De site voor alle sporten

Menu
Arsenal/LXS Group

Handbal - Arsenal/LXS Group

PortugalPortugal - Braga

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

Arsenal/LXS Group - Uitslagen

Portugal Division 1 Heren - Liga LPA - Degradatie Ronde - 2018/2019

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
8ste23140113357482-125
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
8ste77007183233-50
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
8ste87016174249-75
23 Maart 2019 - 22h00
Degradatie Ronde
Arsenal/LXS Group (8)Arsenal/LXS Group24 - 34AA AvancaAA Avanca (3)
30 Maart 2019 - 22h00
Degradatie Ronde
Arsenal/LXS Group (8)Arsenal/LXS Group18 - 36Academica da Maia/ISMAIAcademica da Maia/ISMAI (2)
20 April 2019 - 22h00
Degradatie Ronde
Arsenal/LXS Group (8)Arsenal/LXS Group26 - 29CCR FermentõesCCR Fermentões (6)
23 April 2019 - 21h00
Degradatie Ronde
ABC Braga (1)ABC Braga42 - 20Arsenal/LXS GroupArsenal/LXS Group (8)
25 April 2019 - 21h30
Degradatie Ronde
Boa-Hora FC / Roff (4)Boa-Hora FC / Roff38 - 27Arsenal/LXS GroupArsenal/LXS Group (8)
1 Mei 2019 - 22h00
Degradatie Ronde
Arsenal/LXS Group (8)Arsenal/LXS Group26 - 32Boa-Hora FC / RoffBoa-Hora FC / Roff (4)
4 Mei 2019 - 22h00
Degradatie Ronde
AC Fafe (7)AC Fafe30 - 20Arsenal/LXS GroupArsenal/LXS Group (8)
11 Mei 2019 - 19h00
Degradatie Ronde
AA Avanca (3)AA Avanca36 - 21Arsenal/LXS GroupArsenal/LXS Group (8)
18 Mei 2019 - 21h00
Degradatie Ronde
Academica da Maia/ISMAI (2)Academica da Maia/ISMAI35 - 26Arsenal/LXS GroupArsenal/LXS Group (8)
22 Mei 2019 - 23h00
Degradatie Ronde
SC Horta (5)SC Horta37 - 29Arsenal/LXS GroupArsenal/LXS Group (8)
25 Mei 2019 - 22h00
Degradatie Ronde
Arsenal/LXS Group (8)Arsenal/LXS Group30 - 38ABC BragaABC Braga (1)
29 Mei 2019 - 22h00
Degradatie Ronde
CCR Fermentões (6)CCR Fermentões31 - 31Arsenal/LXS GroupArsenal/LXS Group (8)
1 Juni 2019 - 22h00
Degradatie Ronde
Arsenal/LXS Group (8)Arsenal/LXS Group26 - 30SC HortaSC Horta (5)
8 Juni 2019 - 19h00
Degradatie Ronde
Arsenal/LXS Group (8)Arsenal/LXS Group33 - 34AC FafeAC Fafe (7)

Portugal Division 1 Heren - Liga LPA - Regulier Seizoen - 2018/2019

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
14de15260026568921-353
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
14de13130013278448-170
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
14de13130013290473-183
1 September 2018 - 18h00
Speeldag 1
CF Os Belenenses (1)CF Os Belenenses38 - 23Arsenal/LXS GroupArsenal/LXS Group (14)
8 September 2018 - 18h00
Speeldag 2
Arsenal/LXS Group (13)Arsenal/LXS Group22 - 33SC HortaSC Horta (7)
15 September 2018 - 18h30
Speeldag 3
ABC Braga (6)ABC Braga31 - 20Arsenal/LXS GroupArsenal/LXS Group (13)
22 September 2018 - 17h00
Speeldag 7
Sport Lisboa e Benfica (2)Sport Lisboa e Benfica40 - 18Arsenal/LXS GroupArsenal/LXS Group (14)
23 September 2018 - 18h00
Speeldag 4
Arsenal/LXS Group (13)Arsenal/LXS Group26 - 29AA Águas SantasAA Águas Santas (6)
29 September 2018 - 19h00
Speeldag 5
AC Fafe (8)AC Fafe30 - 20Arsenal/LXS GroupArsenal/LXS Group (13)
2 Oktober 2018 - 22h30
Speeldag 6
Arsenal/LXS Group (14)Arsenal/LXS Group20 - 50FC Porto/VitalisFC Porto/Vitalis (2)
3 November 2018 - 22h00
Speeldag 8
Arsenal/LXS Group (14)Arsenal/LXS Group23 - 30Academica da Maia/ISMAIAcademica da Maia/ISMAI (8)
10 November 2018 - 18h00
Speeldag 9
Madeira Andebol SAD (6)Madeira Andebol SAD32 - 26Arsenal/LXS GroupArsenal/LXS Group (14)
17 November 2018 - 22h00
Speeldag 10
Arsenal/LXS Group (14)Arsenal/LXS Group25 - 28CCR FermentõesCCR Fermentões (13)
24 November 2018 - 19h00
Speeldag 11
Boa-Hora FC / Roff (9)Boa-Hora FC / Roff38 - 27Arsenal/LXS GroupArsenal/LXS Group (14)
1 December 2018 - 22h00
Speeldag 12
Arsenal/LXS Group (14)Arsenal/LXS Group19 - 33AA AvancaAA Avanca (10)
5 December 2018 - 19h00
Speeldag 13
Sporting CP Lisbon (2)Sporting CP Lisbon45 - 15Arsenal/LXS GroupArsenal/LXS Group (14)
11 December 2018 - 22h00
Speeldag 19
FC Porto/Vitalis (1)FC Porto/Vitalis53 - 26Arsenal/LXS GroupArsenal/LXS Group (14)
15 December 2018 - 22h00
Speeldag 14
Arsenal/LXS Group (14)Arsenal/LXS Group23 - 39CF Os BelenensesCF Os Belenenses (6)
12 Januari 2019 - 22h00
Speeldag 16
Arsenal/LXS Group (14)Arsenal/LXS Group22 - 34ABC BragaABC Braga (6)
16 Januari 2019 - 22h00
Speeldag 17
AA Águas Santas (4)AA Águas Santas37 - 18Arsenal/LXS GroupArsenal/LXS Group (14)
26 Januari 2019 - 22h00
Speeldag 18
Arsenal/LXS Group (14)Arsenal/LXS Group20 - 35AC FafeAC Fafe (12)
30 Januari 2019 - 22h00
Speeldag 20
Arsenal/LXS Group (14)Arsenal/LXS Group16 - 38Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica (2)
2 Februari 2019 - 20h00
Speeldag 21
Academica da Maia/ISMAI (8)Academica da Maia/ISMAI29 - 23Arsenal/LXS GroupArsenal/LXS Group (14)
9 Februari 2019 - 22h00
Speeldag 22
Arsenal/LXS Group (14)Arsenal/LXS Group21 - 39Madeira Andebol SADMadeira Andebol SAD (6)
13 Februari 2019 - 22h00
Speeldag 15
SC Horta (12)SC Horta36 - 33Arsenal/LXS GroupArsenal/LXS Group (14)
16 Februari 2019 - 19h00
Speeldag 23
CCR Fermentões (12)CCR Fermentões28 - 22Arsenal/LXS GroupArsenal/LXS Group (14)
23 Februari 2019 - 22h00
Speeldag 24
Arsenal/LXS Group (14)Arsenal/LXS Group22 - 27Boa-Hora FC / RoffBoa-Hora FC / Roff (10)
2 Maart 2019 - 19h00
Speeldag 25
AA Avanca (9)AA Avanca36 - 19Arsenal/LXS GroupArsenal/LXS Group (14)
13 Maart 2019 - 21h00
Speeldag 26
Arsenal/LXS Group (14)Arsenal/LXS Group19 - 33Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (1)

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden