De site voor alle sporten

Menu
Vardar Skopje Junior

Handbal - Vardar Skopje Junior

Noord-MacedoniëNoord-Macedonië - Skopje

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

Vardar Skopje Junior - Uitslagen

Noord-Macedonië Division 1 Heren - Super League - Regulier Seizoen - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
6de2417809470501-31
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
5de159504269251+18
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
6de98305201250-49
7 September 2019 - 19h00
Speeldag 1
RK Radovis (2)RK Radovis32 - 28Vardar Skopje JuniorVardar Skopje Junior (9)
14 September 2019 - 18h00
Speeldag 2
Metalurg Skopje (1)Metalurg Skopje41 - 17Vardar Skopje JuniorVardar Skopje Junior (10)
21 September 2019 - 15h00
Speeldag 3
Vardar Skopje Junior (10)Vardar Skopje Junior26 - 31RK Butel SkopjeRK Butel Skopje (1)
28 September 2019 - 14h00
Speeldag 4
RK Struga (9)RK Struga23 - 24Vardar Skopje JuniorVardar Skopje Junior (8)
5 Oktober 2019 - 16h00
Speeldag 5
Vardar Skopje Junior (8)Vardar Skopje Junior23 - 28RK Ohrid 2013RK Ohrid 2013 (2)
12 Oktober 2019 - 18h00
Speeldag 6
Metalurg Skopje II (10)Metalurg Skopje II30 - 38Vardar Skopje JuniorVardar Skopje Junior (7)
19 Oktober 2019 - 15h30
Speeldag 7
Vardar Skopje Junior (7)Vardar Skopje Junior27 - 38Tinex Prolet SkopjeTinex Prolet Skopje (3)
2 November 2019 - 15h00
Speeldag 8
RK Rabotnicki Skopje (9)RK Rabotnicki Skopje26 - 35Vardar Skopje JuniorVardar Skopje Junior (6)
6 November 2019 - 16h30
Speeldag 9
Vardar Skopje Junior (6)Vardar Skopje Junior29 - 25Pelister BitolaPelister Bitola (7)
10 November 2019 - 19h00
Speeldag 10
Vardar Skopje Junior (6)Vardar Skopje Junior29 - 26RK RadovisRK Radovis (5)
20 November 2019 - 17h00
Speeldag 11
Vardar Skopje Junior (6)Vardar Skopje Junior31 - 33Metalurg SkopjeMetalurg Skopje (1)
22 November 2019 - 19h00
Speeldag 12
RK Butel Skopje (3)RK Butel Skopje28 - 20Vardar Skopje JuniorVardar Skopje Junior (6)
30 November 2019 - 19h00
Speeldag 13
Vardar Skopje Junior (6)Vardar Skopje Junior40 - 23RK StrugaRK Struga (10)
7 December 2019 - 18h00
Speeldag 14
RK Ohrid 2013 (2)RK Ohrid 201333 - 18Vardar Skopje JuniorVardar Skopje Junior (6)
1 Maart 2020 - 12h00
Speeldag 15
Vardar Skopje Junior (6)Vardar Skopje JuniorUitgesteldMetalurg Skopje IIMetalurg Skopje II (8)
6 Maart 2020 - 18h30
Speeldag 16
Tinex Prolet Skopje (4)Tinex Prolet SkopjeUitgesteldVardar Skopje JuniorVardar Skopje Junior (6)
11 Maart 2020 - 19h00
Speeldag 17
Vardar Skopje Junior (6)Vardar Skopje JuniorUitgesteldRK Rabotnicki SkopjeRK Rabotnicki Skopje (10)
14 Maart 2020 - 19h00
Speeldag 18
Pelister BitolaPelister BitolaGeannuleerdVardar Skopje JuniorVardar Skopje Junior

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden