De site voor alle sporten

Menu
RK Struga

Handbal - RK Struga

Noord-MacedoniëNoord-Macedonië - Struga- Opgericht 1952

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

RK Struga - Uitslagen

Noord-Macedonië Division 1 Heren - Super League - Degradatie Ronde - 2018/2019

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
2de5210811285202+83
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
2de105500163107+56
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
2de7531112295+27
24 Maart 2019 - 18h00
Degradatie Ronde
RK Radovis (4)RK Radovis0 - 0RK StrugaRK Struga (2)
29 Maart 2019 - 19h00
Degradatie Ronde
Tutunski Kombinat Prilep (5)Tutunski Kombinat Prilep27 - 33RK StrugaRK Struga (2)
3 April 2019 - 18h00
Degradatie Ronde
RK Struga (2)RK Struga21 - 17Vardar Skopje JuniorVardar Skopje Junior (3)
6 April 2019 - 19h00
Degradatie Ronde
RK Ohrid 2013 (1)RK Ohrid 201322 - 20RK StrugaRK Struga (2)
24 April 2019 - 18h00
Degradatie Ronde
RK Struga (2)RK Struga41 - 23GRK BorecGRK Borec (6)
4 Mei 2019 - 16h00
Degradatie Ronde
RK Struga (2)RK Struga41 - 25RK RadovisRK Radovis (4)
8 Mei 2019 - 18h00
Degradatie Ronde
RK Struga (2)RK Struga38 - 22Tutunski Kombinat PrilepTutunski Kombinat Prilep (5)
15 Mei 2019 - 16h00
Degradatie Ronde
Vardar Skopje Junior (3)Vardar Skopje Junior28 - 30RK StrugaRK Struga (2)
23 Mei 2019 - 16h00
Degradatie Ronde
GRK Borec (6)GRK Borec18 - 39RK StrugaRK Struga (2)
25 Mei 2019 - 18h00
Degradatie Ronde
RK Struga (2)RK Struga22 - 20RK Ohrid 2013RK Ohrid 2013 (1)

Noord-Macedonië Division 1 Heren - Super League - Regulier Seizoen - 2018/2019

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
6de2818918481457+24
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
6de169513250222+28
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
6de129405231235-4
15 September 2018 - 19h00
Speeldag 1
GRK Borec (8)GRK Borec24 - 29RK StrugaRK Struga (3)
23 September 2018 - 18h00
Speeldag 2
RK Struga (2)RK Struga32 - 22Vardar Skopje JuniorVardar Skopje Junior (7)
29 September 2018 - 19h00
Speeldag 3
RK Radovis (9)RK Radovis32 - 35RK StrugaRK Struga (2)
6 Oktober 2018 - 16h30
Speeldag 4
RK Eurofarm Rabotnik (1)RK Eurofarm Rabotnik34 - 16RK StrugaRK Struga (4)
13 Oktober 2018 - 18h00
Speeldag 5
RK Struga (3)RK Struga23 - 23Tutunski Kombinat PrilepTutunski Kombinat Prilep (8)
20 Oktober 2018 - 19h30
Speeldag 6
RK Ohrid 2013 (2)RK Ohrid 201326 - 23RK StrugaRK Struga (5)
3 November 2018 - 18h00
Speeldag 7
RK Struga (6)RK Struga23 - 27Pelister BitolaPelister Bitola (4)
10 November 2018 - 18h30
Speeldag 8
Tinex Prolet Skopje (5)Tinex Prolet Skopje30 - 23RK StrugaRK Struga (6)
14 November 2018 - 18h00
Speeldag 9
RK Struga (6)RK Struga23 - 24RK Butel SkopjeRK Butel Skopje (2)
17 November 2018 - 18h00
Speeldag 10
RK Struga (6)RK Struga40 - 22GRK BorecGRK Borec (10)
24 November 2018 - 17h30
Speeldag 11
Vardar Skopje Junior (8)Vardar Skopje Junior19 - 29RK StrugaRK Struga (6)
1 December 2018 - 17h00
Speeldag 12
RK Struga (6)RK Struga37 - 27RK RadovisRK Radovis (8)
8 December 2018 - 17h00
Speeldag 13
RK Struga (6)RK Struga19 - 29RK Eurofarm RabotnikRK Eurofarm Rabotnik (1)
15 December 2018 - 17h00
Speeldag 14
Tutunski Kombinat Prilep (8)Tutunski Kombinat Prilep19 - 29RK StrugaRK Struga (6)
2 Maart 2019 - 19h00
Speeldag 15
RK Struga (6)RK Struga29 - 25RK Ohrid 2013RK Ohrid 2013 (5)
9 Maart 2019 - 18h30
Speeldag 16
Pelister Bitola (2)Pelister Bitola30 - 28RK StrugaRK Struga (6)
13 Maart 2019 - 19h00
Speeldag 17
RK Struga (6)RK Struga24 - 23Tinex Prolet SkopjeTinex Prolet Skopje (4)
17 Maart 2019 - 18h00
Speeldag 18
RK Butel Skopje (3)RK Butel Skopje21 - 19RK StrugaRK Struga (6)

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden