De site voor alle sporten

Menu
Handbal - Roemenië Division 1 Heren - 2018/2019 - Home

Handbal - Roemenië Division 1 Heren - 2018/2019 - Home

Keuze van een seizoen :

Roemenië
  • AHC Potaissa Turda
  • CSM Bacau
  • CSM Bucuresti
  • CSM Fagaras
  • CSM Focsani
  • CSS Alexandria
  • CSU Suceava
  • Dinamo Bucuresti
  • Dunarea Calarasi
  • HC Dobrogea Sud Constanta
  • HCM Baia Mare
  • HCM Sighisoara
  • SCM Gloria Buzau
  • SCM Politehnica Timisoara
  • Steaua MFA Bucuresti
  • Universitatea Transilvania Cluj

Home

Roemenië Division 1 Heren - Home

RoemeniëRoemenië

WinnaarDinamo Bucuresti : Dinamo Bucuresti

 
 

Regulier Seizoen (Roemenië - 05/09/2018 - 03/04/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1HC Dobrogea Sud Constanta64262114773639+134
2Dinamo Bucuresti57261835798688+110
3CSM Bucuresti57261835701614+87
4AHC Potaissa Turda52261646745677+68
5Dunarea Calarasi51261637727670+57
6Steaua MFA Bucuresti51261637730678+52
7SCM Politehnica Timisoara50261556707647+60
8CSM Focsani382612212689668+21
9HCM Baia Mare30269314745765-20
10CSU Suceava23267217632705-73
11CSM Fagaras23267217642697-55
12SCM Gloria Buzau19266119637722-85
13CSM Bacau15265021677783-106
14Universitatea Transilvania Cluj0260026670920-250
31 Maart 2019
16h00Dunarea CalarasiDunarea Calarasi37 - 22SCM Gloria BuzauSCM Gloria Buzau
17h00CSU SuceavaCSU Suceava31 - 27CSM FocsaniCSM Focsani
17h00CSM FagarasCSM Fagaras32 - 21CSM BacauCSM Bacau
3 April 2019
15h00HCM Baia MareHCM Baia Mare27 - 34Dinamo BucurestiDinamo Bucuresti
15h00SCM Politehnica TimisoaraSCM Politehnica Timisoara27 - 17CSM BucurestiCSM Bucuresti
17h00Steaua MFA BucurestiSteaua MFA Bucuresti31 - 28Universitatea Transilvania ClujUniversitatea Transilvania Cluj
17h00HC Dobrogea Sud ConstantaHC Dobrogea Sud Constanta36 - 24AHC Potaissa TurdaAHC Potaissa Turda

