De site voor alle sporten

Menu
Handbal - Portugal Division 1 Heren - Liga LPA - 2018/2019 - Home

Handbal - Portugal Division 1 Heren - Liga LPA - 2018/2019 - Home

Keuze van een seizoen :

Portugal
  • AA Águas Santas
  • AA Avanca
  • ABC Braga
  • AC Fafe
  • Academica da Maia/ISMAI
  • Arsenal/LXS Group
  • Boa-Hora FC / Roff
  • CCR Fermentões
  • CF Os Belenenses
  • FC Porto/Vitalis
  • Madeira Andebol SAD
  • SC Horta
  • Sport Lisboa e Benfica
  • Sporting CP Lisbon

Home

Portugal Division 1 Heren - Liga LPA - Home

PortugalPortugal

WinnaarFC Porto/Vitalis : FC Porto/Vitalis

 
 

Regulier Seizoen (Portugal - 29/08/2018 - 09/03/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Sporting CP Lisbon74262402825617+208
2FC Porto/Vitalis74262402905567+338
3Sport Lisboa e Benfica71262213811595+216
4Madeira Andebol SAD60261709685644+41
5AA Águas Santas59261619757654+103
6CF Os Belenenses562614210750687+63
7ABC Braga562614210699641+58
8Academica da Maia/ISMAI492611114655680-25
9AA Avanca482611015663712-49
10Boa-Hora FC / Roff46269215645724-79
11SC Horta40267019596777-181
12CCR Fermentões35264121565775-210
13AC Fafe34264022603733-130
14Arsenal/LXS Group  15260026568921-353
9 Maart 2019
13h00FC Porto/VitalisFC Porto/Vitalis31 - 19Academica da Maia/ISMAIAcademica da Maia/ISMAI
19h00AC FafeAC Fafe22 - 23Madeira Andebol SADMadeira Andebol SAD
19h00AA Águas SantasAA Águas Santas36 - 23CCR FermentõesCCR Fermentões
23h00SC HortaSC Horta26 - 24AA AvancaAA Avanca
13 Maart 2019
21h00Arsenal/LXS GroupArsenal/LXS Group19 - 33Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon
21h00CF Os BelenensesCF Os Belenenses24 - 24Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica
21h00ABC BragaABC Braga33 - 22Boa-Hora FC / RoffBoa-Hora FC / Roff

Detail van de uitslagen


Degradatie Ronde (Portugal - 23/03/2019 - 08/06/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1ABC Braga64141022427341+86
2Academica da Maia/ISMAI61141022396343+53
3AA Avanca5314716399373+26
4Boa-Hora FC / Roff5114626409395+14
5SC Horta4714617357384-27
6CCR Fermentões4414446340369-29
7AC Fafe4414536368366+2
8Arsenal/LXS Group23140113357482-125
23 Maart 2019
18h30ABC BragaABC Braga40 - 29Boa-Hora FC / RoffBoa-Hora FC / Roff
19h00CCR FermentõesCCR Fermentões29 - 22SC HortaSC Horta
20h00Academica da Maia/ISMAIAcademica da Maia/ISMAI31 - 26AC FafeAC Fafe
22h00Arsenal/LXS GroupArsenal/LXS Group24 - 34AA AvancaAA Avanca
30 Maart 2019
19h00AC FafeAC Fafe18 - 24ABC BragaABC Braga
22h00Arsenal/LXS GroupArsenal/LXS Group18 - 36Academica da Maia/ISMAIAcademica da Maia/ISMAI
31 Maart 2019
21h30Boa-Hora FC / RoffBoa-Hora FC / Roff29 - 20CCR FermentõesCCR Fermentões
3 April 2019
22h00AA AvancaAA Avanca31 - 23SC HortaSC Horta
17 April 2019
22h00CCR FermentõesCCR Fermentões25 - 25AC FafeAC Fafe
22h00Academica da Maia/ISMAIAcademica da Maia/ISMAI28 - 27AA AvancaAA Avanca
23h00SC HortaSC Horta32 - 33Boa-Hora FC / RoffBoa-Hora FC / Roff
20 April 2019
19h00AC FafeAC Fafe29 - 20SC HortaSC Horta
19h00AA AvancaAA Avanca30 - 33Boa-Hora FC / RoffBoa-Hora FC / Roff
20h00Academica da Maia/ISMAIAcademica da Maia/ISMAI23 - 28ABC BragaABC Braga
22h00Arsenal/LXS GroupArsenal/LXS Group26 - 29CCR FermentõesCCR Fermentões
23 April 2019
21h00ABC BragaABC Braga42 - 20Arsenal/LXS GroupArsenal/LXS Group
25 April 2019
21h30Boa-Hora FC / RoffBoa-Hora FC / Roff38 - 27Arsenal/LXS GroupArsenal/LXS Group
27 April 2019
18h30ABC BragaABC Braga39 - 31AA AvancaAA Avanca
19h00CCR FermentõesCCR Fermentões20 - 24Academica da Maia/ISMAIAcademica da Maia/ISMAI
19h00Boa-Hora FC / RoffBoa-Hora FC / Roff22 - 22AC FafeAC Fafe
1 Mei 2019
18h30ABC BragaABC Braga23 - 23CCR FermentõesCCR Fermentões
19h00AA AvancaAA Avanca25 - 24AC FafeAC Fafe
22h00Arsenal/LXS GroupArsenal/LXS Group26 - 32Boa-Hora FC / RoffBoa-Hora FC / Roff
22h00Academica da Maia/ISMAIAcademica da Maia/ISMAI29 - 25SC HortaSC Horta
4 Mei 2019
19h00CCR FermentõesCCR Fermentões25 - 22AA AvancaAA Avanca
22h00AC FafeAC Fafe30 - 20Arsenal/LXS GroupArsenal/LXS Group
5 Mei 2019
21h30Boa-Hora FC / RoffBoa-Hora FC / Roff23 - 25Academica da Maia/ISMAIAcademica da Maia/ISMAI
23h00SC HortaSC Horta22 - 27ABC BragaABC Braga
11 Mei 2019
19h00Boa-Hora FC / RoffBoa-Hora FC / Roff22 - 26ABC BragaABC Braga
19h00AC FafeAC Fafe28 - 28Academica da Maia/ISMAIAcademica da Maia/ISMAI
19h00AA AvancaAA Avanca36 - 21Arsenal/LXS GroupArsenal/LXS Group
23h00SC HortaSC Horta26 - 21CCR FermentõesCCR Fermentões
18 Mei 2019
17h30CCR FermentõesCCR Fermentões30 - 30Boa-Hora FC / RoffBoa-Hora FC / Roff
18h00ABC BragaABC Braga24 - 27AC FafeAC Fafe
21h00Academica da Maia/ISMAIAcademica da Maia/ISMAI35 - 26Arsenal/LXS GroupArsenal/LXS Group
23h00SC HortaSC Horta18 - 18AA AvancaAA Avanca
22 Mei 2019
23h00SC HortaSC Horta37 - 29Arsenal/LXS GroupArsenal/LXS Group
25 Mei 2019
19h00AA AvancaAA Avanca22 - 25Academica da Maia/ISMAIAcademica da Maia/ISMAI
19h00Boa-Hora FC / RoffBoa-Hora FC / Roff26 - 28SC HortaSC Horta
22h00AC FafeAC Fafe23 - 28CCR FermentõesCCR Fermentões
22h00Arsenal/LXS GroupArsenal/LXS Group30 - 38ABC BragaABC Braga
29 Mei 2019
21h30Boa-Hora FC / RoffBoa-Hora FC / Roff35 - 27AA AvancaAA Avanca
22h00ABC BragaABC Braga25 - 25Academica da Maia/ISMAIAcademica da Maia/ISMAI
22h00CCR FermentõesCCR Fermentões31 - 31Arsenal/LXS GroupArsenal/LXS Group
23h00SC HortaSC Horta31 - 28AC FafeAC Fafe
31 Mei 2019
22h00Academica da Maia/ISMAIAcademica da Maia/ISMAI28 - 19CCR FermentõesCCR Fermentões
1 Juni 2019
19h00AC FafeAC Fafe30 - 29Boa-Hora FC / RoffBoa-Hora FC / Roff
19h00AA AvancaAA Avanca37 - 33ABC BragaABC Braga
22h00Arsenal/LXS GroupArsenal/LXS Group26 - 30SC HortaSC Horta
5 Juni 2019
22h00CCR FermentõesCCR Fermentões19 - 27ABC BragaABC Braga
22h00AC FafeAC Fafe24 - 26AA AvancaAA Avanca
22h00SC HortaSC Horta28 - 27Academica da Maia/ISMAIAcademica da Maia/ISMAI
8 Juni 2019
19h00ABC BragaABC Braga31 - 15SC HortaSC Horta
19h00Academica da Maia/ISMAIAcademica da Maia/ISMAI32 - 28Boa-Hora FC / RoffBoa-Hora FC / Roff
19h00AA AvancaAA Avanca33 - 21CCR FermentõesCCR Fermentões
19h00Arsenal/LXS GroupArsenal/LXS Group33 - 34AC FafeAC Fafe

Detail van de uitslagen


Championship Ronde (Portugal - 20/03/2019 - 29/05/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1FC Porto/Vitalis6410811322256+66
2Sporting CP Lisbon6010613304264+40
3Sport Lisboa e Benfica6010703282262+20
4AA Águas Santas4610307273295-22
5CF Os Belenenses4410307262320-58
6Madeira Andebol SAD4410208255301-46
20 Maart 2019
21h00Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon29 - 22Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica
21h30FC Porto/VitalisFC Porto/Vitalis34 - 17CF Os BelenensesCF Os Belenenses
27 Maart 2019
21h00CF Os BelenensesCF Os Belenenses20 - 34Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon
21h00Madeira Andebol SADMadeira Andebol SAD24 - 38Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica
22h00AA Águas SantasAA Águas Santas25 - 28FC Porto/VitalisFC Porto/Vitalis
5 April 2019
18h00FC Porto/VitalisFC Porto/Vitalis38 - 25Madeira Andebol SADMadeira Andebol SAD
20 April 2019
16h00Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica32 - 31CF Os BelenensesCF Os Belenenses
22h00Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon28 - 27AA Águas SantasAA Águas Santas
24 April 2019
20h00Madeira Andebol SADMadeira Andebol SAD23 - 28CF Os BelenensesCF Os Belenenses
27 April 2019
19h00AA Águas SantasAA Águas Santas28 - 29Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica
1 Mei 2019
16h00Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica23 - 28FC Porto/VitalisFC Porto/Vitalis
16h00Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon31 - 28Madeira Andebol SADMadeira Andebol SAD
19h30CF Os BelenensesCF Os Belenenses27 - 25AA Águas SantasAA Águas Santas
4 Mei 2019
16h00Madeira Andebol SADMadeira Andebol SAD27 - 28AA Águas SantasAA Águas Santas
19h30CF Os BelenensesCF Os Belenenses26 - 33FC Porto/VitalisFC Porto/Vitalis
5 Mei 2019
19h00Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica25 - 24Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon
7 Mei 2019
19h00AA Águas SantasAA Águas Santas33 - 30Madeira Andebol SADMadeira Andebol SAD
8 Mei 2019
21h30FC Porto/VitalisFC Porto/Vitalis32 - 27Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon
11 Mei 2019
19h00FC Porto/VitalisFC Porto/Vitalis37 - 27AA Águas SantasAA Águas Santas
13 Mei 2019
21h30Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon44 - 25CF Os BelenensesCF Os Belenenses
15 Mei 2019
20h00Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica21 - 25Madeira Andebol SADMadeira Andebol SAD
18 Mei 2019
19h00CF Os BelenensesCF Os Belenenses23 - 34Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica
19h00AA Águas SantasAA Águas Santas29 - 28Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon
21 Mei 2019
18h00Madeira Andebol SADMadeira Andebol SAD20 - 29FC Porto/VitalisFC Porto/Vitalis
25 Mei 2019
18h00Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica24 - 19AA Águas SantasAA Águas Santas
20h00CF Os BelenensesCF Os Belenenses28 - 29Madeira Andebol SADMadeira Andebol SAD
22h00Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon32 - 32FC Porto/VitalisFC Porto/Vitalis
29 Mei 2019
21h00Madeira Andebol SADMadeira Andebol SAD24 - 27Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon
21h00FC Porto/VitalisFC Porto/Vitalis31 - 34Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica
21h00AA Águas SantasAA Águas Santas32 - 37CF Os BelenensesCF Os Belenenses

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden