De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Spanje - 6 Juli 1998
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Tournament of Champions van 18 Januari tot 26 Januari 2023 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Tze-Lok Ho | 3-0 (11-9, 11-3, 11-3) | |
Wereldkampioenschap Dames van 12 April tot 12 Mei 2023 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Tinne Gilis | 3-0 (11-2, 11-0, 11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 15 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Wereldkampioenschap Dames van 14 Juli tot 22 Juli 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Hollie Naughton | 3-0 (10-12-12, 11-9, 11-8) | |
British Open van 16 Augustus tot 22 Augustus 2021 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Alexandra Fuller | 3-1 (10-12, 11-6, 11-8, 11-3) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 5 Nederlagen
EK Teams Dames - Pool B , 1 Mei 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
Pool B | verslagen door | Cindy Merlo | 3-2 (11-9,6-11,11-5,8-11,11-3) | |
Pool B | verslagen door | Nele Gilis | 3-0 (12-10,11-1,11-8) | |
EK Teams Dames - Plaatsen 5-8 , 3 Mei 2019 | ||||
Plaatsen 5-8 | verslagen door | Milou Van der Heijden | 3-0 (11-9,11-5,11-3) | |
Plaatsen 5-8 | verslagen door | Tesni Evans | 3-0 (11-5,11-5,11-3) | |
Europees Kampioenschap Dames van 4 September tot 8 September 2019 | ||||
1/16de finales | verslaat | Iulia-Simona Bucur | 3-0 (11-7, 11-1, 11-1) | |
Achtste finales | verslaat | Ineta Mackevica | 3-1 (16-14-16, 11-6, 11-6, 11-9) | |
Kwartfinales | verslagen door | Nele Gilis | 3-0 (11-7, 11-2, 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap Dames van 29 Augustus tot 1 September 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Paulina Rados | 3-0 (11-6, 11-4, 11-2) | |
Achtste finales | verslaat | Karina Tyma | 3-1 (11-4, 10-12, 11-6, 11-9) | |
Kwartfinales | verslagen door | Tinne Gilis | 3-0 (11-5, 11-6, 11-6) |
Overwinning : 1 (EK U-19 Dames)
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 3 Nederlagen
EK U-19 Dames van 8 April tot 11 April 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Laura Neill | 3-0 (11-3,11-5,11-7) | |
Achtste finales | verslaat | Alice Green | 3-0 (11-3, 11-6, 11-4) | |
Kwartfinales | verslaat | Grace Gear | 3-0 (11-2, 11-4, 11-3) | |
Halve Finale | verslaat | Céline Walser | 3-0 (11-3, 11-6, 11-1) | |
Finale | verslaat | Elise Lazarus | 3-0 (11-9, 12-10, 11-1) | |
Wereldspelen Dames van 25 Juli tot 28 Juli 2017 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Samantha Terán | 3-1 (12-14, 11-6, 11-3, 11-5) | |
Europees Kampioenschap Dames van 24 Augustus tot 27 Augustus 2017 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Tinne Gilis | 3-0 (11-5, 11-8, 13-11) | |
Wereldkampioenschap Dames van 9 December tot 17 December 2017 | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Nele Gilis | 3-0 (13-11-9, 13-11-2, 13-11-5) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
EK U-19 Dames van 19 Maart tot 23 Maart 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Kacenka Tycova | 3-0 (11-6,11-5,11-5) | |
Achtste finales | verslagen door | Lucy Turmel | 3-0 (11-8, 11-3, 15-13) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 3 Nederlagen
EK U-19 Dames van 28 Maart tot 5 April 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Kato Verwilt | 3-0 (11-6,11-8,11-5) | |
Achtste finales | verslaat | Lowri Roberts | 3-1 (13-11, 11-9, 6-11, 11-4) | |
Kwartfinales | verslagen door | Lucy Beecroft | 3-0 (12-10, 15-13, 11-8) | |
EK Teams Dames - Pool A , 29 April 2015 | ||||
Pool A | verslagen door | Deon Saffery | 3-0 (11-4,11-4,11-4) | |
Pool A | verslagen door | Emma Beddoes | 3-0 (11-2,11-7,11-5) |