De site voor alle sporten

Menu
Handbal - Macedonië Division 1 Heren - Super League - 2018/2019 - Home

Handbal - Macedonië Division 1 Heren - Super League - 2018/2019 - Home

Keuze van een seizoen :

Macedonië
  • GRK Borec
  • Metalurg Skopje
  • Pelister Bitola
  • RK Butel Skopje
  • RK Eurofarm Rabotnik
  • RK Ohrid 2013
  • RK Radovis
  • RK Struga
  • Tinex Prolet Skopje
  • Tutunski Kombinat Prilep
  • Vardar PRO Skopje
  • Vardar Skopje Junior

Home

Macedonië Division 1 Heren - Super League - Home

MacedoniëMacedonië

Regulier Seizoen (Macedonië - 15/09/2018 - 16/03/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1RK Eurofarm Rabotnik52181710622392+230
2Pelister Bitola41181323579473+106
3RK Butel Skopje39181305521417+104
4Tinex Prolet Skopje37181215551459+92
5RK Ohrid 201333181107527463+64
6RK Struga2818918481457+24
7RK Radovis15185013559610-51
8Vardar Skopje Junior12184014451549-98
9Tutunski Kombinat Prilep10183114432597-165
10GRK Borec0180018401707-306
16 Maart 2019
14h00GRK BorecGRK Borec24 - 47RK RadovisRK Radovis
17h00RK Eurofarm RabotnikRK Eurofarm Rabotnik39 - 30Vardar Skopje JuniorVardar Skopje Junior
18h30Pelister BitolaPelister Bitola35 - 30RK Ohrid 2013RK Ohrid 2013
18h30Tinex Prolet SkopjeTinex Prolet Skopje40 - 24Tutunski Kombinat PrilepTutunski Kombinat Prilep
17 Maart 2019
18h00RK Butel SkopjeRK Butel Skopje21 - 19RK StrugaRK Struga

Detail van de uitslagen


Degradatie Ronde (Macedonië - 23/03/2019 - 02/06/2019)

Deelnemende teams

ClubStadSporthal
GRK BorecGRK BorecVelesGemidzii
RK Ohrid 2013RK Ohrid 2013Ohrid
RK RadovisRK RadovisRadovis
RK StrugaRK StrugaStruga
Tutunski Kombinat PrilepTutunski Kombinat PrilepPrilep
Vardar Skopje JuniorVardar Skopje JuniorSkopje

23 Maart 2019
19h00RK Ohrid 2013RK Ohrid 2013 - Tutunski Kombinat PrilepTutunski Kombinat Prilep
24 Maart 2019
18h00RK RadovisRK Radovis - RK StrugaRK Struga
30 Maart 2019
17h00RK Ohrid 2013RK Ohrid 2013 - GRK BorecGRK Borec
17h00Tutunski Kombinat PrilepTutunski Kombinat Prilep - RK StrugaRK Struga
17h00Vardar Skopje JuniorVardar Skopje Junior - RK RadovisRK Radovis
3 April 2019
16h00RK StrugaRK Struga - Vardar Skopje JuniorVardar Skopje Junior
16h00GRK BorecGRK Borec - Tutunski Kombinat PrilepTutunski Kombinat Prilep
16h00RK RadovisRK Radovis - RK Ohrid 2013RK Ohrid 2013
6 April 2019
16h00RK Ohrid 2013RK Ohrid 2013 - RK StrugaRK Struga
16h00Tutunski Kombinat PrilepTutunski Kombinat Prilep - Vardar Skopje JuniorVardar Skopje Junior
16h00GRK BorecGRK Borec - RK RadovisRK Radovis
27 April 2019
16h00RK RadovisRK Radovis - Tutunski Kombinat PrilepTutunski Kombinat Prilep
16h00RK StrugaRK Struga - GRK BorecGRK Borec
16h00Vardar Skopje JuniorVardar Skopje Junior - RK Ohrid 2013RK Ohrid 2013
4 Mei 2019
16h00Vardar Skopje JuniorVardar Skopje Junior - GRK BorecGRK Borec
16h00RK StrugaRK Struga - RK RadovisRK Radovis
16h00Tutunski Kombinat PrilepTutunski Kombinat Prilep - RK Ohrid 2013RK Ohrid 2013
8 Mei 2019
16h00RK RadovisRK Radovis - Vardar Skopje JuniorVardar Skopje Junior
16h00GRK BorecGRK Borec - RK Ohrid 2013RK Ohrid 2013
16h00RK StrugaRK Struga - Tutunski Kombinat PrilepTutunski Kombinat Prilep
18 Mei 2019
16h00Vardar Skopje JuniorVardar Skopje Junior - RK StrugaRK Struga
16h00Tutunski Kombinat PrilepTutunski Kombinat Prilep - GRK BorecGRK Borec
16h00RK Ohrid 2013RK Ohrid 2013 - RK RadovisRK Radovis
25 Mei 2019
16h00RK RadovisRK Radovis - GRK BorecGRK Borec
16h00RK StrugaRK Struga - RK Ohrid 2013RK Ohrid 2013
16h00Vardar Skopje JuniorVardar Skopje Junior - Tutunski Kombinat PrilepTutunski Kombinat Prilep
2 Juni 2019
16h00RK Ohrid 2013RK Ohrid 2013 - Vardar Skopje JuniorVardar Skopje Junior
16h00Tutunski Kombinat PrilepTutunski Kombinat Prilep - RK RadovisRK Radovis
16h00GRK BorecGRK Borec - RK StrugaRK Struga

Detail van de uitslagen


Championship Ronde (Macedonië - 23/03/2019 - 02/06/2019)

Deelnemende teams

ClubStadSporthal
Metalurg SkopjeMetalurg SkopjeSkopjeAvtokomanda
Pelister BitolaPelister BitolaBitolaSports Hall Mladost
RK Butel SkopjeRK Butel SkopjeSkopje
RK Eurofarm RabotnikRK Eurofarm RabotnikBitola
Tinex Prolet SkopjeTinex Prolet SkopjeSkopjeRasadnik
Vardar PRO SkopjeVardar PRO SkopjeSkopjeHall Src Kale

23 Maart 2019
17h00RK Eurofarm RabotnikRK Eurofarm Rabotnik - Vardar PRO SkopjeVardar PRO Skopje
18h00Metalurg SkopjeMetalurg Skopje - Pelister BitolaPelister Bitola
18h30Tinex Prolet SkopjeTinex Prolet Skopje - RK Butel SkopjeRK Butel Skopje
30 Maart 2019
17h00Metalurg SkopjeMetalurg Skopje - RK Eurofarm RabotnikRK Eurofarm Rabotnik
17h00Pelister BitolaPelister Bitola - RK Butel SkopjeRK Butel Skopje
17h00Vardar PRO SkopjeVardar PRO Skopje - Tinex Prolet SkopjeTinex Prolet Skopje
3 April 2019
16h00Tinex Prolet SkopjeTinex Prolet Skopje - Metalurg SkopjeMetalurg Skopje
16h00RK Eurofarm RabotnikRK Eurofarm Rabotnik - Pelister BitolaPelister Bitola
16h00RK Butel SkopjeRK Butel Skopje - Vardar PRO SkopjeVardar PRO Skopje
6 April 2019
16h00RK Eurofarm RabotnikRK Eurofarm Rabotnik - Tinex Prolet SkopjeTinex Prolet Skopje
16h00Metalurg SkopjeMetalurg Skopje - RK Butel SkopjeRK Butel Skopje
16h00Pelister BitolaPelister Bitola - Vardar PRO SkopjeVardar PRO Skopje
27 April 2019
16h00RK Butel SkopjeRK Butel Skopje - RK Eurofarm RabotnikRK Eurofarm Rabotnik
16h00Tinex Prolet SkopjeTinex Prolet Skopje - Pelister BitolaPelister Bitola
16h00Vardar PRO SkopjeVardar PRO Skopje - Metalurg SkopjeMetalurg Skopje
4 Mei 2019
16h00Vardar PRO SkopjeVardar PRO Skopje - RK Eurofarm RabotnikRK Eurofarm Rabotnik
16h00Pelister BitolaPelister Bitola - Metalurg SkopjeMetalurg Skopje
16h00RK Butel SkopjeRK Butel Skopje - Tinex Prolet SkopjeTinex Prolet Skopje
8 Mei 2019
16h00RK Butel SkopjeRK Butel Skopje - Pelister BitolaPelister Bitola
16h00RK Eurofarm RabotnikRK Eurofarm Rabotnik - Metalurg SkopjeMetalurg Skopje
16h00Tinex Prolet SkopjeTinex Prolet Skopje - Vardar PRO SkopjeVardar PRO Skopje
18 Mei 2019
16h00Vardar PRO SkopjeVardar PRO Skopje - RK Butel SkopjeRK Butel Skopje
16h00Pelister BitolaPelister Bitola - RK Eurofarm RabotnikRK Eurofarm Rabotnik
16h00Metalurg SkopjeMetalurg Skopje - Tinex Prolet SkopjeTinex Prolet Skopje
25 Mei 2019
16h00RK Butel SkopjeRK Butel Skopje - Metalurg SkopjeMetalurg Skopje
16h00Tinex Prolet SkopjeTinex Prolet Skopje - RK Eurofarm RabotnikRK Eurofarm Rabotnik
16h00Vardar PRO SkopjeVardar PRO Skopje - Pelister BitolaPelister Bitola
2 Juni 2019
16h00RK Eurofarm RabotnikRK Eurofarm Rabotnik - RK Butel SkopjeRK Butel Skopje
16h00Metalurg SkopjeMetalurg Skopje - Vardar PRO SkopjeVardar PRO Skopje
16h00Pelister BitolaPelister Bitola - Tinex Prolet SkopjeTinex Prolet Skopje

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden