De site voor alle sporten

Menu
GRK Borec

Handbal - GRK Borec

Noord-MacedoniëNoord-Macedonië - Veles

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

GRK Borec - Uitslagen

Noord-Macedonië Division 1 Heren - Super League - Degradatie Ronde - 2018/2019

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
6de0100010218398-180
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
6de05005110200-90
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
6de05005108198-90
21 Maart 2019 - 16h00
Degradatie Ronde
GRK Borec (6)GRK Borec30 - 41Vardar Skopje JuniorVardar Skopje Junior (3)
2 April 2019 - 19h00
Degradatie Ronde
RK Ohrid 2013 (1)RK Ohrid 201338 - 12GRK BorecGRK Borec (6)
4 April 2019 - 18h30
Degradatie Ronde
GRK Borec (6)GRK Borec24 - 30Tutunski Kombinat PrilepTutunski Kombinat Prilep (5)
6 April 2019 - 16h00
Degradatie Ronde
GRK Borec (6)GRK Borec24 - 41RK RadovisRK Radovis (4)
24 April 2019 - 18h00
Degradatie Ronde
RK Struga (2)RK Struga41 - 23GRK BorecGRK Borec (6)
2 Mei 2019 - 18h30
Degradatie Ronde
Vardar Skopje Junior (3)Vardar Skopje Junior39 - 29GRK BorecGRK Borec (6)
9 Mei 2019 - 20h00
Degradatie Ronde
GRK Borec (6)GRK Borec14 - 49RK Ohrid 2013RK Ohrid 2013 (1)
18 Mei 2019 - 18h00
Degradatie Ronde
Tutunski Kombinat Prilep (5)Tutunski Kombinat Prilep33 - 22GRK BorecGRK Borec (6)
23 Mei 2019 - 16h00
Degradatie Ronde
GRK Borec (6)GRK Borec18 - 39RK StrugaRK Struga (2)
25 Mei 2019 - 19h00
Degradatie Ronde
RK Radovis (4)RK Radovis47 - 22GRK BorecGRK Borec (6)

Noord-Macedonië Division 1 Heren - Super League - Regulier Seizoen - 2018/2019

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
10de0180018401707-306
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
10de09009200336-136
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
10de09009201371-170
15 September 2018 - 19h00
Speeldag 1
GRK Borec (8)GRK Borec24 - 29RK StrugaRK Struga (3)
22 September 2018 - 18h30
Speeldag 2
Tutunski Kombinat Prilep (6)Tutunski Kombinat Prilep33 - 22GRK BorecGRK Borec (10)
29 September 2018 - 18h00
Speeldag 3
GRK Borec (10)GRK Borec26 - 41RK Ohrid 2013RK Ohrid 2013 (3)
6 Oktober 2018 - 18h30
Speeldag 4
Pelister Bitola (5)Pelister Bitola36 - 23GRK BorecGRK Borec (10)
17 Oktober 2018 - 19h00
Speeldag 5
GRK Borec (10)GRK Borec24 - 36Tinex Prolet SkopjeTinex Prolet Skopje (6)
21 Oktober 2018 - 18h30
Speeldag 6
RK Butel Skopje (3)RK Butel Skopje48 - 16GRK BorecGRK Borec (10)
3 November 2018 - 19h00
Speeldag 7
GRK Borec (10)GRK Borec18 - 41RK Eurofarm RabotnikRK Eurofarm Rabotnik (1)
12 November 2018 - 19h00
Speeldag 8
GRK Borec (10)GRK Borec17 - 30Vardar Skopje JuniorVardar Skopje Junior (7)
14 November 2018 - 18h00
Speeldag 9
RK Radovis (8)RK Radovis45 - 34GRK BorecGRK Borec (10)
17 November 2018 - 18h00
Speeldag 10
RK Struga (6)RK Struga40 - 22GRK BorecGRK Borec (10)
24 November 2018 - 19h00
Speeldag 11
GRK Borec (10)GRK Borec26 - 32Tutunski Kombinat PrilepTutunski Kombinat Prilep (9)
8 December 2018 - 19h00
Speeldag 13
GRK Borec (10)GRK Borec20 - 37Pelister BitolaPelister Bitola (4)
11 December 2018 - 19h00
Speeldag 12
RK Ohrid 2013 (3)RK Ohrid 201343 - 29GRK BorecGRK Borec (10)
13 December 2018 - 18h30
Speeldag 14
Tinex Prolet Skopje (4)Tinex Prolet Skopje42 - 26GRK BorecGRK Borec (10)
2 Maart 2019 - 16h00
Speeldag 15
GRK Borec (10)GRK Borec21 - 43RK Butel SkopjeRK Butel Skopje (4)
6 Maart 2019 - 17h00
Speeldag 16
RK Eurofarm Rabotnik (1)RK Eurofarm Rabotnik47 - 13GRK BorecGRK Borec (10)
14 Maart 2019 - 18h00
Speeldag 17
Vardar Skopje Junior (8)Vardar Skopje Junior37 - 16GRK BorecGRK Borec (10)
16 Maart 2019 - 14h00
Speeldag 18
GRK Borec (10)GRK Borec24 - 47RK RadovisRK Radovis (7)

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden