De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - Litouwen - LKL - 2018/2019 - Home

Basketbal - Litouwen - LKL - 2018/2019 - Home

Keuze van een seizoen :

Litouwen
  • BC CBet Prienai
  • BC Dzukija Alytus
  • Juventus Utena
  • Klaipedos Neptunas
  • Lietkabelis Panevezys
  • Lietuvos Rytas Vilnius
  • Nevezis Kedainiai
  • Pieno Zvaigzdes Pasvalys
  • Siauliai
  • Zalgiris Kaunas

Home

Litouwen LKL 2018/2019 - Home

LitouwenLitouwen

WinnaarZalgiris Kaunas : Zalgiris Kaunas

Regulier Seizoen (Litouwen - 22/09/2018 - 12/05/2019)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Zalgiris Kaunas323632431532551+602
2Klaipedos Neptunas283628830452801+244
3Lietuvos Rytas Vilnius2636261030182752+266
4Lietkabelis Panevezys2336231329752840+135
5Pieno Zvaigzdes Pasvalys1636162029783146-168
6Juventus Utena1536152129742955+19
7BC CBet Prienai1336132327883036-248
8BC Dzukija Alytus1236122429013009-108
9Nevezis Kedainiai83682826983096-398
10Siauliai73672929683312-344

Playoffs

5 Mei 2019
15h30Nevezis KedainiaiNevezis Kedainiai90 - 86
(26-25, 17-23, 26-17, 21-21)
Pieno Zvaigzdes PasvalysPieno Zvaigzdes Pasvalys
7 Mei 2019
17h50Zalgiris KaunasZalgiris Kaunas100 - 68
(26-17, 24-17, 24-14, 26-20)
BC Dzukija AlytusBC Dzukija Alytus
9 Mei 2019
17h50Zalgiris KaunasZalgiris Kaunas90 - 80
(23-17, 27-24, 26-19, 14-20)
Klaipedos NeptunasKlaipedos Neptunas
10 Mei 2019
17h30BC CBet PrienaiBC CBet Prienai70 - 78
(13-20, 17-15, 21-19, 19-24)
Lietkabelis PanevezysLietkabelis Panevezys
12 Mei 2019
16h20Zalgiris KaunasZalgiris Kaunas91 - 75
(21-17, 32-13, 18-25, 20-20)
Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius

Detail van de uitslagen


Playoffs (Litouwen - 14/05/2019 - 01/06/2019)


Kwartfinales
14 Mei 2019
17h15Lietkabelis PanevezysLietkabelis Panevezys95 - 87
(26-19, 23-25, 26-17, 20-26)
Pieno Zvaigzdes PasvalysPieno Zvaigzdes Pasvalys
17h50Zalgiris KaunasZalgiris Kaunas89 - 70
(22-15, 20-26, 27-17, 20-12)
BC Dzukija AlytusBC Dzukija Alytus
15 Mei 2019
17h50Klaipedos NeptunasKlaipedos Neptunas102 - 78
(17-22, 31-14, 26-21, 28-21)
BC CBet PrienaiBC CBet Prienai
18h00Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius93 - 91
(22-24, 24-27, 19-18, 28-22)
Juventus UtenaJuventus Utena
16 Mei 2019
17h00BC Dzukija AlytusBC Dzukija Alytus62 - 81
(20-15, 15-20, 11-24, 16-22)
Zalgiris KaunasZalgiris Kaunas
17h50Pieno Zvaigzdes PasvalysPieno Zvaigzdes Pasvalys98 - 105
(30-24, 24-28, 20-27, 24-26)
Lietkabelis PanevezysLietkabelis Panevezys
17 Mei 2019
17h30BC CBet PrienaiBC CBet Prienai94 - 85
(33-22, 18-36, 16-13, 27-14)
Klaipedos NeptunasKlaipedos Neptunas
17h50Juventus UtenaJuventus Utena92 - 83
(22-17, 26-24, 23-25, 21-17)
Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius
19 Mei 2019
15h00Klaipedos NeptunasKlaipedos Neptunas77 - 71
(21-14, 16-22, 22-18, 18-17)
BC CBet PrienaiBC CBet Prienai
16h20Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius84 - 63
(23-11, 19-19, 24-15, 18-18)
Juventus UtenaJuventus Utena

Halve Finale
21 Mei 2019
17h50Zalgiris KaunasZalgiris Kaunas78 - 58Lietkabelis PanevezysLietkabelis Panevezys
22 Mei 2019
17h50Klaipedos NeptunasKlaipedos Neptunas46 - 75Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius
23 Mei 2019
17h50Lietkabelis PanevezysLietkabelis Panevezys63 - 84Zalgiris KaunasZalgiris Kaunas
24 Mei 2019
17h50Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius83 - 70Klaipedos NeptunasKlaipedos Neptunas

Om 3e/4e plaats
27 Mei 2019
17h50Klaipedos NeptunasKlaipedos Neptunas89 - 77
(25-17, 14-18, 25-20, 25-22)
Lietkabelis PanevezysLietkabelis Panevezys
29 Mei 2019
17h50Lietkabelis PanevezysLietkabelis Panevezys75 - 88
(18-28, 24-22, 21-14, 12-24)
Klaipedos NeptunasKlaipedos Neptunas
31 Mei 2019
17h50Klaipedos NeptunasKlaipedos Neptunas84 - 77Lietkabelis PanevezysLietkabelis Panevezys

Finale
28 Mei 2019
17h50Zalgiris KaunasZalgiris Kaunas79 - 64Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius
30 Mei 2019
17h50Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius67 - 85Zalgiris KaunasZalgiris Kaunas
1 Juni 2019
16h20Zalgiris KaunasZalgiris Kaunas92 - 54Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius

Detail van de uitslagen


Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden