De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Engeland - 3 April 1997
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 3 Nederlagen
Windy City Open , | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Aira Azman | 3-2 (9-11, 8-11, 11-3, 11-2, 11-3) | |
Achtste finales | verslaat | Sivasangari Subramaniam | 3-2 (7-11, 11-4, 11-8, 7-11, 11-6) | |
Kwartfinales | verslaat | Nele Gilis | 3-1 (11-9, 4-11, 11-6, 11-5) | |
Halve Finale | verslagen door | Nour El Sherbini | 3-1 (11-5, 8-11, 12-10, 11-8) | |
Tournament of Champions van 17 Januari tot 26 Januari 2024 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Salma Hany | 3-2 (12-10, 8-11, 10-12, 11-3, 11-7) | |
El Gouna International van tot 26 April 2024 | ||||
1/16de finales | verslaat | Sana Ibrahim | 3-0 (11-4, 11-6, 11-6) | |
Achtste finales | verslaat | Aira Azman | 3-0 (11-8, 11-5, 11-6) | |
Kwartfinales | verslaat | Nour El Tayeb | 3-2 (12-10, 4-11, 11-5, 3-11, 11-4) | |
Halve Finale | verslagen door | Nouran Gohar | 3-0 (11-6, 11-4, 11-5) |
Overwinningen : 2 (Carol Weymuller Open, Cleveland Classic)
Finale : 1 (Detroit Pro Classic)
Samenvatting : 32 Overwinningen / 11 Nederlagen
Carol Weymuller Open van 11 Januari tot 15 Januari 2023 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Nardine Garas | 3-0 (11-7, 11-4, 11-4) | |
Kwartfinales | verslaat | Salma Eltayeb | 3-0 (11-3, 11-2, 11-3) | |
Halve Finale | verslaat | Satomi Watanabe | 3-0 (11-8, 11-7, 13-11) | |
Finale | verslaat | Olivia Fiechter | 3-0 (11-7, 12-10, 12-10) | |
Tournament of Champions van 18 Januari tot 26 Januari 2023 | ||||
1/16de finales | verslaat | Tinne Gilis | 3-2 (11-9, 9-11, 1-11, 11-7, 11-9) | |
Achtste finales | verslaat | Rowan Reda Elaraby | 3-2 (8-11, 3-11, 11-9, 11-8, 11-2) | |
Kwartfinales | verslagen door | Hania El Hammamy | 3-0 (11-6, 12-10, 11-3) | |
Cleveland Classic van 1 Februari tot 5 Februari 2023 | ||||
Achtste finales | verslaat | Mélissa Alvès | 3-1 (11-8, 11-8, 7-11, 11-4) | |
Kwartfinales | verslaat | Amanda Sobhy | 3-0 (11-7, 12-10-8, ab.) | |
Halve Finale | verslaat | Tze-Lok Ho | 3-0 (11-3, 11-2, 11-3) | |
Finale | verslaat | Olivia Clyne | 3-1 (13-11, 11-8, 7-11, 11-6) | |
Detroit Pro Classic van 7 Februari tot 11 Februari 2023 | ||||
Achtste finales | verslaat | Mélissa Alvès | 3-0 (11-8, 11-6, 11-9) | |
Kwartfinales | verslaat | Rowan Reda Elaraby | 3-0 (13-11, 14-12, 11-7) | |
Halve Finale | verslaat | Salma Hany | 3-0 (11-4, 11-5, 11-9) | |
Finale | verslagen door | Olivia Fiechter | 3-1 (11-7, 11-5, 6-11, 11-9) | |
Cincinnati Gaynor Cup van 12 Februari tot 16 Februari 2023 | ||||
Achtste finales | verslaat | Tong Tsz-Wing | 3-0 (11-6, 11-8, 11-2) | |
Kwartfinales | verslaat | Rowan Reda Elaraby | 3-1 (9-11, 11-3, 11-8, 12-10) | |
Halve Finale | verslagen door | Olivia Clyne | 2-0 (11-1, 5-3, ab.) | |
CIB Black Ball Squash Open van 2 Maart tot 8 Maart 2023 | ||||
Achtste finales | verslaat | Emily Whitlock | 3-2 (6-11, 12-10, 11-9, 8-11, 11-6) | |
Kwartfinales | verslagen door | Joelle King | 3-0 (11-5, 11-6, 11-9) | |
British Open van 9 April tot 16 April 2023 | ||||
1/16de finales | verslaat | Hana Ramadan | 3-0 (11-6, 12-10, 11-3) | |
Achtste finales | verslaat | Tinne Gilis | 3-2 (15-13, 11-9, 3-11, 11-5, 11-6) | |
Kwartfinales | verslagen door | Nour El Sherbini | 3-2 (9-11, 11-5, 11-4, 9-11, 11-4) | |
Wereldkampioenschap Dames van 12 April tot 12 Mei 2023 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Emily Whitlock | 3-0 (11-5, 11-4, 11-8) | |
1/16de finales | verslaat | Lucy Turmel | 3-0 (11-3, 11-2, 11-4) | |
Achtste finales | verslaat | Rowan Reda Elaraby | 3-0 (11-8, 11-7, 11-4) | |
Kwartfinales | verslagen door | Nour El Sherbini | 3-0 (11-7, 11-2, 11-4) | |
Manchester Open van 17 Mei tot 21 Mei 2023 | ||||
Achtste finales | verslaat | Nadine Shahin | 3-0 (11-5, 11-3, 11-8) | |
Kwartfinales | verslaat | Emily Whitlock | 3-0 (11-5, 11-4, 11-3) | |
Halve Finale | verslagen door | Nour El Tayeb | 3-1 (7-11, 12-10, 11-3, 11-7) | |
El Gouna International van 26 Mei tot 2 Juni 2023 | ||||
1/16de finales | verslaat | Jasmine Hutton | 3-1 (11-4, 8-11, 11-3, 11-8) | |
Achtste finales | verslaat | Yathreb Adel | 3-1 (7-11, 11-7, 11-3, 11-4) | |
Kwartfinales | verslagen door | Nouran Gohar | 3-0 (11-8, 11-2, 11-5) | |
Paris Squash van 27 Augustus tot 2 September 2023 | ||||
1/16de finales | verslaat | Olivia Clyne | 3-0 (11-6, 11-8, 11-9) | |
Achtste finales | verslaat | Hana Ramadan | 3-0 (11-4, 11-4, 11-6) | |
Kwartfinales | verslaat | Sabrina Sobhy | 3-2 (6-11, 11-8, 6-11, 11-8, 11-2) | |
Halve Finale | verslagen door | Nour El Sherbini | 3-0 (11-7, 11-2, 11-5) | |
Qatar Classic van 9 September tot 15 September 2023 | ||||
1/16de finales | verslaat | Lucy Turmel | 3-0 (11-3, 11-7, 11-4) | |
Achtste finales | verslaat | Sarah-Jane Perry | 3-0 (11-7 11-2, 11-5) | |
Kwartfinales | verslagen door | Hania El Hammamy | 3-1 (11-1, 11-7, 7-11, 12-10) | |
Singapore Open van 14 November tot 19 November 2023 | ||||
Achtste finales | verslaat | Mélissa Alvès | 3-1 (13-11, 5-11, 11-4, 11-1) | |
Kwartfinales | verslaat | Salma Hany | 3-0 (11-9, 11-8, 11-2) | |
Halve Finale | verslagen door | Nele Gilis | 3-2 (12-10, 8-11, 7-11, 11-4, 11-3) |
Overwinningen : 3 (Cleveland Classic, Cleveland Classic, Commonwealth Games Dames)
Finale : 0
Samenvatting : 23 Overwinningen / 10 Nederlagen
Cleveland Classic van 27 Januari tot 31 Januari 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Enora Villard | 3-0 (11-3, 11-6, 11-2) | |
Kwartfinales | verslaat | Olivia Fiechter | 3-1 (11-9, 8-11, 11-7, 11-4) | |
Halve Finale | verslaat | Joshna Chinappa | 3-0 (11-9, 10-12-12, 11-8) | |
Finale | verslaat | Sarah-Jane Perry | 3-1 (11-7, 6-11, 11-2, 11-6) | |
Cincinnati Gaynor Cup van 2 Februari tot 6 Februari 2022 | ||||
1/16de finales | verslaat | Georgia Adderley | 3-0 (11-2, 11-5, 11-6) | |
Achtste finales | verslaat | Joshna Chinappa | 3-2 (8-11, 14-12-10, 8-11, 13-11, 11-4) | |
Kwartfinales | verslaat | Olivia Clyne | 3-0 (11-6, 11-4, 11-4) | |
Halve Finale | verslagen door | Nouran Gohar | 3-0 (11-6, 11-3, 11-2) | |
Windy City Open van 23 Februari tot 2 Maart 2022 | ||||
1/16de finales | verslaat | Olivia Fiechter | 3-1 (11-8, 15-13-17, 11-3, 13-11) | |
Achtste finales | verslaat | Nele Gilis | 3-2 (9-11, 11-8, 8-11, 11-3, 11-8) | |
Kwartfinales | verslagen door | Nouran Gohar | 3-0 (11-4, 11-9, 11-1) | |
CIB Black Ball Squash Open van 12 Maart tot 17 Maart 2022 | ||||
1/16de finales | verslaat | Sivasangari Subramaniam | 3-2 (8-11, 11-7, 11-5, 6-11, 11-2) | |
Achtste finales | verslaat | Salma Hany | 3-1 (11-9, 9-11, 11-9, 11-7) | |
Kwartfinales | verslagen door | Nour El Sherbini | 3-0 (11-3, 11-6, 11-7) | |
British Open van 28 Maart tot 3 April 2022 | ||||
1/16de finales | verslaat | Olivia Clyne | 3-1 (6-11, 11-4, 11-5, 11-2) | |
Achtste finales | verslagen door | Hania El Hammamy | 3-1 (11-9, 11-6, 5-11, 11-7) | |
Manchester Open van 13 April tot 18 April 2022 | ||||
Achtste finales | verslaat | Tze-Lok Ho | 3-0 (11-9, 11-3, 11-9) | |
Kwartfinales | verslagen door | Tesni Evans | 3-0 (11-8, 11-6, 11-4) | |
Wereldkampioenschap Dames van 13 Mei tot 22 Mei 2022 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Milou Van der Heijden | 3-0 (11-2,11-0,11-4) | |
1/16de finales | verslaat | Danielle Letourneau | 3-0 (11-2, 11-4, 11-2) | |
Achtste finales | verslagen door | Hania El Hammamy | 3-0 (11-9, 11-6, 11-8) | |
El Gouna International van 27 Mei tot 3 Juni 2022 | ||||
1/16de finales | verslaat | Alexandra Fuller | 3-2 (11-7, 7-11, 7-11, 11-7, 11-8) | |
Achtste finales | verslagen door | Nour El Tayeb | 3-1 (14-12, 11-3, 6-11, 11-9) | |
Commonwealth Games Dames van 29 Juli tot 3 Augustus 2022 | ||||
1/16de finales | verslaat | Yeheni Kuruppu | 3-0 (11-1, 11-1, 11-1) | |
Achtste finales | verslaat | Nicole Bunyan | 3-0 (11-3, 11-1, 11-3) | |
Kwartfinales | verslaat | Rachel Arnold | 3-0 (11-4, 11-2, 11-1) | |
Halve Finale | verslaat | Sarah-Jane Perry | 3-1 (11-6, 8-11, 11-5, 14-12) | |
Finale | verslaat | Hollie Naughton | 3-1 (11-7, 11-5, 12-14, 11-5) | |
South Western Open van 6 September tot 11 September 2022 | ||||
Achtste finales | verslaat | Jasmine Hutton | 3-0 (11-7, 11-0, 11-4) | |
Kwartfinales | verslagen door | Nour El Tayeb | 3-0 (11-9, 8-2 ab.) | |
Egyptian Open van 19 September tot 25 September 2022 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Mélissa Alvès | 3-1 (13-15, 11-9, 11-6, 11-3) | |
Grasshopper Cup van 18 Oktober tot 23 Oktober 2022 | ||||
Achtste finales | verslaat | Alexandra Fuller | 2-1 (11-6, 9-11, 11-4) | |
Kwartfinales | verslagen door | Hania El Hammamy | 2-0 (11-5, 11-5) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
British Open van 16 Augustus tot 22 Augustus 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Sivasangari Subramaniam | 3-2 (15-13, 14-12, 13-15, 9-11, 11-6) | |
US Open van 1 Oktober tot 6 Oktober 2021 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Haley Mendez | 3-0 (11-6,11-4,11-1) | |
1/16de finales | verslaat | Rowan Reda Elaraby | 3-0 (11-7, 11-6, 11-1) | |
Achtste finales | verslagen door | Mélissa Alvès | 3-0 (11-8, 11-2, 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 2 Nederlagen
EK U-19 Dames van 19 Maart tot 23 Maart 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Alina Habegger | 3-0 (11-4,11-3,11-1) | |
Achtste finales | verslaat | Saskia Beinhard | 3-0 (11-4, 11-5, 11-1) | |
Kwartfinales | verslaat | Mari Taylor | 3-0 (11-4, 11-5, 11-4) | |
Om 3e/4e plaats | verslagen door | Lucy Turmel | w.o. | |
Halve Finale | verslagen door | Amelia Henley | 11-6 ab. |
Overwinning : 1 (EK U-19 Dames)
Finale : 0
Samenvatting : 8 Overwinningen / 1 Nederlaag
EK U-19 Dames van 28 Maart tot 5 April 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Christine Christoffersen | 3-0 (11-7,11-2,11-5) | |
Achtste finales | verslaat | Elise Romba | 3-0 (11-9, 11-6, 11-4) | |
Kwartfinales | verslaat | Céline Walser | 3-0 (11-9, 17-15, 11-1) | |
Halve Finale | verslaat | Lucy Beecroft | 3-1 (11-4, 12-10, 6-11, 11-8) | |
Finale | verslaat | Tinne Gilis | 3-0 (11-8, 11-3, 11-9) | |
WK Junior Dames van 25 Juli tot 30 Juli 2015 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Nga Ching Cheng | 3-0 (11-2,11-2,11-6) | |
1/16de finales | verslaat | Nazihah Hanis | 3-0 (11-7, 11-3, 11-4) | |
Achtste finales | verslaat | Sivasangari Subramaniam | 3-0 (11-7, 11-9, 11-7) | |
Kwartfinales | verslagen door | Mariam Metwally | 3-1 (13-11, 11-3, 74-11, 11-4) |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 4 Nederlagen
WK Dubbel Dames van 5 April tot 9 April 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
Halve Finale 5-8 | G. Kennedy - L. Turmel | verslaat | T. Tsz-Wing - T. Ho | 2-0 (11-5, 11-8) |
Plaats 5 | G. Kennedy - L. Turmel | verslagen door | G. Adderley - L. Aitken | 2-1 (11-5, 3-11, 11-4) |
WK Dubbel Gemengd van 5 April tot 9 April 2022 | ||||
Kwartfinales | P. Rooney - G. Kennedy | verslagen door | S. Ghosal - D. Pallikal Karthik | 2-0 (11-6,11-7) |
Halve Finale 5-8 | P. Rooney - G. Kennedy | verslagen door | R. Stewart - G. Adderley | 2-1 (11-7,10-11,11-7) |
Plaats 7 | P. Rooney - G. Kennedy | verslaat | P. Coll - J. King | w.o. |
Commonwealth Games Dames Dubbel van 3 Augustus tot 8 Augustus 2022 | ||||
Kwartfinales | G. Kennedy - L. Turmel | verslagen door | J. King - A. Landers-Murphy | 2-0 (11-8, 11-6) |