De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Engeland - 24 September 1999
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 2 Nederlagen
Windy City Open , | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Nour Aboulmakarim | 3-2 (11-3, 11-9, 8-11, 11-6, 11-3) | |
1/16de finales | verslaat | Marie Stephan | 3-0 (11-4, 11-8, 11-5) | |
Achtste finales | verslagen door | Sabrina Sobhy | 3-1 (11-2, 3-11, 11-5, 11-3) | |
Tournament of Champions van 17 Januari tot 26 Januari 2024 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Charlotte Pastel | 3-0 (11-3, 11-4, 11-0) | |
1/16de finales | verslagen door | Rowan Reda Elaraby | 3-0 (14-12, 11-8, 11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 9 Overwinningen / 11 Nederlagen
Carol Weymuller Open van 11 Januari tot 15 Januari 2023 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslagen door | Aifa Azman | 3-2 (11-8, 7-11, 11-8, 8-11, 11-7) | |
Tournament of Champions van 18 Januari tot 26 Januari 2023 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Hana Moataz | 3-2 (8-11, 11-13, 11-8, 11-7, 11-4) | |
Detroit Pro Classic van 7 Februari tot 11 Februari 2023 | ||||
1/16de finales | verslaat | Hollie Naughton | 3-1 (11-9, 6-11, 14-12, 11-9) | |
Achtste finales | verslagen door | Salma Hany | 3-0 (11-7, 11-7, 11-4) | |
Cincinnati Gaynor Cup van 12 Februari tot 16 Februari 2023 | ||||
1/16de finales | verslaat | Sin Yuk Chan | 3-2 (11-9, 5-11, 11-6, 5-11, 11-9) | |
Achtste finales | verslaat | Sarah-Jane Perry | 3-2 (11-7, 2-11, 6-11, 11-6, 11-4) | |
Kwartfinales | verslagen door | Salma Hany | 3-0 (11-7, 11-8, 12-10) | |
British Open van 9 April tot 16 April 2023 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Nour Aboulmakarim | 3-0 (10, 11-5, 11-7) | |
1/16de finales | verslagen door | Nada Abbas | 3-2 (7-11, 11-7, 11-8, 6-11, 11-7) | |
Wereldkampioenschap Dames van 12 April tot 12 Mei 2023 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Mariam Metwally | 3-1 (5-11, 11-6, 11-8, 11-6) | |
1/16de finales | verslagen door | Georgina Kennedy | 3-0 (11-3, 11-2, 11-4) | |
Manchester Open van 17 Mei tot 21 Mei 2023 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Farida Mohamed | 3-1 (11-8, 12-14, 14-12, 11-9) | |
El Gouna International van 26 Mei tot 2 Juni 2023 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Lucy Beecroft | 3-0 (12-10, 12-10, 12-10) | |
1/16de finales | verslagen door | Nele Gilis | 3-0 (11-9, 11-6, 11-5) | |
Paris Squash van 27 Augustus tot 2 September 2023 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Salma Eltayeb | 3-0 (11-3, 11-6, 11-8) | |
1/16de finales | verslagen door | Nour El Tayeb | 3-2 (11-7, 8-11, 11-3, 8-11, 11-8) | |
Qatar Classic van 9 September tot 15 September 2023 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Malak Khafagy | 3-1 (6-11, 11-8, 11-7, 11-5) | |
1/16de finales | verslagen door | Georgina Kennedy | 3-0 (11-3, 11-7, 11-4) | |
Hong Kong Open van 27 November tot 3 December 2023 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Ka Yi Lee | 3-0 (10, 11-7, 11-2) | |
Tweede ronde | verslagen door | Hana Moataz | 3-2 (6-11, 11-8, 11-6, 12-14, 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 11 Overwinningen / 12 Nederlagen
US Open , | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Marie Stephan | 3-2 (11-5,-13,11-1,4-11,11-7) | |
1/16de finales | verslagen door | Alexandra Fuller | 3-2 (8-11, 11-6, 11-7, 9-11, 12-10) | |
Windy City Open van 23 Februari tot 2 Maart 2022 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Yathreb Adel | 3-1 (16-14-12, 5-11, 11-8, 11-5) | |
1/16de finales | verslaat | Jasmine Hutton | 3-2 (15-13-15, 11-6, 8-11, 11-7, 11-8) | |
Achtste finales | verslagen door | Joelle King | 3-2 (11-7, 11-7, 12-10-14, 1-11, 11-8) | |
CIB Black Ball Squash Open van 12 Maart tot 17 Maart 2022 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Mayar Hany | 3-0 (11-8,11-3,11-5) | |
1/16de finales | verslagen door | Hania El Hammamy | 3-0 (11-4, 11-8, 11-9) | |
British Open van 28 Maart tot 3 April 2022 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Sana Ibrahim | 3-0 (11-8,11,11-3) | |
1/16de finales | verslagen door | Joelle King | 3-0 (11-8, 11-8, 15-13) | |
Manchester Open van 13 April tot 18 April 2022 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Aifa Azman | 3-2 (6-11, 6-11, 11-6, 11-8, 11-8) | |
Irish Open van 19 April tot 23 April 2022 | ||||
Achtste finales | verslaat | Li Lai Wen | 3-0 (11-7, 11-7, 11-5) | |
Kwartfinales | verslagen door | Alexandra Fuller | 3-0 (11-4, 18-16, 12-10) | |
Tournament of Champions van 1 Mei tot 7 Mei 2022 | ||||
1/16de finales | verslaat | Tze-Lok Ho | 3-2 (11-6, 8-11, 11-7, 12-14, 11-4) | |
Achtste finales | verslagen door | Hollie Naughton | 3-0 (11-9, 11-6, 11-6) | |
Wereldkampioenschap Dames van 13 Mei tot 22 Mei 2022 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Satomi Watanabe | 3-1 (-12,11,11-6,12) | |
El Gouna International van 27 Mei tot 3 Juni 2022 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Cindy Merlo | 3-0 (11-1,11-7,11-5) | |
1/16de finales | verslagen door | Nele Gilis | 3-2 (10-12, 4-11, 11-2, 11-8, 11-9) | |
Commonwealth Games Dames van 29 Juli tot 3 Augustus 2022 | ||||
1/16de finales | verslaat | Amity Alarcos | 3-0 (11-5, 11-1, 11-1) | |
Achtste finales | verslaat | Jessica Turnbull | 3-1 (11-1, 13-11, 9-11, 11-4) | |
Kwartfinales | verslagen door | Joelle King | 3-1 (9-11, 18-16, 11-9, 14-12) | |
Open de France van 12 September tot 17 September 2022 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Nardine Garas | 2-1 (13-11, 3-11, 11-5) | |
Egyptian Open van 19 September tot 25 September 2022 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Ka Yi Lee | 3-1 (10,11-6,-12,11-7) | |
1/16de finales | verslagen door | Jasmine Hutton | 3-2 (11-9, 5-11, 9-11, 11-7, 11-5) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 7 Overwinningen / 6 Nederlagen
CIB Black Ball Squash Open van 12 Maart tot 18 Maart 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Lisa Aitken | 3-2 (6-11, 6-11, 11-7, 11-7, 11-6) | |
El Gouna International van 20 Mei tot 28 Mei 2021 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Emilia Soini | 3-0 (11-3, 11-3, 11-8) | |
1/16de finales | verslaat | Olivia Clyne | 3-0 (11-8, 11-5, 11-5) | |
Achtste finales | verslagen door | Amanda Sobhy | 3-0 (11-6, 11-7, 11-7) | |
Wereldkampioenschap Dames van 14 Juli tot 22 Juli 2021 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Anna Serme-Klimundova | 3-0 (11-4, 11-6, 11-4) | |
1/16de finales | verslagen door | Tesni Evans | 3-2 (9-11, 11-8, 11-3, 3-11, 11-7) | |
British Open van 16 Augustus tot 22 Augustus 2021 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Cindy Merlo | 3-0 (11-8, 11-3, 11-4) | |
1/16de finales | verslagen door | Rachel Arnold | 3-0 (11-4, 11-6, 11-7) | |
Egyptian Open van 10 September tot 17 September 2021 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Vanessa Chu | 3-0 (11-9,11-6,11-5) | |
1/16de finales | verslaat | Cindy Merlo | 3-0 (11-4, 11-3, 11-4) | |
Achtste finales | verslagen door | Farida Mohamed | 3-1 (12-10, 11-13, 11-5, 11-8) | |
US Open van 1 Oktober tot 6 Oktober 2021 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Liu Tsz-Ling | 3-1 (11-5,11-6,7-11,11-4) | |
1/16de finales | verslagen door | Mélissa Alvès | 3-0 (11-8, 11-8, 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 6 Nederlagen
Wereldkampioenschap Dames van 24 Oktober tot 1 November 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Rowan Reda Elaraby | 3-0 (11-7, 11-3) | |
Tournament of Champions van 9 Januari tot 17 Januari 2020 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Donna Lobban | 3-1 (11-7, 7-11, 11-5, 11-6) | |
Windy City Open van 27 Februari tot 4 Maart 2020 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Rachael Grinham | 3-2 (13-15,8-11,11-1,11-6,11-6) | |
1/16de finales | verslaat | Sarah Lüdin | 3-2 (7-11, 11-7, 8-11, 11-6, 11-9) | |
Achtste finales | verslagen door | Rowan Reda Elaraby | 3-0 (11-7, 11-7, 11-1) | |
Manchester Open van 16 September tot 22 September 2020 | ||||
1/16de finales | verslaat | Nada Abbas | 3-1 (12-10,13-11,9-11,11-6) | |
Achtste finales | verslagen door | Joelle King | 3-0 (11-4, 11-5, 11-5) | |
Egyptian Open van 10 Oktober tot 17 Oktober 2020 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Enora Villard | 3-0 (11-2, 11-2, 11-5) | |
1/16de finales | verslagen door | Hollie Naughton | 3-2 (12-10, 12-14, 9-11, 11-7, 11-7) | |
CIB Black Ball Squash Open van 13 December tot 18 December 2020 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Tesni Evans | 3-1 (6-11,12-10,11-8,11-4) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 6 Nederlagen
Cleveland Classic van 30 Januari tot 4 Februari 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Coline Aumard | 3-0 (11-7, 11-6, 11-5) | |
Wereldkampioenschap Dames van 23 Februari tot 2 Maart 2019 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Fiona Moverley | 3-1 (11-8, 6-11, 11-5, 11-5) | |
El Gouna International van 17 April tot 26 April 2019 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Nadine Shahin | 3-1 (11-7, 11-7, 9-11, 10-12-12) | |
British Open van 19 Mei tot 26 Mei 2019 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Nele Gilis | 3-0 (11-4, 11-8, 11-5) | |
Open de France van 9 September tot 14 September 2019 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Nadine Shahin | 2-1 (11-4,7-11,11-7) | |
US Open van 5 Oktober tot 12 Oktober 2019 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Olivia Blatchford Clyne | 3-1 (11-6, 5-11, 11-9, 11-7) |
Overwinning : 1 (EK U-19 Dames)
Finale : 0
Samenvatting : 10 Overwinningen / 3 Nederlagen
Cleveland Classic van 2 Februari tot 5 Februari 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Coline Aumard | 3-0 (11-7,11-6,11-5) | |
EK U-19 Dames van 24 Maart tot 1 April 2018 | ||||
1/16de finales | verslaat | Klára Kohlerova | 3-0 (11-2, 11-4, 11-3) | |
Achtste finales | verslaat | Sofia Mateos de la Llave | 3-0 (13-11-2 11-5 11-5) | |
Kwartfinales | verslaat | Katie Malliff | 3-0 (11-9, 13-11, 11-4) | |
Halve Finale | verslaat | Ambre Allinckx | 3-0 (13-11-6 11-7 11-8) | |
Finale | verslaat | Alice Green | 3-1 (13-11-3 11-7 3-11 11-4) | |
WK Junior Dames van 18 Juli tot 23 Juli 2018 | ||||
1/16de finales | verslaat | Laila Sedky | 3-0 (14-12-10, 11-3, 11-6) | |
Achtste finales | verslaat | Jessica Keng | 3-0 (11-8, 11-6, 15-13-11) | |
Kwartfinales | verslaat | Sneha Sivakumar | 3-0 (11-5, 11-8, 11-8) | |
Halve Finale | verslagen door | Hania El Hammamy | 3-1 (11-6, 8-11, 11-4, 11-4) | |
Europees Kampioenschap Dames van 29 Augustus tot 1 September 2018 | ||||
1/16de finales | verslaat | Franka Vidovic | 3-0 (11-3, 11-0, 11-1) | |
Achtste finales | verslaat | Jacqueline Peychär | 3-0 (11-7, 11-9, 11-6) | |
Kwartfinales | verslagen door | Nele Gilis | 3-1 (11-9, 11-13, 11-6, 11-9) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 3 Nederlagen
EK U-19 Dames van 8 April tot 11 April 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Meeri Särkkä | 3-0 (11-3,11-5,11-1) | |
Achtste finales | verslaat | Fleur Maas | 3-0 (1715, 11-7, 11-3) | |
Kwartfinales | verslaat | Fanny Segers | 3-0 (11-5, 11-3, 11-2) | |
Halve Finale | verslagen door | Elise Lazarus | 3-1 (11-9, 11-9, 7-11, 11-9) | |
Om 3e/4e plaats | verslaat | Céline Walser | 3-2 (11-5,6-11,11-5,10-12,14-12) | |
Europees Kampioenschap Dames van 24 Augustus tot 27 Augustus 2017 | ||||
Achtste finales | verslaat | Nadia Pfister | 3-0 (11-5, 11-5, 11-2) | |
Kwartfinales | verslagen door | Coline Aumard | 3-1 (11-8, 6-11, 11-7, 15-13) | |
Wereldkampioenschap Dames van 9 December tot 17 December 2017 | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Milou Van der Heijden | 3-1 (7-11, 13-11-6, 14-12-10, 13-11-3) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 1 Nederlaag
EK U-19 Dames van 19 Maart tot 23 Maart 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Sanna Koivumäki | 3-0 (11-6,11-2,11-6) | |
Achtste finales | verslaat | Cristina Gomez | 3-0 (11-8, 11-3, 15-13) | |
Kwartfinales | verslaat | Céline Walser | 3-1 (5-11, 12-10, 11-5, 11-9) | |
Om 3e/4e plaats | verslaat | Georgina Kennedy | w.o. | |
Halve Finale | verslagen door | Tinne Gilis | 3-0 (11-2, 11-3, 11-8) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
WK Junior Dames van 25 Juli tot 30 Juli 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Salma Hany Ibrahim | 3-1 (11-6,7-11,11-7,11-2) |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
WK Dubbel Dames van 5 April tot 9 April 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
Halve Finale 5-8 | G. Kennedy - L. Turmel | verslaat | T. Tsz-Wing - T. Ho | 2-0 (11-5, 11-8) |
Plaats 5 | G. Kennedy - L. Turmel | verslagen door | G. Adderley - L. Aitken | 2-1 (11-5, 3-11, 11-4) |
Commonwealth Games Dames Dubbel van 3 Augustus tot 8 Augustus 2022 | ||||
Kwartfinales | G. Kennedy - L. Turmel | verslagen door | J. King - A. Landers-Murphy | 2-0 (11-8, 11-6) |