Detail van de uitslagen


Playout (Roemenië - 06/04/2019 - 22/05/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1HCM Baia Mare2410613283257+26
2CSM Bacau2210703271244+27
3CSM Fagaras2110604247236+11
4SCM Gloria Buzau2010604269243+26
5CSU Suceava1710415248265-17
6Universitatea Transilvania Cluj0100010232305-73
6 April 2019
17h00CSU SuceavaCSU Suceava17 - 23CSM BacauCSM Bacau
17h00CSM FagarasCSM Fagaras22 - 17SCM Gloria BuzauSCM Gloria Buzau
17h30HCM Baia MareHCM Baia Mare32 - 20Universitatea Transilvania ClujUniversitatea Transilvania Cluj
17 April 2019
17h00Universitatea Transilvania ClujUniversitatea Transilvania Cluj16 - 31SCM Gloria BuzauSCM Gloria Buzau
17h00HCM Baia MareHCM Baia Mare29 - 29CSU SuceavaCSU Suceava
17h30CSM BacauCSM Bacau23 - 19CSM FagarasCSM Fagaras
24 April 2019
17h00CSM FagarasCSM Fagaras27 - 24HCM Baia MareHCM Baia Mare
17h00SCM Gloria BuzauSCM Gloria Buzau31 - 25CSM BacauCSM Bacau
17h00CSU SuceavaCSU Suceava32 - 28Universitatea Transilvania ClujUniversitatea Transilvania Cluj
2 Mei 2019
17h00Universitatea Transilvania ClujUniversitatea Transilvania Cluj23 - 28CSM BacauCSM Bacau
17h00CSU SuceavaCSU Suceava28 - 25CSM FagarasCSM Fagaras
17h00HCM Baia MareHCM Baia Mare32 - 19SCM Gloria BuzauSCM Gloria Buzau
5 Mei 2019
14h00CSM BacauCSM Bacau32 - 26HCM Baia MareHCM Baia Mare
16h00SCM Gloria BuzauSCM Gloria Buzau28 - 20CSU SuceavaCSU Suceava
17h00CSM FagarasCSM Fagaras29 - 22Universitatea Transilvania ClujUniversitatea Transilvania Cluj
8 Mei 2019
17h00Universitatea Transilvania ClujUniversitatea Transilvania Cluj19 - 26HCM Baia MareHCM Baia Mare
17h00SCM Gloria BuzauSCM Gloria Buzau27 - 24CSM FagarasCSM Fagaras
17h30CSM BacauCSM Bacau31 - 20CSU SuceavaCSU Suceava
11 Mei 2019
16h00SCM Gloria BuzauSCM Gloria Buzau35 - 26Universitatea Transilvania ClujUniversitatea Transilvania Cluj
17h00CSU SuceavaCSU Suceava24 - 29HCM Baia MareHCM Baia Mare
12 Mei 2019
17h00CSM FagarasCSM Fagaras26 - 23CSM BacauCSM Bacau
16 Mei 2019
17h00HCM Baia MareHCM Baia Mare22 - 21CSM FagarasCSM Fagaras
17h30Universitatea Transilvania ClujUniversitatea Transilvania Cluj21 - 28CSU SuceavaCSU Suceava
17h30CSM BacauCSM Bacau22 - 18SCM Gloria BuzauSCM Gloria Buzau
19 Mei 2019
16h00CSM FagarasCSM Fagaras25 - 23CSU SuceavaCSU Suceava
16h00CSM BacauCSM Bacau35 - 30Universitatea Transilvania ClujUniversitatea Transilvania Cluj
16h00SCM Gloria BuzauSCM Gloria Buzau37 - 29HCM Baia MareHCM Baia Mare
22 Mei 2019
16h00Universitatea Transilvania ClujUniversitatea Transilvania Cluj27 - 29CSM FagarasCSM Fagaras
16h00CSU SuceavaCSU Suceava27 - 26SCM Gloria BuzauSCM Gloria Buzau
16h00HCM Baia MareHCM Baia Mare34 - 29CSM BacauCSM Bacau

Detail van de uitslagen


Degradatie Play-Offs (Roemenië - 31/05/2019 - 02/06/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1CSM Fagaras633009979+20
2SCM Gloria Buzau432019480+14
3CSS Alexandria2310292105-13
4HCM Sighisoara030037697-21
31 Mei 2019
15h00CSM FagarasCSM Fagaras37 - 31CSS AlexandriaCSS Alexandria
17h00SCM Gloria BuzauSCM Gloria Buzau32 - 22HCM SighisoaraHCM Sighisoara
1 Juni 2019
15h00CSM FagarasCSM Fagaras32 - 25HCM SighisoaraHCM Sighisoara
17h00SCM Gloria BuzauSCM Gloria Buzau39 - 28CSS AlexandriaCSS Alexandria
2 Juni 2019
09h00CSS AlexandriaCSS Alexandria33 - 29HCM SighisoaraHCM Sighisoara
11h00CSM FagarasCSM Fagaras30 - 23SCM Gloria BuzauSCM Gloria Buzau

Detail van de uitslagen


Playoffs - Groep A (Roemenië - 06/04/2019 - 08/05/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1HC Dobrogea Sud Constanta186330162147+15
2CSM Bucuresti116213153159-6
3Dunarea Calarasi96213165171-6
4SCM Politehnica Timisoara76213162165-3
6 April 2019
15h00HC Dobrogea Sud ConstantaHC Dobrogea Sud Constanta28 - 23SCM Politehnica TimisoaraSCM Politehnica Timisoara
16h30CSM BucurestiCSM Bucuresti28 - 25Dunarea CalarasiDunarea Calarasi
17 April 2019
16h00SCM Politehnica TimisoaraSCM Politehnica Timisoara31 - 26Dunarea CalarasiDunarea Calarasi
16h30HC Dobrogea Sud ConstantaHC Dobrogea Sud Constanta28 - 23CSM BucurestiCSM Bucuresti
24 April 2019
16h30CSM BucurestiCSM Bucuresti25 - 22SCM Politehnica TimisoaraSCM Politehnica Timisoara
18h00Dunarea CalarasiDunarea Calarasi22 - 27HC Dobrogea Sud ConstantaHC Dobrogea Sud Constanta
2 Mei 2019
15h00SCM Politehnica TimisoaraSCM Politehnica Timisoara22 - 22HC Dobrogea Sud ConstantaHC Dobrogea Sud Constanta
18h00Dunarea CalarasiDunarea Calarasi26 - 22CSM BucurestiCSM Bucuresti
5 Mei 2019
16h30CSM BucurestiCSM Bucuresti24 - 24HC Dobrogea Sud ConstantaHC Dobrogea Sud Constanta
18h00Dunarea CalarasiDunarea Calarasi33 - 30SCM Politehnica TimisoaraSCM Politehnica Timisoara
8 Mei 2019
15h00HC Dobrogea Sud ConstantaHC Dobrogea Sud Constanta33 - 33Dunarea CalarasiDunarea Calarasi
15h00SCM Politehnica TimisoaraSCM Politehnica Timisoara34 - 31CSM BucurestiCSM Bucuresti

Detail van de uitslagen


Playoffs - Groep B (Roemenië - 06/04/2019 - 08/05/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Dinamo Bucuresti196411180164+16
2AHC Potaissa Turda146312189184+5
3Steaua MFA Bucuresti96213165175-10
4CSM Focsani46114155166-11
6 April 2019
16h30AHC Potaissa TurdaAHC Potaissa Turda36 - 30Steaua MFA BucurestiSteaua MFA Bucuresti
7 April 2019
17h00Dinamo BucurestiDinamo Bucuresti29 - 22CSM FocsaniCSM Focsani
17 April 2019
17h30CSM FocsaniCSM Focsani20 - 25Steaua MFA BucurestiSteaua MFA Bucuresti
18 April 2019
16h30Dinamo BucurestiDinamo Bucuresti34 - 29AHC Potaissa TurdaAHC Potaissa Turda
24 April 2019
17h00AHC Potaissa TurdaAHC Potaissa Turda33 - 30CSM FocsaniCSM Focsani
25 April 2019
18h15Steaua MFA BucurestiSteaua MFA Bucuresti24 - 28Dinamo BucurestiDinamo Bucuresti
2 Mei 2019
17h00Steaua MFA BucurestiSteaua MFA Bucuresti26 - 32AHC Potaissa TurdaAHC Potaissa Turda
17h30CSM FocsaniCSM Focsani24 - 25Dinamo BucurestiDinamo Bucuresti
5 Mei 2019
16h30AHC Potaissa TurdaAHC Potaissa Turda30 - 30Dinamo BucurestiDinamo Bucuresti
17h00Steaua MFA BucurestiSteaua MFA Bucuresti25 - 25CSM FocsaniCSM Focsani
8 Mei 2019
17h00Dinamo BucurestiDinamo Bucuresti34 - 35Steaua MFA BucurestiSteaua MFA Bucuresti
17h30CSM FocsaniCSM Focsani34 - 29AHC Potaissa TurdaAHC Potaissa Turda

Detail van de uitslagen


Playoffs (Roemenië - 15/05/2019 - 29/05/2019)


Plaats 7 (29/05/2019)
15 Mei 2019
17h00SCM Politehnica TimisoaraSCM Politehnica Timisoara33 - 28CSM FocsaniCSM Focsani
22 Mei 2019
17h30CSM FocsaniCSM Focsani36 - 31SCM Politehnica TimisoaraSCM Politehnica Timisoara
29 Mei 2019
16h00SCM Politehnica TimisoaraSCM Politehnica Timisoara36 - 26CSM FocsaniCSM Focsani

Plaats 5 (22/05/2019)
15 Mei 2019
18h00Dunarea CalarasiDunarea Calarasi31 - 25Steaua MFA BucurestiSteaua MFA Bucuresti
22 Mei 2019
17h00Steaua MFA BucurestiSteaua MFA Bucuresti30 - 32 verlengingenDunarea CalarasiDunarea Calarasi

Om 3e/4e plaats (22/05/2019)
15 Mei 2019
14h00CSM BucurestiCSM Bucuresti24 - 29AHC Potaissa TurdaAHC Potaissa Turda
22 Mei 2019
14h00AHC Potaissa TurdaAHC Potaissa Turda32 - 23CSM BucurestiCSM Bucuresti

Finale (22/05/2019)
15 Mei 2019
17h05HC Dobrogea Sud ConstantaHC Dobrogea Sud Constanta26 - 33Dinamo BucurestiDinamo Bucuresti
22 Mei 2019
17h05Dinamo BucurestiDinamo Bucuresti33 - 19HC Dobrogea Sud ConstantaHC Dobrogea Sud Constanta

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden