De site voor alle sporten

Menu
Handbal - Nederlandse Eredivisie Heren - 2018/2019 - Home

Handbal - Nederlandse Eredivisie Heren - 2018/2019 - Home

Keuze van een seizoen :

Nederland
  • Beekse Fusie Club
  • DFS Arnhem
  • DIOS Den Hoorn
  • E&O Emmen
  • Goirlese HV
  • Green Park Aalsmeer 2
  • Handbal Aalsmeer
  • HV Aristos
  • HV EHC
  • HV Hellas Den Haag
  • HV Houten
  • HV KRAS/Volendam
  • HV KRAS/Volendam 2
  • HV Quintus 2
  • HV Tachos Waalwijk
  • JMS Hurry-Up Zwartemeer
  • OCI Limburg Lions Geleen
  • OCI Limburg Lions Geleen 2
  • Olympia '89
  • Targos Bevo Panningen
  • Targos Bevo Panningen 2

Home

Nederlandse Eredivisie Heren - Home

NederlandNederland

WinnaarHandbal Aalsmeer : Handbal Aalsmeer

 
 

Regulier Seizoen (Nederland - 15/09/2018 - 17/03/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1HV Houten40221921679529+150
2HV Hellas Den Haag37221813701565+136
3OCI Limburg Lions Geleen 227221318587571+16
4DFS Arnhem26221309632573+59
5Beekse Fusie Club25221219602609-7
6E&O Emmen2222949547552-5
7Green Park Aalsmeer 220229211580583-3
8HV Tachos Waalwijk19229112602580+22
9HV KRAS/Volendam 217227312608649-41
10HV Quintus 214226214559628-69
11Targos Bevo Panningen 214227015598673-75
12HV Aristos  1221120525708-183
16 Maart 2019
19h00DFS ArnhemDFS Arnhem30 - 20Green Park Aalsmeer 2Green Park Aalsmeer 2
20h00HV AristosHV Aristos26 - 26HV KRAS/Volendam 2HV KRAS/Volendam 2
21h00Beekse Fusie ClubBeekse Fusie Club21 - 18E&O EmmenE&O Emmen
21h00HV Hellas Den HaagHV Hellas Den Haag28 - 25Targos Bevo Panningen 2Targos Bevo Panningen 2
21h00HV HoutenHV Houten29 - 31HV Tachos WaalwijkHV Tachos Waalwijk
17 Maart 2019
14h30OCI Limburg Lions Geleen 2OCI Limburg Lions Geleen 235 - 26HV Quintus 2HV Quintus 2

Detail van de uitslagen


Degradatie Ronde - Groep A (Nederland - 24/03/2019 - 18/05/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Targos Bevo Panningen 284400136106+30
2Goirlese HV44202121120+1
3HV EHC04004101132-31
24 Maart 2019
13h00Targos Bevo Panningen 2Targos Bevo Panningen 234 - 25Goirlese HVGoirlese HV
6 April 2019
20h00HV EHCHV EHC27 - 28Goirlese HVGoirlese HV
20 April 2019
20h00HV EHCHV EHC26 - 34Targos Bevo Panningen 2Targos Bevo Panningen 2
22 April 2019
13h00Goirlese HVGoirlese HV29 - 37Targos Bevo Panningen 2Targos Bevo Panningen 2
11 Mei 2019
20h00Goirlese HVGoirlese HV39 - 22HV EHCHV EHC
18 Mei 2019
15h30Targos Bevo Panningen 2Targos Bevo Panningen 231 - 26HV EHCHV EHC

Detail van de uitslagen


Degradatie Ronde - Groep B (Nederland - 23/03/2019 - 18/05/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Olympia '898440012189+32
2HV Aristos44202108110-2
3DIOS Den Hoorn0400487117-30
23 Maart 2019
20h30HV AristosHV Aristos24 - 22DIOS Den HoornDIOS Den Hoorn
7 April 2019
14h00DIOS Den HoornDIOS Den Hoorn18 - 29Olympia '89Olympia '89
20 April 2019
19h00Olympia '89Olympia '8926 - 25HV AristosHV Aristos
7 Mei 2019
20h30DIOS Den HoornDIOS Den Hoorn27 - 33HV AristosHV Aristos
11 Mei 2019
20h30Olympia '89Olympia '8931 - 20DIOS Den HoornDIOS Den Hoorn
18 Mei 2019
20h30HV AristosHV Aristos26 - 35Olympia '89Olympia '89

Detail van de uitslagen


Degradatie Playoffs (Nederland - 25/05/2019 - 01/06/2019)

25 Mei 2019
20h30Olympia '89Olympia '8922 - 20Targos Bevo Panningen 2Targos Bevo Panningen 2
1 Juni 2019
19h00Targos Bevo Panningen 2Targos Bevo Panningen 224 - 22Olympia '89Olympia '89

Detail van de uitslagen


Plaats 9-16 (Nederland - 23/03/2019 - 18/05/2019)


Kwartfinales (07/04/2019)
23 Maart 2019
18h30HV Tachos WaalwijkHV Tachos Waalwijk26 - 25Beekse Fusie ClubBeekse Fusie Club
19h00HV KRAS/Volendam 2HV KRAS/Volendam 228 - 25DFS ArnhemDFS Arnhem
20h15HV Quintus 2HV Quintus 216 - 24OCI Limburg Lions Geleen 2OCI Limburg Lions Geleen 2
24 Maart 2019
15h00Green Park Aalsmeer 2Green Park Aalsmeer 228 - 40E&O EmmenE&O Emmen
6 April 2019
19h00Beekse Fusie ClubBeekse Fusie Club23 - 25HV Tachos WaalwijkHV Tachos Waalwijk
20h00E&O EmmenE&O Emmen30 - 29Green Park Aalsmeer 2Green Park Aalsmeer 2
20h45DFS ArnhemDFS Arnhem44 - 23HV KRAS/Volendam 2HV KRAS/Volendam 2
7 April 2019
16h15OCI Limburg Lions Geleen 2OCI Limburg Lions Geleen 233 - 26HV Quintus 2HV Quintus 2

Halve Finale 9-12 (22/04/2019)
19 April 2019
20h30DFS ArnhemDFS Arnhem25 - 23HV Tachos WaalwijkHV Tachos Waalwijk
20 April 2019
21h00E&O EmmenE&O Emmen27 - 22OCI Limburg Lions Geleen 2OCI Limburg Lions Geleen 2
22 April 2019
14h30OCI Limburg Lions Geleen 2OCI Limburg Lions Geleen 228 - 21E&O EmmenE&O Emmen
16h00HV Tachos WaalwijkHV Tachos Waalwijk27 - 27DFS ArnhemDFS Arnhem

Halve Finale 13-16 (22/04/2019)
20 April 2019
19h30Beekse Fusie ClubBeekse Fusie Club33 - 27HV KRAS/Volendam 2HV KRAS/Volendam 2
20h15HV Quintus 2HV Quintus 225 - 28Green Park Aalsmeer 2Green Park Aalsmeer 2
22 April 2019
11h30HV KRAS/Volendam 2HV KRAS/Volendam 229 - 22Beekse Fusie ClubBeekse Fusie Club
12h30Green Park Aalsmeer 2Green Park Aalsmeer 231 - 33HV Quintus 2HV Quintus 2

Plaats 15 (12/05/2019)
11 Mei 2019
20h15HV Quintus 2HV Quintus 231 - 26Beekse Fusie ClubBeekse Fusie Club
12 Mei 2019
12h30Beekse Fusie ClubBeekse Fusie Club25 - 19HV Quintus 2HV Quintus 2

Plaats 13 (18/05/2019)
11 Mei 2019
19h15Green Park Aalsmeer 2Green Park Aalsmeer 228 - 32HV KRAS/Volendam 2HV KRAS/Volendam 2
18 Mei 2019
17h15HV KRAS/Volendam 2HV KRAS/Volendam 225 - 21Green Park Aalsmeer 2Green Park Aalsmeer 2

Plaats 11 (19/05/2019)
11 Mei 2019
20h00E&O EmmenE&O Emmen32 - 34HV Tachos WaalwijkHV Tachos Waalwijk
18 Mei 2019
20h00HV Tachos WaalwijkHV Tachos Waalwijk31 - 22E&O EmmenE&O Emmen

Plaats 9 (18/05/2019)
11 Mei 2019
19h00DFS ArnhemDFS Arnhem24 - 29OCI Limburg Lions Geleen 2OCI Limburg Lions Geleen 2
18 Mei 2019
19h30OCI Limburg Lions Geleen 2OCI Limburg Lions Geleen 233 - 26DFS ArnhemDFS Arnhem

Detail van de uitslagen


Deelname (Nederland - 23/03/2019 - 20/04/2019)

23 Maart 2019
20h00JMS Hurry-Up ZwartemeerJMS Hurry-Up Zwartemeer32 - 24HV Hellas Den HaagHV Hellas Den Haag
6 April 2019
20h00HV Hellas Den HaagHV Hellas Den Haag31 - 27JMS Hurry-Up ZwartemeerJMS Hurry-Up Zwartemeer
20 April 2019
20h00JMS Hurry-Up ZwartemeerJMS Hurry-Up Zwartemeer32 - 26HV Hellas Den HaagHV Hellas Den Haag

Detail van de uitslagen


Play-Off (Nederland - 23/03/2019 - 18/05/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1HV KRAS/Volendam106501160145+15
2Targos Bevo Panningen66303176179-3
3Handbal Aalsmeer56213169170-1
4OCI Limburg Lions Geleen36114162173-11
23 Maart 2019
20h00Targos Bevo PanningenTargos Bevo Panningen25 - 26HV KRAS/VolendamHV KRAS/Volendam
24 Maart 2019
15h45OCI Limburg Lions GeleenOCI Limburg Lions Geleen26 - 30Handbal AalsmeerHandbal Aalsmeer
6 April 2019
19h00HV KRAS/VolendamHV KRAS/Volendam25 - 28OCI Limburg Lions GeleenOCI Limburg Lions Geleen
19h15Handbal AalsmeerHandbal Aalsmeer36 - 26Targos Bevo PanningenTargos Bevo Panningen
20 April 2019
19h30OCI Limburg Lions GeleenOCI Limburg Lions Geleen28 - 35Targos Bevo PanningenTargos Bevo Panningen
20h00Handbal AalsmeerHandbal Aalsmeer24 - 28HV KRAS/VolendamHV KRAS/Volendam
22 April 2019
14h30Handbal AalsmeerHandbal Aalsmeer28 - 28OCI Limburg Lions GeleenOCI Limburg Lions Geleen
14h30HV KRAS/VolendamHV KRAS/Volendam31 - 23Targos Bevo PanningenTargos Bevo Panningen
11 Mei 2019
19h30OCI Limburg Lions GeleenOCI Limburg Lions Geleen24 - 26HV KRAS/VolendamHV KRAS/Volendam
20h00Targos Bevo PanningenTargos Bevo Panningen38 - 30Handbal AalsmeerHandbal Aalsmeer
19 Mei 2019
13h30HV KRAS/VolendamHV KRAS/Volendam24 - 21Handbal AalsmeerHandbal Aalsmeer
13h30Targos Bevo PanningenTargos Bevo Panningen29 - 28OCI Limburg Lions GeleenOCI Limburg Lions Geleen

Detail van de uitslagen


Finales (Nederland - 25/05/2019 - 02/06/2019)

25 Mei 2019
20h00Handbal AalsmeerHandbal Aalsmeer24 - 23HV KRAS/VolendamHV KRAS/Volendam
2 Juni 2019
16h00HV KRAS/VolendamHV KRAS/Volendam23 - 26Handbal AalsmeerHandbal Aalsmeer

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden