 6-11, 11-7, 11-6) | |
Kwartfinales | verslagen door | Nour El Sherbini | 3-0 (11-6, 11-8, 11-2) | |
El Gouna International van 17 April tot 26 April 2019 | ||||
1/16de finales | verslaat | Hollie Naughton | 3-2 (11-9, 11-8, 6-11, 9-11, 11-2) | |
Achtste finales | verslagen door | Camille Serme | 3-0 (11-5, 11-6, 11-9) | |
EK Teams Dames - Pool A , 1 Mei 2019 | ||||
Pool A | verslaat | Lisa Aitken | 3-0 (11-4,11-9,11-5) | |
Pool A | verslaat | Sarah-Jane Perry | 3-0 (11-9,11-2,12-10) | |
Pool A | verslaat | Milou Van der Heijden | 3-0 (11-7,11-4,11-6) | |
EK Teams Dames - Plaatsen 5-8 , 3 Mei 2019 | ||||
Plaatsen 5-8 | verslaat | Cristina Gomez | 3-0 (11-5,11-5,11-3) | |
Plaatsen 5-8 | verslaat | Nadia Pfister | 3-0 (11-7,11-4,11-7) | |
British Open van 19 Mei tot 26 Mei 2019 | ||||
1/16de finales | verslaat | Julianne Courtice | 3-2 (11-6, 7-11, 7-11, 11-7, 10-12-12) | |
Achtste finales | verslagen door | Camille Serme | 3-1 (11-8, 11-5, 11-13, 11-5) | |
World Series Finale van 10 Juni tot 14 Juni 2019 | ||||
Groep A | verslagen door | Camille Serme | 2-0 (11-5 13-11) | |
Groep A | verslaat | Joelle King | 2-1 (11-9, 7-11, 11-8) | |
Groep A | verslagen door | Raneem El Weleily | 2-0 (11-4 11-6) | |
Netsuite Open van 24 September tot 30 September 2019 | ||||
Achtste finales | verslaat | Salma Hany | 2-0 (11-4, 11-8) | |
Kwartfinales | verslagen door | Camille Serme | 2-0 (13-15-15, 11-9) | |
US Open van 5 Oktober tot 12 Oktober 2019 | ||||
1/16de finales | verslaat | Mélissa Alvès | 3-0 (11-1, 15-17-17, 11-9) | |
Achtste finales | verslaat | Joey Chan | 3-0 (11-5, 11-5, 11-3) | |
Kwartfinales | verslagen door | Nouran Gohar | 3-0 (11-8, 11-5, 11-5) |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Cleveland Classic)
Samenvatting : 16 Overwinningen / 10 Nederlagen
Saudi PSA Squash Masters van 7 Januari tot 12 Januari 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Millie Tomlinson | 3-0 (13-11-2 ab.) | |
Achtste finales | verslagen door | Sarah-Jane Perry | 3-1 (11-5, 11-7-13, 11-7, 11-6) | |
Tournament of Champions van 18 Januari tot 25 Januari 2018 | ||||
1/16de finales | verslaat | Hania El Hammamy | 3-0 (13-11-8, 15-13-11, 13-11-9) | |
Achtste finales | verslagen door | Raneem El Weleily | 3-2 (11-8-13, 11-3, 13-15-15, 11-7-13, 10-12-12) | |
Cleveland Classic van 2 Februari tot 5 Februari 2018 | ||||
Achtste finales | verslaat | Danielle Letourneau | 3-1 (11-9, 11-9, 8-11, 11-7) | |
Kwartfinales | verslaat | Mayar Hany | 3-1 (8-11, 11-9, 11-9, 11-5) | |
Halve Finale | verslaat | Victoria Lust | 3-1 (4-11, 12-10, 11-8, 11-4) | |
Finale | verslagen door | Nour El Tayeb | 3-1 (11-5, 11-7, 9-11, 11-9) | |
Windy City Open van 22 Februari tot 28 Februari 2018 | ||||
1/16de finales | verslaat | Nada Abbas | 3-0 (13-11-8, 13-11-5, 13-11-6) | |
Achtste finales | verslagen door | Nour El Tayeb | 3-2 (11-7, 11-7-13, 11-6-13, 12-14-14, 11-4) | |
Commonwealth Games Dames van 5 April tot 15 April 2018 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Laura Massaro | 3-1 (11-8, 11-8, 5-11, 17-15-13) | |
Halve Finale | verslagen door | Sarah-Jane Perry | 3-0 (11-6, 11-3, 11-8) | |
Om 3e/4e plaats | verslaat | Nicol David | 3-1 (7,-3,10,7) | |
El Gouna International van 20 April tot 28 April 2018 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Amanda Sobhy | 3-1 (11-3, 9-11, 11-5, 11-6) | |
EK Teams Dames - Pool B , 2 Mei 2018 | ||||
Pool B | verslagen door | Camille Serme | 3-2 (11-6,9-11,9-11,11-7,11-9) | |
Pool B | verslaat | Nele Gilis | 3-0 (11-2,11-5,11-3) | |
Pool B | verslaat | Sina Kandra | 3-0 (11-1,11-5,11-7) | |
British Open van 15 Mei tot 20 Mei 2018 | ||||
1/16de finales | verslaat | Alexandra Fuller | 3-0 (11-8, 11-9, 11-4) | |
Achtste finales | verslaat | Joelle King | 3-0 (11-9, 11-8, 11-6) | |
Kwartfinales | verslagen door | Camille Serme | 3-2 (14-16-16, 7-11, 7-11, 11-9, 11-6) | |
US Open van 6 Oktober tot 13 Oktober 2018 | ||||
1/16de finales | verslaat | Mariam Metwally | 3-1 (11-8, 11-7, 8-11, 11-7) | |
Achtste finales | verslaat | Joelle King | 3-2 (7-11, 14-12-16, 11-9, 11-7, 11-5) | |
Kwartfinales | verslaat | Sarah-Jane Perry | 3-2 (11-9, 5-11, 6-11, 11-8, 11-5) | |
Halve Finale | verslagen door | Raneem El Weleily | 3-1 (14-12-16, 11-7, 12-14-14, 13-11) | |
Hong Kong Open van 19 November tot 25 November 2018 | ||||
1/16de finales | verslaat | Julianne Courtice | 3-0 (11-7, 11-4, 11-8) | |
Achtste finales | verslagen door | Sarah-Jane Perry | 3-2 (7-11, 17-15-19, 11-8, 11-3, 11-4) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 6 Nederlagen
Tournament of Champions van 12 Januari tot 19 Januari 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Camille Serme | 3-0 (11-4, 11-5, 11-7) | |
Cleveland Classic van 17 Februari tot 20 Februari 2017 | ||||
Achtste finales | verslaat | Fiona Moverley | 3-2 (11-13, 11-8, 11-5, 6-11, 11-5) | |
Kwartfinales | verslagen door | Camille Serme | 3-0 (11-4, 16-14, 11-6) | |
Windy City Open van 23 Februari tot 1 Maart 2017 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Nour El Tayeb | 3-2 (6-11, 11-6, 6-11, 11-6, 11-9) | |
British Open van 21 Maart tot 26 Maart 2017 | ||||
1/16de finales | verslaat | Salma Hany Ibrahim | 3-0 (11-7, 11-5, 11-9) | |
Achtste finales | verslagen door | Sarah-Jane Perry | 3-0 (11-5, 11-8, 11-8) | |
Hong Kong International van 14 November tot 19 November 2017 | ||||
1/16de finales | verslaat | Milou Van der Heijden | 3-0 (11-9, 11-9, 11-4) | |
Achtste finales | verslaat | Alison Waters | 3-0 (12-10, 12-10, 11-9) | |
Kwartfinales | verslagen door | Laura Massaro | 3-1 (4-11, 11-8, 13-11, 11-6) | |
Wereldkampioenschap Dames van 9 December tot 17 December 2017 | ||||
1/16de finales | verslaat | Nadine Shahin | 3-1 (9-11, 13-11-6, 13-11-4, 13-11-5) | |
Achtste finales | verslaat | Laura Massaro | 3-1 (13-11-5, 13-11-8, 9-11, 15-13-11) | |
Kwartfinales | verslagen door | Nour El Tayeb | 3-0 (13-11-9, 13-11-7, 13-11-9) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 5 Nederlagen
Tournament of Champions van 5 Januari tot 15 Januari 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Raneem El Weleily | 3-0 (11-6, 11-6, 11-5) | |
Cleveland Classic van 28 Januari tot 2 Februari 2016 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Sarah-Jane Perry | 3-2 (8-11,12-10,3-11,11-3,11-7) | |
Windy City Open van 23 Februari tot 2 Maart 2016 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Delia Arnold | 3-1 (9-11,11-7,11-5,11-7) | |
British Open van 19 Maart tot 27 Maart 2016 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Omneya Abdel Kawy | 3-2 (9-11,7-11,11-8,11-7,15-13) | |
Wereldkampioenschap Dames van 10 April tot 14 April 2017 | ||||
1/16de finales | verslaat | Rachael Grinham | 3-0 (11-5,11-6,11-7) | |
Achtste finales | verslagen door | Nour El Sherbini | 3-0 (13-11, 11-4, 11-4) |
Overwinning : 1 (EK Teams Dames - Plaatsen 5-8)
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 6 Nederlagen
EK Teams Dames - Plaatsen 5-8 , 1 Mei 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
Halve Finale | verslaat | Anna Serme-Klimundova | 3-2 (6-1,11-6,11-7,8-11,11-5) | |
Finale | verslaat | Nele Gilis | 3-0 (12-10,11-3,11-6) | |
Windy City Open van 24 Februari tot 4 Maart 2015 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Omneya Abdel Kawy | 3-1 (11-5, 11-7, 10-12, 11-8) | |
EK Teams Dames - Pool A , 29 April 2015 | ||||
Pool A | verslaat | Xisela Aranda Nunez | 3-0 (11-5,11-5,11-3) | |
Pool A | verslagen door | Alison Waters | 3-2 (11-4,9-11,13-11,4-11,11-8) | |
Pool A | verslagen door | Madeline Perry | 3-2 (13-11,2-11,5-11,11-9,11-7) | |
British Open van 10 Mei tot 17 Mei 2015 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Nicol David | 3-1 (11-2,11-4,7-11,11-9) | |
US Open van 8 Oktober tot 17 Oktober 2015 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Nour El Tayeb | 3-2 (11-5,10-12,11-8,5-11,11-3) | |
Wereldkampioenschap Dames van 25 April 2015 tot 30 April 2016 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Raneem El Weleily | 3-0 (11-5,11-2,11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 4 Nederlagen
Granite Open van 2 Maart tot 7 Maart 2014 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Donna Lobban | 2-1 (11-8, 7-11, 11-7 ab.) | |
Kwartfinales | verslagen door | Rachael Grinham | 3-0 (11-2, 11-7, 12-10) | |
British Open van 11 Mei tot 18 Mei 2014 | ||||
1/16de finales | verslaat | Dipika Pallikal Karthik | 3-2 (6-11, 12-10, 11-7, 4-11, 13-11) | |
Achtste finales | verslagen door | Alison Waters | 3-0 (11-7, 11-9, 11-6) | |
Commonwealth Games Dames van 24 Juli tot 31 Juli 2014 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Low Wee Wern | 3-1 (11-5, 11-7, 12-14, 11-9) | |
Wereldkampioenschap Dames van 15 December tot 20 December 2014 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Rachael Grinham | 3-1 (11-4, 5-11, 11-6, 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 4 Nederlagen
EK Teams Dames - Pool B , 1 Mei 2013 | ||||
---|---|---|---|---|
Pool B | verslagen door | Madeline Perry | 3-0 (7,6,2) | |
Pool B | verslagen door | Camille Serme | 3-1 (4,0,-8,5) | |
Pool B | verslagen door | Lucie Fialova | 3-1 (8,10,-7,4) | |
EK Teams Dames - Plaatsen 5-8 , 3 Mei 2013 | ||||
Plaatsen 5-8 | verslaat | Pamela Hathway | 3-2 (-6,-9,9,5,4) | |
Plaatsen 5-8 | verslaat | Nele Gilis | 3-2 (9,-7,5,-11,8) | |
Wereldkampioenschap Dames van 15 Maart tot 23 Maart 2014 | ||||
Finale Kwalificaties | verslaat | Olga Ertlova | 3-0 (11-8,11-7,12-10) | |
1/16de finales | verslagen door | Joelle King | 3-0 (11-3,11-5,11-8) |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 3 Nederlagen
WK Dubbel Gemengd van 5 April tot 9 April 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | J. Makin - T. Evans | verslaat | R. Stewart - G. Adderley | 2-0 (11-4,11-8) |
Halve Finale | J. Makin - T. Evans | verslagen door | S. Ghosal - D. Pallikal Karthik | 2-0 (11-9,11-5) |
Om 3e/4e plaats | J. Makin - T. Evans | verslagen door | G. Lobban - L. Aitken | 2-0 (11-8,11-9) |
Commonwealth Games Gemengd Dubbel van 3 Augustus tot 8 Augustus 2022 | ||||
Kwartfinales | T. Evans - J. Makin | verslagen door | A. Waters - A. Waller | 2-1 (4-11,11-8,11-5) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Commonwealth Games Dames Dubbel van 5 April tot 15 April 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | T. Evans - D. Saffery | verslagen door | R. Grinham - D. Lobban | 2-1 (9-11 11-10 11-3) |
Commonwealth Games Gemengd Dubbel van 5 April tot 15 April 2018 | ||||
Kwartfinales | T. Evans - P. Creed | verslagen door | D. Pallikal Karthik - S. Ghosal | 2-0 (11-8 11-10) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Commonwealth Games Dames Dubbel van 24 Juli tot 3 Augustus 2014 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | T. Evans - D. Saffery | verslagen door | K. Brown - R. Grinham | 11-10 11-6 |