De site voor alle sporten

Menu
Handbal - Portugal Division 1 Heren - Liga LPA - 2018/2019 - Home

Handbal - Portugal Division 1 Heren - Liga LPA - 2018/2019 - Home

Keuze van een seizoen :

Portugal
  • AA Águas Santas
  • AA Avanca
  • ABC Braga
  • AC Fafe
  • Academica da Mai/ISMAI
  • Arsenal/LXS Group
  • Boa-Hora FC / Roff
  • CCR Fermentões
  • FC Porto/Vitalis
  • Madeira Andebol SAD
  • OS Belenenses
  • SC Horta
  • Sport Lisboa e Benfica
  • Sporting CP Lisbon

Home

Portugal Division 1 Heren - Liga LPA - Home

PortugalPortugal

Regulier Seizoen (Portugal - 29/08/2018 - 09/03/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Sporting CP Lisbon74262402825617+208
2FC Porto/Vitalis74262402905567+338
3Sport Lisboa e Benfica71262213811595+216
4Madeira Andebol SAD60261709685644+41
5AA Águas Santas59261619757654+103
6OS Belenenses562614210750687+63
7ABC Braga562614210699641+58
8Academica da Mai/ISMAI492611114655680-25
9AA Avanca482611015663712-49
10Boa-Hora FC / Roff46269215645724-79
11SC Horta40267019596777-181
12CCR Fermentões35264121565775-210
13AC Fafe34264022603733-130
14Arsenal/LXS Group  15260026568921-353
9 Maart 2019
13h00FC Porto/VitalisFC Porto/Vitalis31 - 19Academica da Mai/ISMAIAcademica da Mai/ISMAI
19h00AC FafeAC Fafe22 - 23Madeira Andebol SADMadeira Andebol SAD
19h00AA Águas SantasAA Águas Santas36 - 23CCR FermentõesCCR Fermentões
23h00SC HortaSC Horta26 - 24AA AvancaAA Avanca
13 Maart 2019
21h00Arsenal/LXS GroupArsenal/LXS Group19 - 33Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon
21h00OS BelenensesOS Belenenses24 - 24Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica
21h00ABC BragaABC Braga33 - 22Boa-Hora FC / RoffBoa-Hora FC / Roff

Detail van de uitslagen


Degradatie Ronde (Portugal - 23/03/2019 - 08/06/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1ABC Braga280000000
2Academica da Mai/ISMAI250000000
3AA Avanca240000000
4Boa-Hora FC / Roff230000000
5SC Horta200000000
6CCR Fermentões180000000
7AC Fafe170000000
8Arsenal/LXS Group80000000
23 Maart 2019
18h30ABC BragaABC Braga - Boa-Hora FC / RoffBoa-Hora FC / Roff
19h00CCR FermentõesCCR Fermentões - SC HortaSC Horta
20h00Academica da Mai/ISMAIAcademica da Mai/ISMAI - AC FafeAC Fafe
22h00Arsenal/LXS GroupArsenal/LXS Group - AA AvancaAA Avanca
30 Maart 2019
18h00AC FafeAC Fafe - ABC BragaABC Braga
18h00Boa-Hora FC / RoffBoa-Hora FC / Roff - CCR FermentõesCCR Fermentões
18h00Arsenal/LXS GroupArsenal/LXS Group - Academica da Mai/ISMAIAcademica da Mai/ISMAI
18h00AA AvancaAA Avanca - SC HortaSC Horta
17 April 2019
18h00Academica da Mai/ISMAIAcademica da Mai/ISMAI - AA AvancaAA Avanca
18h00SC HortaSC Horta - Boa-Hora FC / RoffBoa-Hora FC / Roff
18h00ABC BragaABC Braga - Arsenal/LXS GroupArsenal/LXS Group
18h00CCR FermentõesCCR Fermentões - AC FafeAC Fafe
20 April 2019
18h00Arsenal/LXS GroupArsenal/LXS Group - CCR FermentõesCCR Fermentões
18h00AC FafeAC Fafe - SC HortaSC Horta
18h00Academica da Mai/ISMAIAcademica da Mai/ISMAI - ABC BragaABC Braga
18h00AA AvancaAA Avanca - Boa-Hora FC / RoffBoa-Hora FC / Roff
27 April 2019
18h00ABC BragaABC Braga - AA AvancaAA Avanca
18h00Boa-Hora FC / RoffBoa-Hora FC / Roff - AC FafeAC Fafe
18h00CCR FermentõesCCR Fermentões - Academica da Mai/ISMAIAcademica da Mai/ISMAI
18h00SC HortaSC Horta - Arsenal/LXS GroupArsenal/LXS Group
1 Mei 2019
18h00Academica da Mai/ISMAIAcademica da Mai/ISMAI - SC HortaSC Horta
18h00Arsenal/LXS GroupArsenal/LXS Group - Boa-Hora FC / RoffBoa-Hora FC / Roff
18h00ABC BragaABC Braga - CCR FermentõesCCR Fermentões
18h00AA AvancaAA Avanca - AC FafeAC Fafe
4 Mei 2019
18h00CCR FermentõesCCR Fermentões - AA AvancaAA Avanca
18h00AC FafeAC Fafe - Arsenal/LXS GroupArsenal/LXS Group
18h00SC HortaSC Horta - ABC BragaABC Braga
18h00Boa-Hora FC / RoffBoa-Hora FC / Roff - Academica da Mai/ISMAIAcademica da Mai/ISMAI
11 Mei 2019
18h00Boa-Hora FC / RoffBoa-Hora FC / Roff - ABC BragaABC Braga
18h00AC FafeAC Fafe - Academica da Mai/ISMAIAcademica da Mai/ISMAI
18h00SC HortaSC Horta - CCR FermentõesCCR Fermentões
18h00AA AvancaAA Avanca - Arsenal/LXS GroupArsenal/LXS Group
18 Mei 2019
18h00SC HortaSC Horta - AA AvancaAA Avanca
18h00Academica da Mai/ISMAIAcademica da Mai/ISMAI - Arsenal/LXS GroupArsenal/LXS Group
18h00CCR FermentõesCCR Fermentões - Boa-Hora FC / RoffBoa-Hora FC / Roff
18h00ABC BragaABC Braga - AC FafeAC Fafe
25 Mei 2019
18h00AC FafeAC Fafe - CCR FermentõesCCR Fermentões
18h00Arsenal/LXS GroupArsenal/LXS Group - ABC BragaABC Braga
18h00Boa-Hora FC / RoffBoa-Hora FC / Roff - SC HortaSC Horta
18h00AA AvancaAA Avanca - Academica da Mai/ISMAIAcademica da Mai/ISMAI
29 Mei 2019
18h00CCR FermentõesCCR Fermentões - Arsenal/LXS GroupArsenal/LXS Group
18h00SC HortaSC Horta - AC FafeAC Fafe
18h00ABC BragaABC Braga - Academica da Mai/ISMAIAcademica da Mai/ISMAI
18h00Boa-Hora FC / RoffBoa-Hora FC / Roff - AA AvancaAA Avanca
1 Juni 2019
18h00AA AvancaAA Avanca - ABC BragaABC Braga
18h00AC FafeAC Fafe - Boa-Hora FC / RoffBoa-Hora FC / Roff
18h00Academica da Mai/ISMAIAcademica da Mai/ISMAI - CCR FermentõesCCR Fermentões
18h00Arsenal/LXS GroupArsenal/LXS Group - SC HortaSC Horta
5 Juni 2019
18h00SC HortaSC Horta - Academica da Mai/ISMAIAcademica da Mai/ISMAI
18h00Boa-Hora FC / RoffBoa-Hora FC / Roff - Arsenal/LXS GroupArsenal/LXS Group
18h00CCR FermentõesCCR Fermentões - ABC BragaABC Braga
21h00AC FafeAC Fafe - AA AvancaAA Avanca
8 Juni 2019
18h00AA AvancaAA Avanca - CCR FermentõesCCR Fermentões
18h00Arsenal/LXS GroupArsenal/LXS Group - AC FafeAC Fafe
18h00ABC BragaABC Braga - SC HortaSC Horta
18h00Academica da Mai/ISMAIAcademica da Mai/ISMAI - Boa-Hora FC / RoffBoa-Hora FC / Roff

Detail van de uitslagen


Championship Ronde (Portugal - 20/03/2019 - 29/05/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1FC Porto/Vitalis4011003417+17
2Sporting CP Lisbon4011002922+7
3Sport Lisboa e Benfica3710012229-7
4Madeira Andebol SAD300000000
-AA Águas Santas300000000
6OS Belenenses2910011734-17
20 Maart 2019
21h00Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon29 - 22Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica
21h30FC Porto/VitalisFC Porto/Vitalis34 - 17OS BelenensesOS Belenenses
23 Maart 2019
20h00AA Águas SantasAA Águas Santas - Madeira Andebol SADMadeira Andebol SAD
27 Maart 2019
21h00AA Águas SantasAA Águas Santas - FC Porto/VitalisFC Porto/Vitalis
30 Maart 2019
20h00Madeira Andebol SADMadeira Andebol SAD - Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica
20h00OS BelenensesOS Belenenses - Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon
20 April 2019
20h00Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon - AA Águas SantasAA Águas Santas
20h00Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica - OS BelenensesOS Belenenses
20h00FC Porto/VitalisFC Porto/Vitalis - Madeira Andebol SADMadeira Andebol SAD
27 April 2019
18h00AA Águas SantasAA Águas Santas - Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica
20h00Madeira Andebol SADMadeira Andebol SAD - OS BelenensesOS Belenenses
20h00FC Porto/VitalisFC Porto/Vitalis - Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon
1 Mei 2019
20h00Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon - Madeira Andebol SADMadeira Andebol SAD
20h00OS BelenensesOS Belenenses - AA Águas SantasAA Águas Santas
20h00Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica - FC Porto/VitalisFC Porto/Vitalis
4 Mei 2019
20h00OS BelenensesOS Belenenses - FC Porto/VitalisFC Porto/Vitalis
20h00Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica - Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon
20h00Madeira Andebol SADMadeira Andebol SAD - AA Águas SantasAA Águas Santas
11 Mei 2019
20h00Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica - Madeira Andebol SADMadeira Andebol SAD
20h00FC Porto/VitalisFC Porto/Vitalis - AA Águas SantasAA Águas Santas
20h00Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon - OS BelenensesOS Belenenses
18 Mei 2019
18h00AA Águas SantasAA Águas Santas - Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon
20h00OS BelenensesOS Belenenses - Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica
20h00Madeira Andebol SADMadeira Andebol SAD - FC Porto/VitalisFC Porto/Vitalis
25 Mei 2019
20h00OS BelenensesOS Belenenses - Madeira Andebol SADMadeira Andebol SAD
20h00Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon - FC Porto/VitalisFC Porto/Vitalis
20h00Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica - AA Águas SantasAA Águas Santas
29 Mei 2019
20h00Madeira Andebol SADMadeira Andebol SAD - Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon
20h00AA Águas SantasAA Águas Santas - OS BelenensesOS Belenenses
20h00FC Porto/VitalisFC Porto/Vitalis - Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden