De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour de Slovaquie - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour de Slovaquie - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Slowakije

Uitslagen 2017

Uitslagen voor etappe

Etappe 4 - Trnava - Trnava - 11 Juni 2017Sprint

  • Etappe
  • Algemeen
  • Punten
  • Berg
  • Jongeren
  • Ploegen

Etappe

1RUSIvan Savitsky (RUS)Gazprom - Rusvelo3:24:42
2SLORok Korosec (SLO)Amplatz - BMC0:00
3ITAMatteo Malucelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
4ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
5ESTMihkel Räim (EST)Israel Cycling Academy0:00
6ITAMarco Zamparella (ITA)Amore & Vita - Selle SMP0:00
7ITAMattia Viel (ITA)Unieuro Trevigiani - Hemus 18960:00
8ESPJosé Daniel Viejo Redondo (ESP)Unieuro Trevigiani - Hemus 18960:00
9UKRAndriy Kulyk (UKR)Kolls - Bdc0:00
10ITADavide Mucelli (ITA)Meridiana - Kamen0:00
11BELKevin Pauwels (BEL)Marlux - Napoleon Games0:00
12ITANicola Toffali (ITA)0:00
13RUSMaksim Piskunov (RUS)0:00
14ESTPeeter Pruus (EST)Rietumu Banka - Riga0:00
15ITAMarco Zanotti (ITA)Monkey Town0:00
16GERFlorian Bissinger (GER)WSA - Greenlife0:00
17RUSSergei Rostovcev (RUS)0:00
18CZETomás Buchácek (CZE)Elkov - Author0:00
19SLOJan Tratnik (SLO)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
20RUSDenis Nekrasov (RUS)0:00
21KAZGrigoriy Shtein (KAZ)Astana City0:00
22SVKMarek Canecky (SVK)Amplatz - BMC0:00
23CZEKarel Hník (CZE)Verva - Active Jet0:00
24LATMaris Bogdanovics (LAT)Rietumu Banka - Riga0:00
25GERTimon Loderer (GER)0:00
26UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolls - Bdc0:00
27HUNPéter Kusztor (HUN)Amplatz - BMC0:00
28KAZNikita Panassenko (KAZ)Astana City0:00
29POLPiotr Brozyna (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
30POLPawel Cieslik (POL)Verva - Active Jet0:00
31SVKPatrik Tybor (SVK)Dukla Banska Bystrica0:00
32AZEKanan Gahramanli (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:00
33LATViesturs Luksevics (LAT)0:00
34NEDDennis Van Winden (NED)Israel Cycling Academy0:00
35LATKrists Neilands (LAT)Israel Cycling Academy0:00
36MEXUri Martins Sandoval (MEX)Amore & Vita - Selle SMP0:00
37GERJoschka Beck (GER)Bike Aid0:00
38COLKévin Sebastián Sepúlveda Hernandez (COL)Massi - Kuwait Cycling Project0:00
39ALBRedi Halilaj (ALB)Amore & Vita - Selle SMP0:00
40CROJosip Rumac (CRO)Synergy Baku Cycling Project0:00
41NEDStephan Bakker (NED)Monkey Town0:00
42KAZMatvey Nikitin (KAZ)Astana City0:00
43AUTMarkus Kopfauf (AUT)WSA - Greenlife0:00
44AUSZakkari Dempster (AUS)Israel Cycling Academy0:00
45ITAMattia Cattaneo (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
46AUTHans-Jörg Leopold (AUT)WSA - Greenlife0:14
47ITAPierpaolo Ficara (ITA)Amore & Vita - Selle SMP0:19
48ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:22
49COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Androni Giocattoli - Sidermec0:22
50CZEJosef Cerný (CZE)Elkov - Author0:22
51COLJhojan Orlando García Sosa (COL)Manzana - Postobon0:22
52PORRicardo Augusto Vilela Afonso (POR)Manzana - Postobon0:22
53KAZSergey Luchshenko (KAZ)Astana City0:25
54RUSNikolay Trusov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:30
55CZEJirí Polnický (CZE)Verva - Active Jet0:31
56COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobon0:31
57KAZNurbolat Kulimbetov (KAZ)Astana City0:31
58HUNJános Pelikán (HUN)Amplatz - BMC0:38
59NEDSven Van Luijk (NED)Monkey Town0:38
60KENSalim Kipkemboi (KEN)Bike Aid0:38
61CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Meridiana - Kamen0:40
62ITAGianfranco Visconti (ITA)0:40
63SLOUros Repse (SLO)Meridiana - Kamen0:40
64GERHenrik Hamm (GER)0711/cycling0:40
65ITAAntonio Santoro (ITA)Monkey Town0:40
66SVKRóbert Málik (SVK)CK Pribram - Fany Gastro0:40
67KAZVladimir Tsoy (KAZ)Astana City0:40
68UKROleksandr Prevar (UKR)Kolls - Bdc0:40
69UKROleksandr Polivoda (UKR)Kolls - Bdc0:40
70COLJuan José Amador Castaño (COL)Manzana - Postobon0:40
71BELEli Iserbyt (BEL)Marlux - Napoleon Games0:40
72GERJonas Engel (GER)0711/cycling0:40
73HUNViktor Filutás (HUN)0:51
74HUNAttila Valter (HUN)1:03
75COLYecid Arturo Sierra Sanchez (COL)Manzana - Postobon1:06
76CZEKristian Hynek (CZE)1:10
77CZEMartin Hunal (CZE)Elkov - Author1:12
78AUTStefan Pöll (AUT)WSA - Greenlife1:16
79ISRRoy Goldstein (ISR)Israel Cycling Academy1:16
80CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Author1:16
81BULMihail Mihailov (BUL)1:16
82HUNGábor Fejes (HUN)1:18
83SVKMichal Hloza (SVK)1:18
84SVKLubos Malovec (SVK)Dukla Banska Bystrica1:18
85BELThomas Joseph (BEL)Marlux - Napoleon Games1:20
86BULNikolai Mihailov (BUL)CCC - Sprandi - Polkowice1:20
87BULStanimir Cholakov (BUL)Unieuro Trevigiani - Hemus 18961:20
88POLMateusz Taciak (POL)CCC - Sprandi - Polkowice1:20
89RUSAleksey Rybalkin (RUS)Gazprom - Rusvelo1:20
90RUSAndrey Prostokshin (RUS)1:20
91BELMichael Vanthourenhout (BEL)Marlux - Napoleon Games1:27
92BELDieter Vanthourenhout (BEL)Marlux - Napoleon Games1:27
93UKRVitaliy Buts (UKR)Kolls - Bdc1:38
94NEDAdne Van Engelen (NED)1:48
95POLMarcin Bialoblocki (POL)CCC - Sprandi - Polkowice2:02
96SLOMatej Mugerli (SLO)Amplatz - BMC2:27
97SLOAndi Bajc (SLO)Amplatz - BMC2:27
98AZESamir Jabrayilov (AZE)Synergy Baku Cycling Project2:27
99SVKJuraj Lajcha (SVK)2:27
100GERMatthias Schnapka (GER)Bike Aid2:27
101ITARiccardo Cenghialta (ITA)Unieuro Trevigiani - Hemus 18962:27
102ITAMatteo Rabottini (ITA)Meridiana - Kamen2:27
103GERMoritz Fußnegger (GER)0711/cycling2:27
104COLRodolfo Andrés Torres Agudelo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec2:27
105ITAMarco Bernardinetti (ITA)Amore & Vita - Selle SMP2:27
106NEDRick Van Breda (NED)Monkey Town2:27
107GERYannick Mayer (GER)0711/cycling2:27
108LATAndris Vosekalns (LAT)Rietumu Banka - Riga2:36
109CZEMichal Malík (CZE)2:40
110COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Manzana - Postobon2:41
111CROBruno Maltar (CRO)Meridiana - Kamen2:52
112GERDaniel Bichlmann (GER)Bike Aid2:56
113SVKJuraj Bellan (SVK)Dukla Banska Bystrica3:17
114CZEDaniel Turek (CZE)Israel Cycling Academy3:32
115SVKMartin Mahdar (SVK)Dukla Banska Bystrica3:32
116CZEFrantisek Sisr (CZE)CCC - Sprandi - Polkowice3:32
117SVKMartin Haring (SVK)Dukla Banska Bystrica5:07
118SVKJan Andrej Cully (SVK)Dukla Banska Bystrica5:07
119RUSAnton Vorobev (RUS)Gazprom - Rusvelo5:26
120COLJohnatan Fernando Sarmiento Pacheco (COL)Massi - Kuwait Cycling Project12:33
DNFUSATimothy Rugg (USA)Bike Aid-
DNFLATEmils Liepins (LAT)Rietumu Banka - Riga-
DNFLATDeins Kanepejs (LAT)Rietumu Banka - Riga-
DNFAZEIsmayil Ilyasov (AZE)Synergy Baku Cycling Project-
DNFAZEMusa Mikayilzade (AZE)Synergy Baku Cycling Project-
DNFUKRSergiy Lagkuti (UKR)Kolls - Bdc-
DNFALBBesmir Banushi (ALB)Amore & Vita - Selle SMP-
DNFRUSArtem Ovechkin (RUS)Gazprom - Rusvelo-
DNFBELMehdi Tigrine (BEL)-

Algemeen

Punten

Berg

Jongeren

Ploegen

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden