De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - Litouwen - LKL - Regulier Seizoen - 2018/2019 - Gedetailleerde uitslagen

Basketbal - Litouwen - LKL - Regulier Seizoen - 2018/2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Litouwen
  • BC CBet Prienai
  • BC Dzukija Alytus
  • Juventus Utena
  • Klaipedos Neptunas
  • Lietkabelis Panevezys
  • Lietuvos Rytas Vilnius
  • Nevezis Kedainiai
  • Pieno Zvaigzdes Pasvalys
  • Siauliai
  • Zalgiris Kaunas

Home

Uitslagen

Regulier Seizoen

LitouwenLitouwen - 22 September 2018 - 12 Mei 2019

Speeldag :

Uitslagen

1 Mei 2019
15h30Nevezis KedainiaiNevezis Kedainiai98 - 88BC Dzukija AlytusBC Dzukija Alytus
16h00SiauliaiSiauliai82 - 117Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius
17h15Lietkabelis PanevezysLietkabelis Panevezys89 - 86Pieno Zvaigzdes PasvalysPieno Zvaigzdes Pasvalys
2 Mei 2019
17h50Zalgiris KaunasZalgiris Kaunas82 - 68Juventus UtenaJuventus Utena
3 Mei 2019
17h30BC CBet PrienaiBC CBet Prienai68 - 75Klaipedos NeptunasKlaipedos Neptunas
4 Mei 2019
16h20Lietkabelis PanevezysLietkabelis Panevezys76 - 81Zalgiris KaunasZalgiris Kaunas
17h00BC Dzukija AlytusBC Dzukija Alytus91 - 94Juventus UtenaJuventus Utena
5 Mei 2019
15h30Nevezis KedainiaiNevezis Kedainiai90 - 86Pieno Zvaigzdes PasvalysPieno Zvaigzdes Pasvalys
16h00Klaipedos NeptunasKlaipedos Neptunas96 - 75SiauliaiSiauliai
16h20Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius84 - 57BC CBet PrienaiBC CBet Prienai
7 Mei 2019
17h50Zalgiris KaunasZalgiris Kaunas100 - 68BC Dzukija AlytusBC Dzukija Alytus
9 Mei 2019
17h50Zalgiris KaunasZalgiris Kaunas90 - 80Klaipedos NeptunasKlaipedos Neptunas
10 Mei 2019
17h30BC CBet PrienaiBC CBet Prienai70 - 78Lietkabelis PanevezysLietkabelis Panevezys
12 Mei 2019
16h20Zalgiris KaunasZalgiris Kaunas91 - 75Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius

Stand

  • Algemeen klassement
  • Klassement thuis
  • Klassement uit

Algemeen klassement

PloegPunGWWVDVDTDS
1Zalgiris Kaunas323632431532551+602
2Klaipedos Neptunas283628830452801+244
3Lietuvos Rytas Vilnius2636261030182752+266
4Lietkabelis Panevezys2336231329752840+135
5Pieno Zvaigzdes Pasvalys1636162029783146-168
6Juventus Utena1536152129742955+19
7BC CBet Prienai1336132327883036-248
8BC Dzukija Alytus1236122429013009-108
9Nevezis Kedainiai83682826983096-398
10Siauliai73672929683312-344

Klassement thuis

Klassement uit

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden